Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

eni kochana nie 4kg, tylko 0,4 czyli nie całe pół kilo. usg miałam 3 tygodnie temu /chyba nawet nie całe 3 tygodnie NFZ/ następne 13.01/prywatnie -połówkowe/ Poza tym jak mają mi robić to USG w tej przychodni to wystarczy mi badanie tętna, naprawdę ...bo ta przychodnia strasznie słabym tym USG dysponuje;/ więc nawet mi tak nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa kruz - u mnie podobnie ja nie jadam słodyczy tak po prostu, z fast foodów to fakt czasami korzystałam ale to dlatego, ze całymi dniami biegam po mieście. Co do innych cech mojej dietki to to, że jadam mało ale bardzo często. Mam rzeczywiście 5 - 6 posiłków w ciągu dnia ale każdy nie przekracza 200 gram, więc w normie. Raczej się dobrze odżywiam ale kolacje jadam po całym dniu gdy przychodzę do domu o 21 to jednak wpadam do kuchni i coś przegryzę. Pewnie to że przytyłam 2 kg jest też spowodowane tym, że ja ogólnie ważę więcej niż wy stąd te proporcje. Jednak bardzo się martwiłam tym ciągłym spadkiem wagi i teraz odrabiam straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopko no widzisz czytam w biegu i nie doczytałam cholera. Sorki. No to ja bede wielorybbbbbb niezły. Hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni, ale TY szczypior jesteś, to nie masz się czym martwić. ja wieczorami najzwyczajniej nie mam apetytu, a nawet jeśli już jestem głodna to tak jak pisałam jabłko, albo np chudy twaróg z pomidorem zalany jogurtem naturalnym czyli samo białko. no nic spytam dziś lekarza. zresztą idę się powoli zbierać bo zaś muszę samochód odśnieżyć :P a trochę mi to zajmuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc majoweczki :) Witam nowa mamusie :) tigero - normalnie az czulam sie tak dziwnie, bardzo pozytywnie ale dziwnie :) Jakos wewnetrznie jestem przekonana ze to to :) okaze sie na bank za jakis czas :) Eni no ja wlasnie tak czekalam na opinie o zolwiku :P moze sie jednak skusze???? Penelopa Ty sie kochana ciesz ze na razie tak malo do przodu, ja od poczatku jestem hmmm dzisiaj sie zwazylam prawie 2 kg do przodu. Oby pozniej nie wystrzelic z tymi kg ze nie wiadomo ile ich :O annjaa zobaczysz ze powolutku wszystko sie unormuje i bedzie dobrze 🌼 Ok ide sie ubrac i dzisiaj umowilam sie z mama ze pojedziemy na wieksze zakupy do mista..... pewnie i tak pol dnia spedzimy w nie tych sklepach co trzeba :P Milego dnia wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Widzę że w ogóle nie odpisujecie na posty jeśli ktoś jest na pomarańczowo a ja nie wiem jak to się zmienia. Szkoda jestem prawie od początku z wami tylko że nie udzielam sie tak intensywnie jak wy tylko od czasu do czasu i widze że tak jakby mnie w ogóle nie było - powietrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie majowki. Ja dzisiaj wstalam juz o 5:30, maluch tak zaczal kopac, ze nie moglam usnac. Ale pomyslalam sobie, ze przeciez jeszcze powinnam pospac dluzej i jakos mi sie udalo:) Asiula jesli masz sucha skore to polecam krem ziaja z oliwkami- jest bardzo tani, a jak mialam przesuszona skore od antybiotykow to bardzo pomagal.Dobra jest tez seria z aa krem i mleczko do twarzy intensywnie nawilzajace, ale jest juz duzo drozsze. Wrzucam przepis na kremowke. Ja bede robila w czwartek, takze jakby co to dam znac :) * 2 opakowania ciasta francuskiego (mozna kupic w Biedronce); Wykonanie: Ciasto lekko rozmrozić, delikatnie rozwinąć i ułożyć w formie do pieczenia (na tym samym papierze, z którym było zwinięte). Rozwinięte ciasto gęsto ponakłuwać widelcem, posmarować rozmąconym jajkiem i piec wg przepisu na opakowaniu. Upieczone placki wystudzić, jeden z nich po wystudzeniu pokroić ostrym nożem na kwadraty (wyszło mi 16 kwadratów). Składniki na krem: * 1,5 l mleka; * 150 g skrobi kukurydzianej; * 3 cukry waniliowe; * 8 żółtek; * 200 g cukru kryształu; * 250 ml śmietany 30%; * 1 Śmietan-fix; Wykonanie: Żółtka utrzeć z cukrem kryształem i cukrami waniliowymi na kogel- mogel. Do utartych żółtek dodać 1 szklankę mleka oraz skrobię kukurydzianą i dobrze wszystkie składniki wymieszać. Pozostałe mleko zagotować. Do gotującego mleka wlać masę żółtkową i wszystko razem zagotować. Gotować 1 do 2 minut, cały czas mieszając, żeby budyń się nie przypalił. Ugotowany budyń dobrze wystudzić. Kiedy stygnie, trzeba od czasu do czasu mieszać łyżką, by na wierzchu nie robił się "kożuch". Dobrze schłodzoną śmietanę ubić na sztywno razem ze śmietan-fixem, ubitą dodać do dobrze wystudzonego budyniu i delikatnie wymieszać. Gotowy krem wyłożyć na upieczony placek ciasta francuskiego, wyrównać i na wierzch ułożyć przygotowane kwadraty z ciasta francuskiego. Gotowe ciasto posypać cukrem pudrem i odstawić na noc do lodówki, by się dobrze schłodziło. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula- jeśli to Ty pytałaś o ten krem, to ja mam bardzo suchą skórę i kosmetyczka poleciła mi Dermedic Hydrain: http://allegro.pl/dermedic-hydrain-2-krem-intensywnie-nawilzajacy-i1362482791.html Używałam różnych kremów, ale mam wrażliwą skórę i często miałam po zastosowaniu plamki, pieczenie, a ten jest rewelacyjny. Ach i jeszcze gdybyś chciała zaczernić sobie nick, to musisz na tej stronie , na samej górze wejść w zakładkę: Moje konto (i tam będą instrukcje). Justz- gratuluję chłopca!!! Emilia- witaj:) Tigero- też muszę sobie zmierzyć obwód brzuszka, bo jeszcze tego nie robiłam. Trelevinaaaa- ja biorę regularnie magnez, gdyż tak zalecił mój ginekolog. Powiedział, że nie mogę brać jakiegokolwiek magnezu, tylko taki, który nie jest suplementem diety. Zalecił mi MAGNE-B6 : http://www.i-apteka.pl/product-pol-816-MAGNE-B6-x-50-tabletek.html Przez pierwszy tydzień miałam brać 2 razy dziennie, a potem raz dziennie. Penelopa- trzymam kciuki za wizytę u lekarza. Myślę, że z tą wagą, to raczej nic złego. Moja siostra do 5 miesiąca schudła 5kg, a dopiero potem zaczęła tyć i córeczka jest okazem zdrowia. Ja mam wizytę w środę wieczorem. Ciekawe czy zrobi mi usg, czy dopiero parę dni później w szpitalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane majóweczki:) Dziękuję wielkie jeszcze raz,buziak wielki ślę :* Muua :) Ja dziś dalej radosna,humorek został fajowy jeszcze od wczoraj,dawno takich fajniutkich urodzinek nie miałam:) Tyle fajnych ludzi o mnie pamiętało,strasznie to miłe:) Ja ogólnie do urodzin swoich podchodzę obojętnie,ale wczorajsze mi zostana w pamięci:) Wiecie co ja zrobiłam w tamtym roku: to była moja trzydziestka,a ja zapomniałam na śmierć i wzięłam zmianę za koleżankę z pracy,mój mąż przyszedł do mnie do pracy,trzymał bukiet kwiatów za sobą,więc go nie widziałam i mówi "wszystkiego najlepszego",a ja oczy wybałuszyłam,myslę "o co chodzi,a pewnie żart",no ale jak kwiaty zza pleców wyciągnął to już stwierdziłam,że jak na żart to by to była przesada ,no i w końcu doszło do mnie co to za dzień :D Także wczorajsze to taka rekompensata za te ostatnie chyba:) Emilia kochana moja w końcu nas znalazłaś🌼 Nawet nie masz pojęcia ile razy Cie próbowałam zaprosić tutaj,ale jakoś się obawiałam ,że to tak może nie wypada. No ale juz jesteś,oczywiscie dopisz sie do tabelki:) Tigero wszystko u mnie wskazuje na dziewczynkę,ale jakieś małe nadzieje mam na chłopca,wczorajsza wróżba z linku od Penelopy dokładnie to odzwierciedliła-na 3 z 4 metod wyszła dziewczynka ,a według jednej metody chłopak,oj juz nie moge się doczekać:) Penelopa Ty się swoją wagą nic nie martw ,wręcz powinnaś się cieszyć,a i na Ciebie przyjdzie czas-jak podskoczysz to nagle,nawet się nie obrócisz a już bedziesz miała parę kilo na plusie-tak było w mojej poprzedniej ciąży:) Eni no 225 pierogów to ładny wynik,choć ja ciągle pamietam te 400 sztuk od Natalki:) A dziś u mnie będą łazanki i jak zawsze troszkę na obiad,reszta na świeta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki. U mnie niestety nic nie lepiej. W gardle pali, jakbym się żrącego kwasu napiła. Ale moja wina, bo zamiast od początku leżeć w łóżku ja miałam jeszcze mnóstwo spraw do załatwienia, no i mam za swoje. Popijam mleko z masłem i miodem, na noc nawet czosnku się najadłam, nie wiem, jak mój K. to zniósł, ale sam mnie namawiał, więc musiał jakoś przeżyć:-) Niestety poprawa jest niewielka. Głos mi oscyluje w tonacjach Senyszyn-Himilbach;-) No i ogólnie słabizna jestem. A miałam jeszcze tyle planów:-( stylowaa - spóźnione, ale gorące życzenia spełnienia marzeń 🌻 🌻 🌻 Asiula1381 - polecam klem lipidowy Iwostin. Jest taki specjalny na zimę. Jak się nim posmarujesz to na początku skóra się strasznie świeci, ale po chwili wszystko się ładnie wchłania. Polecam, używam go od lat. Justz- gratuluję synusia 🌻 Emilia - witaj 🖐️ Trelevinaaaa - na pewno można w ciąży brać magnez, ale w jakiej dawce to najlepiej, żeby ustalił lekarz. penelopa - z tą waga to wszystko zależy od wagi wyjściowej, myślę, że większy powód do zmartwień jest wtedy, gdy waga rośnie za dużo, niż za mało;-) Wrzuciłam aktualna fotkę na naszą pocztę. Tydzień 20+4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam fotkę na e-mail ale nie wiem czy się Wam otworzy,bo mnie nie wyszło i nie wiem dlaczego ,bo na mojej poczcie z której ją posłałam , otwiera sie normalnie,hmm. Więc dajcie znać czy Wam się otwiera ,bo jeśli nie to może pomoże przerobienie zdjęcia Znów mama dziekuję bardzo:) Po Twoim zdjęciu widać,że niektóre potrafią nawet w ciązy zachować śliczną sylwetkę. Ja to juz baloniasta ,że hej:) Kuruj nam się,nie wychodź wiecej z łóżeczka,pozwól rodzinie się wykazać,zadbać o Ciebie,a do swiat juz na pewno bedzie lepiej;) No dobra to ja może pójde juz zacząc te łazanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ;-) Jestem normalnie w szoku ile Wy piszecie na tym forum ;-) i jak Wy się wszystkie spamiętałyście ;-) No i w ogóle żadnej nie pominiecie. Mnie też tak gorąco przyjęłyście. Bardzo Wam dziękuję i obiecuję, że z czasem na pewno będę Was wszystkie kojarzyła. ;-) Dajcie mi trochę czasu. Widzę, że już większość z Was zna płeć Maleństwa. Ciekawe co Stylowaa będzie miała?? Czekamy na wiadomość od Ciebie. A jakie macie objawy na dziewczynkę, a jakie na chłopca? Można to jakoś usystematyzować? Ja idę za tydzień do lekarza, zobaczymy co mi powie. Jesteście naprawdę takie szalone fajne Mamuśki ;-) Cieszę się, że tutaj do Was trafiłam. Zaraz dopiszę się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......05.05/C 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 23.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 24.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 25.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 26.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 27.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 28.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 29.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 30.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05 31.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 32.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 33.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 34.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 35.Emilia_83....Emilia ..............27........Wielkopolskie............23.05 36.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 37.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 38.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 39.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 40.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 41.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 42.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........25.05 43....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 44.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 45.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie.......30.05 46.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 47.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S? 48.2010/2011............................................. ......................./C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!!dziekuje wszystkim za gratulacje jestem taka szczesliwa!!dzidzius wczoraj sie tak kręcił tak wiercił ze trudno go było wymierzyc.ale jak przyszło sprawdzanie płci to sie wyprostował i rozciagnoł nozki i dumny ze swoic klejnotow zaprezentowal nam swoja antenke!!takie to bylo smieszne!!najwazniejsze ze wszystko wporzadku i ze dzidzius nie odziedziczyl po mamie jednej nerki tylko wszystko ma na swoim miejscu.jak nam pani pokazała siusiaka to mojemu mezowi sie oczy zaswiecily jak swieczki.tak bardzo chciał synka!!wszystko by było dobrze lecz coreczka mi znowu choruje i dzis kolejna noc z glowy.temperatura opada na chwile i za chwile wzrasta od nowa.ach te wirusy!1mam nadzieje ze minie i swieta spedzimy spokojnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja też mogę się dołączyć do waszej poczty e-mail? Prześlijcie mi proszę jakieś namiary na mój adres emilia_71983@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jakiś odzew;)to nie ja pisałam o kremie na suchą skórę ja cały czas jestem pod nickiem Asiula1381 pytałam wczoraj o wyniki badań a mianowicie "witajcie,powiedzcie mi bo odebrałam wyniki badań i wynika z nich że mam za mało czerwonych krwinek RBC 3,95 a norme podali 4,2-5,5 z czego by wynikałao że mam za nisko. Ale w badaniach z października w normie mi wpisali 3.8-5,8 i ja juz zgłupiałam czy mam za mało czy nie? może któras z was wie" ale wczoraj nie doczekałam się odpowiedzi:( to może dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jakiś odzew;)to nie ja pisałam o kremie na suchą skórę ja cały czas jestem pod nickiem Asiula1381 pytałam wczoraj o wyniki badań a mianowicie "witajcie,powiedzcie mi bo odebrałam wyniki badań i wynika z nich że mam za mało czerwonych krwinek RBC 3,95 a norme podali 4,2-5,5 z czego by wynikałao że mam za nisko. Ale w badaniach z października w normie mi wpisali 3.8-5,8 i ja juz zgłupiałam czy mam za mało czy nie? może któras z was wie" ale wczoraj nie doczekałam się odpowiedzi:( to może dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siula ja to sie za bardzo na tym nie znam .ja nigdy nie dostaje wyników do reki tylko od razu lekarz wiec albo dzwoni jak cos jest nie tak albo dowiaduje sie na wizycie jak jest dobrze.przykro mi ale nie moge ci pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula ucielo mi pierwsza literke nie wiadomo czemu!!przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula1381 - he, he. Ciekawe dlaczego to tobie odpisujemy o kremie. Może też masz suchą skórę? :-D Wygląda na to, że masz lekką niedokrwistość, to częsta przypadłość w ciąży. Nie denerwuj się i poczekaj do wizyty, być może będziesz musiała przyjmować preparaty żelaza, ale o tym zadecyduje lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILIA_83 NASZa SKRZYNKA JEST DLA MAJÓWEK KTÓRE SA TU JUZ JAKIS ZCAS. pOPISZESZ Z NAMI TO NAPEWNO CI DAMY NAMIARY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz- gratuluje synusia. Kurcze dziewczyny ale jestem dzisiaj wesoła, dostałam premię świąteczną całe 5 stówek, muszę zabrać gdzieś mężusia i synusia, Co do rożka ja używałam i jestem bardzo zadowolona. Mamy z K. duże rodziny a nasz synek był pierwszym dzieckiem, wszyscy bali się go brać na ręce bo taki malutki itd. I wtedy rożek był nie zastąpiony, wkładaliśmy go w niego i od razu wszyscy chcieli go nosić, później służył jako kołderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!! wpadłam się przywitac i mykam dalej do sprzątania:( dziś ubrałyśmy z córcią choinką, którą wczoraj udało się nam w końcu kupić. co roku mamy żywą. pośle wam fotkę wieczorkiem:) zupka się gotuje- na reszcie inna niż pomidorowa:) (od tygodnia córka codziennie chciała pomidorową:)) teraz trzeba mieszkanko posprzatac... moja malutka w brzuchu wcale nie daje o sobie znac- takie jakies spontaniczne i raz za kiedy mam puknięcia. zamówiłam sobie u aniołka stetoskop więc będę podsłuchiwać serduszko. Jeśli to faktycznie dziewczynka to będzie Lenka, a jeśli jakiś siusiak się pojawi to może Ksawery??? co myslicie o tym imieniu??? bardzo podoba mi się Julian ale Jula i Julian w domu??? dzis na śniadanko zjadłam świeżą bułkę z masełkiem i wędzoną makrelą... PYCHA!!!! do potem kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Stylowa spóźnione ale szczere życzonka . Myślałam, że jeszcze wczoraj będę ale byliśmy u teściów i w domu wylądowaliśmy dopiero o 24. W ogóle dzisiaj to myślałam, że wyjdę z siebie w przychodni. Mój facet jechał dziś do pracy na 7 więc zostawił mnie pod przychodnią już o 6.30 było jeszcze zamknięte to się pokręciłam na dworzu. Oczywiście ja jak to ja coś źle zrozumiałam lekarza że tą glukozę z krwi zrobi mi położna, okazało się, że ona będzie o 8 no i sobie czekam. U nas laboratorium jest czynne od 7-8.30 ale nie wpadłam na to, że muszę to zrobić tam bo właśnie albo lekarz zakręcił albo źle słuchałam. No to czekałam to półtora godziny przyszła położna, ja wchodzę a ona mi mówi że to trzeba do laboratorium i ręce mi opadły bo ja tam siedziałam od przed 7 i już bym była dawno po a tak nie dość że jutro muszę wstać szybko to jeszcze się niepotrzebnie zdenerwowałam. Oczywiście siedziałąm tam bez jedzenia :/ Trochę zakręciłam ;) Mój maluszek jakoś nie chce jeszcze o sobie dać znać. Niby czuje coś dziwnego w brzuchu wieczorami ale czy to to nie potrafię jeszcze rozpoznać. Co do wagi to ja mam gdzieś góra 3,5 kg na plusie. Justz też się dołączam do gratulacji, ja cichutko też marzę o synku :D Hej dla nowej/nowych mamusi Tak czytam, że ładnie pichcicie w kuchni a ja praktycznie nic nie robię. W cale święta właściwie nas nie będzie trochę u tych rodziców trochę u tych i tak zleci a szkoda by było, żeby jedzonko się zmarnowało. Ja to już bym chciała zasłużyć na tą waszą pocztę :D jak się coś zmieni dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majóweczki! Oj, dawno mnie nie było... Na wstępie gratuluję tym, które poznały płeć i witam nowe mamusie! Aaa, i składam spóźnione, ale jakże szczere, najlepsze życzenia dla stylowej :) U mnie wszystko ok, czuję się super i wydaje mi się że mój maluch powoli zaczyna dawać o sobie znać :) Nie jest to jeszcze zbyt intensywne ale to chyba TO ;) Mam 4 kg na plusie ale wcale się nie dziwię bo jem jak opętana :p Trudno, będę się tym martwić po ciąży. Kilka dni temu dowiedziałam się że moja przyjaciółka jest w ciąży :) Cieszę się jak szalona, między naszymi dziećmi będzie tylko 2,5 miesiąca różnicy :):) Super, zawsze marzyłyśmy żeby ciążę przeżywać razem, potem wymieniać doświadczenia w opiece nad maluchami, wspólnie chodzić na spacery... Ach, będzie cudownie ;) No nic, na razie kończę, postaram się częściej zaglądać, a teraz wracam do obowiązków. Buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×