Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Emilia - wyobraż sobie ze ja kupiłam te body early days 9 rózowe dla moje córki na 18 miesiecy na wyprzedaży po 1 euro. Ale normalna cena tutaj to chyba ok 3 lub 4 euro. Ale musze przyznać ze sa super także polecam. Aha i to chyba bardziej na takich ciuszkach sie skup niż na tych całych wyprawkach z kurteczkami (przynajmniej na razie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... i znowu nie zrobiłam nic co zamierzyłam ;-) Idę dokończyć obiadek. Dzisiaj mam ziemniaki i pieczarki w sosie. Mniam pycha ;-) Dziękuje Kochane za każdą radę.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ale piszecie szybciutko!!!ja dzis strasznie osłabiona.zawsze mam niskie cisnienie a w tym tygodniu ciagle pada i pada wiec ja czuje sie fatalnie.mysle ze moj dzidzius tez to odczuwa bo strasznie mało sie rusza pewnie sobie smacznie spi a ja warjuje z niepokoju o niego! Emilia co do tych bodów to miałam je dla coreczki od urodzenia do 2 lat i byłam zadowolona.dobry materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia dzieki za linka - ja tez zaraz kupuje te body- swietne sa i tanieeeeeeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późną porą, ale dzisiaj zaszalałyście normalnie, ehh Lorien, ja do szpitala tak na wszelki wypadek wezmę ze 3 koszule, dużo miejsca nie zajmują a zawsze w razie czego większa ilość może się przydać :) Stylowa mi osobiście podoba się Nataniel- takie oryginalne, Mateusz jakoś nie za bardzo, ale decyzja oczywiście należy do Was. ania2011 to straszne babsko jest z tej teściowej, zamiast wspierać swoją synową, to jeszcze pogarsza sytuację. Mam nadzieję, że w moim przypadku nie będzie takich wspaniałomyślnych doradców, bo chyba zwariuję, albo pozabijam :P A tak poza tym to wyobraźcie sobie, że nadal czekamy na łóżeczko. Sprzedawca z allegro jest bezczelny i tyle. Chyba pierwszy raz w życiu będę musiała wystawić negatywa i zrobię to bez najmniejszego poczucia winy. Aukcja wygrana 22 grudnia a tu nadal nic. Ostatnio dostaliśmy odpowiedź, że wyślą w piątek a najpóźniej w poniedziałek. Dzisiaj środa, nie oszukujmy się że kurierem idzie błyskawicznie. Mąż załatwia sprawę w tajemnicy przede mną abym się nie denerwowała,ale kiedy dzwoni i gościu odpowiada, że za chwilę napisze na gg, bo pakuje wysyłki i mijają 2 godziny i cisza to normalnie człowieka może szlag trafić. Dobrze, że zamówiliśmy tak szybko, bo nie wyobrażam sobie, że jestem po porodzie i wychodzę z małą do domu, a tu nadal łóżeczka nie ma- i cisza. Szok, normalnie nie wytrzymam!!! Burak jakiś jeden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia 83 zamówiłam sobie tez te body. ciekawe jaki towar przyjdzie do nas. mam nadzieje ze to bawelna taka bedzie jak w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Neta mam juz naprawionego, wiec wracam do Was :) Jejciuuu ale mam zaległości :P Nic siadam i czytam hihi Na poczte wrzuce Wam zaraz zdjatka wozeczka, ktory kupilismy. Normalnie sie na niego napatrzec nie moge jak jakas niepoważna, niby zwykly wozeczek ale taki jaki chcialam i zadowolona bardzo jestem :P penelopa kruz jutro z tego co pamietam tez masz wizytke :) ja juz nie moge sie doczekac :) a ide dopiero na 18.40 - wiec caaaaly dzien jeszcze. Odebralam dzisiaj wyniki widze ze ostro w dol poleciala mi hemoglobina :O wiec akcja picia soku z buraczkow rozpoczeta aby ja ladnie podbic, stary niezawodny sposob. Doczytalam tylko ze rozmawialyscie o ubrankach. Ja juz kilka pokupowalam tez porobie fotki i wrzuce, ale zastanawiam sie czy nie mam a duzo z dlugim rekawkiem :P jednak w sumie dziecko bedzie malutkie wiec sie przyda. Ostatnio skusilam sie tez na zestawiki dwa (jeden ze spodniczka jeden ze spodenkami) na 68 wiec moze sobie chwilke poczekac :) ale nie ma co ukrywac byla to okazja :) ok lece nadrabiac zaleglosci :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu przerwa w pisaniu? :) A mi się zasłabło dzisiaj,ale normalnie w szoku jestem,bo nie miałam jeszcze takiej akcji w ciąży. Gadałam sobie z bratem przez telefon, żartowaliśmy sobie,śmialismy się,wszystko fajnie i nagle mi sie słabo zrobiło,poczułam coś w zołądku i poleciałam na kibelek,po nim na moment mi przeszło by po chwili wszystko zacząć od nowa. Do tej pory jestem jakaś nie swoja,dziwne takie samopoczucia,nie wiadomo skad się to bierze Dzięki wielkie za oceny co do imienia. Wyszło mniej wiecej po równo,ale to nic ,przynajmniej wiem ,że jakie nie wybierzemy to bedzie dobrze;) Bałam sie tez jak sobie imie Nataniel poradzi ,a tu proszę ile głosów,więc nie muszę się obawiać go dać synkowi w razie gdyby:) mamuskamaj strasznie pechowo trafiłaś z tym sprzedawcą,wcale się nie dziwię,że jesteś zła,a opinię dostanie taka na jaka zasłużył. A jakie ma opinie do tej pory? Emilia i Eni bodziaki fajniutkie,pewnie bedziecie zadowolone:) ' Lorien czekamy na wieści majowe szczęscie ide na pocztę zobaczyć wózeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas czytam i czytam i was dogonić nie mogę jestem dopiero przy końcu 163 ;/ Stylowa Znajoma z Angli właśnie mi napisała ze kupiła już mi ten laktaor za 16F był przeceniony z 30f A jeszcze Przed chwilką pisałam czy go kupować - i problem z głowy. Czekam na odp czy kupiła przez internet w jakimś sklepie , jak to to wyślę ci linka. Ja mam badania na tą glukoze 50. ANIA2011 U mnie tak samo jak u Kropeczki , po prostu chciała bym karmić piersią,Odczuwam to tak ze to jest pewnie etap macierzyństwa, i kiedy niestety nie będzie mi dane karmić piersią , ominie mnie coś ważnego. tigero - też się zastanawiałam nad parowarem ale znajomy mi powiedział że ma jedzenie jest owszem dobre oprócz tego że mu śmierdzi plastikiem z tego parowaru. I się zraziłam. Ale zapewne zależy to od jakości sprzętu. My ostatnio zaopatrzyliśmy się w sokowirówkę - witaminki zdrowe soczki itp. Poza tym w późniejszym okresie takie soczki będą o wiele lepsze niż te ze sklepu. Co do tej d**ki mi nie rośnie ale moja waga pokazuje już +10kg A nie widać wcale żeby mi się przytyło, trochę na buzi jestem okrąglejsza ale tak mam zawsze jak zaczynam pić więcej mleka. Moze dlatego że mam 181 wzrostu i ma gdzie się ukryć ta przybrana masa penelopa kruz z tymi bazami to sprawa wygląda tak ze baze podpinasz na izofix w samochodzie na stałe. A fotelik na sasadzie klik klik. Można też bazę na pasy - na stałe i tez fotelik na klik klik Jeśli bez bazy to wtedy fotelik na pasy. Zajmuje to troszkę czasu Ale jak ktoś mało autem będzie jedził to bez bazy moze być Ja się już zdecydowałam kupuje fotelik z bazą którą można na pasy podpiąć i na izofix co do tego izofixa to ja go umnie w aucie nie mam. Natomiast u mojego M jest wiec będzie pasowała do 2 samochodów. Maxi cosi ma taką bazę gdzie możesz zamontować fotelik 0-13kg i potem ten wiekszy 9-18kg czy jakoś tak I do tej bazy wchodzą jeszcze foteliki z Teutoni. Co bezpiecznych miejsc fotelika w aucie, niby z przodu najmniej bespieczny, ale nie wyobrażam sobie że jade sama autem z moją Dzidką i kłąde ją z tyłu tyłem do kierunku jazdy nie widzę jej ;/ wiec jeśli będe sama w aucie chcąc nie chcąc będą ją sadzać z przodu. Natomiast jeśli będdziemy jeżdzić z razem z Moim M to oczywiście ja i dziecko z tyłu ;) Stylowaa NATANIEL :))) Lorien po wejściu na link zaskoczyła mnie cena - oczywiście zaskoczyła -pozytywnie :) , byłam przekonana że ceny nosidełęk są wyższe Ja też się zastanawiam nad kupnem ale nie mam o tym zielonego pojęcia Mam krzywy kręgosób - 3 łukowy do tego rotację , i nie powinnam dzwigać i takie nosidełko napewno by mi opciążyło ciężar przynajmniej w jakiś sklpeach na zakupach itp. Trelevina mamy takie same obawy ze zawalimy jakąs rolę , żony itp. Ja Agnes71- Ja też muszę zakupić adapter autem dużo jeżdzę , taka parca , pozatym strasznie lubie ;) Co do tych adapterów do pasów , kompletnie nie wiem jakie modele wybrać ;/ Co do kawy tą kawe Inke również piję i jeszcze Ricoret - czy jakoś tak ;p stylowaa - suknia mi się podoba ku mojemu zaskoczeniu że ma niebieską stawkę. Jest to zapewne coś innego odtsającego od standardu ale nie jest przesadzone. I jak najbardziej Pasuje do reszty. Jak dla mnie ładna , zwaraca na siebie uwagę. Emilia i Lorien jestem pełna podziwu i waszej cierpliwości , mój wyjeżdza do pracy ale tak 2-4 dni, i jak go nie ma te pare dni to mi tęskno i tak samonie - nudno w domu i z tego powodu też w zeszłym roku w lutym dostałąm pieska na pocieszenie że tak powiem przynajmniej z psiną jakoś czas mi leciał. Ale jak pomyśle że miała bym się rozstać z moim Kochanym na dłuższy okres - nie wiem czy dała bym radę oj teskniła bym jak choler** napewno bym zamęczyła mojego telefonami hehe czego on nie znosi;p Trochę byków nawlłam bo szybko pisałam , teraz mykam bo mój wrócił jakiś obiadek trzeba zjeść , a potem znowu czeka mnie czytanie Was ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha do niego dokupiłam fotelik,który widać niżej i wszystkie inne dostepne akcesoria ,ale tak się właśnie nad tym fotelikiem zastanawiam,bo ciężko mi znaleźć opinie na jego temat,a wybór fotelika jest przecież bardzo ważny. Co Wy sadzicie o fotelikach kupowanych w kompletach z wózkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majówki wróciłam właśnie od lekarza wszystko jest w porządku. Już potwierdzone na 100% będzie chłopak:):) Tylko tak się ułożył że trudno było mu zdjęcie całego zrobić więc mam tylko zdjęcie buźki jutro wrzucę na pocztę, bo muszę jeszcze zeskanować:) A takie mamy wymiary BPD 50 mm AC 158 mm FL 34 mm Przybliżona waga 393g :):) I od ostatniej wizyty przytyłam 4 kilo.... a od początku ciąży 6 kilo, nie wiem czy to dużo czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa co do tych fotelików to nie mam pojęcia my kupiliśmy taki zwykły bo nie będzie używany cały czas, gdyż nie mamy samochodu. A fotelik będzie potrzebny tylko przy odbiorze ze szpitala i ewentualnie jak będzie trzeba z dzieckiem do lekarza jechać a będę sama więc będzie potrzebny do taksówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiuuula bede bardzo wdzięczna za informację co do tego laktatora bo naprawdę cena super,ja wybrałam za 50 funtów przeceniony o połowę. U mnie z waga jest tak samo jak u Ciebie,niby przybieram ale mało co widać tylko brzuchol rośnie Lorien ciesze się z dobrych wiadomości,duzy chłopak u Ciebie mieszka:) Zazdroszczę wam tych USG,bo ja ide na wizyte we wtorek,ale tylko do połoznej ,gdzie jedynie moge posłuchać bicia serduszka. Musze pomysleć o prywatnym USG niedługo,bo steskniłam się za moim maluszkiem,chciałabym go zobaczyć znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przesłałam Wam na maila zdjęcia wozka:) Bez spacerowki bo jest nowa i zapakowana w folie i nie rozpakowuje teraz:) jestem zadowolona, stan swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Końcu jestem na bieżąco ;) Poduszkę też sobie już zakupiłam jeszcze przed sylwestrem :) akurat byłą w promocji w sklepie za 59zł Mój jak wrócił wszedł do sypialni to się mnie zapytał co to jest. Sam z niej czasem korzysta i za każdym razem mówi że jest wygodna :) Weszłyście na temat teściowej ja się tam teścia obawiam boje się że będzie u mnie 5 razy dziennie jak mi się Dzidka już urodzi Jego pierwsza wnuczka mieszka w Angli I się cieszy za natto ze będzie mieć blisko, całą rodzina się śmieje żebym się wyprowadziła jak najdalej od niego A dla mnie to nie jest śmieszne. Bo wiem ze mają rację ;( Czuje ze jak będzie nachalny to się pokucimy. Ostatnno powiedziałam mojemu ze daje sobie niecały miesiąc od narodzin dziecka i miedzy mną a jego tata będzie dym ;) Jak zamieszkaliśmy razem (Ja i mój Marcin) to robił nam zakupy do lodówki ja mu że ma mi nie kupować a on swoje. W koncu mój mu powiedział ze ma nam nie kupować bo na jest 2 mało jemy on kupuje i ja i potem musiałam wyrzucać jedzenie. Oczywiście mój zaznaczył ze to ja "tak mówię" (Kiedyś powiedział komuś w rodzinie ze dwa domy utrzymuje - myślałam że mu coś zrobię ) Wiec po rozmowie z Synem się uspokoiło troszkę ale kiedyś wróciłam z weekendu z Krakowa - jeździłam do szkoły . Wracam otwieram zamrażalkę a tam pełne 3 szuflady mięsa dramat. Musiałm wkoncu niemiło mu powiedzieć niby w żartach - ale się skończyło :) Po za tym jak kupiliśmy sobie Psa to na poczatku też wydzwaniał co dzień żebyśmy go mu przywiesili albo że on zaraz będzie to pójdzie z nim na spacer DRAAMAT . Ale mu minęło , ja nie odbierałam telefonów od niego , bo już sił nie miałam. I obawiam się co będzie jak dziecko się już urodzi ;( ;( Wszystko od nowa 10 telefonów na dzień i 5krotne wizyty u wnuczki . Z jednej strony wiem że mogę na niego liczyć że jak go o coś poproszę to zrobi, ze mogę u niego psa zostawić że z pilnowaniem dziecka też nie będzie problemu. Ale on swoim zachowaniem przekracza pewną granice , i najgorsze jest to że ja mówię NIE a on i tak swoje bo on chce, bo on sobie coś ubzdurał i tak ma być. Prawda allegro to super sprawa :) Sama większość ciuszków dla Dzidki tam kupiłam :) Emili_83 - te drozsze są pakowane po 7sztuk a te tańsze na 3szt. A druga różnica którą puściłaś body są inne inaczej obszyte przypuszczam ze dlatego się różni cena. mamuskamaj- Sprzedaje na allegro JAk cię to wkurza możesz zrezygnować z zamówienia kupując na allegro zawierasz umowę- cywilno prawną w której wyraźnie pisze ze sprzedający ma 7 dni roboczych na wysłanie ci towaru od daty zaksięgowania wpłaty bądź od wyboru formy płatności za pobraniem (co również jest zawarte w regulaminie allegro) (chyba ze na aukcji miał napisane inaczej) Jeśli tego nie zrobił do 7 dni roboczych - automatycznie nie wywiązał się w/w umowy art.532 ;) Niech mu mąż powie że prawnie można uznać że umowa została zerwana z winy sprzedającego -gdyż do tej pory nie wysłał wózka (czas miał 7 dni roboczych), i że czekacie np do piątku na potwierdzenie nadania paczki , bądź w innym przypadku traktujecie umowę - zawarcie transakcji jako nie ważna. Lorien - Cieszę się ze wszystko ok i ze płeć potwierdzona, ja z ostatniego usg też tylko zdjęcie buzki mam :) Mi się wydaje 6kg to mało mi przybyło 10kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!! Ale duzo napisalyscie.... Ja tylko na chwilke wpadlam, bo jeszcze na spacerek z pieskem a potem hula do lozka, bo padnieta dzis jestem. Stylowa zdecydowanie Nataniel. Widze mamusie, ze wpadlyscie wszystkie w zakupowy szal.Rozumiem, rozumie...Sama wiem jakie to przyjemne. A ja na przekor wszystkim kupilam jedne jeansy.Wiem, ze to srednio praktyczne, ale nie moglam sie oprzec. Tematu tesciowej nie wiemczy powinnam poruszac, skoro nie posiadam.Choc czasem mam wrazenie, ze i owszem tak. Co do gotowania na parze to jestem jak najbardziej za i sama chyba zakupie.Pomijajac juz to, ze to zdrowe jedzonko, to na dodatek jeszcze niskokaloryczne.A to duuuuza zaleta. U mnie na razie 5 +, ale kto to wie jak to sie skonczy. Pozdrawiam cieplutko mamusie i zycze ladnego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula tylko ża ja jutro dopiero zaczynam 22 tydz a ty już w 25 jesteś więc to jest 3 tyg różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa no właśnie chodzi o to, że miał tylko jeden negatyw i to na dodatek skreślony i może ze 2 neutrale i super sprzedawcę- nie wiem, kto go oceniał. A najlepsze jest to, że w końcu odpisał nam, że nie wiem jak to się stało ale przesyłka nie została jeszcze nadana i że do końca tygodnia będzie u nas na 100%. I jak tu się nie denerwować? W regulaminie jest termin 7 dni, który już upłynął dawno. Jak łóżeczko nie przyjdzie do piątku to zrobię tak jak napisałaś Lorien. Kasiulaa ja też plus 10, także nie jestem sama :) Lorien ja też miałam tak, że od ostatniej wizyty przybyło 4 kg. Moja gin mówi, że to bardzo dobrze :) A ja jej wierzę, to chyba po tych świętach tak wyszło,hehe I jeszcze raz gratuluję chłopaka :) Partner pewnie wniebowzięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien - no tak różnica jest. Więc nie wiem co mam ci powiedzieć Ja zapewne w twoim tygodniu też miałam tyle. Zresztą mamuskamaj też ma 10 ;) Wiec raczej możemy spokojnie uznać że to normalne ;p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśkamaj tak mąż się cieszył chociaż bardziej liczył na córeczkę, ale z syna też bardzo szczęśliwy. No i najważniejsze że maluch zdrowy i dobrze się rozwija:) Któraś z Was pytała o puchnięcie nóg. moja lekarka mnie dziś o to spytała i powiedziała żeby leżeć z nogami do góry ewentualnie żeby kupić sobie CYCLO - 3 FORTE i brać po 1 tabletce rano:) Lek jest bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula no tak zobaczymy jak ja będę z wagą przy następnej wizycie:P Następną mam 9 lutego za 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa popatrz znalazłam znaczenie imienia Nataniel Natanael - (hebr. dar od Boga) imię hebrajskie, znaczeniowo przypomina takie imiona, jak greckie z pochodzenia Teodor czy polskie Bożydar. Inne formy to Nataniel, Natan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matkooooooo ile stron.............. dziewczyny co do tych koszul z linka podanego wcześniej, któraś kwietniówka je kupiła i wiem, że strasznie się kurczą, zakrywając zadek. spróbuję znaleźć co dokładnie pisały mam megaaaaa palącą zgagę jem migdały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×