Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

AGNES sciskam Cie cieplutko, przykro mi bardzo, trzymaj sie jakos nie mam za bardzo czasu nadrobic wszystkiego, bo znow zbieram sie do szpitala. w mnie nastrój tak masakryczny, ze szok. mam dosc wszytkiego chce mi sie tylko ryczec... postaram sie odezwac po poludniu paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Za wami naprawdę ciężko nadążyć. Doczytałam to co mnie ominęło ale niestety jeszcze nie jestem w stanie na tyle was zapamiętać, żeby coś tam dla każdego naskrobać postaram się to nadrobić. Mam do was jeszcze takie pytanko odnośnie pierwszych ruchów. Niektóre wspominają, że to uczucie bąbelków lub coś podobnego do ruchu jelit, trawienia, moje pytanie to czy te pękające bąbelki słychać na zewnątrz czy tylko czuć od środka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Za wami naprawdę ciężko nadążyć. Doczytałam to co mnie ominęło ale niestety jeszcze nie jestem w stanie na tyle was zapamiętać, żeby coś tam dla każdego naskrobać postaram się to nadrobić. Mam do was jeszcze takie pytanko odnośnie pierwszych ruchów. Niektóre wspominają, że to uczucie bąbelków lub coś podobnego do ruchu jelit, trawienia, moje pytanie to czy te pękające bąbelki słychać na zewnątrz czy tylko czuć od środka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 bardzo mi przykro ale musisz się jakoś trzymać, i wiem też że na takie zmartwienia nie mamy niestety wpływu... ja też mam teraz dużo zmartwień mój dziadzio jest umierający... nie wstaje już z łóżka.... do maja pewnie nie dożyje i nie pozna pierwszego prawnuka lub prawnuczkę.... Teraz jeszcze do tego wszystkiego brata czeka bardzo poważna operacja i jak tu się nie denerwować???, ale jestem dobrej myśli bo po porostu już musi być coraz lepiej a nie coraz gorzej. Eni no pewnie że będzie się działo:P Trzeba Go wykorzystać póki jest:P:P bo 3 stycznia znów jedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjeżdża 3 stycznia a jaka długa bedzie przerwa?????????? ja bez mojego to 3 dni i juz mi się chce. hihihi ostatnio nawet się wystraszyliśmy bo chyba pekła mi jakas zyłeczka tam po małych ekscesach i pojazwiła sie krew ale tak naprawde malutko. Ale nic sie mi nie działo, więc przestałam panikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni nie ma co panikować, ciąża to nie choroba, wiadomo jak by się pojawiło więcej krwi trzeba się skontaktować z lekarzem. A co do przerwy myślę że w okolicach walentynek przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczyny za wyrazy współczucia :) Lorien współczuję ci tych przeżyć, z moją prababcią też tak było, że już nie chodziła... Marzyłam o tym, żeby w maju spotkało się 5 pokoleń (gdyby się okazało że bedzie laska) bab w naszej rodzinie. Ale niestety... To prawda trzeba być dobrej myśli... Ja teraz też jestem i wiem, że tam jest jej lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Co za pogoda pod psem .. :-/ Chce śnieg ! Śnieg ! Śnieg ! Ani tych okien nie chce mi się myc :-) Ja jeszcze wózków nie oglądam i nie kupie wcześniej nim sie dziecko nie urodzi . Za to reszte sobie kompletuje i sprawia mi to ogrom radości :-)) Po Nowym Roku zabierzemy się za kupno łóżeczka i komódki z przewijakiem . Chce już środę za tydzień !!!!! Dziewczyny , nie bierzcie w ciąży wapna . Ono spowalnia prace serca dziecka . Wiem , bo mnie straszliwie skóra swędziała i pojechałam do szpitala i powiedzieli mi ,że mogą mi podac wapno ,ale to ma takie a nie inne działanie dla dziecka . Podziękowałam i wrócilam cała swędząca do domu :-) Mój bąbel wieczorami jest bardzo ruchliwy . Jak się położę do łóżka , to czuje jak tam robi fikołki ,czy cooś .. aż szkoda zasypiac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni - ja kupiłam z tej aukcji http://allegro.pl/xa-2010-x-lander-maxi-cosi-citi-20-elementow-promo-i1354634472.html#gallery kolor jungle jest jeszcze volcano ... Byłam na USG i moje drogie będzie DZIEWCZYNKA JUPII!!!!! :-) więc Blanka mała, wszystko w porządku z malutką, wierciła się co nie miara, przepływy ok, mózg ładnie rozwinięty, serducho bije jak dzwon, z wymiarów wychodzi mi 30 kwiecien, więc mała rośnie jak na drożdzach, bo z miesiąca na miesiąc termin mi się przesuwa najpierw na 1 maja, teraz na koniec kwietnia, ale pewnie i tak urodzę w maju ;-) Ech.... no to tryskam dziś dobrym humorem :-) Napisze coś więcej, jak Was doczytam, bo tak tylko szybko wpadłam z doskoku i od razu melduję co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa gratuluję ci serdecznie dziewczynki.!!!!!! Ja po cichu też marzę o dziewuszce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie jeden facet z równowagi wyprowadził, że mam ciśnienie do bólu podwyższone no i zaczyna mnie brzuszek pobolewać. Chyba wyjdę z pracy się przejść, zaczerpnę świeżego powietrza bo mi nerwy poszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa a szeroka jest gondola???????????????????? bo my tu z KROPUNIA sie zastanawiamy nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam też ze na plecach się nie powinno lezeć od 20 tyg. bo macica naciska na przepływ krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........IMIĘ.......WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... ......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie......... .............01.05 4. annjaa............Ania... ......28......Gdańsk.......................03.05 / C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35..........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA........... ......05.05/C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ... .........09.05 13.Kankuun...........Dorota.....32........UK............. ... .........12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15.patixxx...........Patrycja....23........Belgia........ ... ..........13.05 16.justz..............Justyna......26..........UK........ ................15.05 17.asiaa76..........................34.......Mikołów.. ... ..............16.05 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 19.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 20.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 21.Trelevinaaa.......Ewelina.....26......kujawsko-pom.... .........19.05 22.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... .............19.05/S(Mikołaj) 23.Gonia.............................31........Irlandia. ... ..............19.05 24.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 25.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 26.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 27.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 28.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. . ..........22.05 29.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ....... 22.05 30.czekoladowa91...Angelika.....19......Szczecin......... .........24.05 31.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 32..JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław.. .............24.05 33.majowe_szczescie....Aneta...22......lubuskie.......... ...... ..24.05 34.Dosia255............Dorota......27...Waterford/Irlandi a........24.05 35.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 36.Pristina86............................................ ...................25.05 37.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 38.maryla86 ........ .Maryla.......24......Zachodniopomorskie.....30.05 39.moniasky80........Monia........30........Mazury....... ...........30.05 40.Justynka_87......Justyna......23.....Nad morzem...............31.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes71 wspolczuje Ci. badz silna :) pamietaj ze pod sercem twym drugie serce bije :* Anjaaa gratulacje coreczki :) chyba wiele z Nas czeka na takie radosne nowiny ;) mala blaneczka :D Eni ty to hardcorowiec jestes :) moje libido tez spadlo no ale o meza dbac trzeba :) Penelopka super te ciuszki a ceny szok :D Pozdroweczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni to też właśnie gdzieś czytałam i to jest prawda, nawet lekarz o tym mówił. czyli zostaje prawy i lewy bok, choć ponoć należy spać na lewym, bo na prawym też coś uciska:o żyć nie umierać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję szerokośc gondolki że jest 31-32 cm wewnątrz. kawa_zbozowa_bez_cukru - dobrze że piszesz, że w ciąży nie można za bardzo wapna łykać, bo ja czasem w przeziębieniu łykałam hmmm jednak trzeba uważać, a z tym twardnieniem brzucha to też się boję, bo czasem w nocy mi się robi b. twardy, ale fakt jak coś trzeba brać nospe i nie patrzeć, najwazniejszy maluszek !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie mozna okien myc? dlaczego? ja dzis 2umylam odkurzylam i pomylam wszystkie podlogi powiesilam czyste firanki :) powstrzymywalam sie jak nic, ale juz dzis nie wytrzymalam musialam ogarnac ten sajgon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa no kochana - uwielbiam te klocki LEGO. Nie dośc ze jest w tym przyjemośc, zawsze cos nowego można stworzyc. Poza tym mój M. - to samo. ZWIERZAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNJAA - 31 cm to chyba nie dla dziecka kochana. Wąska jest strasznie co? a jak bedzie ubrane to jak w foteliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety w ciąży powinny unikać zbyt intensywnego wysiłku. Naciąganie się, które często występuje podczas mycia okien może spowodować przedwczesne wystąpienie skurczów i w konsekwencji poronienie lub przyspieszony poród. Może warto zatem wstrzymać się na jakiś czas z szukaniem na oknach śladów kurzu i zacieków. Okna na tym nie ucierpią, a kobieta w ciąży będzie miała większe szanse na donoszenie ciąży. O umycie okien możemy w ostateczności poprosić siostrę lub mamę, chyba, że zrobi to za nas nasza druga połowa! Wśród kobiet, które donosiły ciążę i z niecierpliwością czekają na poród krąży opowieść, że aby go przyspieszyć należy umyć okna. Intensywne ruchy, rozciągania, naciągania mogą spowodować jego przyspieszenie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wąska jest, ja mierzyłam już po odjęciu grubości tej etuliny z gąbki na zewnątrz gondola ma 38cm, ale w sumie my rodzimy jak będzie ciepło więc kombinezony raczej juz nie wchodzą w grę a w październiku pewnie to już na spacerówkę się przeczucamy, nie wiem, nie mam doświadczenia w kwestii wózków.. w każdym razie wązka dosyć jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×