Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

co myślicie na temat pieluszek wielorazowych np typu kieszonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- hihi to tak jak ja pracowalam w sklepie obuwniczym:P nie kupilam ani jednej pary bo nigdy albo czasu nie bylo albo sobie mowilam ze poczekam jak ktos inny nie kupi to ja kupie i zawsze szly:P tosia- ja jestem za udogodnieniem w zyciu, czyli za jednorazowymi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że temat zakupowy. no u mnie jest tak że dużo ubrań jest po Jasiu, i w lidlu babcia mu kupiła rajstopki, fajne gatunkowe. co do smarowania, ja mam z perfecta na rozstępy ale samruję się sporadycznie, jakoś lenia mam. widzę że mamy mausię bliźniaków :) hehe jak fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh nie macie litości dla tych co nie nadążają, co ;). Witam wszystkie nowe makóweczki olena, tosia i cv 🌼 Cv co do łóżeczek my kupujemy standardowe, w sumie nad większym nawet się nie zastanawiałam i tak ze wstawieniem standardowego do naszej sypialni będzie problem, a wolę mieć Małą jakiś czas u nas w pokoju. Tosia, nie wiem nic o małowodziu, więc niestety nie pomogę. Dopplera nie mama o tych pieluchach nie mam zdania. Słyszałam coś o wielorazowych ekologicznych czy to coś takiego ? Ja raczej jak X wole jednorazowe z wygody po prostu Agnes71 no niestety to nie stan na szaleństwa ;). Swoją drogą jak to było, że nasze babki, matki w ciąży krowy doiły, w pole chodziły . Zawsze mi się te opowiadania przypominają, jak słyszę od lekarza proszę dużo wypoczywać i jak ciężko mi się wdrapać po schodach . Co do imion Nina mi się podoba, Lenka też ale ich jest już więcej. Śliczne te Twoje zakupy, zwłaszcza te body z żabotami mnie zauroczyły . Stylowa z tą opieką lekarską szok, bo co z tymi co cierpią na poronienia nawykowe, bez hormonów są raczej bez szans na donoszenie, szok . Ann123 ja brałam tę maść ale u mnie takich objawów nie było więc nie pomogę. Rozmawiałaś już z lekarzem, co Ci powiedział ? Co do specyfików na rozstępy, ja nie używam nic specjalnego. Kupiłam sobie na początku Fissan ale jest tak tłusty że masakra. W planach miałam zakup balsamu z firmy elancyl, bo słyszałam i czytałam dużo pozytywnych opinii na jego temat. Jednak jak lekarz kazal ograniczyć dotykanie brzucha to zrezygnowałam. Póki co stosuję żel do mycia Babydream z Rossmana i oliwkę z tej serii. Potem balsam bardzo lekki Ziaja oliwkowy. Czasem mnie swędzi brzuch, wtedy też doraźnie się pacnę tym balsamem. Elancyl jest drogi więc chyba już sobie daruję. Kooralinkaa nie wiem czy miałam te skurcze bo nie wiem jak je rozpoznać . Czasami czuję takie krótkotrwale bezbolesne, jakby twardnięcie w podbrzuszu, nisko ale równie dobrze to może Mała coś kombinować, sama nie wiem. Justz odezwal się Mały ? Mamuskamaj gratuluje pozytywnych wieści u lekarza . Jullietta40 to uczucie jakby cos miało wypaść to mam jak się muszę schylić. Czytałam że lepiej się nie zginać w pół to podkurczam kolana, robię jakby przysiad i wtedy mam wrażenie jakby mi cos miało wypaść ale nie wiem czy o coś takiego Ci chodzi . Kasilua s-ce te śliniaczki nieprzemakalne w łatki jak krowa fajna sprawa się wydaje. Będę się musiała tym zainteresować jak się wezmę za wyprawkę. Pamiętnika pewnie poszukam, trochę z tym jednak poczekam bo kto wie może ktoś kupi jako prezent . Jako dodatek do Chrzcin to jest dosyć popularne, przynajmniej w moim rejonie. Pamiętam, że ja kupiłam cos takiego siostrze jak urodziła. Ogólnie fajna sprawa Co do liczenia ruchów to z tego co pisze Emilia wynika, że ja już tez powinnam. Lekarz nic mi o tym nie mówił a ja nie spytałam, podpytam następnym razem jak nie zapomnę. Chociaż wolałabym tego uniknąć, wydaje mi się to być stresujące. Wolę podejście, że jak się Mała rusza to jest ok i już a nie wpadać w panikę czy się zmieści z ilością ruchów ;). No ale jak trzeba będzie dla jej dobra to będę liczyła. Housa lubię, Prosto w serce też czasami oglądam, Majkę czasem oglądałam jak leciała w sobotę ciurkiem a nie miałam co robić. Za to Na Wspólnej obowiązkowo i M jak milość oczywiście :D ale pojechałam co :D. Ok chyba udało mi się nadrobić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do śliniaczków mam i używam wielorazowe do prania, ale takie najlepsze są przez głowę wkładane, bo inne to moment lądują obok krzesełka do karmienia. więc i teraz też będę takie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do łóżeczka my chcemy teraz dla większego synka kupić takie co będzie można później przerobić na tapczanik. a teraz mamy standardowe, takie białe z rzeźbionymi księżycami. co do doplera, nie pomogę, ale słyszałam wiele że czasami trudno złapać bicie serduszka i wtedy wiadomo stres itp. no ale wprawa czyni mistrza. :) bardziej by mnie jednak interesował tak do 20tc bo teraz wiadomo jak czuje się ruchy to już zupełnie jest inaczej prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa To ja po prosze te hasełko biuro.evest@interia.pl odrazu wyśle wam zdjęcie mojej malutkiej ;) z 14 tygodnia i buziulkę z 20. Zdjęć brzucha jeszcze nie mam niestety ... muszę sobie porobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula dostałaś jużhasełko? A co się dzieje z Aniołkiem? też już chyba o nas zapomniała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się oczy zamykają, aż dziwne że tak szybko. Idę poleżeć trochę w wannie i zrelaksować się a później do łóżeczka. Mam nadzieję, że nie naskrobiecie za dużo :P A ta promocja na rajtuzki i skarpetki w lidlu to kiedy? Bo jeszcze nie zajrzałam, a te rajtuzy z rysunkiem na pupie są takie słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - czekam cały czas z niecierpliwością już zdjęcia zgrałam na kompa specjalnie hehe żeby wam pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałam sobie wasze zdjęcia ;) mamuskamaj twoj brzuszek jest duzy w porownaniu z moim. ...X... Masz przepiekne długie włosy - mam bzika na ich punkcie ;) Ja też mam długie ale blond. Dużo ludzi mi mowi ze jak urodzę do zetnę ale ja nie mam najmniejszego zamiaru. To ja jeszcze prześlę zdjęcie mojego pieska ;p A brzuszka jak tylko zobię zdjęcie to też wam prześlę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula s-ce właśnie obejrzałam zdjęcia. Sliczne :) Dodaj jeszcze brzuszek, jak już będziesz miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula s-ce widzę, że termin masz na 2.05. Mi przesunęli z 13 na 4 maja, może urodzimy podobnie :) A brzuszek, fakt rośnie jak na drożdżach, hehe ale ja już sporo przytyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj :) no to blizitko siebie , ja teraz bede szła 22lutego wiec zobaczymy czy mi się coś nie przesunie. Ja też przytyłam łącznie już jakieś 12kg. Poproszę dziś mojego żeby zrobił mi zdjęcia brzuszka to jutro wam prześlę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula- mi wszyscy juz teraz mowia ze mam sciac bo bedzie mi ciezko bo mam do pasa i jeszcze w dodatku saaame loki:"push up" hehe:p ale ja nie zamierzam, nie widze sie w krotkich. Ty maszmslodkiego white terierka:) sliczny jest i pasowalby do mojej czarnej kocicy:P aniolek i diabelek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... Ja mam prawie do Pasa. Mam bzika na punkcie długi włosow i chyba zetnę dopiero jak będę siwa albo jak zaczną wypadać ;) Ja mam prościutkie dużo osób myśli że prostuję ;) Więc jestem tego samego zdania co ty NIE ŚCINAMY I JUŻ !!! Mój puszek do Maltańczyk :) Ale by pasowali nawet wzrostem hehe mój waży 2,7kg zapewne Julka jak się urodzi będzie ważyła więcej od niego albo porównywalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Kasiula NIE SCINAMY:P myslalam ze to white terier bo tak wyglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula spoko ten twoj "Szarik" slodki :)))) napewno pokocha niunke ;))) X - ja tez mam dlugie kudly :) tzn nie tak jak Ty ale mam gdzies ok polowy pleckow i za chiny ludowe nie dam obciac - moze dluzsze mycie i rozczesywanie ale jak wyschna nawet naturalnie to wygladam dobrze ;) bo mam krecone ale lubie modelowac je na szczotke :D a jak bym miala krotsze to ani zwiazac ani bym nie wygladala a tak gumka szybko zwiaze koka wysoko i mam fryz :D nie dajmy sie zwariowac ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Kokosinska wspaniala teraz daje jazzu :) uwielbiam to jej wieczorne kopanko :) no i juz jutro jade na USG w koncu ja zobacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinka- nie scinamy , pamietaj:P moje bable sie tez odezwaly, delikatnie ale sie odezwaly. A wlasnie dziewczyny wiecie ze ja tylko czuje ruchy jak leze ? i to jeszcze na praawym boku. wy od razu czulyscie ruchy siedzac lub stojac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa, Kasiula i X fajnie, ja zawsze chciała mieć takie długie włosy do pasa, ale zawsze jakoś dotrzymywałam do łopatek a później już musiałam podcinać, bo strasznie się niszczyły i nic nie pomagało. Mój męzulek bardzo lubi długie włosy- byście mu podpasowały, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X powiem Ci, że na początku były delikatne ale wyczuwalne w pozycji stojącej. Mówią, że dzidzia jest kołysana przez ruchy mamusi i sobie śpi w brzuszku, kiedy mama chodzi. Natomiast kiedy odpoczywa dziecko się odzywa- tzn. budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam o tym kołysaniu dlatego też dziecko jak się urodzi lubi zasypiać jak się je kołysze na rączkach itp bo tak było nauczone w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na pewno poczuje niedlugo tez jak bede siedziec ruchy a jak chodzic i stac to nie bo spia hehe:) ja tez ide spac bo rano na badania na toxo, boje sie ale musze je zrobic dla spokoju. trevelinka- jutro czekamy na wiesci z USG:) ja mam w piatek wizyte, juz nie moge sie doczekac choc boje sie ze malo urosly. mamuskamaj- Ty tak jak moja siostra , raz w zyciu miala zapuszczone do ramion i nie wytrzymala, poprostu nie mogla juz hehe. Cale zycie nosi calkiem krokie zreszta jak moja mama. Dziewczyny do juterka. Milej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem deserek gerbera jak mój zobaczył to się zaczął śpiąc i w szoku że ja wogole to jem. Jak mu dałam spróbować to też sobie zażyczył słoiczek ;) Więc jak się mała urodzi to chyba Tatuś będzie jej podjadał z lodóweczki deserki hehe Ja też już idę do łóżka , porobię zdjęcia brzuszka to jutro wyślę. Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znac oczywiscie :) co do wlosow to ja zapuszczalam kilka lat i lubie siebie w takich ;) kasiula ino wrzuc jutro te fociaki swojego bebeszka ;) Dobranoooc :)))))))))))))))))))))))) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×