Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita na drobne kawałki

Błąd który kosztował mnie NAJWIĘCEJ NA ŚWIECIE....

Polecane posty

Gość medyk_90 z inso
Awangardo chyba już Ci wszyscy powiedzieli co o Tobie sądzą i już nie odpisuj, zachowaj resztki honoru. Fraglie kolejna z tepych... Wina leży także po stronie Sławka. Że zachował się jak facet. Co za awangardowe myslenie To, że Ty jesteś zakłamaną "szczalą" nie znaczy, ze oszukiwany facet jest zly. Naprawde, coraz mniej porzadnych kobiet. Wszystkie co oszukuja swoich facetow, szczegolnie w tym, ze spotykaja sie potajemnie z "przyjacielem" to na harem powinno sie wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Teletubisiowa Ty tez wypinasz sie swoim męskim przyjaciółkom potajemnie przed facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisiowa25
medyk, czy 90 z Twojego nicku, to Twój rok urodzenia? czy może dodałeś sobie parę lat na polepszenie imag'u. Dorośnij chłopcze, potem dyskutuj. Bo póki co to konfabulujesz na podstawie gdzieś zasłyszanych teorii i wypocin swoich durnych jak Ty kolesi, którzy kobiety oraz partnerstwo mają za nic! Do szkoły - od września marsz, przykładaj się - to może coś z Ciebie za naście lat będzie :o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisiowa25
Teletubisiowa Ty tez wypinasz sie swoim męskim przyjaciółkom potajemnie przed facetem? Synku drogi, aby dyskutować z kimkolwiek trzeba reprezentować sobą pewien poziom. jak na razie jeszcze trochę Ci brakuje - sorki - nie trochę a bardzo dużo!!! Dorośnij powiedziałam - wtedy pogadamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
Mój rok urodzenia nie jest istotny w tej kwestii, nawet jeśli jesteś starsza to masz swój wyidealizowany światopogląd, w której to jesteś księżniczką i możesz iść w tango z każdym. Mam za nic kobiety - TYLKO takie podobne do Ciebie, Awangardy, autorki i podobnych. Takimi zakłamanymi hipokrytkami jak Ty nie warto nawet wycierać podłogi. Popieracie zdradę, kłamstwa, uznając się za cnotki, a w rzeczywistości kurwiszony niesamowite, dorabiające ideologie, dlaczego Panu X albo Panu Y dały na dyskotece, żeby tylko nie wyjść na kobiety upadłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragile8
medyk_90 z inso no comment :) Zamknięty związek, gdzie nie ma zaufania i są ciągłe podejrzenia, ograniczanie wolności nie jest dobry dla obu stron. Większość z takich relacji prędzej czy później się rozpada, bo jedna z osób nie wytrzymuje ciągłego ograniczania. Statystyki mówią za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja moja racja
ten topik i topik skamienieliny pisała jedna osoba. obie panie daly dyla wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dziwne wrażenie
teletubisiowo w wołaczu :) :) Na jakiej podstawie uważasz, że TY ten poziom, domyślam się - wysoki - reprezentujesz ? My możemy sądzić tylko po tym, jak się wypowiadasz. Poziomu za cholerę ni widu ni słychu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevenload
AUTORKO- napisz jak było na spotkaniu!!!!! Pogodziliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyk_90 z inso
"Zamknięty związek, gdzie nie ma zaufania i są ciągłe podejrzenia, ograniczanie wolności nie jest dobry dla obu stron. Większość z takich relacji prędzej czy później się rozpada, bo jedna z osób nie wytrzymuje ciągłego ograniczania. Statystyki mówią za siebie." Fraglie raczej Twoja wypowiedz to no coments. Idącym Twoim tokiem rozumowania, to jeśli w związku się nie układa, to trzeba iść szukać pocieszenia u innego, zamiast się kulturalnie rozejść, a potem z czystym sumieniem spotykać się z kim się komu podoba. Skoro autorce było tak źle(Twoim zdaniem, bo z jej opisu wynika, że wcale nie) to trzeba było zostawić Sławka, i iść do Mateusza. Sławek ją ograniczał? Spójrz, ile on dla niej zrobił, a ona? No tak, panna, mająca prawie wszystko, znudziło jej się, to musi szukać innego osobnika płci męskiej na potajemne pogaduchy i w przyszłości sex. Fraglie i reszta Cię popierających, zrobiłabyś tak samo, nuda, trzeba to przerwać umawiając się z innym. Nienawidzę takiego kurewskiego charakteru, jaki prezentujesz tutaj jak i zapewne w życiu osobistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oski_m
Awangarda, taka sobie jedna Ania, autorka- głupie dziwki popierające zdradzanie faceta. Ale gdy to facet was zdradził to byście mu pewnie nie popuściły prawda? Od razu walizki za drzwi, bo kobieta może zbłądzić i jebać się ze wszystkimi w koło, ale facet ma być wierny i przepraszać za to że kobieta jest dziwką i go zdradza. Okropna hipokryzja, jakie to szczęście że ja będę żył i umrę samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oski_m
" Gdzie jest autorka tematu, pytam się? Prawiki z insomanii zrobili syf z tematu, a ja taka byłam ciekawa jak to się skończy " Autorka jebie się aktualnie z koleżanką Mateuszem, ale wciąż chce żeby Sławek do niej wrócił i ma mu za złe że się nie załamał i nie rzucił pod pociąg, a zamiast tego już po 3 miesiącach znalazł sobie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dlatego nie
ale ta kolezanka Mateusz to był najlepszy fragment tego wytowru literackiego jesli bedę miała syna, na pewno nie nadam mu imienia mateusz, hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragile8
medyk_90 z inso Oj chłopaku, chyba zostałeś bardzo skrzywdzony i teraz nienawidzisz wszystkich kobiet. Jeśli chodzi o mojego przyjaciela, to nigdy nawet się nie całowaliśmy, nie było nigdy żadnych aluzji seksulanych. On mnie nie pociąga, ja jego też nie i powiedzieliśmy to sobie otwarcie. Dlatego mogliśmy i możemy się przyjażnić. Gdyby coś było między nami, zerwałabym kontakt dla dobra związku. Poza tym NIGDY nie zdradziłam żadnego mojego chłopaka. Za to byłam zdradzana i wiem jaki to straszny ból. Pisząc o zamkniętym związku miałam na myśli: -ograniczanie wszelkich znajomości, nawet na gruncie zawodowym bo są potencjalnym zagrożeniem dla związku - siedzenie w domu i nieintegrowanie się z innymi, bo to też niebezpieczne - zero wyjazdów samemu nawet służbowych na parę dni - śledzenie, sprawdzanie maila i komórki partnera, bo najprawdopodobniej nas zdradza itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllalalalalahahahhaa
"Całe szczęście że niedługo koniec wakacji" DOKLADNIE TELETUBISIOWA25 vel Awangarda25. przynajmnirej pojdziecie do szkoly i sie nauczycie odmiany rzeczownikow przez przypadki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos Awangardy nie ma a jest
teletubiosiowa, nie?:D tak nagle sie pojawila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale ci enie zlauje
Autorko dobrze ci tak trzeba szanowac swoich partnerow a nie ukrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile czytaj ze zrozumieniem
"Ale też trochę jego winy było w tym,że Cię ograniczał, i chciał żebyście żyli w zamkniętym związku jak w więzieniu. To jest chore... :/ Moim zdaniem wina nie leży tylko po Twojej stronie." fragile czytałas temat, madralo??? Sławek autorki NIE OGRANICZAŁ, tylko NIE TRAWIŁ JEDNEGO GOŚCIA!! i własnie takie baby jak Ty wszystko przekrecaja i nie umieja czytac ze zrozumieniem. zenada. Sławek jej NIE OGRANICZAŁ! zenujacy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisiowa25
Na jakiej podstawie uważasz, że TY ten poziom, domyślam się - wysoki - reprezentujesz ? My możemy sądzić tylko po tym, jak się wypowiadasz. Poziomu za cholerę ni widu ni słychu Jak dla mnie Ty i cała ekipa z inso, czy jak im tam - jesteście bandą dzieciaków, która ma po pierwsze - wygórowane zdanie o sobie i o swoim "ja" - wg was macie zawsze rację. Nie popieram kłamstwa w związku, ale i nie trawię takich zachowań faceta - jakie przedstawiła nam autorka o swoim Sławku. Dla mnie to dupek i cienias. Albo kłamstwo autorki było dla niego świetnym pretekstem do zerwania, albo jest niedojrzałym dupkiem. To że jego wcześniejsza dziewczyna go zdradziła, to nie znaczy że ma oceniać wszystkich jej miarą. To jego problem, jak sobie z tym nie radzi, to niech się wybierze do psychiatry - bo inaczej z nikim stworzy normalnego związku, na partnerskich zasadach. Wam elito prawiczków zresztą to samo radzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella//
no i gdzie jest autorka??? wymyśliła historyjkę z nudów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak znow to samo
"Na jakiej podstawie uważasz, że TY ten poziom, domyślam się - wysoki - reprezentujesz ? " A kto Ci powiedział, że ja poziom wysoki prezentuję? Wystarczy, że Twój mnie dobija, co nie znaczy, że sama jestem idealna:) Teraz kumasz, dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfghfgh
teletubisiowa25 bo ci zylka peknie Widac ze nie doroslas do zwiazku jeszcze .Jak dorosniesz i zobaczysz co to jest zaufanie i szczerosc w zwiazku do partnera to moze nie bedziesz pracowac na ulicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaufam nikomu
dziś zrozumiałam, że szczerość nie zawsze popłaca swoją szczerościa do bólu zraniłam kogoś na kim mi bardzo zależało jestem kobietą po przejściach i miałam nadzieję, że właśnie teraz los się do mnie uśmiechnął cierpię okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisiowa25
"hfghfghfgh teletubisiowa25 bo ci zylka peknie Widac ze nie doroslas do zwiazku jeszcze .Jak dorosniesz i zobaczysz co to jest zaufanie i szczerosc w zwiazku do partnera to moze nie bedziesz pracowac na ulicy" Karwa,na tym forum to tak jak w znanym przysłowiu - "mówił dziad do obrazu...." 😭 Tak nie dorosłam, masz rację :D Wy wszyscy wiecie lepiej. Jesteście niemomylni, dojrzali, dorośli. Nie popełniający NIGDY w życiu błędów. Wspaniali, szczerzy i uczciwi :). Epatujący na prawo i na lewo morałami. Słowami wzniosłymi, od których może sie łza zakręcić w oku 🖐️ Gdybyście mogli spalilibyście autorkę na stosie, a jej prawego chłopaka Sławomira wznieślibyście na ołtarze. Za jego wielkie i wspaniałe serce. hfghfghfgh Mam troszkę życia drogie dziecko za sobą. Możesz mi wierzyć lub nie :) ale takie łebki jak Ty chciałby dla mnie pracować :) Rozwrzeszczana z Was banda dzieciuchów :) W sumie nieszkodliwa :) Trochę ujadacie, ale można się oderwać od obowiązków czytając jak skaczecie - jak te pieski do gardeł - :D Miłej soboty - idę marynować mięsko na wieczornego grilla :) Napiję się za Wasze zdrowie psychiczne jakiegoś dobrego drinka :) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisiowa25
JEstem chora psychicznie ale to wszystko przez to ze tat mnie gwalcil analnie w dziecinstwie bo teraz mam 17 lat . Wlasnie ide ubijac miesko sasiadowi spod 7dmki ale kazal wziasc wazeline zeby byl lepszy anala na grilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfghfgh
Ojej zakompleksiona dziewczynka z przedszkola sie odezwala . Pracowac u ciebie na ulicy .Nie podziekuje. Idziesz na grila wow jaka ty jestes trendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panprofesor45
teletubisowa ktos mocna gnebil w dziecinstwie moze to byl tata /mama czy ciocia ? niewazne moze opowie nam 25 to jest twoj wiek a taka glupiutka.Idziesz na grila opowiedz jak bylo bo to chyba dla ciebie pierwszy raz. Co nam jeszcze powiesz o sowim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisiowa25
hfghfghfgh Nie miałabyś szans, by u mnie pracować :) Niestety nie przyjmuję do pracy dzieciuchów :) A jak Cię tak boli mój grill, sama coś zorganizuj znajomym, nie będzieć mieć czasu na nudę :) Ps. I taka moja dobra rada - jak tak krytykujecie innych za błędy ortograficzne, stylistyczne - najpierw zwróćcie uwagę na własne 🖐️ Ciebie, Tobie, Wam - piszemy z wielkiej litery. Raz, że pisownia tak wskazuje, dwa z szacunku dla Rozmówcy :). Kimkolwiek by on nie był :) Podszywie - przykro mi, że masz takie doświadczenia ze swoim tatą:) 🖐️ Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×