Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Emilia dziękuję za ten link 🌼. Te rampersy wydają mi się najwygodniejsze dla naszych wiosennych dzieci :). Widzę moda na emotikonki zapanowała :). Kasiula fajne te żyrafki, szkoda tylko że zapięcia między nóżkami nie mają. Chyba też się nie powstrzymam. Kurcze już się chcę przeprowadzić i kompletować tą wyprawkę :D. Nagadałyście o drugim śniadaniu to wchłonęłam drożdżówę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale tam sie porobiło,widać(odpukać) my mamy wiele szczęścia ,że nam się nikt wredny nie wtrynia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi pomarańczówkami to tfutfutfu do nas też mogą dojść. Widziałam jakiś czas temu te Marcówki, dziewczyny musiały się przenieść. Potem Kwietniówki miały problem ale dały radę. Wiem, że jeszcze jakiś miesiąc się przeniósł na forum prywatne ale już nie pamiętam który. Ludziom to się nudzi (o pomarańcze chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY KUPUJECIE JUZ ciuszki. Ja mam parę rzeczy. czekam na kwiecien. Ale dzieki wam nie wytrzymam..juz bym chciała to co wy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa przesłodka ta pidżamka Kurcze laski mówicie o jedzeniu i mnie teraz zassało,lecę do lodówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Ja właśnie wróciłam z zakupów. Nie pisałam rano, bo mąż mnie gonił, hehe. Musieliśmy się spieszyć, bo na 15 do pracy ucieka :) Widzę, że normalnie piszecie w zastraszającym tempie, nadążyć nie można. Ale to świetnie, że takie aktywne jesteśmy, niech inne biorą z nas przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia bo zbankrutuję przez Ciebie jak będziesz takie cuda pokazywać :D :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia śliczny ten sweterek, chyba się skuszę, bo jeszcze i tak muszę dokupić jakiś ciepły :) Normalnie nie wytrzymam do maja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, z Wami zdecydowanie można zbankrutować i roztyć się na maksa :D - Penelopka aleś mi smaka narobiła :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie te ubranka są przesłodkie ;-) No nic ja tez uciekam robić obiadek. Dzisiaj mam frytki surówkę i do tego smażoną rybkę ;-) Mniam.. niech Wam ślina sieknie a co tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze na te marcówki 2011 potem - jak sie kłócą miedzy soba. buahhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany dzis piatek a ja żeberka odmrażam. buahahahhha. ale jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja tez dzis rybka tylko że z ryżem i fasolka szparagową-ponoc nalezy jeść w ciązy;) Eni pytasz czy mamy ciuszki,no więc ja juz mam dosłownie wszystko i aż za dużo ,no moze oprócz rampersów :D, i dalej bym kupowała. Ogólnie mi brakuje tylko tego łózeczka turystycznego,ale na ten zakup poczekam jeszcze długo,choc ze mna to nie wiadomo,bo jutro moze mi juz jakies fajne w oko wpaść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni ja jeszcze nic nie mam, tzn mam te rajtuzki i skarpetki z lidla ale na zimę :D. W marcu zaczynam hurtowe kompletowanie wszystkiego - ciuszki, wózek, łóżeczko i wszelkie akcesoria :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tez mialam rybke :D ale ciezarnych nie obowiazuja zadne zakazy co do zarcia :D ale slodkie te lumpki :) jak tu nie kupowac ;) a juz lutyyyyyyyyy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni- ja mam chyba już wszystko jeśli chodzi o garderobę ;) rampersów mam 2 pary wiec się skusze jeszcze ;p Ja to nawet już kupiłam na 68 ;p te zakupy wciągają strasznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestescie szybkie. Ja tam pozcekam jeszcze sobie spokojnie, ale niewiem czy przy WAS dam rade. hihihihi A propo dania na obiadek: zrobie jednak rybunie i surówke z kapuchy. Ukradne pomysł naszej majóweczki. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkę wczoraj jadłam ;) Mój dziś dużo pracy ma i zje na miescie, wiec nie chce mi się gotować pełnego obiadku, teraz zrobię sobie frytki - ktore ostatnio mogła bym jesć cały czas ;) A na potem lasanie mam ;) pychotka. Ja to już nawet kafe do kuchni zabieram ;) gotuje sobie i pisze z wami. UZALEŻNIONA jeszcze trochę i do łóżka będę was brała... A ja sie dziwie że mój zazdrosny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsunęłam jeden serek homogenizowany i polazłam po drugi,ale juz taki z musli bo mi mało było :O Dziewczyny ja sobie wymysliłam kiedys potrawkę z rybki,to było jakos jak planowałam mojego Nataniela i odrzuciło mnie od smażonego,moze którąś zaciekawi: Tłuszczu na patelni minimum-tak zeby tylko dół był wysmarowany,rybka bez panierki posypana przyprawa do ryb,która nada potrawie specyficznego smaku.Lleciutko tylko podsmażyc z dwóch stron nastepnie dodawać wody tak na 1/3 wysokości rybki,przykryc pokrywka. Nastepnie dodać niedogotowany ryż i niedogotowana fasolkę szparagową,przykryc pokrywka,pilnować dolewania wody,mieszac cała potrawke tak aby przesiakła troszkę przyprawa do ryb. Kochane nie mam moze talentu do opisu przyrządzania dań,ale ogólnie to jest przepyszne. Mnie sie juz troszke przejadło,muszę odpocząć,zeby niedługo znów móc cieszyc sie tym daniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy tymi ubrankami kusicie:P ja w sumie tez jak siedze to wszystko bym wykupila potem jednak stukam sie w glowke i mowie powoli, oddychaj i wylacz allegro:P w tym miesiacu krucho bedzie u nas z kasa wiec moge tylko ogladac:P Bylam tylko wziasc prysznic a wy tyle napisalyscie ze hej:P Ja mam wizyte poznoo bo o 17.45, wiec jeszcze jeszcze. Oczywiscie bedziecie trzymac kciuki zeby moje bobasy urosly nie?:) Ale te rampersy slodkie a ja jeszcze nie mam ani jednej pary rampersow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te marcowki tam jada hehe:P pomarancze sie doczepily i koniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dajcie czadu dziewczyny z pisaniem. Przyszły ciuszki które zamówilam dla Niuni. Cudowne, żywe kolory, bawełenka extra, także polecam. Zamówiiłam w środę a dzisiaj już są :) x- na którą masz wizytę?? Ja dopiero na 19.50, dlatego napiszę późno albo dopiero jutro rano... P.s zamówiłam wózek Hurrraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×