Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Heja kobietki :) widze ze po weekendzie ruch powraca do normy czyli zapierdzielacie FEST!!!!! aaa od razu odnosnie mojej depilacji :P hehe no moge powiedziec "TAK GLADKA JAK.." :D:D:Dhehehe no krem ulatwia zycie, nie uczulilo mnie nic ;) wiadomo ze tam gdzie nie dosmarowalam dogolilam w ciemno ale to i tak nie ta meczarnia co bez kremu.. wiec jakby co to polecam :P wole to niz wosk goracy :/ stylowa super ta hustawka ja upatrzylam sobie tez z fishera taka: http://allegro.pl/fisher-price-papasan-hustewka-elektroniczna-i1429477383.html nooo zakochalam sie w niej :)))) Penelopa krejzolu nie czytaj o takich rzeczach!!!!! julietka moja mala to ostatnio jest megaaa aktywna - w niedziele to za kazdym razem w kosciele tak mnie skopie ze nie wiem czy nie podoba jej sie ??? - diabelek sie buntuje ;D hih co rusz dostaje jakies kopniaczki w jej ulubionych oczywiscie porach :P u nas dzis zaczal sie remont poddasza - ooo matko halas i sajgoooon ale przettrwam to :P odliczam dni do czwartku do USG :D jupiiii wczoraj ze szwagierka gadalam ze szkocji zaczyna mi juz lumpki kupowac i sama sie podjarala tymi malymi ciuszkami :D heeh nie ma sie co dziwic my baby to tak mamy wszystko slodkie i malutkie i kochane.. heheh nooo to milego dnia ja juz obiad robie fasolke po bretonsku jammiiiiiii :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopko- nie czytaj szalona takich rzeczy. ja po tych wczorajszych bolach plecow tez sie niezle naqstraszylam ale nie czytam nic bo bylby koniec ze mna. trelevina- a jaki to krem polecach do depilacji? bo ja w piatek wizyta no i nic tam nie widze to maz by mi kupil ten kremik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - mialam jakis w saszetkach z Nair do skory wrazliwej ok 5zl zaplacilam za 2saszetki wolalam przetestowac taki niz potem wyrzucic cala tube.. wiec przetestuj sobie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tylko, że takie silne skurcze na które no-spa nie pomaga i twardniejący brzuch nie jest najlepszym objawem;/ :(:(:(:(:(:( dzwoniłam do lekarza, mam leżeć i przyjechać dziś lub jutro. 3maj cię lecę do łóżka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde Penelopka to lez, odpoczywaj i koniecznie jedz dzis do lekarza.. jak bylas na ostatnim USG wtedy 13-tego to lekarz sprawdzal Ci tez szyjke macicy, czy sie nie skraca itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJÓWECZKI u mnie koniec miesiąca i zawrót glowy. ja sie ciesze bo zcas leci szybko. Popisze z wami potem - jak oczywiście nadrobie wasze wpisy. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa nie czytaj tych rzeczy,nie wolno!!! Trelevinaaa ta hustawka to prawie identyczna jak moja,z tej samej serii-Papasan. Twoja ma baldachim jeszcze,ale funkcje widzę te same,Dziewczęca tak słodziutko wyglada:) A ja dzis zadzwonie na prywatne USG ,które ponoć jest dostepne w trój i czterowymiarze,bo ja ostatnio mojego malucha widziałam w grudniu:( Myślałam,że bedzie prosciej dostac się na kolejne USG,że moge podejść do szpitala i jesli nie mam zleconego przez lekarza to zapłacę i już,ale niestety nic z tych rzeczy ,moge iść tylko w jedno miejsce czyli w Stolicy,aż się boję pytać o cenę i najblizszy wolny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopko- jak masz skurcze i no-spa nie pomaga to lez bezwzglednie i jedz do lekarza. bo ja brzuszek twardniejacy tez mam ale skurczy nie mam. Pojedziesz do lekarza, zbada Ci szyjke i bedzie dobrze, zobaczysz a teraz lez i wypocznij ale nie czytaj o tych wszystkich zlych rzeczach bo tylko niepotrzebnie sie bedziesz jeszcze wiecej denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka kochana trzymaj się i leż jak lekarz kazał,daj znać co lekarz powiedział i pamietaj: Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch... uffffff No ja jestemw łaśnie po wizycie na NFZ. Pan Doktor uprzejmy i miły. Badał mnie długo, chciał chyba wiedzieć czy wszystko ok, mówiłam Wam bowiem, że chodzę do dwóch lekarzy. Więc Pani Położna będąca w tej przychodni odradziła mi to. Zasugerowała, bym chodziła tylko do nich, na NFZ bo po co wydawać pieniążki a opieka porównywalna. To przychodnia przyszpitalna, należy do jednego z większych szpitali we Wrocławiu, mają bardzo nowoczesny sprzęt i tym mnie przekonała. Mówi, że nigdzie we Wrocławiu nie ma tak nowoczesnego USG a wszystko w ramach funduszu. Mówiła też że badania mam robić u nich bezpłatnie. Przed wizytą pobiorą mi krew i mocz do badania. Przerzucam się więc na te przychodnię, zwłaszcza, że zbliża się poród a mój lekarz nie pracuje w żadnym szpitalu. Mam mieć cesarkę i Pani Położna nie robiła, żadnych uwag do tej cesarki, tylko powiedziała, że tuż przed terminem zapisze mnie na planowe cięcie. Czyli dziewczyny mam już wszystko załatwione. Niby na NFZ a jak podobnie jestem zadowolona z tego doktora. Mała ma 800 gram (ponad). Reszty parametrów nie pamiętam, ale sprawdzałam patrząc na ekran i wychodziły w miarę dobrze - sprawdzałam to po tygodniach :) lekarz też moi, ze wszystko jest dobrze, tylko wymiar nóżki nieco nie nadąża za główką ale znów czytałam, że to częste zjawisko. penelopa kruz - ty się kochana nie zastanawiaj tylko jedź natychmiast do lekarza a jeśli twój lekarz nie przyjmuje jeszcze o tej godzinie to wpadaj do najbliższego szpitala na izbę przyjęć i powiedz że masz bóle i niech cię diagnozują. Lekarz zapisze ci tylko receptę, zrobi USG a na izbie przyjęć wydaje mi się, że mają większe możliwości. Nie lekceważ bo skurcze to nic dobrego. Tak jak mówię, troszkę paniki nie zaszkodzi w końcu po to jest pogotowie by nam pomagać więc leć i załatw to dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z wami dziewczynki po dłuuugim weekendzie... całą sobotę i niedzielę byłam na wygnaniu, bo kończyli remont tj malowanie i podłogi no i nie bardzo mogłam siedzieć w tym smrodzie ;) Natomiast efekt końcowy jest boski. Pokoik małej jest słodziutki, tylko brakuje tam łóżeczka.. ale to już mam nadzieję niedługo. Martwię się troszkę, ponieważ moja malutka od dwóch dni jest bardzo mało aktywna, czuję ją dosłownie raz dziennie. Zastanawiam się czy to normalne... W piątek idę na usg i zapytam mojej Pani doktor czy wszystko gra... Nie chcę się niepotrzebnie nakręcać... Zbliża się luty, i tak jak sobie obiecałam zaczynam zakupy dla niuni;) Zaraz robię nalot na allegro :) Przepraszam, że nie odpiszę personalnie ale mam za duże zaległości :( Teraz już będę na bierząco - obiecuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa nie wiem co to za maty nigdy nie slyszalam.. swoja droga jesli to bylo po islandzku to hardcorowy jezyk :P kropeczko witaj :) super ze zadowolona jestes z lekarza NFZ i poloznej ;) ja co do poloznych nie mam zastrzezen, do lekarzy mam za to ze olewacko podchodza do ciezarnych - dla nich to chleb powszedni a dla nas cud swiata. 800g to spora twoja corcia ;)))) a jak sesja? kiedy kolejne egzaminy? moj T. wlasnie przechodzi przez te meki, wiec dzielnie mu pomagam w tym wszystkim bo ma tyle prac do napisania ze glowaaa mala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Widzę, że zaczął się nowy tydzień i od razu forum ruszyło pełną parą. Ja wczoraj też coś nie mogłam spać więc pooglądałam sobie Nagi instynkt. Trochę do późna leciał, ale cóż. Przynajmniej przypomniałam sobie fajny klasyk :) Natomiast z rana nie mogłam się podnieść z łóżka :) Teraz jesteśmy już po śniadanku i tak zastanawiam się co zrobić na obiadek. Właśnie któraś pisała o fasolce- no już dawno nie było i powiem, że ochota mnie naszła. Ale to może jutro :) Dziewczyny nie czytajcie tych strasznych bzdur na necie, jak nie jesteście czegoś pewne to dzwońcie do lekarza i niech on zdecyduje, czy trzeba będzie zbadać dzidzię, czy wystarczy jednak odpoczynek. Kuzynka kiedyś opowiadała mi o swojej znajomej, która bardzo lubiła śledzić różne ''nowinki'' na temat ciąży z internetu. Pewnego dnia przeczytała jakiś artykuł ( tam były objawy i coś tam jeszcze, nie pamiętam co dokładnie), tak się zdenerwowała, że dostała skurczy i zakończyło się przedwczesnym porodem. Na szczęscie wszystko skończyło się dobrze. Także nie wierzcie wszystkiemu co czytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa to jest islandzki,niestety:D Pamietam jak pierwsze razy słyszałam mowę islandzką to przyrównywałam ja do chińskiej ,byłam pewna ,że nie nauczę sie nigdy ani jednego słowa. Do tej pory wiele wyrazów nie potrafie wymówić poprawnie np. wyrazów z "o" z dwoma kropkami u góry,zreszta samej tej litery nie potrafie poprawnie wymówić:D Kropeczka fajnie słyszeć ,że z NFZ trafiaja sie takie przychodnie i tacy lekarze:) agnes nie martw się kochana,ważne że mała daje znaki,pewnie ma takie leniwsze dni. Moja połozna mi mówiła ,że gdyby mój mały miał takie własnie dni o małej aktywnosci(co w jego przypadku byłoby bardzo dziwne) nie mam sie tym przejmować,bo maluszek ma prawo czasem poleniuchować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - ja mam podobnie, bacznie uważam na lekarzy bo wiem jacy omylni być potrafią. Zawsze zadaję 100 pytań pomocniczych, ale taka już moja natura. Cóż, tym razem trafiłam na fajnego lekarza, wcześniej na izbie przyjęć tez był całkiem fajny ale np. poszłam kiedyś prywatnie, zadałam facetowi pytanie a on oburzony, że za własną kasę się pytam. Dlatego też starałam się trzymać jednego lekarza a od czasu do czasu chodzić do innego na NFZ no ale jak widzę jak mnie traktują na NFZ to po co mam płacić. Poza tym muszę myśleć już o moim porodzie, bo mój lekarz prywatny mimo, że jest dobrym specjalistą i bardzo go lubię to nie pracuje w żadnym szpitalu i mogę mieć potem problem z przyjęciem na planowane cięcie cesarskie. Jak moje egzaminy?? Jednak odpuściłam wczorajszy termin, i idę w środę. Uznałam, że skoro mnie nie poinformowali oficjalnie o egzaminie to nie ma co się martwić i iść normalnie ze swoją grupą. Sesję skończę gdzieś w połowie lutego ale całe szczęście jest to już moja ostatnia sesja, potem tylko obrona i malutka:) Mnie się wydaje, że mała jest troszkę za lekka, chyba na podstawie tego kalkulatora powinna mieć już ponad 900 ale staram się nie przejmować, może po prostu będzie miała lepszą niż mamusia figurkę:) agnes - nie martw się, moja mała też ma dni leniuchowania. Np. wczoraj cały dzień się dąsała, była zmęczona jak mamusia, za to pod wieczór troszkę, ale to troszkę pobrykała. W nocy siedziała cicho, rano też troszkę kopnęła ale ogólnie nadąsana jest. Ja też w takich dniach od zmysłów odchodzę i w takich chwilach chciałabym ją mieć już przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to do gotowania - ja już wiem, że po porodzie będę sobie z takich urządzonek korzystała, dla zdrowia i urody:) no i mnie takie jedzenie smakuje. W ogóle na wadze mam tyle samo co 3 grudnia, dwa miesiące temu. Nic ani nie drgnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) JA już po śniadanku , pochłonęłam 2xpocząki i dwie francuskie bułeczki z makiekm :) Oczywiście rano wyszłam z pieskiem , u mnie strasznie mroźno będe musiałą skrobać autko dziś ;/ Moja o 6 rano dała mi popalić pierwszy raz tak mocno kopała, i aż tyle razy ;) A ja ciągle chciałam więcej i więcej... ale Julka wkońcu poszła spać to ja też. Ja będę zakupowała leżaczek- bujaczek, mam upatrzone 2 ;) http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-fotelik-rainforest-k2565-i1418723771.html Siostra mojego M ma taki dla swojej małej i jest zadowolona, zresztą mi się podoba ;p i jeszcze jeden podobny : http://allegro.pl/fisher-price-magiczny-lezaczek-kolyska-gratis-i1426500950.html Tego drugiego nie widziałam na żywo bo go nigdzie w sklepach nie ma. Ale mam jeszcze czas na zastanowienie się ;) Penelopa - fajny ten leżaczek i wyłożony takim ala misiem ;) Trelevinaaa - słodka ta chuśtawka !!!!! stylowa- pierwszy raz widzę taka matę ;/ Wczoraj kupiłam na allegro http://allegro.pl/sterntaler-spiworek-nozki-fotelika-benny-sophie-i1419015866.html Mykam sobie popracować, ale wpadnę jeszcze tutaj dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra właśnie dostała telefon że dostałą pracę hihi. Będzie pracowała w szpitalu w którym ja będę rodziła. Nie wiem jeszcze od kiedy zaczyna ale pojechała właśnie podpisać umowę i dowie się od kiedy zaczyna. Fajnie mieć siostrę na porodówce hihi. No ale kwestia mojego zastępstwa się sypnęła, bo szef był pewien że moja siostra mnie zastąpi a tu du...a hahaha - ja teraz będę musiała pracować, cóż, jeśli mnie wynagrodzi i będę mogła pracować w domu to mogę pójść na takie warunki a jeśli nie to adios:) nikt inny w dwa, trzy miesiące, ani nawet w pół roku nie zdoła się tego wszystkiego nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładniusi, ale w ogóle trudno się na jakikolwiek zdecydować. Mnie się też podoba Emmi - hihi, no śliczny i jeszcze może hanno:) ale ostatnio mam właśnie jazdę na takie beże i brązy. Już tyle różu w mojej szafce, że opatrzył mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm kochane majóweczki!ja coraz rzadziej pisze ze wzgledu na pogorszenie sie mojego wzroku.zwłaszcza ze czuje ze komputer mnie najbardziej meczy!!fajnie ze dalej piszecie.ja podczytuje ile dam rady. penelopko uwazaj na siebie.skurcze to naprawde nie fajna sprawa w tym czasie.lepiej jedz do szpitala to sprawdzic!! kropeczka fajnie ze wszystko z dzidzia ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko- ale duza juz Twoja corcia:) a ktory masz tydzien teraz? wlaczylam moim malenstwon ogorek ogorek ale nie zapukaly hehe:P one wola jak mamusia im puszcza DŻEM:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Majowki jak bede tak nadal marudzic to chyba mnie wreszcie stad wykopiecie ;/ mam nadzieje, ze nie ;) nadal sie zastanawiam nad tym lotem do polski - z jednej strony bardzo bym chciala, nawet z tego wzgledu, ze wreszcie bym sie normalnie wybadala wlasnie sluchajcie bo wczoraj to juz chcialam na pogotowie jechac bo nie wiedzilam co mi sie dzieje - po lewej stronie brzucha chyba ze 4 razy wczoraj czylam jakby... cholerka nie wiem jak to opisac bo nigdy wczesniej czegos takiego nie czulam - tak jakby lewa czesc brzucha mi w momencie ZDRĘTWIAŁA, jak ma sie takią mega zdretwiała noge jak sie np za dlugo na niej siedzi i takie mrowki - cos takiego czulam to niby nie dlugo bo po kilka sekund ale powiem Wam ze sie wystraszylam ostro - zadzwonilam na oddzial do szpitala ale nikt nie odbieral oczywiscie a pozniej mi przeszlo. i co to? miala tak ktoras z was? teraz próbuje zlapac mojego pl lekarza z prywatnej przychodni ale tez nieosiagalny - i nie wiem czy ja moge leciec czy nie ;/ chce ale boje sie o Malego! piszecie dzis o porodach przedwczesnych ja jak penelopka tez sie naczytalm tego fest. no i o poronieniach, stratach maluchow... nigdy Wam tego nie pisalam... nie to, ze chcialam calkiem zapomniec, ale zawsze jest mi bardzo ciezko to z siebie wydusic... ja tez stracilam Malenstwo - w te swieta 6 grudnia w Mikolajki minelo dokladnie 6 lat, a ja nadal nie potrafie sie w sobie z tym pozbierac. jest to nadal taki bol ktory rozdziera mi serce na kawaleczki. 3 lata pozniej powiedzilei mi ze juz nie moge miec dzieci, a nawet jak zajde w cize to ze w 95% bedzie to ciaza pozamaciczna ktorej nie donosze. a tu - nie dosc, ze zaszlam kiedy przestaalm sie leczyc to wcale nie jest to ciaza pozamaciczna i juz wskakuje w 7 miesiac! oczywiscie opowiedzilam o tym wszystkim lekarzom tutaj a oni stwierdzili, ze ta ciza nie ma nic wspolnego z pierwsza i w ogole kto mi badania robil i wydawal takie diagnozy - a bylo to w pl - i powiedzcie komu tu wierzyc. ...x... ja kochana tak samo jak Ty wierze, ze moje Malenstwo siedzi sobie w chmurkach i mocno mi pomaga, moze jest razem z Twoimi Skarbami. tez sie balam jak w 10 tyg zaczelam plamic, ze to juz koniec, ze znow to samo, ale Synek jest bardzo silny, jak Twoja Para! :) tak bardzo sie boje o Malego, juz nie wiem sama co robic te bole nie przechodza, leki nie pomagaja, dzis znow sapalam w nocy tylko 2 godz. nie wiem czy lepiej juz tu zostac i zaufac tym lekarzom, czy ryzykowac wylot? Ja po prostu nie chce stracic drugi raz Dziecka bo tego nie zniose. nie wiem czemu dopiero teraz o tym pisze i to akurat dzis... chyba ostatnio juz za duzo tego na sobie mam i musialam wszystko z siebie wyrzucic. Bo wiadomo z facetem nie zawsze, nie o wszystkim mozna pogaac, a nawet jak sie powie to nie zrozumie itp... ehhh juz postaram sie na prawde nie smecic - dzis przylatuje do mnie kuzynka z mezem i jak mnie zobacza w takim stanie to mnie za nogi powiesza. musze sie ogarnac. przepraszam za to moje smecenie-ale musialam sobie ulzyc jakos. moze mala kawka postawii mnie na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Penelopka jedz do lekarza i pisz szybciutko co to! mam nadzieję, ze skonczy sie tylko na chwilowym odpoczynku. bierzesz magnez? stylowa kochana trzymaj sie i jeśli tylko bedzie odgórna zgoda przylatuj do Pl. tutaj odzyjesz, zapomnisz na chwilę o tym co mało fajne. jak teraz nie przylecisz to pozniej kiedy? super te huśtawki z fisher price. mnie tez powoli ogarnia mania zakupów. jak na razie ciuszki oglądam. ściskam was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×