Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

a ja gapa zapomnialam ze jutro rano jade na badania i ta nieszczesna glukoze i calkiem z glowy wylecialy mi slowa poloznej zeby juz 12h przed nic nie jesc :) zdazylam ale jeszcze nigdy tak szybko nie wcinalam :D wielki kubek pol litrowy kakao plus tosty :) hehehe a szczerze ciekawa jestem czy u mnie trzeba miec swoja glukoze bo polozna nic nie mowila wiec mysle ze nie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i witajcie ponownie majóweczki.... stwierdziłam, że mężczyźni na mojej uczelni mają niebywałą słabość do ciężarówek - zaliczyłam dzisiaj wszystko bez większego problemu. Z głowy mam chociaż ćwiczenia, teraz wypada zaliczyć jedynie egzaminy. Wózek za 1000 zł, ja chciałabym też maksymalnie tyle wydać - pieniądze wolę raczej przeznaczyć na szczepionki niż na jakieś wypasione fury. Nie zawsze co drogie to lepsze, a wiele razy kupiłam coś bardzo, wręcz przesadnie taniego i byłam bardzo zadowolona. Dziewczyny czy ja dużo jem, już głupieję. Moi domownicy we mnie wpychają jedzonko. Nie pozwalają mi zapominać o tym bym cały czas ruszała buzią. Mój dzisiejszy jadłospis to kromka chleba ze smalcem, miseczka płatków z mlekiem, bułeczka z pasztetem i papryką, nie mogłam odmówić sobie big Maca, zjadłam do tego fileta z kurczaka w panierce, potem talerz chińskiej wołowiny na ostro z surówka z kapusty, potem talerz barszczyku, i princessę. Powiedzcie mi że jem jak wieprz:) Ja wózka jeszcze nie kupuję, pomyślę o tym w kwietniu. W ogóle zastanawiam się nad cały rozwiązaniem sytuacji z moją pracą. moja siostra odchodząc w sumie stwarza mi warunki do dorobienia sobie siedząc w domu na macierzyńskim a wiadomo, młodej mamie przyda się każdy grosz.... Trelevinaaaa - niby przed glukozą jeść nie można ale nie zaszkodzi ci jedzonko jeśli nie masz zagrożenia cukrzyca po tostach i kakao nie będzie śladu już w dwie godziny po ich zjedzeniu. Także w tę stronę wynik z pewnością zafałszowany nie będzie. Spokojnie więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa moja córka ma dokładnie taki żakiecik jak ten płaszczyk tylko tych kieszonek nie ma na dole,a żakiecik siega pasa. ładniutki ten płaszczyk Trelevinaaa strasznie mi sie podoba wózeczek z pierwszego linka czerwony+flowers A ja byłam na pogaduchach u koleżanki z koleżanką i one są palące,ale paliły w osobnym pomieszczeniu,gdzie okno i drzwi są uchylone ,no więc ja odważnie mówię że ide z nimi i stane przy drzwiach i bedzie ok,ale wiecie co ,nie było:( Tak mnie poddusiło ,a małego chyba też bo takie kopniaki dostałam ,że od razu uciekłam stamtąd ,a jak wróciłam do domu to musiałam wszystkie ciuchy rozebrać-tak śmierdziały:( Fe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze szal zakupowy trwa:) ja wanienke i rozek bede kupowala po 10 hehe po wyplacie. na razie poogladam co wy kupujecie i polecacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka no widzisz jak fajnie byc w ciązy ,opłaca się,ha ha,oby z egzaminami tez tak łatwo było:) A co do jedzenia ,no to cóż,masz apetyt to jesz,w końcu to jedyny taki czas,kiedy nam wolno. Ja zaczęłam zwracac uwagę żeby jeść owoce-powinno być 350g na dobę i warzywa-650 gr na dobę,ale nie zawsze mi wychodzi,szczególnie z tymi warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ja też u rodziców kiedyś jak byłam tata teraz przy mnie wychodzi palić do kuchni też miał okno uchylone , wiec tam poszłam , ogólnie do dymu byłam przyzwyczajona bo tata od zawsze palił, a mój czasem podpalał, ale jak tam weszłam do kuchni do niego to taki smrut że szok od razu wyszłam , człowiek unikaj palaczy szybko się odzwyczaja od tego zapachu, i dopiero wtedy czuje jak to śmierdzi. Zaczęłam oglądać te huśtawki na allegro używane, ja ogólnie byłam za nowym lleżaczkiem ale używana huśtawkę można kupić za cenę nowego leżaczka i chyba się przekonam do huśtawki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów musze szczególna uwagę przywiązać do mięska i do diety wysokobiałkowej. Najtrudniej bowiem wchłonąć mi białko i żelazo. moi lekarze właśnie na ten element zwracają uwagę - to podobno ważne u mnie, by nie zanikały mięśnie. W braku białka zanika tkanka mięśniowa i to najgorszy z możliwych ubytek. W ciąży być, tak mogę sobie śpiewać i rzeczywiście jak już wcześniej pisałam, czuję się fantastycznie. Śmieję się, że jak mi się spodoba to mogę zmajstrować niezłą drużynę piłkarska. A pomyśleć, że kiedyś ciąża napawała mnie obawami i strachem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuśka kochana rzeczywiście może sobie odpusć sobie jeszce zdażyc przylecieć kochana do nas Trelevinaa co do wanienki ze stelażem to rzeczywiści ja znalazłam nie droga ze stelażem na końcu zamieszce linka a co do glukozy to ja akurat musialam miec swoja ale ja placilam za badanie bo ja chodze prywatnie stylowa no nieżle i poco ci to było kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia256- wlasnie taka wanienke raczej kupie:) najpierw chcialam ta z fisher price bo okropnie boje sie kapieli. kolezanka i wy tu mowilyscie ze takie zwykle najlepsze wiec bedzie taka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Dziewczyny kupuję najtańszą - ale to kwestia kasy, bo ta siedziskami fajnie wygląda :). Penelopka byłaś u lekarza ?? Odpoczywaj Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff u mnie z tym jedzeniem wrecz coraz gorzej jakos jesc nie moge weszlam dzis rano na wage i zamiast przybrac cos na + albo zostac w miejscu to ja zlecialam kilogram w dol ;/ dziwnie jakos, przez to, ze mnie tak boli nie mam aperytu, niedobrze mi i znow wymiotuje łlłłeee fajnie poogladac co polecacie, co kupujecie ja musze sie powstrzymywac prze kupywaniem czego kolwiek bo juz kompletnie brak miejsca, reszta po przeprowadzce (jak wreszcie cos znajde) ja sie tak fatalnie czuje, ze wyslalam mojego samego na lotnisko po kuzynke :( KOCHANE postaram sie czytac i choc troche pisac ale pewnie ciezko bedzie przez ten tydzien, pewnie wroce do Was dopiero jak pojada. spokojnej nocki i sciskam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dałyście czadupo calym dniu to chocbym chiala to Was dokladnie nie nadrobie wiec tylko ogolnie Co do skurczy to czy bola czy nie zalezy od progu wrażliwości mamy mnie bola, ale moja psiapsiulke nie bolaly i normalnie „biegala czasem tylko mi mówiła ze jej się tak brzuch stawia ale bolu jako takiego nie czula a tu w 7 miesiacu poszla na wizyte i ZONK! Szyjka skrocona i rozwarcie na 1cm i lezenie do konca ciazywiec kochane to czy bola czy nie to sprawa indywidualna, trzeba zwracac uwage na ich częstotliwość bo ona jest bardziej niebezpieczna niż jeden bolacy nawet minutowy skurcz ale bez powtorki. Penelopa Kruz cos mi się zdaje ze Cie dopadlo to co mnie z tymi skurczami! Musisz lezec!!!! Mi pomoglo Relanium przez 3 dni i na razie dzieki Bogu odpuściły! Trzymaj się! No i tak to kolejny dzien do przodu jaTuska jak masz leciec to lec teraz kochana, bo od polowy 8 miesiaca nie można, musisz mieć ze soba karte ciazy. Najlepiej jakbys zadzwonila do lini lotniczych ktorymi bys chciala leciec i spytala o procedury, poza tym przed lotem musi Cie zbadac lekarz gin. I przy okazji jeszcze wazna informacja czy nie masz tendencji do zakrzepow w nogach, zylakow lub puchniecia nog bo wtedy taki lot jest niewskazany. Ja mysle, ze taki przylot do domu na pewno by Ci poprawil nastroj i przy okazji bys porobila wszelkie badania. Ale wybor nalezy oczywiscie do Ciebie. jaTuska, x ,stylowa -ja tez stracilam pierwsza ciaze, także nie jesteście same, Aniołkow jest w niebie duzoa ja tak jak Wy wierze ze nic nie dzieje się dwa razy tym bardziej ze mialam być wtedy majowka2008.Teraz będzie wszystko dobrze!!! Trelevinaaaa zwykla wanienke i jeszcze raz zwykla! Ta jest cudna i wybajerzona ale jak chcesz w niej malucha być na brzuszku? :) poza tym bobas nie ma w nim lezec jak my w wannie tylko ma być szybko i sprawnie umyty 5 minut i wycieramy! Powodzenia z glukoza 🌻 Ja jadlam normalnie w koncu ten test ma wykazac gte cukrzyce lub niea przeciez codziennie jesznormalnie a nie się glodzisz od wieczorabędzie dobrze ;) tylko się nie pozygaj :P Dziewczyny pościel na początku jest zbedna! Tym bardziej ze rodzimy na lato, w wozku dziecko się przykrywa kocykiem i kladzie na plasko bez poduszki, a w lozeczki zawija w kocyk lub rozek a nie przykrywa posciela bo to jest niezbyt bezpieczne. Posciel będzie nam potrzebna na jesien najszybciej. 🌻 dla wszystkich uczących i zdajacych examy! Bogu dzieki ze ja już edukacje zakończyłam jak sobie pomysle ze się uczylam 8 lat podstawowki + 4 lata liceum + 5 lat studiow magisterskich + 4 lata studiow doktoranckich = 21 lat nauki!!! Dziekuje, wystarczy :P Ale trzymam za Was kciuki kochane! Kropeczka ja teraz jem mniej niż miesiąc temu, czyli 2 kanapki na sniadanie + Inka, potem jakis Danio po 2-3h od sniadanka, obiad, kolo godz 17-18 jakiś owoc, kolo godz 20 1-2 kanapek, po drodze pije soki, herbate, mleko na co mi tam przyjdzie ochota i co? I tyje :P a Ty nie - wiec luzik A ja wlasnie się spotrzeglam, ze już mi 100-dniowka minela :D czyli jedziemy z gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja właśnie siedzę w laboratorium już po glukozie teraz muszę 2h czekać miałam 75g tego słodkiego napoju.. Myślałam że to będzie gorsze.. Fakt nie najlepiej się po tym czuje.. Ale raczej znośnie.. Ino nigdzie nie mogę się stąd ruszyć bo można niby zasłabnąć a ja niedosc że sama to jeszcze autem.. I teraz duupa będę tu kwitnąc. Tigero dzięki za uwagę odnośnie wanny dla niemowlaka kupię zwykła ino na stelażu:) miłego dnia babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Ja w trakcie sniadanka,potem z córeczka do szkoły i gdzies na ploty mi się dzis chce zajść,może nawet słabej kawki sie napić. Chyba zrobie nalot na koleżankę:) Trelevinaaa ja tez pamietam moja glukozę z pierwszej ciazy i pamietam,że mnie tak strasznie straszono ,a ja dałam radę,nie było tak źle. Chyba jak człowiek przyszykowany na najgorsze to jakos łatwiej idzie,a jak się nie spodziewa ,to zonk:) Dobrych wyników zyczę:) Eni witam sie z Toba zawczasu bo wiem ,że zaraz zawitasz;) Penelopka co u Ciebie,daj znać Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się szybciutko :) zmykam do pracy i będę was podczytywać i postaram się troszkę więcej udzielać. Ale ostatnio w pracy sporo się dzieje, więc się nie nudzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torby Derby
Witam, ja już po porodzie-synek ma 7 miesięcy:) Obecnie jestem na urlopie wychowawczym. Zapraszam do kupna torebek-te podróżne idealne do spakowania się do szpitala-nie za duże, nie za małe. Życzę powodzenia i krótkiego, lekkiego porodu:) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=339671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie było mnie troszku, ale chyba nikt się tym nie zmartwił :( Jejku dziewczyny które straciłyście kiedyś swoje Aniołki, bardzo mi przykro. Niestety nie wiem jak to jest bo to moja pierwsza ciąża. Ale teraz One nad Wami czuwają i wszystko już będzie dobrze. Co do wanienek to my kupujemy zwykła bez żadnych bajerów, gdyż uważam że to zbędne. Jeżeli zaś chodzi o te huśtawki o których była mowa to też raczej nie będziemy kupować, mamy leżaczek i wydaje mi się że wystarczy. Chociaż później zamierzam kupić taką huśtawkę co się wiesza na drzwiach, albo taka większą na stelażu, żeby mały miał jakąś frajdę z życia. Gratuluje dziewczyną które zdały egzaminy, a te które czekają na wyniki to też na pewno zdałyście 🌼 Co do wózków to spokojnie za tysiaka można kupić już fajny wózek:) A ja właśnie powróciłam do świata żywych, przez ostatnie dni bardzo źle się czułam... wczoraj doszedł jeszcze okropny ból kręgosłupa i wymioty... pół nocy przez to nie spałam... Ale na szczęście dziś jest już lepiej i mam nadzieję, że to był taki jednorazowy wybryk. Na szczęście mały kopie i wiem że u Niego jest wszystko w porządku. Teraz odliczam dni do kolejnej wizyty która jest 9 lutego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też już po śniadanku, synuś w przedszkolu, pranie w pralce, więc mam chwilkę dla siebie. Wczoraj jakoś fatalnie się czułam. Chyba przegięłam z chodzeniem. Brzuch miałam potem twardy jak kamień ale gdy się położyłam dzidzia nagle zaczęła się wygłupiać i kopać. Synuś siedzieli obok z mężem i co chwila się śmieli i dotykali a dzidzi w to graj bo jakby goniła po brzuchu za ich dotykiem :) tylko ja czułam, że żołądek mam na kręgosłupie a nerki chyba pod przełykiem :D JaTuśka- może teraz samopoczucie Ci się zmieni jak znajomi będą. czasem tak bywa, że człowiek jak siedzi sam to się nakręca i gorzej się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Za mna fatalna noc, 2h spalam i koniec. pewnie zasne w dzien. jatuska- odpocznij w gronie bliskich co przyjezdzaja do Ciebie.bedzie dobrze no i daj znac co zadecydujesz z tm lotem. tigero- z ta wanienka to Ty mi doradzilas zwykla no i taka bedzie na stalezu:)ja mialam byc marcowka 2008. trzymajmy sie dzielnie:) lorien- dobrze ze u Ciebie juz lepiej, przynajmniej popiszesz z nami intensywnie hihi trelevinka- trzymam kciuki za dobre wwyniki stylowa,agnes,ann- hej hej milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sie nasza Eni podziewa? cos sie nie odzywa. penelopko- jak tylko bedziesz na silach daj znac co u Ciebie bo sie martwimy kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majóweczki :) Lorien mam nadzieję, że złe samopoczucie już do Ciebie nie powróci. Też w przyszłości zamierzamy powiesić Małej tą huśtawkę na drzwi - w sumie mieszkanie kupiliśmy z tymi hakami w pokoju dziecięcym więc u nas stąd ten pomysł. Następną wizytę mamy tego samego dnia :). Trelevinaaa pychotka z rana taki słodziaczek, co ;). Kurcze widzę, że Wy wszystkie macie 75 g, ja miałam jedynie 50 g, ciekawe czy nowy lekarz też mnie wyśle na 75 g. Uważaj Kochana jak będziesz wracała tym autkiem. Ann kurcze aleś Ty pracowita :). Ja dopiero zdążyłam połknąć żelazo po przebudzeniu :). 30 minut minęło więc mogę lecieć śniadanko robić a Ty już pranie w pralce :). Miłego dnia Majóweczki. Penelopka zdrówka i daj znać co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo w koncu sie pobudzilyscie bo cisza byla jak nie wiem.. Jestem juz w domu - spoko po 2h to sie normalnie juz czulam :D na poczatku bylam mega senna bo nie wyspalam sie a teraz to juz pikus :D juz nadrobilam troche sniadankiem - chociaz ubogie bo po tym cukrze wszystko mi bardziej moze slodkie.. ale mam nerwa juz Jestem wku*wiona jak nie wiem co normalnie, oczywiscie na tesciowa - ona mi dziala na nerwy samym swoim gadaniem i istnieniem, a ja glupia jeszcze z nia mieszkam ;( masakra dziewczyny ryczec mi sie chce mam juz tego dosyc najchetniej to bym walizki spakowala i uciekla ;/ kuwa jego mac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że ja nie dostałam skierowania na tą glukozę... muszę się spytać lekarki czy mam ją w ogóle robić. No tak teraz będę miała więcej czasu na pisanie:) Też mam nadzieję, że złe samopoczucie już nie wróci i ten okropny ból pleców. Tak mnie bolało, że musiałam wziąć apap. A jak u Was z samopoczuciem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×