Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć Dziewczyny. jeszcze nie zdążyłam wszystkiego nadrobić, później odpiszę bardziej szczegółowo. Ale powiem Wam, że mam dzisiaj jakiś kryzys psychiczny. Miałam jakieś takie ciężkie sny, niby nie śniło mi się dziecko, ani żadne złe rzeczy a mimo wszystko mam jakiś fatalny nastrój. Podobnie jak ann123 zaczynam myśleć negatywnie. Nie wiem skąd mi się to wzięło, pewnie jakieś hormony wariują. Ale zaczęłam się zastanawiać czy nie za wcześnie na całą tą wyprawkę. Że już się tak wczuwam i tyle kupuje. Wiem, że już o tym rozmawiałyśmy, że to tylko o dojrzałości świadczy, że się nie zostawia niczego na ostatnią chwilę. Ale sama nie wiem co mi jest. Nie mam przecież powodu myśleć, że będzie coś nie tak.Przepraszam, że Wam tak smęcę. Ale już się nie mogłam doczekać kiedy się Wam wygadam. Tak mi ciężko na sercu :-( wiem, wiem głupia jestem. Pewnie jutro się obudzę i wszystko już będzie ok. Taki kryzys dzisiejszy :-( Bartolenko mi tez się delikatnie zmienił mocz po tych buraczkach. To nie jest krew, ani nawet nic różowego, ciężko to określić. Ale coś się z moczem wymieszało po tych buraczkach. Też się zastanawiałam co to jest. Ale teraz widzę, że sama nie jestem. Idę do mojej przyjaciółki w odwiedziny. Ona ma miesięcznego synka. Trochę się może przy nich odstresuję i zapomnę co mnie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia Slonce drogie Ty mi powedz jak Cie zdiadnozowali w tym szpitalu, co Ci dikladnie bylo, jakie mialas objawy i czy dali Ci jakies leki czy cos. pytalam wczesniej juz o to ale widze, ze zabiegana bylas bardzo - gratulacje egzaminow :) - ja pamietam ze swoich studiow jak strasznie niecierpialam sesji, tak jak piszesz po 4 egzaminy na raz. pamiatam, ze jednej sesji maial 14 egzaminow ;/ do tej pory mi sie wlosy na glowie jeżą. I tyle mi to dalo, ze sie teraz bardziej martwie o Lolunka (studiowalam rewalidacje z terapia pedagogiczna wiec wszytskie choroby i wady od zycia plodowego musialam miec w jednym palcu) za nic nie wroce do tej pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emili10 zlote jestescie kobiety :) siedzac sama w domu bez Was juz dawno bym zeswirowala na calego. A Ty sie kuruj ile mozesz, jutro szybki spacer dla przewietrzenia glowy i z zas do lozka. Emilia_83 widzisz bo my w dwupakach juz tak mamy, ze chcial nie chcial chyba hormony nadal maja nad nami gore. zobacz, ze co rusz to co druga z nas ma mega dola, ja sama takiego mam wiec Cie rozumiem. ja nie mam do kogo wyjsc nawet, ale Ty lec do kolezanki na ploty, polulaj malenstwo to moze Ci sie poprawi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j Tuska ja mam zapalenie mięśni miedzy żebrowych kochana tak mnie zdiagnozowali mała jest juz bardzo duża bo ma 1 kg nóżkami lęży przy wątrobie i kopie powoduje to uciska na narządy wątroba się powiekasza i ciśnie zebra i ona powoli tam dosiega mam bardzo wysoko brzuszek takie jajeczko i jak siedzę to mnie wtedy boli a leki kochana leżeć leżeć leżeć i nic więcej przejdzie po porodzie a ja mamsesje na glowie i zajeci na uczelni i jak tu lezeć Emili 10 kochan kuruj sie i wracaj szybko do zdrowia Emilko_83 co to sa za zle humoru no juz prosze mi się usmiechnąc nie martw sie i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) jaTUŚKA, x, stylowa 🌼 bardzo dzielne z Was kobiety. Milka78 ja też nie chciałabym za dużo wydawać na wózek. Tak właśnie jak Ty myślę, góra 1200 zł, tylko nie wiem jak Ty ja bym chciała 3w1 więc nie wiem czy to możliwe. Wiem, że na allegro są takie oferty tylko kurcze te firmy nic mi nie mówią :). Szperam więc w opiniach, może wreszcie coś znajdę. Myślisz o 3w1 ?? Bo ja już nie wiem czy lepiej 3w1, czy lepiej tańszą gondolkę i lepszą spacerówkę. Dla mnie ważne żeby była lekka, mieszkanie w bloku. Penelopa mam nadzieję, że lepiej się już czujesz. Mimo wszystko leć do lekarza i daj znać co i jak. Jola fajna ta pościel :) Co do huśtawek są świetne. Dla mnie trochę za drogie więc myślę o leżaczku bujaczku z FisherPrice z wibracajmi ale takim do 18 kg. Tak sobie myślę, że zwłaszcza dziewczynka może jako trochę starsza i tak będzie zadowolona z własnego fotelika :). Macie jakieś zdanie na ten temat ?? Emilia i Bartolenka po buraczkach też zawsze mam mocz czerwonkawy, z tego co wiem to całkiem normalne. Po tabletkach z żelazem dodatkowo kupencja (delikatniej się nie da ;) ) robi się czarna - to na wszelki wypadek gdybyście brały i miały się wystraszyć. Lekarz ostatnio powiedział, że mogę zacząć wychodzić na spacerki i tak mnie kusi żeby do tego lidla skoczyć. Kurczę to były pierwsze zakupy dla Małej i to już na zaś :D, ten ręczniczek też mnie kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja zamiast pościeli kupie chyba spiworek dla małego. Wcześniej słyszałam ,że tutaj bardzo często ich używaja,ale jakos nawet nie chciałam się zbytnio nad tym zastanawiać,jednak temat spiworka jakos tak sam do mnie wracał,mnóstwo koleżanek go używało i bardzo sobie chwalą dlatego ,że dziecko się nie odkrywa w nocy. Taki spiworek jest tez dobrym rozwiazaniem do kołysek czyli np dla jaTuski,bo standardowe posciele do nich nie pasują milka ja dałam za wózek plus wiele dodatków właśnie cos około 1000 zł,także na pewno cos dasz rade wybrać natalia trzymam kciuki za wyniki,fajnie juz duży Twój maluch,ciekawe ile mój ma,hmm Emilia ojoj,pewnie faktycznie Ci sie cos niedobrego sniło i taki smutny nastrój Cie jeszcze trzyma,mam nadzieję,że maż zdoła Ci poprawić humorek,pewnie wieczorkiem po pracy i wszystko wróci do normy;)A jesli chodzi o kupowanie to pocieszam ,że ja juz mam wszystko oprócz łóżeczek (bo chce dwa) i maty edukacyjnej,więc mozesz kupować smiało,nie bedziesz sama:D Weska te leżaczki -bujaczki nie sa tak drogie jak hustawki, a do tego mozna za uzywanym sie rozejrzeć i problemik pieniężny z głowy;) Emili 10 kuruj się nam ,duzo zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ale ruch się zrobił na forum :) Co do pościeli to ja zamówiłam w komplecie razem z łóżeczkiem (a drugą mam gratis :) także z tego faktu cieszę się niezmiernie). Natomiast czeka mnie jeszcze kupno pościeli do wózka- widziałam jest ich wiele na allegro. Trzeba będzie tylko którąś wybrać i już. Czasami tak jak oglądam te stronki z artykułami dziecięcymi to chciałabym kupić wszystko, bo takie małe rzeczy są prześliczne. Ale i tak widzę, że już przesadziłam z ciuchami. Kupowaliśmy z mężulkiem i nawet później nie pamiętałam ile mam (jeszcze siostra mi przysłała i teraz Zuzia ma więcej ciuszków ode mnie ). Także będę ją chyba stroiła dziesięć razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochane co do pościeli i wszystkich przyborników torby na pampersy to mam z głowy bo kupiłam materiał i mój tato mi wszystko uszył jak przywiozę od rodziców to wstawię zdjęcia na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sumie jeśli chodzi o posciel do wózka to troszke teraz mnie zastanowiło,bo ja tak naprawde o tym nie myślałam sie okazuje i jestem w tym temacie zielona. Kupiłam juz materacyk do wózka i to tyle w sumie. W sumie to chyba sadziłam ,że kocyk na lato wystarczy,a na zime dobry spiworek,za poduszkami nie jestem ,nawet do łózeczka może kupie ale taka naprawde płaściutką,a może wcale,jeszcze pomyslę,poogladam. Ale podpowiedzcie cos jeszcze na temat poscieli do wózków,może mi się cos rozjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się tylko szybciutko przywitać. Może jutro będę mogła napisać więcej. JaTuśka- domyślam się, że pobyt w PL bardzo poprawiłby Ci humor. Ja sama chciałam lecieć, ale mimo tego, ze nic się złego nie dzieje- wolę nie ryzykować. Mam 2 koleżanki, które leciały w II trymestrze (niby najbezpieczniejszym) i skończyło się przedwczesnymi porodami. Oczywiście nikt nie udowodnił, że to dokładnie przez lot, ale sytuacja miała miejsce w zbliżonym czasie, więc do tej pory sobie nie mogą wybaczyć. Taki informacje znalazłam w internecie: Chociaż ciąża nie znaczy od razu tego, że kobieta nie może podróżować, to jednak powinno się pamiętać o pewnych środkach ostrożności; jest to szczególnie ważne w przypadku ciąż o wysokim stopniu ryzyka, ciąż gdzie jest więcej niż jeden płód i w przypadku kobiet, które kiedyś poroniły. Każda linia lotnicza ma swoje przepisy odnośnie ciąży i przelotów; zawsze jest bezpieczniej podczas rezerwacji biletów, czy niepotrzebne będą jakieś dodatkowe dokumenty. Kobieta w ciąży zawsze powinna mieć przy sobie dokument z terminem przewidywanego porodu.Ciężarna otrzymuje specjalne miejsce, aby miała wygodnie z dużą ilością przestrzeni wokół siebie, ale jak się okazuje, siedzenie na skrzydle, w środku samolotu zapewnia najspokojniejszy lot. Taka kobieta powinna spacerować co pół godziny w czasie spokojnego lotu, oraz zginać i prostować nogi w kostkach, co ma zapobiegać zapaleniu żył. Pas bezpieczeństwa powinien być zawsze zapięty na wysokości miednicy. Dobrze jest dużo pić, ponieważ niska wilgotność w kabinie sprzyja łatwemu odwodnieniu się. Kobiety podróżujące z niemowlętami powinny pamiętać, że noworodki nie mogą latać samolotem, ponieważ ich pęcherzyki płucne nie są jeszcze całkowicie rozwinięte. Niemowlęta również są szczególnie wrażliwe na ból przy zapadaniu się trąbki Eustachiusza podczas zmian ciśnienia, i aby temu zapobiec należy je karmić podczas startu, jak i lądowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do poscieli do wozka to ja w ogole nie kupuje poduszki wogole nie bede uzywac a do przykrycia mam dwa kocyki jeden cienki a drugi gruby a jak bedzie bardzo ciepło to w ogole nie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska ja oczywiscie mam na mysli 3w1 za ten 1000zl i rowniez przegladam allegro ale mam jeszcze wiekszy metlik w glowie. Stylowa mowisz ze juz kupilas wozek w podobnej cenie moze sie nam pochwalisz jaki? Jesli chodzi o posciel to ja tez narazie nie kupuje bo bedzie lato i bede miala kocyk. Napewno zaopatrze sie w przescieradla i moze spiworek tylko szukam taki nie za gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajny ruch sie zrobil, az milo kobity jak tak wszystkie sie do kupy zejdziemy i kazda cos napisze co u niej:) emilia83- kazda z nas przechodzila albo przechodzi taki kryzys nastroju. Hormony nam graja, tyle obaw sie zbiega do glowy i dolek murowany. Glowa do gory, jutro sie obudzisz i bedzie lepiej:) co do poscieli to fajna ta co jola podala. ja jednak jeszce nie mam wybranej ale raczej bedzie cos z tego typu wlasnie. a do wozka widzialam na allegro takie fajne tu macie http://allegro.pl/sliczna-posciel-do-wozka-welurowa-cieplutka-new-i1427992186.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skład tego zestawu wchodzi fotelik gondola stelaż spacerówka montowana w obu kierunkach i mnóstwo gratisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Dziewczyny mam pierwsze dziecięce zakupy za sobą ;). Byłam w tym lidlu i faktycznie świetne te skarpeteczki i rajtuzki. Kupiłam skarpety, 2 pary rajtuz (na przyszłość), ten zestaw kąpielowy, śliniaczki (też na zaś ale nie mogłam się powstrzymać) :). Wszystko to w dotyku całkiem przyjemne, no zobaczymy jak się będzie sprawować po praniu. Stylowa fajny ten wózek tylko waga mnie odstrasza :(. Rozumiem, że pewnie troszkę go popróbowałaś, spacerówka wydaję się być ciężka czy ok ?? Co do pościeli do wózka kurcze świetne są :). Ja się na razie wstrzymam, też na razie myślę, że same prześcieradło na materacyk i całkiem na płasko, no i jakiś kocyk do przykrycia. Najwyżej dokupię pościel jak się Mala urodzi i moje myślenie okaże się niewłaściwe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa ja mam wanienke taką: http://allegro.pl/fisher-price-wanienka-rainforest-zabawki-gratis-i1428380973.html Po sciagnięciu tego leżaczka wyglada podobnie do tej z Twojego linku i obawiałam sie bardzo czy to dobrze że te podpórki pod pupe dla takiego maluszka są,ale mąż twierdzi ,że to bedzie pomagało przy kapieli,a teraz na tym Twoim zdjeciu widzę jak to ma mniej wiecej wygladać i faktycznie myslę,że moze byc pomocne Natalia fajniusi ten wózeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was dziś - a tu taki smutny temat się nawinął , że mi słów brakuje co wam napisać :( Mogę sobie tylko wyobrazić co czujecie, ale trzeba być dobrej myśli tak jak piszą dziewczyny. Zaszłysmy wszystkie tak daleko - i musi być dobrze i będzie. Trelevinaaa ja też jade dziś do Lidla , po te rajtuzy :) Mam nadzieje że będą :) Magdaka - witaj . Oj nie jest za wsześnie większość z nas ma już wózki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa wanienka swietna nie akapowiem tylko mi akurat szkoda kasy z tego co rozmawiałam ze znajomymi ktorzy maja dzieci i twierdza ze najlepiej sprawdza sie zwykla wanienka a póżniej jak już dziecko siedzi to w wannie albo w brodziku od prysznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa oglądałam taka podobną wanienke ostatnio w sklepie też miała 2 pozycje do siedzenia, była duża ale kosztowała dużo mniej. Sama się nad nią zastanawiam... Tak jak pisze stylowa powinno pomóc przy kapaniu. A kąpanie maluszka to jest chyba jedyna rzecz która mnie przeraża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska ja nie wiem czy ten wózek bym mogła |Ci polecić,ponieważ ja sama go nie widziałam he he. Wózeczek pojechał do Polski do szwagra mojego-on ze szwagierka opisywali mi go w samych superlatywach,ja go bede odbierac później. Ja dokonałam tego zakupu troszke go nie przemyslawszy,jak maż zobaczył wage tego wózka to sie za głowę złapał,bo choć mieszkam w domku bez jednego stopnia,to samo wnoszenie do bagaznika samochodu może być problemem. Był czas,ze myslałam czy go nie sprzedać ponownie i kupić inny,ale już sie uspokoiłam:DMarzył mi sie swego czasu x-lander,hmm. Jednak to miał byc taki przykład dla Ciebie ,że nie musisz sie martwić,że do tysiaca nie kupisz,naprawde wiele ich na allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ja sama uważam ,że cena tej wanienki jest stanowczo za wysoka,ja ja kupiłam za grosze tzn. odkupiłam,nawet zdjecia nie widziałam taki to zakup był ciekawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz drugi dzień siedzę na allegro i próbuje kupić becik, wiem że mój będzie się bał brać małą na rączki , a w takim beciku było by mu łatwiej i sam czułby się pewniej. Jak już brał na ręce małe dziecko to zawsze jak siedział nigdy jak stał, nie wiem czemu taki jakiś przewrażliwiony jest ;) Może wy już kupiłyście becik ? Nie wiem czy z wkładką usztywniającą czy bez ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa no to rzeczywiście jak miałaś taka okazję to sie opłacało kasiulaa s-ce becik jezeli chodzi co oto samo co rożek to ja kupilam dwa jeden z usztywnieniem w postaci wkładu kokosowego a drugi bez usztywnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunia dzieki wielkie za odpowiedz odnosnie lotu i wiesz co chyba musze sobie darowac. gdyby cos sie stalo to bym sobie nie wydarowala. do tego wyszlam do sklepu doslownie minute od mieszkania i tak mnie w sklepie zemdlilo - przepraszam za szczerosc ale myslalam, ze zaczne rzygac miedzy polkami, jak dobieglam do domu to sie od muszli nie moglam odkleic... fuj a juz myslalam, ze chociaz to mnie opuscilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa ta Twoja wanienka tez spoko juz ja ogladalam ale mi zalezy zeby byla na stelazu :) bo moj kregoslup pierdyknie :P hehe cena no dosc spora.. wiec bede jeszcze szukac moze cus sie znajdzie jeszcze tanszego :) ten wozek murano calkiem spoko - podobny do mojego wybranego xlanderka ;))) - gondolka ;D dziewczyny no pewnie ze kupicie do 1000zl wozek i to jaki :))) moja chrzestna niedawno kupowala przez allegro wozek dla swojej corki i bardzo jest ona zadowolona - fakt ma winde w bloku ale wszystkie wozki sa dosc ciezkie... poza parasolkami heh tu macie za 630zl full zestaw http://allegro.pl/zestaw-baby-merc-wozek-agat-fotelik-tacka-gratisy-i1425085942.html a tu ten sam producent 995,- http://allegro.pl/3w1-najnowszy-zestaw-baby-merc-q7-x-mega-gratisy-i1427199237.html moja siostra tez miala wozek z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×