Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Heh z ciekawości też się zmierzyłam na wysokości pępka mam ała:) 89 cm a miałam 65 cm... Co do spania na brzuchu to mała mi już na to nie pozwala bo automatycznie zaczyna kopać:) zostaje opcja na boku, ale też podkopuje wtedy. Szczególnie upodobała sobie dół prawie przy spojeniu łonowym i tam kopie najmocniej a ja latam do kibelka:) Wybrałam już imię jednak będzie Julka:) a co do obrzmiałych łydek to ja smaruję Venescin to ekstrakt z kasztanu ładnie pachnie i nie szkodzi w trakcie ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina tak się chyba dzieje tylko na początku strony,ja tak miałam ostatnio co sie smiałam że posty widmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety czasem się nasza kafe wiesza. Co do spania na brzuszku, ja też jakoś nie mogę spać odkąd wiem że jestem w ciąży. Jakoś chyba tak boję się że mogę mu coś zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... wózeczek super:) Tak ostatnio z Twojego powodu zaczęłam się rozgladać za wózkami dla bliźniaków i zauważyłam ,że miałaś dużo racji z tym wyborem wózka, że maluszki bedą siedzieć obok siebie a nie jedno za drugim,gdzie drugiego mało co widać. Tutaj jednak popularne są te właśnie jeden za drugim,ale to co zobaczyłam ostatnio to mnie z nóg zwaliło: szły dwie kobietki z wózkami na piatkę dzieci-oczywiście pełnymi:D Okazało sie ,że to dagmamy były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.. wózek super ;-) Ja właśnie oglądam na polsat cafe o trojaczkach i pięcioraczkach. I też ta od trojaczków miała taki wózek jeden za drugim. No i się pomądrowałam przed mężem, że takie wózki są niesprawiedliwe dla dziecka ;-) Ja mam 95 na wysokości pępka a miałam 91cm. Ale wszystko inne mi jakoś tak chyba rośnie. Niby mam 5+ ale to i tak już wychodzi 70 kg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa ENi_35 tez już się skusiła na te body ;-) Mam nadzieję, że to dobry wybór. Zobaczę jak im pójdzie wysyłanie towaru i jaki on będzie to może coś jeszcze kupie. Normalnie wpadłam w szał, a mąż się ze mnie śmieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi z jakiej firmy kosmetyki dla dzieci ?? Mi dermatolog powiedziała ostatnio że z Johnson oliwka wysusza skórę jak i szampon. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wybralam taki wozek bo nie chcialabym byc tym drugim:P wszystko ma plusy i minusy. Ja np. tym nie wjade do sklepow w mojej miejscowosci no ale i tak w zasadzie nie robie tu zakupow. Widze ze Wam sie body spodobaly a ja mialam watpliwosci czy te zapiecie tylko na dole jest dobre bo sie nie znam:P:) ja bede zamawiac od tego sprzedawcy ale od razu wiecej rzeczy zeby za przesylke malo placic:) Ta moja kolezanka co urodzila malego Wiktorka dzis do mnie dzwonila i opowiadala wrazenia z porodu. Wspomina pieknie ten moment moze dlatego ze jak przyjechala do szpitala to miala 9cm rozwarcia. 10 min. tylko parla i mowi ze nawet nie czula bolu. Tylko skurcze mowi ze bolaly. Udalo jej sie:) szybki i w miare bezbolesy porod miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainspirowana waszymi pomiarami i ja się zmierzyłam. Więc najpierw za cel wzięłam spodnie, które zwężałam, dopasowując do siebie już będąc w ciąży o której jeszcze nie wiedziałam. Spodnie mają 87 cm. Nie są to biodrówki, mają wysoki stan. Zmierzyłam siebie i dzisiaj na wysokości pępka mam 108:) kurcze ale ja grubasek jestem. Hihi oczywiście nie sugerujcie się dziewczyny moimi wymiarami ale ja nie jestem i nie byłam taka szczupła jak większość z was. Ale fajnie, że mój brzuszek tak rośnie - jednak rośnie pomimo że ja schudłam. Jeśli o pozycję spania chodzi to u mnie nie wchodzi żadna pozycja w grę jak tylko leżenie na plecach. Gdy przewrócę się na bok, obojętnie który to mała zaczyna kopać. Strasznie cieszy mnie to jak mała bryka w brzuszku, dzisiaj myślałam, że wyskoczy z brzuszka, w każdą stronę rozciągała się:) mnie w domu znów wróciła kwestia imienia - znów rozpatrujemy między Natalką a Mają:) Wy też takie niezdecydowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kropeczko my też nie jesteśmy zdecydowani co do imienia, pewnie każda z nas się dokładnie zdecyduje jak się szkraby urodzą:) Ja też się mierzyłam i na wysokości pępka mam 95/96 cm nie wiem ile miałam przed ciążą jakoś nie zwracałam na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za dokladne informacje na temat parowarow!!! ;) za Waszą radą chyba zdecyduje się na Tefala Penelopa kruz ja mam fotelik z bazą i jest duzo wygodniejszy w montowaniu, po prostu wpinasz na „klik i za zagłówkiem przeciągasz pasy i tyle. Trelevinaaaa - a nie wiesz jak wypada keczup Kotlin na tle innych? Justynka_87 o matko,wspolczuje tych egzaminow :O Jemy ten sam keczup z tym ze ja mam nalog majonezowy :P Lorien do szpitala biore tylko jedna piżamkę bo będę tam egzystowac w ichniej szych ( z reguly na 2 sznureczki w tym jeden urwany :P) nie mam ochoty brudzic krwia swoich koszulek, no chyba ze by była cesarka to wtedy wiecej, bopo zwyklkym porodzie to w 3 dobie wychodzisz. Za dobre wyniki małego 🌻tez mam nastepna wizyte na 9.02 :D Stylowa ładna ta sukienka ale trzeba być blondynka i mieć idealna figurke do niej no i ślub jak z bajki a nie skromna uroczystość :P Ja przychylam się do imienia Natan. Mamuskamaj na szczescie na Allegro są komentarze po transakcji, także bedzietego sprzedawce mogla odpowiednio podsumowac Emilia_83 ciuszki dla małego b.ładne z tym, ze musisz patrzec np. kurteczka w rozmiarze 86 to na roczne dziecko a wtedy będzie maj czyli cieplo a nie na zimowa kurtke, tak samo taki zestawik 3-6m na polarze to będzie srodek lata ;) na takie rzeczuy zwracaj uwage kup[ujac ciuszki. Mama przyszlej dziewczynki o matko Wasz synek spal z Wami do 15 msc??? A teraz nie przychodzi do Was? U nas Maja nie spala ani miesiaca z nami od początku w swoim łóżeczku oczywiście majac nas w tym samym pokoju ale nigdy z nami w lozku. Ania2011 ale koszmarna historia z ta Twoja kolezanka :O biedna ta dziewczyna x - te body sa bardzo wygodne kupuj kochana bo cena bdb. A wozeczek śliczny! No widzisz i uzywany a w bdb stanie, na pewno Ci dobrze posłuży :D Kasiulaaa s-ce jeśli chcesz kupic laktator to tylko elektryczny! Wszelkie inne odradzam. Ja stosuje u corci glownie NiveaBaby i jestem zadowolona Kooralinka ja jestem w obwodzie brzuszka w okolicach 1 metra :P pisalam już o tym miesiąc temu ale wtedy 95 :O czyli już jakies 30cm wiecej niż zwykle Barto lenka wyslij na poczte swój aktualny brzuch - Ty chudzielcu ;) No a ja dzisiaj tez po badaniu u Gina. Tymon rosnie jak na drożdzach, chowal się tylko dzisiaj skubany za raczkami i buzki nie dalo się podpatrzec za to jajkami swiecil bez oporów. Wazy już ok.565g :D No i dr dzisiaj zmierzyl mu długość stopkiuwaga 45mm :D No i mam śliczne zdjecie nogi haha, bo buzi nie chciał pokazac. Lekarz tez mi powiedział, ze na tym etapie ciazy to już mam jak najmniej siedziec bo z tym brzuchem uciskam małego. No i niestety troche mi cisnienie zaczyna świrowac :( i na wszelki wypadek dostalam lek i mam mierzyc codziennie. No i od jutra już łykam Aspargin. Lekarz powiedział, ze jeszcze ze 2 tyg i zacznie się prawdziwa ciaza :O cudownie. A przede mna była dziewczyna z wielkim brzuchole i jak wychodzila to mowi w drzwaich do lekarza: „dobra to zadzwonie jutro co urodzilam ;) na to jej maz az się zerwal z krzesla i pobladla ona „Kotku, jedziemy do domu po torbe rodze :D No i jak weszlam do lekarza to pytam o co chodzi a onno rodzi kobita już ma skurcze i 3 cm rozwarcia.obysmy my w takiej kondycji doczekały porodu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mykam do spania, oczywiście jak Maluszek do mi spać bo coś się rozbrykał:) Spokojnej nocki i do skilikania jutro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero super wieści o maluszku. Ale fajnie,że mu stopkę zmierzyli-duża już bardzo ,nie spodziewałabym sie takich wymiarów,wow:)Także jak ja pójdę to też poproszę o wymiary stopki:) Niezła historia z tą rodzącą ,ja tez tak poproszę:) Lorien miłych snów A tak mi teraz na myśl przyszło,wiecie coś na temat gazu znieczulająco-rozweselającego podawanego jako środek znieczulający do porodu? Słyszałyście o czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... no ja właśnie mało co wiem ,więc tu pytam ,bo to jednak zawsze inaczej niz z internetu,ale poszukałam też na internecie i np. opinie na tym forum nie sa zbyt najlepsze: http://40tygodni.pl/Category/014/2,5713,Gaz_Rozweselajacy_.html Spodziewałam się lepszych efektów znieczulajacych,u mnie w pracy jest jedna młodziutka dziewczyna która mi po krótce powiedziała o swoim porodzie,a więc rodziła we wannie i użyła właśnie gazu rozweselajacego i według niej rewelacja,zero bóli,dlatego mnie to tak zainteresowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- tamta stronka cos nie dziala. przeczytalam o tych znieczuleniach. zobaczymy jak to bedzie ale warto wiedziec jakie sa mozliwosci. Ja lece spac, bo to przeziebienie mnie usypia. Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ale naplodzilyscie, nie moglam nadrobic :) piszecie o nosidelkach i chustach - na nosidelko sie skusze co do chust jakos nie mam przekonania kosmetyki jonsona podobno bardzo uczulaja niemowlaki, moja bratanica i praktycznie wszystkie dzieciaczki znajomych mialy uczulenia na kosmetyki tej firmy... ehhh no nie dam rady odpisac teraz tak jak bym chciala i personalnie, bo padam na twarz. postaram sie w skrocie tylko powiedziec o moim dzisiejszym koszmarnym dniu. pomijajac fakt, ze w szpitalu ogromniastym jak jasna cholera zaczeli mnie odsylac z oddzialu na oddziel, od ginekologicznego, polozniczego, po hirurgię i patologie ciazy i do poki nie zrobilam fest awantury to myslalm, ze zwariuje. skonczylo sie na tym, ze wyladowalm na oddziele i non stop przychodzil ktos wywiad ze mna robic, to pielegniarka pozniej polozna,jakis lekarz piernik wie od czego, pozniej znow to samo bo byla zmiana personelu, na w miare kumatego lekarza czekalam kilka godz. po czym wybadal mnie i stwierdzil, ze - 'on nie wie co mi jest' - rece cycki mii opadly. stwierdzil, ze wyrostek raczej mozna wykluczyc, ale do konca to on nie wie, chcial mnie zostawic w szpitalu i poobserwowac kiedy bol nadchodzi, czy sie nasila, ile trwa (o czy mu przeciez powiedzialam). to ja mu na to ze taka obserwacje to ja mam w nosie i pojechalam do domu. dostalam tylko nowe badania do wykonania, pokluta jestem strasznie i jedyne co mi konkretnego powiedzil, ze wszytskie wyniki krwi mi strasznie spadly, dal konska kawke kodeiny i tylleee poki co. zmarnowalam tylko dzien ehhh musze sie chcial nie chcial wybrac prywatnie i cos z tym zrobic bo bol jest na prawde silny. i dobrze wiem jakie to uczucie rozrastajacej sie macicy itp wiec mam pewnos, ze to nie to na 100%. ja chce isc spac a Maly szaleje na calego :) ale to dobrze bynajmniej wiem, ze z nim jest wszystko ok, moja Mala Wiercipieta :) ide odespac ten koszmar dzisiejszy i do jutra a raczej dzis za kilka godz Majowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba sie wsciekne tak wsieklam sie !!! zmeczona jestem, padam na pysk ale chcialam do Was jeszcze napisac, walnelam dlugiego posta jak cholera, pokazalo, ze go wyslalo i go nie ma!!! mam dosc tego dnia ide spac napisze jak odespie ten masakryczne dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Po wczorajszej wizycie u gina - no...więc. Milenka (wciąż chyba), bo maluszek miał taka pozycję akrobatyczna, że lekarz sam sie zdziwil gdzie ona ma te nogi. Płec nadal98% SHEEEEEEE. Noi i dobrze. A co mi tam. Waga w normie, wzrost w cm - nie powiedział bo ponoc sie nie okresla (chyba sie wygłupiał), ale buzinka taka slodziutka widziałam, otwierała usteczka i mam zdjęcie z profilu. i taka uparta bo nie zrobiła przez 5 min. zadnej innej pozycji. czyli BYK-uparciuch rosnie. ogolnie powiedział ze wszystko super wygląda i bez jakichkolwiek zagrożeń. Termin z usg wyszedl mi na 6 maja - ale juz nie zmieniam stopki, bo za m-c może znów sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki:) Eni to super że z Twoją dzidzią wszystko dobrze :) :) Ja też słyszałam że od któregoś tyg nie mierzy się już dzidzi całej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×