Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

kochane własnie sie dowiedziałam ze moja babcia dostała przed chwilka wylew i jest w szpitalu w ciezkim stanie.a 1 stycznia dostała wylew babcia mojego meza i zmarła po 2 dniach!az sie boje co bendzie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Super dziękuję za opinie. Ja drewniane mam po synku ale strasznie mnie drażniło. Te osłonki też rozwiązują sprawę, choć powiem szczerze, że chyba jednak sprawię sobie tym razem to turystyczne, bo i tak musielibyśmy takie jako drugie kupić, więc może lepiej jakieś porządniejsze wybrać. Dzidziusie bardzo przywiązują się do miejsca, do ulubionej podusi czy misia- jak się często to zmienia to są rozdrażnione a tak dziecko będzie wszędzie mieć swoje łóżeczko, więc chyba to też korzyść. Co do sterylizatorów- ja nie posiadałam i nie zamierzam. Po prostu wyparzałam po każdym użyciu butelki, smoczki i było ok. Ja jestem zdania, że im bardziej sterylnie się dziecko wychowuje tym gorzej, bo wszystkie zarazki do niego potem ciągną. Mój syn do 3 lat nie wiedział co to jest antybiotyk. Czasem miewał lekkie katary czy kaszel. Zderzenie z przedszkolem było trochę szokujące, ale z każdym rokiem jest lepiej. Jak miał 2 tyg już był na dworze i tak regularnie codziennie- zima czy lato, wiatr czy deszcz do tego wszędzie z nami chodził- do znajomych, na wyjazdy, na zakupy, nawet czasem do pracy :D Przy kolejnym dziecku też mam zamiar trzymać się tej samej zasady :) Polecam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz nie stresuj sie tak jak pisze kasiulaa mysl pozytywnie! moja babcia miala i wylew i udar a teraz prawnuki bawi :) trzymam kciuki kasiulaaa ogladalam te kolyski z bliska w mathercere bo bylam ciekawa, ale jakos bardzo malo stabilne mi sie wydaja, bo to wszystko z plastiku i materialu. tak samo jak te wiklinowe na plastikowych nogach ;/ drewaniane wydaja mi sie bardziej bezpieczne. ostatnio przez to, ze non top sie zle czulam to mieszkanie wyglada jakby tajfun przez nie przeszedl - biore sie za sprzatanie bo zmieszkaniami znow lipa. umoiwlam sie jutro na spotkanie do jednej agencji ale czuje, ze bedzie lipa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz nie denerwuj się- wszystko z babcią z pewnością będzie dobrze, czasem coś groźnie na początku brzmi a potem już się stabilizuje, więc życzę aby tak było Kasiulaa- kurczę też się zastanawiałam nad taką kołyską, bardzo mi się podobają, ale chyba rozsądek finansowy przemawia za jednym łóżeczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn na 100% !!!!! wszystko OK, zdrowiutki jak rybka, i taki też ruchliwy! dr, nie mógł go zbadać tak się wiercił. muszę się oswoić z tą myślą. dr. powiedział, że dzieciaczek wygląda na tydzień młodsze, waży 386g bpd 47,5 fod 66,1 hc 178,4 cm 4 thd 21,9 nie będzie, różowych sukienek, kucyków i małej księżniczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuśka chyba masz racje co do stabilności musze się przejść do Fido i zobaczyć z bliska ;) Ja dziś znalałąm fajne mieszkanie w mieśćie obok , nie drogo łądne zadbane, po remoncie. Wiec zadzwoniłąm uchachana ale jak usłyszeliśmy dzielnice z moim to nam przeszło. Pod miastem na jakiejś wsi a nie w Miescie. Najgorsze jest to że posrednikowi trzeba odpalić za znalezienie A niby co on takiego zrobi ? Ja znajde oferte w internecie ja do niego dzwonie itp I jeszcze trzeba mu odpalić kasiorkę .... ann123 - ceny są nie małe. A tyle rzeczy do kupienia. Kiedyś się nawet zastanawiałąm z moim M jakby tak podliczyć wszytsko co kupiliśmy i co jeszcze mamy do kupienia, jaka sumka by się uzbierała - zapewne na jakiś mały stary samochodzik ;p Penelopa - Gratuluje !!!! zamiast różowych sukienek, kucyków i małej księżniczki napewno będzie co innego!!! LEPSZEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa to gratulacjeeeeeee :D To fajnie już tak wiedzieć- też już chce ;) a muszę czekać jeszcze do następnego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka gratuluje synka. Wiesz jeśli chodzi o wagę to mój ma już 393 a jestem w prawie tydz młodszej ciąży, ale teraz to chyba każdy Szkrab się inaczej rozwija. A jakie imię wybraliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko laski!!!! no nie mozna juz wyjsc z domu - odrobienie zaleglosci zajelo mi 45minut ja pierdziuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! masakra - wole jednak byc w domu i na bierzaco z Wami :D a ja dzisiaj wypuscilam sie na plotki do kolezanki bo jestem chrzestna u jej coreczki - a chyba od konca listopada sie nie widzialysmy :O Eni - olej parszywa pomarancze -co komu przeszkadza ile literek wiecej walnieszzzzzzzzzzzzzzzzz.. aa ten plaszczyk super - chcialam tez taki kupic na allegro ale w koncu kupilam w sklepie taki rozkloszowany i mimo ze brzuch znacznie urósł to jest dobry :)))) co do tematu lozeczek - ja mam takie turystyczne u rodzicow po siostrzenicy - bardzo mi sie ono podoba bo kupil je moj tato i wybral naprawde jeden z najlepszych modeli z bajerami przewijakami i innymi gadzetami - ale nie bede go uzywac na poczatku moze pozniej gdyz dno jest rzeczywiscie kiepskawe i trzeba by kupic materac zeby bylo stabilne i zdrowe na kregoslup niunki :D a w mieszkaniu u siebie bedziemy miec normalne lozeczko sosnowe (bo meble mamy sosnowa) takie jak kiedys wam linka wrzucilam yyy moment http://allegro.pl/17el-lozeczko-z-szuflada-materac-posciel-serca-i1407428148.html cus w ten desen :D natalia256 - co to sie dzieje :/ kochana wracaj szybko do zdrowia.. stylowaa - nie daj sie babsztylowi - co za pizda za przeproszeniem - wogole takie czasy mamy ze by chcieli albo sie pozbyc nas dwupakow albo zagonic do ciezkiej roboty.. brak mi slow - nie daj sie! maz ma racje - jak siadzie blerwa z dupskiem to ja trzeba krotko podsumowac! ps zdjecie mojej kochanej stopeczki jest na naszej poczcie :* justz - kochana badz dobrej mysli - moja babcia tez sie pochorowala i nie ma dnia zebym nie myslala o niej albo sie nie modlila.. Kasiula witaj :* ja nie kupuje narazie ani butelek ani strylizatorow - poki co uwazam to za zbedne u siebie :) Lorien Hejka x- sama jestem ciekawa co maz ma za niespodziewanke :))) a lozeczko super :) maluszki beda mialy takie same ;))) dobra firma klups kropeczko - ja kiedys jechalam w tym przedziale dla matki z dzieckiem to zalezy od konduktora :) ale ty jestes uprzywilejowana wiec mysle ze ci udostepni ten wypasiony przedzial hehe :D agnes71 kuruj sie kochana :* dziewczyny podaly ci duzo sposobow napewno cos ci zasmakuje :))) Emilka mamuska maj jolka hello :* penelopa czekam na wynik usg :* bartolenka glowa do gory - tez mam czasem takie doly :/ ja kupuje fotelik bez iso fixa bo niestety mimo ze auto z 2004 to nie ma tego mocowania do isofixa :/ jaTuska - jak tam sie czujesz?/ co do zawartosci torby do szpitala to nasza kochana tigero wrzucila liste na nasza poczte :) no kochane to tyle przepraszam jesli ktoras pominelam :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa dokładnie z tą sumą to masz racje- ja raczej nigdy tego tak nie podliczałam. Teraz też będzie inaczej bo maluszek ma swoje potrzeby ale jest jeszcze starszy syn, więc to też tak trzeba zrobić aby jedno dziecko nie było pokrzywdzone kosztem drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo penelopka gratuluje :* na kitki i ksiezniczki przyjdzie czas :* wazne ze zdrowiutki :))) maz pewnie dumny coooo???? buzkaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj jeszcze wrcając do kosmetyków to u mnie od początku aż do tej pory jest sudokrem i szampon johnson. Oliwkę miałam też z johnsona taką w żelu bo te bambino itp były tak tłuste, że dzidziuś się błyszczał ciągle a skórka wcale nie była delikatna tylko też taka tłusta i lepiąca. Pediatra tez mi sugerował oilatum ale syn nie miał żadnych problemów skórnych, skóra też nie była przesuszona, więc nie kupowałam. polecam Wam za to krem do buzi- chyba to był Nivea- dokładnie nie wiem. Zawsze na wyjście smarowałam dziecku buźkę i zawsze miał ładną buźkę- polecam i na zimę i na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Eni to super, że u twojego maluszka wszystko w porządku a już też chciałabym go podejrzeć. Nie przejmuj się głupim pisaniem jakoś nikomu z nas to nie przeszkadza :-) same tak piszemy. Stylowa to dobrze, że popsuło wcześniej, bo gdyby z tym hamulcem tak było to jeszcze mogłoby się źle skończyć. Agnes zdrowiej 🌼 Penelopa gratuluje synka :D Bartolenka też ostatnio miałam takie 2 dni dziwnego brzucha ale przeszło samo. Pewnie macica coś tam sobie trenuje. justz trzymaj się i bądź dobrej myśli, mam nadzieję, że będzie dobrze. Co do łóżeczka to ja zostaje przy drewnianym. Na allegro znalazłam ładne i nawet nie drogie : http://allegro.pl/arus-16el-lozeczko-szuflada-posciel-haft-gryka-i1393185150.html co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te które były po połówkowym albo po ost. badaniu USG mogłybyście napisać wagę maluszków? please i te podstawowe wymiary, nie mogę tego znaleźć, a chciałabym porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka wielkie gratki!!! ale widze, ze Ty tez myslalas o dziewuszce? tak jak ja. jeszcze czasem mam kwasna mine jak patrze na sukieneczki w sklepie, ale gdybym miala wybor to juz bym nie zamienila mojego Malego nawet na tuzinn dziewczynek. co do imienia tez mamy problem, pisalam o tym chyba strone wczesniej. kasiulaaa wlasnie mialam dzis to samo - znalazlam super dom, dwie sypialnie, wielki living, 2 lazienki, super kuchnia i ogrod, ale jak zadzwonila do agencji i powiedzilei mi w ktorej to dzielnicy to zwatpilam, balabym sie tam po zmroku psa wypuscic. pytalas znajomych gdzie oni mieszkaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA, myślałam.. to mało powiedziane, byłam wręcz przekonana, a tu co?ledwo dr przyłożył sprzęt, na ekranie pojawiły się wielkie jajka. wiem, że może to głupie, ale naprawdę chciałam dziewuszkę nie ukrywam tego, muszę się oswoić z tą myślą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka my mamy kupione takie łóżeczko tylko zamiast żyrafy jest misio. Łóżeczko stabilne, póżniej jest możliwość zdjęcia barierki żeby starszy dzieciaczek mógł tam spać:) Penelopka nie martw się że nie macie imienia jeszcze troszkę czasu macie i na pewno coś wybierzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był ten http://www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzieci-i-niemowlat/Krem-na-kazda-pogode a co do pupy to powiem Wam, że mnie na początku dobrze pediatra doradził- taki starszy człowiek z zasadami- powiedział mi, że kiedyś nie było nowinek medycznych, perfumowanych itp i dzieciaki nie miały takich problemów jak teraz- kazał zapamiętać jedną zasadę- dziecko musi mieć suchą pupę, więc obojętnie jakie pieluchy będę stosować to trzeba je zmieniać jak najczęściej a już jak o kupkę chodzi to jak najszybciej. kazał wybierać produkty jak najprostrze i jak najmniej perfumowane. Pieluszek to używałam w zasadzie różnych- decydowałam się nawet na niemarkowe i niereklamowane, chusteczek nawilżanych używałam i są u mnie w użyciu do tej pory, takich z Lidla za całe chyba 4 zł za paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopko gratuluje synusia:) przyzwyczaisz sie do mysli ze nie bedzie kucykow:) ciesz sie ze wszystko z nim dobrze:) dziewczyny na chwile Was zostawic nie mozna bo tak drukujecie ze hoho:P nie nadazam z czytaniem:P moj maz dziewczyny kupil kilka rzeczy dla maluchow:P poszedl sam do ciucholandu hehe i kupil dresy i sweterek oraz bluze:) i powiem Wam ze wybral te rzeczy z firmy next i disney i sa w idealnym stanie:) opowiadal jak mu kobiety pomagaly wybierac rzeczy:P bo sie pochwalil Paniom ze bedzie mial blizniaki:P to sie rzucily mu do pomocy. Kupil mi tez lody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa- zobaczysz sama, ja przynajmniej jestem zdania, że chłopcy są mniej problematyczni niż dziewczynki. Ja bardzo chciałam pierwszego chłopca i synuś jest super :) Ale teraz chciałabym dziewczynkę- chyba tak dla odmiany albo może dla wspólnych spraw mama-córka, bo synuś choć więcej czasu spędza ze mną jak tylko tatuś pojawia się na horyzoncie to nic nie jest ważniejsze, a już wspólne zajęcia z tatą, naprawy, quady.....mama idzie w odstawkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....X.... to super mąż się wykazał :) A z tymi lodami to mi smaka narobiłaś :D Idę luknać do zamrażarki może się tam cuś uchowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa gratuluję synka, super sprawa zamiast różu sukieneczek i kucyków, będą bluzy, adidasy i szerokie spodnie, hehe Moja mała na połówkowym miała 449 g BPD 55 mm HC 190 mm FL 39 mm AC 159mm Badanie było wykonywane w 21 tyg 4 dniu, wiek płodu określono na 22tydz,6dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka moje gratulacje:0 Nic sie nie martw,kucyki beda nastepnym razem ,a teraz super zdrowiutki ,kochany synuś. Wagą sie nie przejmuj,nie wolno przyrównywać do innych,o ile dobrze pamietam to na ostatnim USG tez mówiłaś że tydzień młodszy jest,czyli rośnie równomiernie z miesiąca na miesiąc;) Ja dziś padnieta już,ale mieszkanko posprzatane,łazanek cały 10l. gar zrobiony-plan wykonany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... fajny Twój mężuś. Tak sobie wyobraziłam jak przyszedł do tego ciucholandu,oszołomiony pewnie wszystkim dookoła i jak sprytnie sobie ze wszystkim poradził,super. No mój M. by sie na to nie zdobył na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no stylowa mowil ze najpierw patrzal na meskie rzeczy ze niby dla siebie i po chwili przeskoczyl na wieszaki dzieciece:P chcialabym go tak zobaczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nabrałam smaka na lody:P:P mam w zamrażalce truskawkowe i nawet bita śmietana jest w lodówce no i można sokiem malinowym polać mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×