Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

WRACAJĄC do naszych tematów odnosnie : - łozeczka to ja zdecydowałam się na drewniane - sosnowe. agnes71 - mnie gardlo bolało okropnie. ssałam jakies takie tabletki ziołowe ist...cos tam. Jako dwupaki możemy je stosowac. Mi pomogły po paru tabletkach. Majóweczki poradziły mi tutaj też herbatke z LIPY+miod+ cytryny duzo. Do łozeczka i jakos musisz wylezec to złe samopoczucie. stylowa bardzo Cie przepraszam ale chyba wezme pomysł od Ciebie z tym drugim łożeczkiem do salonu. Drewniane w pokoiku SHE a w salonie bo jest piętro niżej taki kojec. Emilia83 dostałam wiadomośc na email ze bodziaki już do mnie wysłali. Jakie Ty zamówiłas? Bo ja pastele. aha odnośnie materacy do łózeczka - nie polecam gryczano-kokosowego. Jest za miękkie i spanie na nim - porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa kruz - ty koniecznie napisz kto u ciebie mieszka. W ogóle dziewczyny dzisiaj w nocy do Gdańska jadę do mojego chirurga, żeby mi powiedział czy mogę naturalnie rodzić czy cesarkę. Od niego wszystko zależy.... Jeszcze chciałam Was zapytać o coś... i zapomniałammmmmmmmmmmmmmmmmmmm o co chciałam pytać. Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENI_35 a ja jeszcze nic nie dostałam, że mi towar wysyłają. Pewnie moja wpłata jeszcze do nich nie doszła. Od zawsze mam problemy ze swoim bankiem, przeciąga mi przelewy. Już dawno miałam coś z tym zrobić, ale jakoś się nie mogę wybrać. Ja wybrałam te body ZWIERZAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :-) Też się wahałam między pastelowymmmmmmmmmmii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes71 mnie też chyba znowu łapie przeziębienie. Już trzeci raz :-( Nie ma co czekać. Tak jak pisała Stylowaa od razu herbata z cytryna i miodem. Ja ostatnio jadłam jeszcze czosnek na śniadanie. I też jakoś zwalczyłam przeziębienie. Niby siedzę w domu, regularnie chodzę na spacery a i tak się przeziębienie skądś bierze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! wczoraj w nocy pisałam do Was i nie dodało mojego wpsu. cos mi się kafe wczoaj zawiesiło:( dzis mam okropny dzien. od rana mam jakieś takie kłócia w podbrzuszu jakby igłę i ktoś wbijał. trwa to sekundę i przechodzi. nie wiem czy to jakieś nerwobóle. zresztą cały brzuch dzis jakiś taki obolały:( staram się odstawić duphaston i z 2 tabl dziennie zeszłam na jedną- nie wiem czy to nie przez to???? w ogóle to jestem dzis nerwowa; pokłóciłam się z mamą, pies mnie wyprowadza z równowagi i wszystko po kolei rozdrażnia. :( na 17 idę do kosmetyczki mam nadzieję, że mi sie poprawi! rany co zas za pomarancza sie dopiepsza????????????????? po co w ogóle jakieś obce pomarańcze nas czytają- nie rozumię tego?! a dziewczyny jakie foteliki z isofixem kupujecie? jak chciałabym jakiś używany zestaw bo mam nosidełko a to bylo by na stałe w aucie zebym nie musiała sie z pasami męczyć. ściskam mooooocnoooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka nie jesteś sama z tym gorszym dniem. Ja też dzisiaj jestem kiepska. W nocy też mi coś brzuch dokuczał a teraz plecy bolą i chyba zdecydowanie na przeziębienie mi się zanosi. Nie mogłam spać w nocy. Nawet myślałam, że może od emocji związanych z kupowaniem ubranek coś mi się stało. Mówię Wam serio. W ciąż w nocy jak niby spałam jakieś ubranka mi przez myśl przechodziły. Maaaaskara jakaś. Ciekawe do której się teraz pomarańczowa doczeeeeepi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w ogóle jakieś dziwne sny. Takie nietypowe, gdzieś czytałam, że to wina hormonów. Nawet niespecjalnie się nimi przejmuję, chociaż kiedyś byłam bardzo zabobonna:) A co do złych dni to ja od jakiegoś czasu mam samie kiepskie nastroje głównie. Wciąż jestem zmęczona, nie stroję się, bo nie mam na to energii, jakaś taka apatyczna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka ja to nawet nie mam w co się wystroic. czuję sie jak zapuszczony kocmołuch:( ech dziewczyny mówie wam okropność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz po obiedzie. Maz zaraz wroci z pracy i ma niby jakas niespodszianke dla mnie:P Co do lozeczka to ja juz mam wybrane: http://allegro.pl/lozeczko-klups-safari-szuflada-materac-k-g-p-hit-i1397560511.html jedne kupuje takie z szuflada a dla drugiej dzidzi takie tylko z misiem i bez szuflady:) co do tego turystycznego ja na razie nie potrzebuje bo nigdzie nie jezdze, ani w domu nie mialabym gdzie postawic ale mysle ze to fajne rozwiazanie. mi poprostu drewniane jakos sie podobaja. penelopko- ja obstawiam ze bedzie cora:) daj znac zaraz jak wrocisz bo tu wszystkie nie mozemy sie doczekac. Co do przeziebienia to dziewczyny mnie wxzielo mimo ze prawie z domu nie wychodze, tyle ze maz jest listonoszem no i przynosi troche swinstw do domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka - ja widzę że mi mała służy ale po prostu z braku energii o siebie nie dbam. Serio, ani włosów sobie nie nakręcę, ani się nie pomaluje... Ciągle czuję się niewyspana, jakaś taka zmęczona. Nic mi się nie chce robić, ani makijażu ani nawet uczyć mi się nie chce. Dzisiaj jakimś trafem zaliczyłam jeden z testów na uczelni a nic nie umiałam bo po prostu nie miałam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sobie przypomniałam... Zastanawiam się, bo ja np. zauważyłam że moje brodawki są wciąż takie jakbym je czymś naoliwiła, po prostu cały czas mi się wydają tłuste, albo spocone, mokre. Czy wy też coś takiego zauważacie?? Podobno już niedługo przyjdzie czas, że zaczniemy wydzielać mleczko, podobno można to zauważyć na długo przed porodem jako żółtawą wydzielinę. Może którejś z was już się to zaczęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Matko ile stron do czytania znowu, aaaaaa :) Ja dziś znowu czuję się jak kupa, to chyba przez tą pogodę paskudną :( Zainspirowałyście mnie do zmierzenia sobie brzucha i mi wyszło 90 cm na wysokości pępka. Ale niestety nie wiem ile miałam wcześniej... Wiem że w talii miałam 68-70 cm. Jeśli chodzi o łóżeczko, to ja na pewno kupię drewniane i jakiś dobry materac do niego, ale muszę jeszcze poczytać na ten temat, bo nie wiem jakie są dobre :) bartolenka - myślę że już spokojnie możesz odstawić duphaston. Teraz on bardziej działa na Twoją psychikę niż na podtrzymanie ciąży. Ja brałam do 14 tygodnia i też bałam się odstawić, ale jak widać skończyło się to dobrze. No nic, na razie uciekam, postaram się zajrzeć później. Buziaki kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naskrobałyście, ale już nadrobilam:) Ja już po obiedzie najadłam sie jak świnka:P:P Ale obiadek był pyszny:) Co do łóżeczek to ja też zostaje przy drewnianym. A jeśli chodzi o sterylizatory uważam że jest nie potrzebny, więc my nie będziemy kupować. Natomiast jeśli chodzi o samopoczucie to też jakoś tak dziwnie się czuje, źle spałam w nocy i jakoś tak nic mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja dzisiaj w nocy jadę z Wrocławia do Gdańska i tak się zastanawiam. Niby w pociągu jest przedział dla mamy z dzieckiem ale ciekawe czy mi konduktor odtworzy jeśli miejsca nie będzie?? Przecież ja też mama z dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow,ale nagłe postów poszłoooooooooooo:D Eni no pewnie,że przy poziomowym mieszkaniu bardzo dobrym rozwiazaniem są dwa łóżeczka. Ja to drugie też wstawię do salonu.gdzie mały bedzie miał widok również na kuchnię i tym sposobem może zawsze być ze mną:) Penelopa czekamy na wieści dziś:) Super te łóżeczka,jednak to z chicco to juz naprawdę kupę kasy kosztuje,ale mam nadzieję ,że jakością się odwdzięcza. Dziewczyny wielkie dzieki za poparcie,już mi lepiej:) Mężowi się na lunchu skarżyłam i wariat chciał jechać do niej,ale jak juz się uspokoił ,to mówi,że poczeka żeby ją przyłapać na siedzeniu,a wtedy zapyta czy papier z pozwoleniem na siedzenie posiada:D:D Dobrze że piszecie o allegro,bo zapomniałam powiadomić szwagra ,że towar do niego przyjdzie,zdziwił by się jakby taka niespodziankę rozpakował a tu ...koszula ciążowa. Ciekawe jakie pytanie by zadał swojej narzeczonej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kropeczko narazie mam bezbrwna ydzieline i wlasnie od tego robia mi sie tłuste sutki ale mam tak obolałe piersi ze masakra jakas penelopka kruz tryzmam kciuki za dzisejsze polowkowe wydaje mi sie że bedzie córeczka Eni 35 ja juz kupilam łozeczko drewniane firmy klupuz Ewelina bez szuflady takie naturalne sosnowe drewno bartolenka witaj w klubie ja ostatnio mam takiego baby bluesa ze szkoda gadac sama siebie nie poznaje a o snach to juz w ogole nie wspominam bo takie prawie ze prorocze ale nie zwracam na nie uwag kropeczka ja staram się jakos wygladac ale z taka trudnoscia mi to przychodzi ze szkoda gadac x moja kuzynka ma to lożko i jest super wszystko jest z im oki tylko mały Hubert obgryzl jej prawie z każdej strony ta wersje lakierowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka ja tez tak mam ,że próbuje luteine odstawić i pierwsze dni to miałam wrażenie ,że z brzuchem coś nie tak,więc znów wróciłam do swojej dawki,ale potem znów obniżyłam i teraz biorę tylko pół,ale do zera boje się zejść.Choć niby zdaję sobie sprawę ,że to głupie,to czuje się z tą luteiną bezpieczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa ale by było z ta koszula ciązową. buahahhahaha Uprzedź szybko szwagra. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka- isofix to system mocowań, Mój fotelik tego nie ma i najprawdopodobniej z tego zrezygnuję, maxi cosi mają bardzo dobra renomę, super wypada w testach, także zakupię do niego zwykłą bazę i tyle;) kropeczka ostatnio byłam na dworcu po kuzynkę i widziałam przedział dla kobiet w ciąży i matek z dziećmi, jeśli miejsca nie będzie wal do konduktora, masz prawo siedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu tyle opisane, ze nie wiem od czego zaczac gratuluje mamuska, ktore byly u lekarzy dobrycch wiesci stylowa Ty sie kochana nie stresuje niepotrzebnie, ale walczyc o swoje trzeba. chociaz wiem, ze czasem latwo powiedziec, pamietasz przez co ja przeszlam, a wczesniej szef mnie uwielbial, dostawalam dodatkowa kase na wakacje wyjazdy, ciuchy na prawde drogie za free, bizuterie, jak sie tylko o ciazy dowiedzial to wiesz jak sie skonczylo, ale to tez byla sprezyna polki z ktora pracowalam. (bala sie ze bede na jeszcze lepszych warunkach i jej zal dupsko scisnał, a wiesz co sie ostatnio dowiedzialam, ona nagadala mojemu szefowi, ze jak on wyjezdzal na cypr i zostawalaysmy same na kilka tyg to, ze ja nie przychodzilam do pracy i kazalam jej klamac, ze przychodzilam i dostawalam niby bezprawnie pieniadze - no noz sie w kieszeni otwiera) dalej sterylizatory ja mam zestaw aventa elektryczny, zestaw butelek roznych rozmiarow, smoczki itp i wydaja mi sie super, do tego te butelki sa podobno 'bezkolkowe'. i jesli jeszcze bede dokupowala cos to tez z aventa. a powiedzcie kupujecie juz laktatory? bo ja na razie nie - mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebny na paczatku, co myslicie? na poczatek mamy kolyske, pwenie posluzy do 3 miesiaca a pozniej mam zamiar kupic lozeczko drewniane do sypialni, a kojec na wyjazdy, czyli uzywany tylko doraznie bo jakos mnie nie przekonuje. czy Wy wiecie juz co zabierac do szpitala? bo ja ostatnio pytalam poloznej o to i powiedzila,, ze taka rozmowa przygotowana jest w planie ciazy dopiero na 34 tydzien - PARANOJA, ja chce wiedziec teraz zeby sie przygotowac, i tak nie popuszcze i to z nich wydusze wczesniej. chyba Lorien pisala o imieniu Nataniel, pamietam jak jakis czas temu ze stylowa rozmawialysmy o tym imieniu i u nas nadal pozostalo na liscie imion bo kompletnie nie mozemy sie zdecydowac (Aleksander, ksawier, Nataniel (natan) Alan, Aron, Nicolas i jeszcze kilk innych - spor trwa - zdecydujemy po porodzie :) podoba wam sie ktores? a z kosmetykow na pewno na poczatek bede uzywala oilatum, chociaz drogie to jest to poleca sie do stosowania nawet u alergikow i przy roznych problemach skornych, sam jak dostaje uczulenia to tego stosuje i jest bomba. ostatnio prawie sie skusilam na promocje takiego super kuferka z jonson wypchanego po brzegi oliwkami, balsamai, zelami, ale sie powstrzymalam, bo podobna bardzo uczula niemowlaki. aha co do wielkosci brzuszkow - piszecie swoje na wyskokosci pepka i az sie sama zmierzylam i mam 82cm. nie wiem ile dokladnie bylo wczesniej ale na pewno o wielllllleeee mniej :) ale powiem Wam, ze juz zaczynaja mnie denerwowac komentarze, ze niewiele widac, ze maly brzuch itd ja tak go widze czuje i juz. ale wczoraj sie zmartwialam - lekarz, ktory mnie badal zmierzyl mi wielkosc 'brzucha' i powiedzial, ze gdyby byl jeszcze z 2 cm mniejszy to trzba by sie martwic, ale teraz mi odpusci jesczze. nie wiedizlam, ze wielkosc brzucha jest taka wazna. teraz zaczynam miec schizy, chociaz na usg bylo wszystko dobrze, mowili, ze maly rozwija sie prawidlowo itd - ja juz nie wiem... co myslicie? agnes, emilia na przeziebienia najlepiej cieply koc, herbata z sokiem z malin i lipy, cytryna i plukanie gardla i oczywiscie mleko z maslem i miodem lepsze od tego z czosnkiem :) wracaj do zdrowka ...x... hmm ciekawe co to za niespodzinka? hmm a lozeczka super - sama bede chciala kupic to z szufflada i tez z zyrafa :) przepraszam bo wiem, ze sporo postow pominelam ale to niemozliwoscia jest by na wszystkie od razu odpisac teraz wracam do szukania mieszkania grrr pomarancza a idz stad durnoto jednaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz się zbieramy :) żeby tylko maleństwo sie nie zakryło;) 3majcie się dziewoje, niech moc będzie z wami:D lecę słuchać dobrych wieści, inaczej być nie może ;)))))))) buuuuuuzi;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wymysliłam sposób na moje niepokoje co do fotelika z kompletu z wózkiem-nie jestem pewna czy można na nim polegać. Więc tu jest mozliwość wypozyczenia fotelika z zakładu gdzie OC płacę. Foteliki full wypas,same najlepsze właśnie z bazą zawsze. Koszt wypożyczenia takiego fotelika to grosze-cos tak jakby 5-10 zł miesiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X fajny wybór, ja powiem szczerze, że też bardzo mi się podobały te łóżeczka, ale w końcu przekonano mnie do zwykłego z lekkim rzeźbieniem na łukach i w kolorze teak. Eni nie przejmuj się takimi wpisami, z tego co pamiętam to chyba już nie pierwszy raz :P A swoją drogą faktycznie ta osoba mogłaby się zaczernić :P Faktycznie naczytałam się też, że dzieciaczki lubią obgryzać łóżeczka i jeżeli są one lakierowane to później bardzo brzydko wyglądają. Ale może nasze nie będą tego robiły :) penelopa jak wrócisz daj znać co i jak. Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak drewniane łóżko, jakoś bardziej do mnie przemawia. Sama nie wiem czemu :) natalia256 - z tymi bakteriami to wiadomo, bo wtedy organizm nie wytwarza antyciał. Ale ostrożności zawsze niezawiele ;) Dzięki dziewczyny za opinię na temat kosmetyków. Nie wiedziałam jaką firmę wybrać. Teraz wiem jaką mam wykluczyć z mojej listy :) ...x... widzę że mamy ten sam gust :) Ja kupuje to samo łóżeczko z szufldką ;)) Bartolenka - tak jak mówi penelopa z maxi cosi są dobre i do tej bazy możesz montować potem fotelik również od 9 do 18 kg (czy jakoś tak) Miałam się skusić właśnie na ten z maxi cosi Ale wkoncu kupuje przez Ing z Teutoni baza + fotelik 506zł A w sklepie sam fotelik kosztuje 500zł Wiec Cena mnie przyciąga - zresztą wózek też mam z tej firmy wiec będzie pasowało :) http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/dziecko/teutonia_fotelik-tario-z-baza-kolor-3870?sc=203 jaTuśka mamy ten sam zestaw do sterylizacji ;) Ja laktator mam już zakupiony i również z Avent. Jaka kołyske kupujesz? Ja też chce kupić ale nie moge się na żadną zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa szczerze to ja tej kolyski jeszcze nie widzilam bo dostaniemy ja od znajomej :) ale podobno wyglada mniej wiecej tak http://cgi.ebay.co.uk/Obaby-Charlotte-Gliding-Crib-BRAND-NEW-AMAZING-PRICE-/150547670393?pt=UK_Baby_Nursery_Furniture_ET&hash=item230d572579#ht_1400wt_905 moj bray kupil swoej corci takie lozeczko - kolyske i powiem wam, ze rewelka!!! Bardzo sobie chwalili i moj S bardzo sie zastanawia czy nie kupimy takiego pozniej. http://allegro.pl/klups-lozeczko-radek-ii-teak-kolyska-materac-i1392519596.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko przeraza mnie jedno najpierw bede musiala kupic 2 zestawy poscieli do kolyski a poazniej do lozeczka, podwojny koszt, ale te kolyski takie super sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki tak szybko piszecie ze wpadam do was poczytam i ciagle sie odrywam cos zrobic.nawet nie mam czasu popisac bo mam dzis jakos duzo energi moze dlatego ze wypilam dzis lekka kawe rozpuszczalna z mlekiem a dawno oj dawno jej nie piłam chyba z 2 miesiace.ja juz wozeczek mam moj syneczek odziedziczy po starszej siostrze łozeczko kupilismy drewniane dosyc ze jest przecenione to jeszcze do tego mozna w dobrej cenie komplet poscieli przewijak dostac. http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Nursery/Furniture-Ranges/Henley-Cotbed-in-Natural(0073819) http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Nursery/Coordinated-Bedding-Ranges/Jungle-Chums-CotCotbed-Bedding-Set(0020421) tak wiec to co najwazniejsze mamy .dzis jestem tez umowiona ze znajoma ktora ma prawie wogole nie uzywane nosidełko samochodowe wiec abo dzis albo jutro go od niej odkupie.pomału coraz wiecej zeczy magazynujemy .zanim pojade do szpitala rodzic musze miec wszystko bo moj maz by chyba oszalał sam to kupic.zreszta nie było by czasu zeby sie zastanawiac brał by wszystko co potrzeba nie zwracajac uwagi na funkconalnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×