Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej,hej:) Moje autko w końcu naprawione,moge spokojnie jeździć i się nie bać. Poszła jakaś śmieszna sprężyna,która lada moment odcięła by hamulec:( Ale teraz pięknie znów-nic nie stuka ,warto czasem wydać pieniądze:) Eni super ,że u Twojej SHE wszystko dobrze. Mówisz takie uparciuchy nam rosną,no nieźle:) Znam takiego jednego-mój tata,bez odpowiednich kwalifikacji do niego ani rusz,ale wszystko da się opanować;) jaTuska faktycznie pod ten szpital to chyba tylko bombę podłożyć. Ci lekarze to chyba nie wiedzą od czego tam są:( Niepotrzebnie jeszcze tylko stresu dokładają. Masz rację ,lepiej to załatw prywatnie,miejmy nadzieję,że lepiej się tacy znaja na swojej robocie,a przynajmniej bardziej się przyłożą do swojej pracy. A nie wiesz może nic o polskim jakimś lekarzu w Twoich okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo :) Witam wszystkie poranne majowki :) Eni super ze z Twoja mala wszystko ok :) Bedzie dziolcha - mysle ze juz 100% tigero kochana miesiac temu jak mialam usg lekarz zmierzyl stopke mojej kokosinskiej cale 33mm malej girki :D :D :D noo uwielbiam to zdjecie stopki :) stylowaa - super ze auto naprawione :* jaTUSKA - spoko post sie dodal :) bidulo widac sluzba zdrowia w kazdym kraju na swoj sposob kuleje.. moze jakis polski lekarz by ci zbadal? hmm a co do podejrzen ze to wyrostek - jest kilka charakterystycznych objawow wskazujacych na bol wyrostka napewno na necie jest to opisane.. nooo to milego dnia :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja od wczoraj zaczęłam przeglądać akcesoria dla dzidziusiów :) Wózki podobają mi się te 3w1- w moich okolicach jest sporo producentów, więc myślę, że coś wybiorę. Łóżeczko znalazłam dosyć fajnie i się szczerze zastanawiam czy nie sprawić takiego zamiast drewnianego tradycyjnego. My bardzo często w rozjazdach i też niebawem na dwa domy, więc może to byłoby lepsze rozwiązanie. Zerknijcie i podajcie czy macie jakieś opinie na ten temat? http://www.babydesign.pl/espiro.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja od wczoraj zaczęłam przeglądać akcesoria dla dzidziusiów :) Wózki podobają mi się te 3w1- w moich okolicach jest sporo producentów, więc myślę, że coś wybiorę. Łóżeczko znalazłam dosyć fajnie i się szczerze zastanawiam czy nie sprawić takiego zamiast drewnianego tradycyjnego. My bardzo często w rozjazdach i też niebawem na dwa domy, więc może to byłoby lepsze rozwiązanie. Zerknijcie i podajcie czy macie jakieś opinie na ten temat? http://www.babydesign.pl/espiro.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Hejka dziewczynki a ja znowu miałam atak w poniedziałek i znowu trafiłam do szpitala i lekarze stwierdzili ze to mal się tak układa że ciśnie na żołądek nie wiem juz co mam sama myśleć po prostu jakąś porażka straszna bóle wymioty itp nie do wytrzymania ciekawe czy znowu zdarzę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się zdenerwowałam ! Z mojej szefowej to świnia normalnie ,nie człowiek! Do czasu ciązy byłam jej jedna z ulubionych pracownic,ale odkad zaszłam w ciażę to się zaczęło zmieniać oczywiście,przecież już nie jestem tak wydajna jak wcześniej. Wiele ciąż się przewinęło podczas mojej dwu letniej pracy i widziałam ,że do wszystkich zmienia stosunek jak zachodzą w ciążę,więc to ,że do mnie się też zmienia nie było niczym nienormalnym,postanowiłam to olać,jednak dziś mną zatrzęsło po tym co usłyszałam od koleżanki. Pamietacie może jak miałam problem z twardym i bolącym brzuchem,trwało to może dwa tygodnie i ginekolog powiedziała żebym w pracy starała się siadać przynajmniej na 10 min średnio np co godzinę. Ja przyszłam do pracy i zgłosiłam to dziewczynom,ale co godzine nie siadałam tylko jak już naprawdę nie było co robić ,nie zachowywałam się nie fair,a moja szefowa wcoraj to skomentowała,że jeśli ja mam takie śmieszne wymysły to powinnam przyjsć do niej z zaświadczeniem od lekarza ,że mam siadać na te 10 minut,a w ogóle to się powinnam zastanowić czy ja w tym momencie jestem w porządku wzgledem pozostałych. No i ,że ciąża to nie choroba,a ze mnie pożytki nie ma ,bo ani nic dźwignać nie chcę i wiele innych rzeczy omijam,gdzie ona mnie uczyła wzgledem wcześniejszych dziewczyn w ciązy ,że ja jako kierowniczka mam na nie uważać ,żeby nie robiły rzeczy niedozwolonych. Słuchajcie dopóki nie byłam w ciąży,zapierdzielałam za wszystkich swoich pracowników,bo Islandorzy do pracy się nie rwą,tzn. pracować chcą,ale nie przemeczać się-to ich filozofia,którą widaću każdego z nich,to żadna tajemnica,więc ja się brałam za wszystko aż szefowa mi zwracała uwagę,że mam ludzi od tego,a ja odpowiadałam,że wolę sama,bo wiedziałam ,że oni jak robia to na odpieprz i w tedy nie mówiła ,że to nie wporządku,ja robiłam pracę za czterech,a teraz jak człowiek troche zrozumienia potrzebuje,to sie dowiaduje ,że liczyć nie ma na co ,wręcz może zostać obgadanym.WRRRR 😠 Sorki za te przydługie moje użalanie się ,ale muszę się wygadać,troszkę wyrzucic tych złych emocji,juz czuję sie trochę lżejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann z odanego linku wychodzi głowna strona, nie widać na niej łóżeczka natalia no to faktycznie masz niewesoło,a nie myślałaś o skonsultowaniu tego z innym lekarzem,czy może nie musisz bo jestes np pewna diagnozy? Ja miałam tak w poprzedniej ciazy,że mała uciskała mi na watrobę,stąd ta moja cholestaza później,wiec faktycznie to możliwe że dzieciaczki nam tak uciskają na róznę nasze wnetrzności. I co lekarze nic nie mogą pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinaa ale fajnie,że też masz zdjęcie stópki,ja tez chcę,super pamiatka:) Cos mi się na raty dziś posyła,za szybko wciskam "wyślij" ,to chyba z nerwów normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa nie przejmuj się... niestety tak już jest, że jak się charuje to jest dobrze, ale jak tylko potrzebujesz troszkę przystopować to już się nie podoba. W Polsce jest dokładnie to samo... A może ta Twoja szefowa dzieci nie ma i nie rozumie jak to jest?? A w jakiej branży pracujesz jak można wiedzieć, bo przecież w każdej pracy należy się jakaś przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien Przerwa u mnie to 15 minut,bo drugie nam wypłacają na 6 godzin. Ja prawie nigdy przerwy nie wykorzystywałam,tylko w czasi wolnym z tyłu sobie jadłam i już.Teraz tez tak robię,a inni po pół godziny chodzą ,ale mnie to nie razi. Ale przed ciążą jak jeszcze szefowa bardzo mnie lubiła to co moment na pierdoły mnie wołała ,palić by chodziła ze mna co pół godziny na pół godziny i to nie było nie fair w stosunku do innych? To ja nieraz uciekałam od niej ,bo widziałam ,że moge pomóc ludziom,albo chciałam coś porobić. A dziecko ma jedno,gdzie ponoć z ogromniastym brzuchem pracowała do dwóch dni przed porodem:( A szefowa jest Polka,to wiele wyjaśnia,Islandczycy są leniwi naprawdę(albo może lepiej by do nich pasowało flegmatyczni)ale za to bardziej wyrozumiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa bidulko kochana nie denerwuj sie tak.szkoda ciebie i dzidzi!wiem z własnego doswiadczenia ze ktos kto nie ma dzieci to nigdy człowieka nie zrozumie.niestety tak jest i nie poradzimy nic na takich ludzi.głowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki wpadłam na chwilkę się przywitać bo dziś troszkę Pracy mam ;/ Ta Twoja szefowa raczej na pewno nie ma ma dzieci skoro tego nie rozumie, chyba ze ma nieźle popier****e w głowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Stylowa powiem Ci, że Polacy co im się powiodło za granicą są okropni i potrafią pomiatać ludźmi. Oczywiście wiadomo, że nie wszyscy ale niektórzy tacy są... nic na to nie poradzimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien ale Ty przeciez tez byłas u lekarza. Chłopak 100%. ale fajowoooooooooooooooo. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie! stylowa- nie denerwuj sie Kochanie. Niestety niektorzy nie maja w sobie checi do zrozumienia drugiej osoby. Najgorsze jednak to ze nie powiedziala Ci tego wprost tylko do kogos. Nie martw sie bo ona tez bedzie kiedys potrzebowala zrozumienia no i zobaczysz ze go nie otrzyma. Ja jestem typem dosc pamietliwym i zapamietalabym sobie to dobrze, a teraz mam takiego lekarza ktory napisalby mi taka karteczke z zaleceniem ze musisz odpoczywac i tyle. widzialabys jej mine:)bezcenne eni- ja mam taka kurtke ale prosta bez klosza. Nosze ja teraz jak jade do lekarza ale niestety juz robi sie za ciasna i mam problem bo nie mam kurtki. Mam nadzieje ze zima z tego powodu sobie pojdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa - twoja szefowa nie ma sumienia, ja jestem dzisiaj w podobnych nerwach ale skupię się na tobie. Wiem, że czasami jest po prostu tak, ze boimy się odezwać i sami na tym tracimy. Pracujesz na Islandii i jak sądzę jest tam zachowany jakiś system ochorny kobiety ciężarnej. Kochana, niech się ta twoja szefowa nad tobą nie znęca bo pracownik to nie niewolnik i prawa ci przysługują a że kierowniczka kieruje się realiami polskimi to już jej sprawa. Kochana, tak jest opieka kobiety ciężarnej i jeśli nie wolno ci dźwigać to takie twoje prawo, nie wolno i już, jeśli przysługuje ci inna ochrona typu skrócony czas pracy, z uwagi na ciąże to ona ci przysługuje i koniec. Ja ci powiem, że z doświadczenia mojego akademickiego wiem, że bez względu na to, czy jesteś w Polsce czy na Islandii jeśli coś pracownikowi przysługuje to warto o to walczyć. Nie jesteś niewolnikiem, podając swojego pracodawcę do sądu masz wygraną sprawę i jeszcze spore odszkodowanie na koncie. Zapoznaj się z tamtejszym kodeksem pracy, pewnie są jakieś różnice. Jeśli masz mieć skrócony czas pracy i lepsze warunki to poproś o nie pracodawcę. Ja wiem, że jest łatwo powiedzieć, nawet mnie nie jest łatwo bo i ja czekam na moją wypłatę i nic na razie mówię, ale na wypadek gdyby mi szef nie zapłacił mam już plan. Ja tak czy owak odzyskam te pieniądze. A ty się kochana nie daj, bo ta kierowniczka będzie po tobie jeździła, żeby sobie wyrobić premie i bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Eni, dlaczego tak piszeszzzzzzzzzzzzzzzzzz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dużo się teraz słyszy o takich sytuacjach jak tutaj opisujecie, mi się to w głowie nie mieści, to tak jakby sobie znajdowali kozła ofiarnego, i tylko się czepią to źle , to nie tak itp. Stylowa i Kropeczka nie dajcie się.... A ja tak teraz z innej beczki co sądzicie o http://www.petitbebe.pl/Przenosny_sterylizator_UV_do_smoczkow-71.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję wam kochane naprawdę mocno,bo to wiele daje,jak się wie,że ma się za sobą ludzi. Juz mi trochę lepiej,puściłam głosniej muzyczkę,zajęłam się gotowaniem-przyrzadzam łazanki z mięsem i kapustą -1,5 kg kapuchy i 1,5 mięsa,po to żeby zamrozić na przyjazd znajomych we wtorek. Beda na tydzień,wiec postanowiłam ,że zrobię zapasy żebyśmy nie musieli sie gotowaniem zajmować. Mam zamiar jeszcze krokiety zrobić i gołąbki. a może Wy macie jakies pomysły co by tu jeszcze dobrego przygotować? :) Kropeczka tutaj też na szczęscie mam gdzie zgłosic takie rzeczy i miała by kobiecina ogromne problemy nawet za takie gadanie,ale człowiek nie potrafi tak aż perfidnie się zachować,no chyba ,że przegnie jeszcze bardziej to nie ręczę za siebie. Tu prawami pracowniczymi zajmuja się zwiazki zawodowe,których moc jest olbrzymia,potrafią wywalczyc to co chca,dlatego rzadko się tu słyszy o jakis totalnych przekrętach pracodawców. Mam nadzieję,że i u Ciebie sprawa się zakończy dobrze i że nie będziesz zmuszona posuwać się do bardziej radykalnych sposobów,ahh szkoda nerwów naszych,jak dziewczyny mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sterylizator kupiłam na 6 butelek ale nie mikrofalowy tylko elektryczny. Jak dla mnie to ułatwia troszkę życie ;) Jak bym miała odparzać każdą butelkę po kolei to zajmuje czas itp Ten do mikrofali kosztuje 65,00zł to nie dużo - tak mi się wydaje a w zestawie ma jeszcze 2x butelka i inne rzeczy. Sterylizacja trwa od 2 do 6min bez zbędnego "piepsze***" że tak powiem A ty jeszcze przy 2 dzieci . Ja się skusiłam i nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- i znowu robicie mi smaka na golabki:P moze zrob zawijanca z piersi kurczaka i w srodku np. pieczarki i ser mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sterylizatorów to ja nie jestem za,ale gdybym miała się zdecydować to ten z allegro fajny i tani Kasiulaaa pozwól że się przypomnę: czy masz juz może namiary na ten laktator? Byłabym wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Dodajesz na końcu zdania po 10 i więcej literekkkkkkkkkkkkk. Spójrz na swoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×