Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Lorien właśnie tez znalazłam to plus jedno zdanie o przebojowości cos takiego,a wydaje mi się ,że kiedyś jak wybrałam to imię to znalazłam opis,a teraz cos mi nie idzie Kasiuula może ten zapał teścia i tym razem szybko minie i da Wam spokój po jakimś miejmy nadzieje krótszym czasie;) mamuskamaj skoro twierdzi ,że do końca tygodnia bedziesz miała wózek to juz nie dużo czasu mu zostało,oby tym razem dotrzymał słowa Penelopa nawet tak nie mów,ja kupiłam juz te koszulę:( Na zgagę spróbuj mleko,mnie pomaga,ale nie zimne tylko ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mnie też zgaga pali normalnie dramat, ale może przejdzie, napije się na wieczór kakao i powinno być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pije zimne hehe i mi pomaga ;) jak tylko czuje ze pali to nalewam sobie troszkę tak na 2-3 łyki ;) I od razu lepiej ;) W ogóle pierwszy raz w życiu zgagę miałam w ciąży Stylowa - oby tak było i szybko mu przeszło . Teraz jest właśnie u Córki w Angli 2 miesiące już , jeszcze tam ma zostać do Marca może mu się przeje wnuczka. I ja będę mieć luzy oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam że jak się ma zgegę w ciąży to dziecko się urodzi z włoskami na głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze bo mój Tato już rok temu powiedział że marzy mu się taka wnuczka z blond kręconymi włoskami , z dwoma kucyczkami i niebieskimi oczkami. Czasem się śmieje że jak się urodzi to żeby już miała te kucyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Mam dzisiaj jakiś problem z internetem, co chwile się zacina i rozłącza. Nie zdążyłam nawet dokładnie doczytać do końca. Z tego wkurzania się na ten komputer zapomniałam połowy co chciałam napisać więc jak coś ominę to przymrużcie oko. Stylowa co do imienia to mnie by podkusiło Nataniel :D ...x... super, że już ci lepiej. kropeczka ja trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze skończyło. Najgorsze jest to że pewnie za dużo zrobić nie możesz a żyć jakoś trzeba. Mam podobny problem z odzyskaniem ale nie chodzi akurat o pracę. Co do chust to nie wiem czy akurat o tym rozmawiacie ale w telewizji kręcił się kiedyś taki temat, że od tego dzieci się dusiły. Ja na dzień dzisiejszy mam ok +5 to chyba nie za dużo. W sumie rośnie mi tylko brzuszek. Pewnie i tak połowę ominęłam :P Wiem dziewczyny, że chyba w każdym poście wam się żalę na ruchy ale tak chciałabym już je poczuć, że wariuję. Leci mi już 22 tydzień a tu nic konkretnego :( Wizytę mam dopiero za tydzień w czwartek ale chciałabym już zobaczyć synka i usłyszeć, że z nim wszystko w porządku. Pocieszył mnie dziś wpis znaleziony w internecie, że dziewczyna poczuła dopiero w 26 tyg. też miała łożysko z przodu. Ja też sobie tłumaczę, że to jest powód. Dziewczyny dużo wam przybyło w obwodach brzuchów bo na ten temat chyba jeszcze nikt nie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane majóweczki!!! wczoraj cały dzień miałam awarię nata:( teraz widzę, że duzzzzzzzzzzzzzzo popisałyście... muszę nadrobić, a jest tego trochę:) widzę, ze wkleiłyście link z bodziczkami. ja kupowałam te bodziaki 2 razy Julci. są super- bawełenka fajna, nie defasonują się i są słodkie. ostatnie jakie kupowałam to te z króliczkami rózowe:) co do nosidełka, to mam bardzo podobne jak to lorien i powiem, że nie jest ono sztywne i jula w nim chętnie siedziała. miałam tez chustę i robiłam do niej pare podejść ale jakoś strasznie męczyło mnie wsadzanie dziecka do środka i zakładanie tego na siebie. co prawda nie wsadzałam ani w chuste ani w nosidło maleństwa do 3 miesiąca życia. moje nosidełko ma na pewno pas biodrowy. nie jestem zwolenniczką aby dziecko było cały czas noszone np. po domu przy wykonywaniu różnych czynności. Julinka była przy mnie w kuchni ale siedziała np w lezaczku- bujaczku:) teraz was dokładniej poczytam i kliknę za chwilkę:) buziaczek ogromny dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kooralinkaa ja właśnie z ciekawości się zmierzyłam i powiem Ci, że dużooo. Obecnie to 22 tydz 5 dzień a ja już mam 94 cm- przed ciążą z 66 miałam, także widać różnicę :) Teściówka dała mi swój kożuszek na zimę, bo w mójj płaszczyk już ledwo co wchodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no Nataniel wyszedł na prowadzenie:D Koralinka ja Ci wierze ,że się niecierpliwisz,tym bardziej ,że tyle czytasz opowiadań dziewczyn o ruchach,ale uwierz ,że już bliziutko do tego czasu,jeszcze ociupinkę. A może Ty juz czujesz tylko jeszcze nie rozpoznajesz?,hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam mój typ to Mati:) choć Natan też ładnie:) moja koleżanka ma Patryka i Nataniela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się aż zmierzyłam i 21tydz i 4 dni,a według USG 22 tyg i 4 dni zaczynałam od 66 cm a doszłam do 95 cm,czyli prawie jak mamuskamaj:) A mnie nowe obsesje jedzeniowe ogarnęły,pierwsze to zielone winogrono,właśnie skonczyłam porcje 0,5 kilo,a drugie to serek homogenizowany,który moja córka zjada na co dzień-musiałam jej odkupić bo podkradałam,teraz mam juz swoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj ja mam na dzień dzisiejszy 92 a przed też miałam coś około 70. stylowa no wolałabym, żeby było tak że nie potrafię tego odróżnić ale ja się tak wsłuchuję w swój brzuch, że to chyba niemożliwe. Dziewczyny a leżycie czasem na brzuchu. Czytałam gdzieś że w ten sposób można wyczuć mocniej ale nie wiem. Maluszkowi chyba sie nic nie stanie najwyżej zabiorę mu trochę miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooralinka ja śpę na brzuchu:) teraz to już tak na pół brzuchu:) lekarz mi kazał spać jak najdłużej tzn do kiedy dam radę z powodu tyłozgięcia macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na brzuchu nie śpię tak od 5 tygodnia czyli od momentu kiedy się dowiedziałam że w ciąży jestem, nie wiem czemu ale mi się ubzdurało że zgniotę Dzidkę , że jej tam może być nie wygodnie jak będę tak leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak na troszkę poleżę na brzuchu to nie zaszkodzi maluszkowi nie zgniotę go ani nic mu nie zrobię?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka, nie kładź się na brzuszku lepiej, ruchy poczujesz, nie martw się. Spóźnione ćwiczenia dziecka A to informacja do tych mam, które z zegarkiem w ręku dokładnie wszystko obliczają i zamartwiają się, że nie jest tak, jak napisano w podręczniku. Bo nie musi. Jedne mamy odczuwają ruchy koło 20. tygodnia, inne dopiero po 22. To normalne. Czasami nic nie czują, co jest spowodowane małą wrażliwością zakończeń nerwowych. J Wiele też zależy od ułożenia smyka, łożyska i objętości płynu owodniowego. Kiedy musisz udać się do lekarza : Mija dwudziesty drugi tydzień, a ty nie czujesz żadnego ruchu. To oczywiście jeszcze nic nie znaczy. Ale lepiej, by lekarz ocenił stan dziecka (podczas badania USG). Poczekaj jeszcze trochę... 21 tygodni masz zakończone .. ja bym jeszcze z tydzień , półtorej poczekała , jeśli nic się nie zmieni skonsultowała to z lekarzem, wiem, że na USG można sprawdzić poziom ruchów czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa dzięki :-) faktycznie poczekam cierpliwie na pewno zacznie jeszcze szaleć :-) Tym bardziej za 20 idę na usg więc podejrzę smyka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 89 na wysokosci pepka a mialam 71. Widzilyscie dziewczyny wozek na mailu? koralinko- ja tez ciagle nic, czekam wsluchuje sie. Ja mam tez 20 USG w Poznaniu na tej kontroli wiec przy okazji powiem o ruchach. Tez mam lozysko na przedniej scianie i tak tgo tlumacze sobie. Ciezko jest gdy sie czyta jak wszystkie juz czuja maluchy ale wytrzymamy i poczujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... mi dużo daję i się uspokajam, że ty i agnes też jeszcze czekacie. No i wszystkie mamy łożyska z przodu więc pewnie to jest ten problem. 20 obejrzymy nasze maluszki i będziemy spokojniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ale smarujecie no!!! jeszcze troche i bedziemy bic rekordy :) ooo ja tez juz 100 mam napewno bo przeciez nie jestem takim szczypiorkiem jak Wy :P jak mnie kusza te bodziaki ktore emilka wkleila chyba sie kurde skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ale smarujecie no!!! jeszcze troche i bedziemy bic rekordy :) ooo ja tez juz 100 mam napewno bo przeciez nie jestem takim szczypiorkiem jak Wy :P jak mnie kusza te bodziaki ktore emilka wkleila chyba sie kurde skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ale smarujecie no !!! az ciezko nadazyc :D Lorien ale super ze z malym wszystko ok :) rosnie dzidzia :) X ja ogladalam wozek moim zdaniem super ;) a jeszcze sportowka nieuzywana to wogole gratuluje zakupow :) slodkie te bodziaki co emilka wrzucila link.. chyba sie skusze na nie.. buziolce :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×