Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

nitka- ja kupuje 2 takie koszulki:) jedna na pewno w kolorze siwym z bialym a druga jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
travelinko- wiem o czym mowisz.ja na szczescie mieszkam z moimi rodzicami. Tez swojej tesciowej nie lubie. Tescia tak bo jest spoko i sie nie wtraca, powie swoje zdanie ale zaraz doda ze kazdy ma prawo robic i myslec jak chce a tesciowa to na nerwy tylko dziala. Jak ostatnio mnie odwiedzila to oczywiscie z cala lista co musze w ciazy a czego nie moge. Jak jej powiedzialam np. ze nie bede pila na sile soku z burakow ktory ona mi przywiozla to zaczela na mnie fuczec ze o dzieci nie dbam itd:/ w koncu jej powiedzialam ze to nie jej sprawa ale do niej to grochem o sciane no a mnie pozniej watpliwosci dopadaly i lzy ze moze jednak juz teraz jestem zla mama...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - daj spokoj, nie warto nerwow psuc, wysluchac trzeba tzn jednym uchem wpuscic drugim wypuscic - zaluje ze z moimi zgredzikami nie zamieszkalismy ale zal nam bylo mamy meza bo wdowa.. jakby moze zyl moj tesc to by inna byla,.. nie wiem.. aa co do madrych porad - tez sie nasluchalam.. ale nie bede pic/jesc czegos co mi sie cofa.. no ale swoje babsko musi powiedziec - moj gamonek mnie rozumie to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przyszlej dziewczynki
ok po pierwsze na co ma certyfikaty to nosidlo? bo powinno miec na material ktore wasze dziecko moze rzuc do woli, powinien byc farbowany naturalnymi barwnikami, nie ma o tym slowa powinien byc certyfikat na wytrzymalosc klamr specjalne klamry do nosidel dla dzieci musza znosic bardzo duzy nacisk, zeby nie peknac, nie rozpiac sie, kilka klamr to koszt wyzszy niz tego nosidla...o zadnym certyfikacie na klamry nic nie ma poza tym nosidlo ciezar rozklada na szyje noszacego, tak nosic sie nie da, ciezar powinien byc na biodrach i na ramionach, jak w plecaku, isc przez plecy dodatkowo cialo dziecka jest nienaturalnie dla jego wieku wyprostowane no i wyobrazcie sobie ze ktos was sadza na lawce, szerokosci waszego kroku, nogi zwisaja bezwlasnie, ile tak wytrzymacie bez bolu ze cos Wam sie wbija w cipke? (sorry za slowo ale chcialam ujac dosadnie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
travelinka- i tak robie wiesz jednym uchem wchodzi a drugim wychodzi ale jak slyszy sie cos dotyczace dzieci to serce sciska. Ale jak to powiedzialas najwazniejsze ze nasi mezowie sa za nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nie było mnie chwilkę a tu tyle naskrobałyście:) Jeszcze 2 godzinki do wizyty::) Już nie mogę się doczekać. X jesteś i będziesz dobrą mamą, nie możesz robić wszystko co każe teściowa jak nie masz na coś ochoty to dlaczego masz to robić na siłę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorien- staram sie byc silna i musze przyznac ze zrobilam duze postepy w tej kwestii. Tez jej juz umiem odpowiedziec swoje. Ale Ty masz fajnie za 2 h zobaczysz juz malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo przyszłej dziewczynki ja jednak zostanę przy tym nosidełku. Każda z nas ma swoje zdanie. Moim zdaniem dziecko nie powinno mieć cały czas wygiętego kręgosłupa, a takie ma w chuście... No nic nie ma się o co spierać:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x dokładnie nie mogę się doczekać a mały właśnie daje o sobie znać chyba się głodny zrobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przyszlej dziewczynki
lorien oczywiscie, kazda decyduje po swojemu to samo sie tyczy gadania mam, babc, tesciowych, ciotek itp ja wpuszczam jednym uchem, wypuszczam drugim chociaz tesciowa tak nie gada, a jak cos mowi to ja odpieram odpowiednio argumentujac i ona przyznaje mi racje co innego z moja mama, do niej jak do slupa, mozna tysiac razy powtarzac, wspierac sie zdaniem lekarzy itp a ona i tak swoje ;) ale juz olewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo przyszłej dziewczynki no tak, ale wiesz jakie to gadanie jest denerwujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przyszlej dziewczynki
no wiem dlatego ostatnio nawet mi sie nie chce zapraszac mojej mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taką teściową, że lepiej o niej nie wspominać. Sama miała i ma gdzieś swoje dzieci, ale i tak jest najmądrzejsza i najlepsza we wszystkim. Na szczęście z nią nie mieszkam, ale i tak jak przychodzi to od razu ciśnienie mi podskakuje. Na chwilę obecną jest na mnie strasznie obrażona, bo nie chce pomóc jej córce w matematyce. A ta młoda ma chyba z 11 jedynek z matmy. I gdzie była wcześniej matka? Ona ma wciąż problemy w nauce, to powinna ją systematycznie kontrolować. A teraz do mnie pretensje, że siedzę w domu to mogłabym pomóc. Na tyle lat co pomagałam to już wystarczy. Najlepiej było zawsze zrzucać na mnie odpowiedzialność. Ale się wam wygadałam ;-) Mam zamiar wybrać sobie zdjęcia do wywołania. Znowu usiadłam przed kompem, ale zamiast wybierać to piszę z Wami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam koszulę-kolor amarant i od razu tez tunikę od tej samej osoby,przynajmniej koszta przesyłki niskie:) Taka tunika: http://moda.allegro.pl/sliczna-tunika-sukienka-na-kazda-okazje-bawelna-i1391294438.html ...X... nie przejmuj się teściową,jak nie masz siły z nią walczyć czy po prostu do niej nie dociera,to przytakuj tak dla świetego spokoju,a rób po swojemu(mój mąż tak zawsze robi:D),tym sposobem wilk syty i owca cała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/jaba16-biale-body-early-days-0-3-mega-wyprzedaz-i1397289207.html Dziewczyny z tego wzgledu ze ja nie chodze po sklepach i raczej juz tak zostanie do konca ciazy ze bede musiala lezec to mam pytanie. Czy takie bodziaki sa w dobrej cenie? wiadomo ze kupilabym od jednej osoby wiecej rzeczy takze koszt przesylki bym nie miala duzy. Aha i czy lepiej szukac takich body ktore sa z boku rozpinane? bo w sumie malo takich jest, bardzo malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitka - świetna ta koszulka, też mam zamiar takie kupić. Jeszcze w kwestii tej koleżanki - na prawdę dziewczyna ma syt. nie do pozazdroszczenia.Sama aż nie mogę przestać o tym myśleć. Najgorsze jest to że rodzice nie mogą jej w niczym pomóc bo jej mama musi opiekować się chorym ojcem 24h/dobę wiec zostaje nieszczęsna teściowa która w tym malutkim chłopcu widzi swojego syna więc ze zwielokrotnioną siłą się udziela czego w ogóle nie było przy poprzednich dzieciach. A młoda mama została sama z 3 dzieci. Sama nie pracowała od 5 lat - od urodzenia pierwszego dziecka więc teściowa po śmierci syna sie wszystkim zajęła bo dziewczyna musiała leżeć prawie 5 miesięcy i dziećmi i wszystkim od strony finansowej bo sama jest dobrze sytuowana. Żeby było łatwiej zamieszkała z nimi i do rozwiązania była aniołem nie kobietą a teraz też chce dobrze tylko myli rolę babci z mamą ale bez niej sobie nie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia- no to witaj w klubie kobitek co nie lubia tesciowej hihi:P stylowa- tuniczka bomba, widzialam ja wczesniej:) W sumie widze dziewczyny ze Wy to tak jak ja lubicie buszowac po allegro:P powiem Wam szczerze ze teraz gdy musze lezec w lozku nie wiem co bym zrobila bez allegro. Wzystko zamawiam z allegro co sie da:P Jeden raz co w ta sobote pojechalam do jednego sklepu z ubrankami(pan doktor pozwolil mi na wyjscie to skorzystalam hihi) i kupilam po 3pary body z dlugim rekawem a tak kupie wszystko na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.. fajne body i moim zdaniem w dobrej cenie. Takie body kosztują w granicach 10 zł za sztukę. A co do zapinania z boku to pewnie jest bardziej praktyczne. Ale takie odpinane na pieluszkę też są ok. Moje koleżanki też używały takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, sliczne sa. chodzi mi tez o to zapinanie czy jest praktyczne? bo nie widzialam duzo body zapinane z boku. no i sama nie wiem. Bo te z dlugim rekawem co kupilam to wlasnie sa tak na dole rozpinane ale nawet gdy je kupywalam nie zastanawialam sie czy moxe nie beda praktyczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada1982- też zaczęłam pić to wapno powiedzmy że w 40% mi się polepszyło, ale nie zdążyłam iść sama jeszcze do dermatologa Z tego co piszesz - też muszę iść jak najszybciej ;) Pristina86 jeśli chodzi o żylaki nie mam żadnych , ale też dziś w nocy miałam skorćże łydek a raczej prawej łydki i to tak od godziny 4 się budziłąm co jakiś czas. ból niesamowity ;/ (Jak narazie jedyne co mnie boli i daje się we znaki ) bartolenka tacy są już ci faceci, przewyższają nasze zdolności a raczej myślą ze to mały pikuś. Co prawda to moje pierwsze dziecko ale mamy też małego pieska i już się zamartwię jak to będzie kiedy zostanę sama z Dzidką a będzie pora na spacer z psem. DOSIA -Gratuluję córy ;) Kropeczka - mi na początku ciąży piersi bolały, i reagowały na zimno, twardniały cieszyłam że hormony tak działają i że będzie ok. Ale po miesiacu to znikło, mój biust też nie urósł może troszkę ale tak jak ty dalej chodzę w tych samych biustonoszach. I tak się zastanawiam jeśli dziecko nie będzie wstanie pobrać pokarmu to czy laktator sobie poradzi. Chodzi mi dokładnie czy go mam kupować ? Trelevinaaaa - właśnie wiadomo że w pokoju musi być ciepełko i na pewno będziemy grzać mocniej niż normalnie -dla siebie. wiec suche powietrze to jedyny powód dla którego się zastanawiamy nad tym odświeżaczem sama jeszcze nie wiem czy kupimy ale mam już upatrzony ;) http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/zdrowie-i-uroda/talassio_ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-kaczka?sc=203 Penelopa ma rację ja upatrzyłam sobie wózek z Teutoni i w sklepie Fido mi powiedzieli że okres oczekiwania do 10 tygodni. Naszczeście kupiłam w Ing wózek miałam do 7dni roboczych. ;) W dodatku o 1200zł taniej niż w sklepie: http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/dziecko/teutonia_wozek-cosmo-kolor-3870?sc=203 Bunia3 Dzięki za poniesienie na duchu , w zeszłym tygodniu już kupiłam te wkładki, gdzieś o nich czytałam , i nie mam zamiaru się poddawać , będę próbować wszystkiego!!! Aaaa... Dziś w nocy jak spaliśmy z moim M ładnie go objęłam - wtuliłam się w niego rękę trzymałam na brzuchu, i cierpliwie, czekam czy moja Julka kopnie czy się poruszy ... Dopiero po jakimś czasie się ocknęłam ze trzymam rękę na brzuchu ale nie moim tylko Mojego Marcina. Musiałam być bardzo śpiąca skoro już takie rzeczy robię hehe NIE NADANŻAM Z CZYTANIEM ;/ JESTEM DOPIERO NA 161 STRONIE A TU CIĄGLE PRZYBYWA I PRZYBYWA WIEC NARAZIE TYLE IDE CZYTAĆ- nadrabiać zaległosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, strasznie dużo tematów Koszula super też sobie zamówię tylko muszę większy rozmiarek. Co do teściowej moja przez pierwsze trzy lata małżeństwa non stop się wtrącała, ale ja należę do osób które mówią prosto z mostu, kłuciłyśmy się jak nie wiem mimo że ze sobą nie mieszkamy. W końcu się poddała i od 5 lat mam święty spokój i teraz mogę nawet powiedzieć że ją lubię. Nosidełko kupił mój brat dla swojej córeczki, miałam przyjemność parę razy ją w nim ponosić i mogę szczerze polecić, super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale naskrobałyście, ale juz nadrobiłam wszystko i odpisuje, Stylowa ja jestem za Mateuszem, bardzo podoba mi sie to imie, Nataniel jakoś do mnie wogóle nie przemawia. Poza tym uważam ze to jakieś takie wymyślne imie, ale to oczywiście moje zdanie a decyzja i tak nalezy do Ciebie (i meza oczywiście) Emilia - obejrzałam te wyprawki i zgadzam sie z Lorien, przede wszystkim bedziesz potrzebowała bodziaków i śpioszków a nie jeansowych si sztruksowych spodenek, poza tym na pewno dostaniesz jakies ubranka od znajomych. U nas tak było że dostaliśmy dla małej chyba ze dwie kurteczki na jesień i już nie musiałam jej kupować i wydawać niepotrzebnie kasy. Adapter do samochodu - nigdy nie miałam wiec sie nie wypowiadam, mi jakoś pasy nie przeszkadzały a przez cała ciązę jeździłam w zapietych. Nosidełka i chusty - przypomniałyście mi o nich bo wyleciało mi już z głowy ze dostałam je od kolezanki, ale jakoś nigdy nie uzywałam, chusty nie umiałam zawiazać a w nosidełku wydawało mi sie ze malej jej niewygodnie. Chociaż jak sie nad tym zastanowie to chyba je przeprosze i wróca do łąsk bo przy dwójce to może być duża wygoda. Karmienie piersia rzeczywiście ostatnio jest jakaś nagonka, mi osobiście to nie przeszkadza bo i tak zamierzam karmic, ale np moja sasiadka która chciała wcześniej przejsc na butle i jedynym powodem dlaczego tego nie zrobiła było własnie "bo co inni powiedza" a przecież nie o to chodzi. To ma byc przyjemnośc dla mamy a nie stres. Ja karmiłam Emilke 4,5 miesiaca a później miałam za mało pokarmu i przeszliśmy na butle. I może by to sie tak nie skonczyło ale moja health nurse ciagle mnie stresowała ze głodze dziecko (głupia baba) Kropeczka ja Ci współczuje takiego szefa. A tyle sie w Polsce mówi o polityce prorodzinnej tylko jakoś tego nie widać w praktyce. Na szczeście tutaj jest zupełnie inaczej, z Emilka zaszałm w ciąze po tygodniu pracy (akurta zmieniłam) oczywiście szefowe dowiedziały sie po jakiś dwóch miesiacach i nie było żadnego krzywienia sie, ani docinków. Spokojnie pracowałam całą ciązę i odeszłam na macierzyński 2 tyg przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny w gore pewnie. Sluchajcie wozek przyszedl. Tyle ze mieszkam w takiej miejscowosci ze nie maja jak mi tego dowiesc poczta bo nie maja samochodu takiego i maz wlasnie pojechal po wozek na poczte. zaraz bedzie:) Napisze Wam jak go obejrzymy czy wszystko ok:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz rację X.. Daj znać koniecznie jak wózek.A może jakieś zdjęcie nam wyślesz na pocztę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zamówię zaraz coś z tych ubranek. Nie mogę się oprzeć. A chyba to się przyda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak takie są teściowe... moja cały czas naciskała na wnuka/wnuczkę pytała kiedy wreszcie zostanie babcia.... My planowaliśmy ciąże od razu, ale ciekawa jestem jakby zareagowała na wieść że chcemy jeszcze trochę poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×