Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Bartolenka otóż: wg dnia ostatniej miesiączki, która była 08.08.2010 termin wypada na 15.05.2011 natomiast wg usg termin na 23.05.2011, ponieważ po nieudanym ICSI cykl i troszkę zwariował i owulacja się przesunęła troszkę. Także szczerze powiem, że sama nie wiem która data jest bardziej wiarygodna. A u ciebie jak?? n kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - super te zestawy z lozeczkiem :) ja sie bede musiala zastanowic nad polaczeniem gryki i kokosa w materacu. Nie wiem moze jakas uprzedzona do pianek jestem :P ale wkopalam sie we wlasne lozko z wkladem piankowym. Nie minelo duzo czasu a ona juz sie ubila i nadawala do wymiany :P Fajny ten przybornik na lozeczko z materialu. Widzialam taki w sklepie i tez sie nad nim zastanawialam. Tak chcialabym juz coos pokupowac. Wstrzymuje sie jednak aby pozanac kto u mnie mieszka :) jedyne wiec na co zwracam uwage to uniwersalne kolorki :) kropeczki stronka ktora podala Ci penelopa kruz jest faktycznie bardzo dobra :) hihi ona na topiku to taki "spec" od terminow ciazy :) U mnie szybko wykryla blad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka - więc ja przed Tobą urodze? bo mi z usg wychodzi 3 maj. A Ty chyba tez na Wyspiana, więc napisze jak i co. Póki co - mamy koniec listopada, zimno , 10 st na minusie- szok. Już dziś nigdzie nie jade. bbbbbbbbbbrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missrossini TY SZCZĘŚCIARO JEDNA. jA TEŻ CHCEEEEEEEEEEEEEEE. jUTRO SIĘ MOŻE DOWIEM. jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dziwnie sie kochana - ja pewnie tez jutro uronię łezki. wkońcu od m-ca pewnie maluszek urosnął o conajmniej pare cm. No i ta radośc jak GIN powie - oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missrossini gratulację!!!!!!!! możesz w tabelce z boku dopisać, że synuś:D napisz mi tylko czy któryś z kalendarzyków się sprawdził?:D szczególnie ten mnie interesuje:D http://familie.pl/Ciaza/Przewodnik/flicka-eller-pojke.php :D majowe szczęście służę pomocą :D ja dopiero poznam płeć na połówkowym czyli w terminie około wigilijnym. ehh to jeszcze ponad 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale duzo popisane, ciezko za Wami nadazyc Agnes ja Cie pamietam witaj z powrotem I powitac Kropeczke Miedzy brwami - to my co do dnia tak samo, ja tez w piatek wskakuje na 18 tydzien :) Ciekawe czy urodzic tez nam sie uda tego samgo dnia heh :) Missrossini wielkie GRATULACJE!!! ja wlasnie wrocilam ze szpitala i wizyta w prost koszmarna. Mialam jakas mlodziutka polozna, nie wiem stazystka czy cos, nie znala zadnej odpowiedz na moje pytania, motala sie, a do tego nawet nie mialam jak posluchac serduszka. testowala jakis nowy sprzet i bicie serca brzmilao jak szczekanie jakiegos wyglodnialego psa!! ;/ Koszmar mowie Wam. idem zjesc cos bo zglodnielismy bardzo :) obiado kolacje ugotuje chyba na szybkosci, a jutro nadrobie pisanie :) spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka jeśli masz ten sam tydzień i dzień jak ja i stylowa , a widzę na suwaczku, że tak, to termin masz na 21 nie 22 maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieknie, zima juz niezle daje sie we znaki. Puscili jakis syf w rurociagach gazowych i przez to mamy tragedie. Juz nawet tvn 24 o tym mowi. 6.5 tys. osob juz ewakuowano w moim miescie, bo kuchenki gazowe ludziom w domu wybuchaja jak domino ;/ co chwila pod oknami mi jezdza straz i karetki. a tlumaczenie sluzb takie niewinne - to chyba wzrost cisnienia :/ nosz az mnie ponioslo i musialam sie wygadac.... missrossini - gratuluje wiedzy kto u Ciebie mieszka :) ktora z Was nastepna powinna sie dowiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Jak by to była prawda z tym, że od pierwszych ruchów dziecka do porodu upływa 20 tyg., to ja bym miała rodzić pod koniec marca zamiast w połowie maja.. :( tak to ja nie chce ;) A tak serio: w poprzedniej ciąży ruchy zaczęła czuć dość późno (lub zaczęłam je rozpoznawać jako ruchy dziecka), może tym razem po prostu wiedziałam czego oczekiwać? No i oczywiście organizm inaczej reaguje. annjaa - super ten x-lander! do Kochane Majówki - pierwsze ruchy maleństwa bardzo trudno rozpoznać. Są to jakby muśnięcia takie delikatne, jakby takie ''przelewania'', ''bąbelki'' itp.. Jeśli masz termin na Maj, jak my, to bardzo możliwe, że już je czujesz:) I nie martw się że są dni kiedy ich nie czujesz. Właśnie dziś pytałam o to położną - na tym etapie ciąży jest to całkowicie normalne. majowe szczęście - polecam materacyk gryka-kokos. Gryczana stroną do góry do czasu zanim maluch zacznie sam stawać, potem kokos do góry. Te materacyki mają właściwiści antyalergiczne, antypotliwe itp. Więcej znajdziesz w necie. Ja polecam! aha - u nas prezenty przynosi św.Mikołaj :) agnes 71 - witaj ponownie, pisz częściej! Pamiętam Cię przez Twoją megarozbudowaną stopkę :) --> bardzo z resztą optymistyczną :D O! Własnie zobaczyłam, że ją zmieniłaś;) missrossini - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! pitolek - super!!! Ja się dowiem pewnie dopiero po Nowym Roku - dopiero wtedy mam kolejne usg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missrossini Gratuluje :) syn :) swietnie ;) Twoj pewnie przeszczesliwy co :))))) szybko sie siusiak uwidocznil - albo dobry lekarz i dobry sprzet bo jest miedzy Nami z tego co pamietam jeden dzien roznicy tak? Masz termin na 18tego maja ? Ale fajnie, juz widze jak sie posypia informacje o plci dzidziusiow od kazdej z Nas ;) Missrossini masz juz dla synka imie??? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam termin na 19 maja. imię już mamy wybrane - Mikołaj. Wybieralismy tylko dla chlopca :) właśnie czekam na mojego M. z prezentem, nic nie mówilam przez telefon, chcę powiedzieć osobiście wręczając kalendarz Mikołajka na 2011 rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny byłam dziś u lekarza z wynikami i mam bardzo słabą hemoglibinę 10,5 oraz bakterie w moczu dostałam antybiotyk Monural i żelazo. Słyszałyście coś o tym antybiotyku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka_k-ce ja tez mialam przepisany monural w polaczeniu z nystatyna. Moj lekarz powiedzial ze jest bezpieczny w ciazy. Pozwala tez szybciej wyeliminowac problem, bo zabawa innymi "slabszymi" tabletkami bedzie trwala dluzej, wiec taka sytuacja wcale nie jest korzystna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missrossini gratulacje!!! ale super wiadomość!!! masz zdjęcie? wymiary? pisz, posyłaj:) ja jak byłam na ostatniej wizycie- 14 tydz 1 dzien to gin najpierw powiedział, że chłopak a potem sie z tego wycofał i powiedział , że dokładnie powie na nastepnej wizycie. ja tam ewidentnie cos między nogami widziałam ale po wnikliwej analizie w domu razem z mężulem stwierdzilismy, że to olbrzymie wargi:):) zobaczymy 13.12:) Eni ty urodzisz pierwsza, zdasz relację i jakby mnie strach obleciał to jeszcze Eskulap zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad888888 no czyli specjalnie ta tabelka Ci Plata figla żeby Cie nie kusilo podglądać co kogo masz w brzuszku ;) Eni_35 no my w tym roku Sylwek w domku, po pierwsze będą to 2 urodziny naszej corci wiec za dnia tort i te sprawy, a wieczorkiem pewnie zasiade do bezalkoholowego szampana i tyle, chociaz może wpadnie moja psiapsiulka do nas co wlasnie kilka dni temu urodzila, bo z takim maluszkiem tez niegdzie nie pobaluja bo przeciez karmi. O ja za rok tez sobie odbije już to sobie obiecalam bo dla mnie to bedzie3 Sylwek w domui ostatni :P za rok balaty na calego! Ja tez nad morzem zaciążyłam :P Agnes71 witaj 🖐️ Kropeczka_miedzy _brwiami witaj 🖐️ Annjaa- bardzo fajny wozek Penelopa kruz 🌻 za super wiesci! Trelevinaaaa z tym łożyskiem to wydaje misie ze jak jest na tylnej scianie tzn ze będziesz lepiej czula ruchy bo jak jest na przedniej to czasem za bardzo nie czuc, no i nie powinno być niedaleko ujscia macicy chybacos mi tak swita ale nie jestem w tym temacie Az tak biegla. To co ja mam zrobic jak mam wozek od poprzedniego bobo? :) jedyny przesad jakiego się trzymalam ostatnion to taki, ze nie rozłożyłam łóżeczka zanim nie urodzilam, kazałam składać mezowi jak już leżałam po porodzie tak żeby było jak wrocimy, a w innych kwestiach kupowalam wszystko wczesniej bo na raz nie dalabym rady poza tym przez pol ciazy mialam straszna radoche co jakis czas cos dokupujac, a zaczelam tak mniej wiecej w 6/7 miesiacu. A co do pierwszego spaceru ja wychodzilam ze szpitala w temp -20st. C. a po tygodniu jak było -10st.C to werandowalam Maje od 15min do Pol godz codziennie i po kilku dniach wyszlam na dqor na pierwszy spacerzimny chow to zdrowy chow :) Missrossini gratulacje!!! 🌻 oj to czas na zmiany w tabelcezaraz się tym zajme Milka_k-ce tyle zanlazlam na szybko nt tego leku „Ciąża i laktacja: Z danych otrzymanych z ograniczonej liczby (246) zastosowań produktu w okresie ciąży nie wynika szkodliwe działanie fosfomycyny na przebieg ciąży lub stan zdrowia płodu i noworodka. Do chwili obecnej brak jest innych istotnych danych epidemiologicznych. Badania na zwierzętach nie wykazują bezpośredniego lub pośredniego szkodliwego wpływu na przebieg ciąży, rozwój zarodka i (lub) płodu, przebieg porodu lub rozwój pourodzeniowy. Należy zachować ostrożność w przypadku przepisywania leku kobietom w ciąży. Fosfomycyna przenika do mleka karmiących kobiet. Podczas ciąży lub laktacji produkt leczniczy Monural należy stosować tylko w przypadku zdecydowanej konieczności i zawsze pod ścisłą kontrolą lekarską.:, Musisz łykać żelazo kochana yulko pamietak ze może powodowac zatwardzenia także duzo pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK........IMIĘ.......WIEK.....MIASTO...................TERMIN/PŁEĆ🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ ...........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna.....................01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie......... .............01.05 4. annjaa............Ania... ......28......Gdańsk.......................03.05 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.....Kraków............. ...........05.05 6. kaka80............Kaśka.... ..30....... Kraków......................05.05 7. ENI_35..........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.................05.05 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań......................06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań......................07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ... .........09.05 13.Kankuun...........Dorota.....32........UK............. ... .........12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15.patixxx...........Patrycja....23........Belgia........ ... ..........13.05 16.asiaa76..........................34.......Mikołów.. ... ..............16.05 17.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 18.asia76...............Asia........34........Poznań....................18.05 19.Trelevinaaa.......Ewelina.....26......kujawsko-pom.............19.05 20.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....................19.05/S(Mikołaj) 21.Gonia.............................31........Irlandia. ... ..............19.05 22.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 23.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 24.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 25.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała... ..........22.05 26.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ..... 22 .05 27.czekoladowa91...Angelika.....19......Szczecin......... .........24.05 28.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... ... . ...24.05 29.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław................24.05 30. majowe_szczescie....Aneta...22......lubuskie...................24.05 31.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ... ..........25.05 32.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 33.maryla86 ........ .Maryla.......24......Zachodniopomorskie....30.05 34.moniasky80........Monia........30........Mazury..................30.05 35.Justynka_87.......Justyna......23.....Nad morzem..............31.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale duzo piszecie, to dobrze. Wchodzę, poczytam i tak codziennie. Ponieważ jestem z Was najstarsza, to chyba najbardziej przestraszona :) Ale byłam dzisiaj u lekarza i jak na razie wszystko w porządku. Co za ulga. Następna wizyta 20 grudnia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki. Ale naprodukowałyście stron:-) uciekam czytać, pewnie jutro dopiero zajrzę coś naskrobać. Dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40 Witaj. Po Tobie odnosnie wieku jestem chyba ja. Ale co mi tam. Maluszek nas odmłodzi. Co do prezentów to u nas przynosi je ANIOŁEK. Odnośnie wózka - wybiore x-labder - super sie nim jeździ. Sprawdzone. zA CHWILKE CD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja już dzisiaj na stanowisku pracy. Miałam wczoraj nerwowe popołudnie, mój maluch zdaje się, że wierzgał w nocy. Mam wrażenie, że czuję go przez sen, a najczęściej około 1 w nocy, wtedy się budzę i czekam:) Witam dziewczyny z którymi nie zdążyłam się jeszcze przywitać. missrossini - gratuluję, ja też chciałabym już wiedzieć, może dowiem się jutro:):):) To piękna wiadomość każda z nas na nią czeka, pewnie cieszysz się niezmiernie. Pięknie:) milka_k-ce - kochana informuj na bieżąco co z twoją morfologią bo mi spadała ostatnio. Jednak u mnie raczej mam ten problem z niedoboru wit. B12 niż z niedoboru żelaza. Informuj co i jak, ja na ostatnim badaniu miałam już 12,6 podczas gdy jeszcze przed ciążą miałam wynik powyżej 14. Cześć ENI_35 - widzę że z naszym spaniem nie jest najlepiej. A tak na mrginesie od kiedy maluch we mnie mieszka chodzę spać o 18:) zaraz po przyjściu z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko ...
Kankunn napisałaś że "pierwsze ruchy maleństwa bardzo trudno rozpoznać. Są to jakby muśnięcia takie delikatne, jakby takie ''przelewania'', ''bąbelki'' itp.. Jeśli masz termin na Maj, jak my, to bardzo możliwe, że już je czujesz I nie martw się że są dni kiedy ich nie czujesz. Właśnie dziś pytałam o to położną - na tym etapie ciąży jest to całkowicie normalne."----też to ostatnio czuję tyle że ja mam na 12 czerwca termin ,i koleżanka która też ma ten sam termin tak czuje. czy to możliwe że 1 3 tygodniu można odczuwac takie ruchy ? jest to moja pierwsza ciąża ,a nie wygląda mi to na burczenie w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko - powiem ci, że ja te moje ruchy odczuwam już od 13 tygodnia. Fakt, że czasem myliłam to z moimi jelitkami ale wydaje mi się, że zwłaszcza te w których nie słyszałam głosu to był maluch. Teraz czuję już to bardzo wyraźnie, chociaż wciąż jeszcze bardzo ulotnie - by móc mieć pewność, że to już jest to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×