Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

wlasnie co do ilosci tej glukozy sama bylam zdziwiona ze mam 75g naczytalam sie ze najpierw 50g + godz czekania a jesli wynik niezbyt to 75g + 2godz no i dopytalam laborantke i mi powiedziala ze kiedys tak bylo ale teraz w naszym szpitalu od razu z grubej rury daja 75g i po 2godz pobieraja krew.. Lorien napewno lekarz Ci da na to skierowanie albo polozna - w NFZ kazda ciezarowka to ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki Ja po śniadanku, właśnie czekam na teściową. Miała zajrzeć rano i jeszcze jej nie ma- chyba nie zapomniała? Trelevinaaa współczuję, że masz taki horror w domu. Ja na szczęscie nie narzekam na teściową i cieszę się, że trafiłam tak a nie inaczej. O właśnie idzie to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinka- a co tesciowa zrobila albo powiedziala:P wyrzuc to z siebie, ja ten watek przerabiam na sobie, jak tylko na telefonie widze ze ona dzwoni to mam drgawki. Mialam nawet okres ze pol roku do niej nie jezdzilam i w ogole nie rozmawialam po tym jak ja wyzwalam itd.:P ale byl spokoj: lorien- ja tez jeszcze nie robilam tej glukozy, wizyte mam w piatek teraz wiec pewnie mi zleci. co do bolu plecow to ja znowu mam codzienne i to nie raz takie do lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! JA dziś wyjątkowo dobrze spałam ;) bez skurczy w łydkach i bez budzenia się:) Co do pościeli to ja do wózka nie będę kupowała sądzę że sam kocyk wystarczy, jak na razie A na zimę mam upatrzony śpiworek który pasuje do gondoli, spacerówki i do fotelika w samochodzie, i jest obszyty od środka owczą wełną ;) Co do szkoły to ja się śmiałam że matka natura dopracowała wszystko do Perfekcji, w ciąże zaszłam około 3dni- 5 dni po moim ostatnim egzaminie hehe Weska - ja też miałam 50g ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa zakop się przed kompem, może Cie teściowa nie przyuważy ;). Macie osobne wejścia, czy dzielicie jakieś pomieszczenia wspólnie ?? Lorien u mnie w sumie samopoczucie raczej ok. Mnie męczy tylko bezsenność w nocy, plecki bolą ale tak to wytrzymania, no i zaparcia męczą ale się przyzwyczaiłam. W sumie tfutfutfu jestem zadowolona z przebiegu ciąży (pomijając twardą macicę), bo nudności miałam ale nigdy nie wymiotowałam, ból głowy i spadek samopoczucia też ale tak do przeżycia. Z nastrojami też różnie bywało ale cóż ciąża - zdziwiłabym się gdybym całkiem nie miała żadnych objawów, to by mnie dopiero zmartwiło. Tylko przez to dłuższe leżenie plackiem mam ogólny problem z wychodzeniem. Was też dopadają duszności ?? Ja to się chyba jakiejś nerwicy lękowej tfutfutfu nabawię, raz jak musiałam przed świętami porobić zakupy to tak mi się gorąco w sklepie zrobiło, bóle podbrzusza mnie dopadły no i zasłabłam. No nic rozruszam się powoli to pewnie i to przejdzie :). X wyzwałaś teściową, no no odważna Babka z Ciebie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak teściowe są różne, moja liczy na to, że to my do Niej będziemy jeździć a ona do nas nie.. Sama do mnie nie dzwoni, ale jak ja nie zadzwonie to ma pretensje, że się nie odzywam. Mogłaby czasem wykazać trochę inicjatywy i sama zadzwonić czy przyjechać. Ciekawa jestem czy jak się mały urodzi to też będzie wymagała, żebyśmy do Niej przyjechali... a sama się nie ruszy. Ja sama raczej nie będę do Niej jechać bo to z jednego końca krakowa na drugi muszę jechać a samej w autobusie z wózkiem to nie za bardzo, zwłaszcza, że i tak jeszcze z przesiadką musze jechać.... Co do glukozy to ja chodzę prywatnie do lekarza i dlatego muszę się o nią spytać przy następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Tuska kochana trzymaj sie i sie nie przemęczaj musisz duzo odpoczywa ć tigero co do nauki to mi sie też nie chce ale ja muszę bo zajmuje wysokie stanowisko i muszę jeszcze zdobyć wykształcenie ale czasem to az brak sil Trelevinaa kochana to niezłe ja wypiłam ta glukozę z cytryna i nie było takie straszne bo tak to na bank byłyby sensacje,co ci znowu nagadala ta teściowa może niech twój maz z nia porozmawia penelopko kochana odezwij sie co tam u ciebie agnes71 witaj kochana Lorirn kochana co do wymiotów to ja mam ostatnio jakoś dziwne mdłości po śniadaniu mam nadzieje ze znowu nie powroca bo nie chce przeżywać tego koszmaru z powrotem ann123 ty juz tyle zrobiłas a ja dopiero wstałam az wstyd x kochana to może spróbuj położyć się troszkę i odpocząć ja mam takie problemy ze snem ze długo w nocy nie mogę zasnąć a później nie mogę sie dobudzić weska witaj kochana mamuskamaj ja tak samo jak ty mam siuper bo oboje tesciowie są mi bardzo pomocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz kimalam teraz 40 minut i telefon mnie obudzil, o rany leb mi teraz peka. weska- wytrzymalabys wtracanie sie w kazdy szczegol Twojego zycia? wybuchlam po tym jak przyjechala w diu urodzin mojego meza pretensjami do mnie i do moich rodzicow ze moj maz nie robi u niej urodzin( smiech na sali). nawet mu zyczen nie zlozyla tylko zazela sapac no to sie wkurwilam i ostro bylo. Pol roku nie mialam z nia zadnego kontaktu i to bylo moje najlepsze pol roku hihi:P czasem boje sie co bedzie jak maluchy sie urodza bo to jest baba co wszystkimi chce rzadzic no ale ze mna jej sie to nigdy nie uda bo z domu mnie nauczona walcz o swoje, badz asertywna i zyj jak Ty chcesz bo i tak tylko Ty poniesiesz konsekwencje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X no faktycznie świetny powód miała do czepiania się :D. Mądra z Ciebie Kobietka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska- no teraz chyba widzisz ze wyboru nie mialam:P patrze dziewczyny na wasze suwaczki i daty to wy juz nawet w 28 tc jestescie, np. Kasiula:) i jak brzucho duzy juz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌼❤️🖐️ więc tak, sprawa przedstawia się następująco co najważniejsze szyjka się nie skróciła, bo to byłoby najgorsze, natomiast te bóle i twardniejący brzuch zostało zdiagnozowane jako " stawiająca się macica" mam brać doraźnie no-spę i 2x dziennie aspargin, gdyby bóle nie ustąpiły mam wykupić sobie fentoreol? czy jak to się tam zowie.mam odpoczywać/ ale ja to cały czas robię :P/ także jestem dobrej myśli. ogólnie dziś np. czuję się bardzo dobrze, mały fika jak koziołek, dziś poczułam go bardzo wysoko w okolicach żeber. wstąpiłam też do lidla, kupiłam rajtki:D na 74-80 na jesień -zimę myślę będzie git:D skierowanie na glukozę dostałam też na 50g. ponoć wysyłają od razu z grubej rury na 75, bo 50 bardzo często wychodziły kiepsko w sensie wyniki i trza było powtarzać. :D:D kaj ten MAJ!:D p.s dziękuje za zainteresowanie moją skromną osobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa- na szczescie ze ta szyjka sie nie skrocila:) i Twoje nastawienie tez jest wazne ze bedzie ok:) wypoczywaj Kochana duuuzo, rob zakupki i pisz z nami to bedzie gites:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka no to super, że jest ok. Tak jak sama piszesz, grunt że szyjka bez zmian :). Ja te rajtki też kupiłam, jedne takie jak Ty a jedne mniejsze, bo pomyślałam że Dziewczynka to może drobna być. Wiecie tak podpuszczona tekstem X o suwaczkach spojrzałam na stronkę z tygodniami i kurde z niej wynika, że jestem w III trymestrze, szok. Tylko czekać aż brzuch mega wywali :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.jak fajnie ze tu tak gwarno od rana.ja odprowadziłam coreczke do szkoły i odsypiam zaległosci bo pada u nas i nic tylko sie spac chce!penelopka super ze juz sie lepiej czujesz z takimi objawami nie ma co czekac tylko sprawdzac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka super że z szyjką jest oki. Ja też planuje wybrać się do Lidla po te rajteczki ale chcę kupić większe rozmiary bo w okresie letnim to sie na bank nie przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po odwiedzinach :) Penelopa fajnie, że wszystko w porządku i że dzidzia baraszkuje w brzucholku :) Widzę, że humor od razu Ci się polepszył :) Oby tak dalej. Zostały nam jeszcze z trzy miesiące, a to tak szybko przeleci, że szok. Ja dzisiaj właśnie za kocykami się rozglądałam na allegro i znalazłam już odpowiednie. Zresztą zamieszczałam nie dawno linka :) CZekam z niecierpliwością na łóżeczko, mam nadzieję że do końca tygodnia dojdzie, bo jak nie to się załamię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westka, ja mam ciocię oddziałową i ona ostatnio też mnie zbiła z tropu i powiedziała, że dziewczynki rodzą się większe i szybciej rozwijają. To, że rozwijają to sprawa pewna (patrząc na naszych chłopów), ale zawsze byłam przekonana, że są drobniejsze. A tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj- ja tez czekam na lozeczka i mysle ze do konca tyg. moje tez beda jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh dziewczyny z moja tesciowa to generalnie jest tak ze ja uwielbiam ---> jak jej nie widze... moje hormony w ciazy sie tak na nia anty nastawila ze byle co i juz jestem wkurwiona na maxiora wiec niby nic a dla mnie cos... Penelopka stawiajaca sie macica jest dosc popoularna- wazne ze szyjka w normie :))) ja tez kupilam te rajtki na 74/80 :) a przed chwilka dostalam przesylke dla mojej kokosinskiej ;))) http://allegro.pl/komplet-hm-barbapapa-body-spodnie-50-56-62-i1421961134.html taki komplecik ino szary w paseczki (ten na fotce chyba bialy jest) slicznosci :)))) 50% bawelny i 50%bawelny organicznej no extra zakup :D czaje sie teraz na te skarpetki co bartolenka wczoraj zamowila na allegro z HM :)))) szufladka mojej cipuni sie po malutku zapelnia aaaa no i za 2dni USG :):):):):):) http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq43r8aj0d8d4t.png http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq43r8aj0d8d4t.png http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq43r8aj0d8d4t.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj no to zonk z tymi dziewuchami. Eh najwyżej te na 68 cm nie wykorzystamy, szkoda bo akurat kolor ładniejszy od tych większych co też wzięłam. No nic trudno się mówi, pierwsza ale zapewne nie ostatnia wpadka zakupowa dla Małej :). Trelevinaaa świetny ten komplecik, no i bodziak fajnie rozpinany, super zakup :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a skarpetki z lidla któraś kupowała ?? Jak tak to jaki rozmiar ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x kochana i bardzo dobrze że sie postawiłaś niech kobieta zna swoje miejsce nie ma co gryźć sie w język bo później to tylko dla nas problemy wynikają justz kochana to odpoczywaj penelopka kochana ciesze sie że wszystko ok i macica sie tylko stawia a nie skróciła się szyjka macicy teraz odpoczywaj kochana i relaksuj się weska no czas leci nie ublaganie nie ma co tylko odliczac dni tak dziewuszki piszecie io ty Lidlu że chyba sie wybiorę tylko co ja kupie bo ja juz wszystko mam ponad stan a jeszce bym chciała kokosinskiej kupować nawet wózek dzis przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... Co do mojego brzuszka to nie wiem nie mam porównania, ale nie ktore z was pisały że mają już problem z goleniem się bo brzusio zasłania, a ja nie mam problemów wiec stwierdzając po tym wychodzi na to że nie jest duży. Dziś przyszła mi paczuszka ten śpiworek na same nuszki ;) i jest świetny ;) Ja do lidla wczoraj nie zdarzyłam , czekałam na mojego M i się nie doczekałam, dziś będę jechać do mamy do pracy na kawkę , to jak będe wracać to zajrze do tego lidla. Pokazywalam mojemu te rajtki w tv bo reklama leciała i też mu się podobały rajtuski ;) A dziś idziemy do kina na och Karol 2 . Znowu się na wpiepszam popcornu heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki Czytam Was z przerwami i już nie nadrobię wszystkiego. Ja coś nie mam jeszcze humoru. Mąż zamiast mnie wczoraj pocieszyć, to znalazł sobie inny temat i się znowu prawie pokłóciliśmy. jak zwykle chodzi o teściowe. X.. kochana ja Cię dobrze rozumiem, że Ci nerwy puściły przy takiej teściowej. Ja też wciąż źle dbam o jej synka. No i teraz o siebie też źle dbam, za mało wietrze mieszkanie, jem za mało owoców, ale oczywiście to jest tylko jej zdanie. Bo ja sama wiem, że trzeba to robić no i tak robię. Nic tak na mnie źle nie wpływa jak widok teściowej. No ale mój mąż się za to odgrywa na mojej mamie, chociaż nie jest mu nic winna. Tyle, że mieszkamy razem. Ale ona się w nic nam nie wtrąca. Ale to taka gra ze strony męża, że jak ja jestem nie dobra dla jego matki, to on też taki będzie. No i tak to już było, że o mało co o to wszystko do ślubu by nie doszło. Wkurza mnie to wszystko, bo wie, że mi teraz spokój potrzebny, a co dziennie musi się z czymś głupim odezwać, że coś mu nie pasuje ( mojemu mężowi). A jego matka jest taka, że urodziła 6 dzieci, a ma ich wszystkich w d..., tylko rządzić chce. Ech... temat rzeka, a ja się denerwuje nie potrzebnie tym wszystkim.:-( Penelopko dobrze, że wszystko ok, teraz tylko dbaj o siebie. Weska ja też miałam 50 g glukozy. Z moich obserwacji dziewczynki rodzą się większe, ale oczywiście są wyjątki. Trelevinaaaa gratuluję ładnie wypitej glukozy ;-) temat teściowej znany mi osobiście! Kasiulaaa s-ce polecam film Och Karol 2 ;-) Można się pośmiać, a to w naszym stanie wskazane ;-) mamuskamaj ciesz się z takich teściów. Ja naprawdę zazdroszczę i podziwiam za takie dobre relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie mogłam się oprzeć zakupom w lidlu i kupiłam w rozmiarze: 12-14, 15-18 i 19-22 na zapas:) Rajstopek nie brałam ale teraz zaczynam się zastanawiać czy nie kupić :) Co do teściowej, to szczerze zazdroszczę tym dziewczynom, które mają świetne relacje ze swoimi. Ja podobnie jak X bardzo długo wcale nie miałam kontaktu i to było wtedy najpiękniejsze, a teraz widzimy się 2-3 razy w roku. a to i tak wydaje mi się za dużo ;) Żeby tego było mało to jeszcze większą kanalią jest mój teść a to się rzadko zdarza podobno :) Penelopka dobrze, że jesteś spokojniejsza, cóż - odpoczywaj 🌼 dawno już żadna z nas nie dodawała zdjęć brzucholka. Może czas zorganizować akcję. Ja obiecuję, że dodam w czwartek, ponieważ wówczas będę dopiero miała szafę z lustrem montowaną a stara pojechałą do koszalina hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Wam zaraz wysłać swoje zdjęcie, bo wczoraj robiłam ;-) Eni a co z Tobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam ;-) Dziewczyny a co z Waszymi pępkami? Bo ja wciąż mam wklęsły. Tylko taki ciemny w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×