Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

oj stylowa nie mysl o tym tak wiadomo co ma byc to bedzie a ludzie pewnie przesadzaja i panike sieja:) wiecie co kobitki wlasnie patrze sobie na you tube jak sie kapie , pielegnacja pepuszka, wyprawka, karmienie itd. a wpisalam w wyszukiwarke you tube DLA NOWORODKA moze jakis filmik was tez zaciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa - nie przejmuj się zapewne jest tak jak mowi cv. Ja zjadłam przed chwilą barszczyk czerwony z uszkami a teraz robię omlety straszną ochotę mam na nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze macie racje kochane:) Weszłam na to You tube,te maluszki sa przesłodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzyłam na te kapiel dziecka i sie zdziwiłam,że najpierw trzeba przemyć wacikami twarz niemowlaka,a mąż mi właśnie przypomniał,że my też tak robilismy z nasza córeczką. Wow ,ile ja juz pozapominałam. Czuje sie jakbym pierwsze dziecko miała rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez to zdziwilo a potem ze mydlimy przed wlozeniem dziecka do wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyobrazacie sobie te pieluszki tetrowe ??zeby trzy na raz dzievko nosilo masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to się wzruszyłam głupia jak oglądam te filmiki .... Ja też już chce moją Julkę i ją kąpać karmić i wogole. Ładny tez bobasek wogóle !!! :( i mi łezki poleciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tak zainspirowałyście do tych filmików, że patrze sobie na porody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sobie wyobrazilam siebie i synka.I kurcze jak coraz blizej to ja nasywaja mi sie pytania czy sobie poradzimy hmm... Troszke sie doksztalcilam dziewczny zostalabym z wami dluzej ale tak mnie plecki bola ze ide sie polozyc kolorowych senkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nie tylko ja szukam takich inormacji w postaci filmikow :) zawsze mozna cos podpadszec musze Wam sie pochwalic, ze wczoraj po raz pierwszy zasnelam kolo 20, w ubraniu na kanapie, pod kocykiem, przebudzilam sie po jakaim czasie rozebralam, poszlam do lozka i dalej spalam :) wstawalam kilka razy pic i siku i spalam do 8 rano. normalnie sama bylam w szoku :) ale dzis wracam do 'normalnosci' pewnie bede wisiec do 3 ;( chociaz czuje sie zmeczona no ale dobrej nocki i kolorowych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczytalam Was - piszecie gdzie i jak wam sie udalo zaciazyc he he a nam tez na urlopie ale w moich kochanych gorach swietokrzyskich :) czyli na wakacjach w domku, w pl :) i to jak Kasiulaaa napisalas - jak sie nie staralismy, ba ja nawet przestalam sie leczyc na dluzszy czas przed zajsciem. wiec cuda sie zdarzaja !!! JA TEZ CHCE DOLACZYC NA NK zostawia na poczcie swoje dane, ale dzis juz nie mam sily dluzej siedziec przy kompie, jesli mozecie wysylajcie zaproszenia, jesli nie to ja postaram sie ale opiero w pon bo jutro szykuje sie zajety dzionek jeszcze raz dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. mnie wczoraj nie bylo caly dzien i na nocnej zmianie bo niezbyt sie czulam, zgaga mnie dopadla:/ fatalne uczucie, nigdy nie mialam. poza tym bol plecow. spac w nocy niestety po raz kolejny mi sie nie udalo. Dzis na razie troche lepiej sie czuje dlatego pisze tu do Was. Milej niedzieli Wam zycze majoweczki i pieknego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) I ja sie melduję:) ...x... mnie juz też od wielu dni zgaga męczy,a w nocy to normalnie mnie wypala od środka,więc kupiłam lek,który naprawde pomaga,ale myslę sobie,że w dzień jak jest łagodniej to bede sobie tylko mleczkiem pomagać,a na noc lekarstwo bede brać. A wczoraj usłyszałam ,że na zgagę bardzo dobry jest kisiel ,bo chroni scianki żołądka poprzez oblepianie ich,tworzy się taka warstwa ochronna,na razie jednak nie próbowałam jaTuśka zaraz Cie poszukam na NK i poślę zaproszenie Miłej niedzieli majówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Ja tez zajrzalam:) jaTuska wyslalam ci zaproszenie na nk:) Mnie tez zgada dobija ale jakos bez lekow wytrzymuje:) x wspolczuje ze nie mozesz spac.Zamiast teraz sie wysypiac bo potem dzieciaczki pewnie ci nie dadza to ty nie mozesz biedna. milej niedzieli majoweczki 2011:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki :) Witam Was w niedzielne południe:) Jak zwykle w ciągu weekendu mniejszy ruch:P Jatuśka wysłałam zaproszenie na nk:) Jutro czeka mnie glukoza, no ale chyba dam radę. Mam nadzieje, że wyniki będą ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Faktycznie coś ten ruch na kafe marny, ale zawsze tak to bywa w weekendy. Nadrobimy w poniedziałek. Ja dzisiaj też raczej nie poudzielam się za dużo, bo jedziemy do teściowej na obiad a później do kina na film walentynkowy :) Doszliśmy do wniosku, że właśnie tak spędzimy czas, najważniejsze że wspólnie- już we trójkę, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie ruch w weekend slaby ale to dobrze, czas na odpoczynek dla majoweczek:) a ja leze i czekam na ruchy moich maluchow bo cos leniwe sa dzis. Dzwonila do mnie kolezanka i przyjedzie mnie odwiedzic w czwartek z mezem i miesiecznym maluchem:) przywiezie mi juz ubranka rozm.56 bo juz z nich wyrosl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Dziewusie ;-) Ale tu znowu cicho ;-) Ja też wpadłam się tylko przywitać. Za niedługo jedziemy na urodzinki do chrześniaka ;-) Jatuśka ja też wysłałam Ci zaproszenie. Miłego popołudnia, odpoczywajcie ładnie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7... ...................100 Trelevinaaaa..............26+2.....................+5.... ....................110 Julietta40..................27.......................+10.......................96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tę piękną, słoneczną niedzielę :) Zanim przeczytam to co napisałyście( a jest co czytać:D) , to napiszę, że byłam na wizycie u drugiego lekarza. Wszystko sprawdzone, z dzieckiem w porządku, ale trochę mnie wystraszył,gdy poinformował, że mam trochę za mało wód płodowych, tzn. na granicy normy i kazał obserwować. Z tego wszystkiego nie zapytałam go, czy są domowe sposoby na ich zwiększenie. w Internecie zdania są podzielone. Może coś wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Wieczorkiem nadrobie co u Was i napisze wiecej :) bo widze ze znow mam kilka stron zaleglosci hehe zostawic Was w dniu roboczym na 8 h i koniec :D:D:D Na poczte tak jak obiecalam wyslalam i chwale sie swoim brzuszkiem w 25 tygodniu :) Dopisuje sie tez do tabelki :P ciekawe ile utrzymam ten wynik hihi milego popoludnia babeczki 🌼 K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7... ...................100 Trelevinaaaa..............26+2.....................+5.... ....................110 Julietta40..................27.......................+10. ......................96 majowe_szczescie.......25......................+4.........................91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Julietta 40 ja miałam włąśnie problem z za małą ilością wód płodowych i przez 2 tygodnie lekarz kazał mi pić ok 3-4 litry wody dziennie i po tych 2 tygodniach poziom wód znacząco się podniósł więc proponuję pić dużo wody lub soków i idź mniej więcej za 2 tygodni na kontrolę do lekarza i sprawdź czy są efekty tej męczarni (bo w moim przypadku wypicie takiej ilości wody dziennie to był istny koszmar). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam Was kochane! czytałam Was na bierzaco ale siły pisac nie miałam. leże prawie cały czas. mąż i moja mama też chorzy tak wiec nie bardzo mogę liczyc na pomoc. biedna Jula już taka znudzona w tym domu, ze daje popalić.dzis w nocy meczył mnie kaszel tak, ze az brzuch mnie bolał. co najgorsze stawia sie od wczoraj wieczorem czesto i to to bardzo!:( dobrze, ze jutro mam wizyte u lekarza to zobaczymy co i jak. trzymajcie kciuki zeby było dobrze... nie wiem czy te twardnienia mogło cos spowodowac typu sok z malin, jakis lek?????????????? sama juz nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia--- dziękuję. Wypicie takiej ilości płynów to też dla mnie istny koszmar. Dzisiaj wypiłam 2 litry i już nie mogę:) Myślę, że może zmęczę jeszcze ten litr. W końcu co się nie robi dla Maluszka. Bartoletka-- nie martw się, wszystko będzie dobrze. Może te stawianie się brzuszka to wynik kaszlu. Jak najwięcej leż i może weź nospę. Lekarz mi mówił, że jak poczuję, że brzuch robi się twardy, to od razu powinnam ją wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta mnie też lekarz kazał duzo pić,to było ok 2 tygodnie temu i tez na początku cieżko mi było,ale teraz organizm sie chyba juz przyzwyczaił ,bo sam sie domaga picia co moment. Piję zwykła wodę z bidona. Ten bidon mi towarzyszy wszędzie,nawet poza domem do auta go biorę,lepiej mie sie z niego pije niz ze szklanki i siegam po niego już nieświadomie,normalnie się od niego uzależniłam. Najgorsze sa poczatki,ale później bedzie łatwiej;) Bartolenka ja tez myslę,że brzuch może Ci sie od kaszlu stawiać,doradze to co Julietta czyli lez jak najwiecej i weź nospę,bo jej nie trzeba sie obawiać,na pewno pomoże;) Ja dzis leniwie strasznie,fajny taki dzionek:) Ide na jakies filmiki popatrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×