Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam kochane. Jak widać weekendzik robi swoje, bo na forum prawie pustki. X właśnie obejrzałam zdjęcie z poczty. No teraz to widać, brzucholek taki wielki i śliczny. Ach strach pomyśleć co będzie za kilka tygodni :) Znow_mama będzie dobrze kochana. Więcej ni piszę, bo kija nie posiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ;-) X śliczny brzuszek ;-) No teraz to Ci dopiero zacznie cm w brzuszku przybywać ;-) Ale niech brzuchol rośnie, bo to dla Dzidziusiów. Stylowa mi się wydaję, że i tak każdy poród jest inny. Nie możesz się sugerować tym co oglądałaś. Każda z nas jest inna, a Ty możesz teraz mieć taki poród, że nawet nie poczujesz że rodziłaś. Nie jesteś w stanie tego przewidzieć, więc po co się zadręczać? Znowu mamo oj nerwusek dzisiaj z Ciebie ;-) Najważniejsze żebyś raz dwa ochłonęła i już się więcej z nikim nie kłóciła. A Twój mąż powinien zrozumieć, że hormony tobą rządzą ;-) Lorien, Stylowa Dziękuję Wam Kochane ( wiecie za co ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mama ja dzis do południa mialam to samo,ale już przeszło i u Ciebie bedzie lepiej;) A cesarke miałam z powodu tej mojej cholestazy,watroba juz nie wyrabiała,nie dotrwała by do 40 tygodni Emilia i nie tylko Ty dziś,może byscie sie pochwaliły no wiecie czym ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj własnie znalazłam Cie na Nk,posłałam zaproszonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech czym tu się chwalić 28 lat minęło jak jeden dzień ;-) Dobrze kojarzę, że Aneta to majowe szczęście tak? ;-) 🌼 a ja dzisiaj dla odmiany mam dobry humor, mimo, że już tak blisko trzydziestki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystkiego naj, naj i spełnienia marzeń. Stylowa już wchodzę i akceptuję zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa zdjęcia cudne i te widoki... Ile bym dała, żeby teraz tam być... No i prześliczną masz córeczkę, taki mały aniołeczek. Mam nadzieję, że moja Zuzia też będzie taka śliczna za kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka maj ja też zapraszam Cię na NK ;-) I dziękuję za życzenia!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 widzę, że wyszłyśmy w tym samym miesiącu i roku za mąż. Tylko, że ja 2 tygodnie po Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 śliczne zdjęcia a najbardziej to podoba mi się z tą obrączką. Świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To razem wszystkie stresy przeżywałyśmy ;-) Ale ja bym mogła jeszcze raz przeżyć ten dzień ;-) Co do zdjęć, to ja jestem taki mały maniak fotografii. Kiedyś chciałam iść na jakiś kurs, ale teraz to pewnie w czasie się odłoży ;-)Ale za to będę miała żywego modela to robienia zdjęć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśkamaj śliczna Panna Młoda z Ciebie była ;-) I w ogóle jakie Wy wszystkie szczupłe jesteście ;-) takie ładne te brzuszki, a ja jak taki słoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wy, konspiratorki;-) Emilio - spełnienia marzeń i duuużo miłości 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 stylowaa - może coś przegapiłam, ale czego obawiasz się w związku z tym porodem? ja rodziłam po cięciu i powiem ci, że nie taki diabeł straszny, lekarze lubią straszyć i generalnie traktować każdy fizjologiczny poród jako tymczasowy brak patologii, czy ciebie też straszą pęknięciem macicy? ja słyszałam, o pęknięciu blizny, a tymczasem częstość występowania tego powikłania występuje u ok 0,07% rodzących (nie tylko po cc ale również po innych operacjach, np. usunięcie jajowodu, czy plastyka macicy przy wadach wrodzonych). Wyczytałam też, że skurcze macicy u kobiet po cc są zupełnie inne niż u tych bez ran ciętych rzeźniczych i że takie poród może trwać dłużej, bo wszystko toczy się tak, żeby mięsień dał radę. Jeżeli masz jakieś wątpliwości to śmiało pytaj, ja już przez to przeszłam i szczęśliwie urodziłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia to ja juz tak oficjalnie z kwiatami pedzę,kochana jeszcze raz wszystko co najlepsze,duzo miłości ,zdrówka i spełnienia wszelakich marzeń,niech te ostatnie miesiace ciaży upłyna Ci spokojnie,a maluszek da jak najwiecej radości i szczęscia 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼🌼 🌼 🌼 🌼 Znów mamo pocieszyłas mnie,że sama rodziłas naturalnie po cesarce . Ja zadzwoniłam dzis do teściowej połoznej po poradę czy powinnam sie upierać przy naturalnym porodzie,ona mnie zachęca,ale tez powiedziała dlaczego lekarze odradzają czasem taki poród no i wspomniała właśnie o ryzyku pekniecia macicy brr. Ja strasznie chce rodzic naturalnie,bo po ostatniej cesarce strasznie długo dochodziłam do siebie,z powodu niskiego prógu bólowego,lecz teraz sobie na to nie moge pozwolić ponieważ po pierwsze mam córke ,która mnie potrzebuje,a po drugie nie ma w poblizu osób-rodziny ,która w razie gdyby mogłaby pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj dziekuję za miłe słowa,ja teraz też zwiedzałam Twoja galerię,oczarowały mnie Twoje zdjecia ślubne,wiele w nich miłości ale i humoru,po prostu super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMAMI
Dziewczyny RAAAAATUNKU!! Mam straszny łupież, nie zdawalam sobie sprawy z powagi sytuacji, az do dzisiaj jak zalozylam czarny zakiet!!koszmar!! Jedyny szampon ktory teraz mam w domu to z firmy joaanna z bursztynem i siarka...uzywała, ktoras z Was go bo mam dylamat czy umyc w nim dzisiaj wlosy czy nie????:) Przeczytalam gdzies na stronie, ze do 12tygodnia nie mozna uzywac specjalistycznych tzn z apteki szamponow przeciwłupiezowych bo moga zaszkodzic dzieck, ale ta siara w sklladzie mnie mocno zstanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszłaMami ja cały czas używam heden shoulders nic a nic nie słyszałam, że nie można tego używać. Kiedyś sama się nad tym zastanawiałam, ale doszłam do wniosku że chyba bez przesady. Ale może inne dziewczyny się wypowiedzą?? Stylowa raz jeszcze Ci dziękuję za piękne życzenia ;-) A teraz już uciekam, bo za pól godziny teściowa ma przyjść. Ech oby mnie dzisiaj niczym nie zdenerwowała. A najgorsze jest to, że mąż jeszcze z pracy nie wrócił. Coś im się przeciągnęło i nie wiadomo o której będzie :-( Buziaczki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, wszystkiego co najlepsze i spełnienia najskrytszych marzeń! 🌼🌼🌼 Ja tak jak wczoraj pisałam, byłam na basenie, fajnie było, popływałam, poleżałam w solance, raz nawet zjechałam na zjeżdżalni, ale to nie był dobry pomysł... :-o To była taka zamknięta zjeżdżalnia, typu rura, zawsze jeździłam na leżąco, tym razem, na siedząco, żeby było wolniej. Ale i tak osiągnęłam za dużą prędkość, na zakręcie mnie wybiło i walnęłam głową w górną część ślizgawki... Ale z taką siłą że aż gwiazdy przed oczami zobaczyłam, heh. I jeszcze jak wpadałam do wody to zapomniałam zatkać nos no i nalało mi się... Blee, nie lubię tego :-o Ale pomijając ten koszmarny zjazd to było bosko, chociaż czasem troszkę niezręcznie się czułam, bo mój brzuchol mocno przyciągał uwagę, ale co tam ;) A dzisiaj mamy z M. dzień leniucha - on ogląda mecz, a ja siedzę na necie i wcinam kinder czekoladki (jestem od nich uzależniona!) i mambę malinową, mniam :) Buziaki i miłego wieczorka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... na TVN style leci program o wychowywaniu bliźniaków,porady super niani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- Wszystkiego co najlepsze w dniu urodzinek:) Zeby spelnialy sie Twoje marzenia no i zebys porod miala szybki🌼 Zrobilam sobie fotke brzuszka zeby Wam pokazac jak w 20 dni urosl mi brzuchol:P co zreszta same zauwazylyscie. teraz to dokladnie strach sie bac jak bedzie rosl:p ja dzis tez caly dzien z mezem. Ja odpoczywam caly tydzien a on dzis dostal lenia hehe i lezymy z naszym kotem non stop objadajac sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- Kochana dziekuje, juz wlaczam zobaczymy co tam mowi:P a Ty nie ogladaj o porodzie, bo tylko sie zmartwilas i strachu napedzilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was caly dzien ale cichutko bardzo, a ja tez nawet nie mam za bardzo jak pisac. wzielam sie za gotowanie bigosu dzis :) trzeba kozystac poki jeszcze mozemy takie rarytasy jesc hmmm jeszcze fasolke i kapusniaki i krokiety trzeba w najblizszym czasie zrobic mniam :) stylowa moj sie na mnie wydziera bo najpierw sie naoogladam tego one born every minute i chodze i sie stresuje. Raczej nie jestem odpowiednia osoba by udzielac rad w sprawach porou ale jesli Ci moge powiedziec to po prostu zaufaj lekarzom. jesli Ci powieza, ze spokojnie mozesz rozic naturalnie i tak chcesz to dlaczego nie, a jeli beda jakies przeiwskazania to przeciez Ci powiedza i nie ma co sie wtedy upierac. ja wlasnie tak mam zamiar robic. poki co nie dali mi jasnej odpowiedzi czy moge sn czy nie, kazali sie wstrzymac. wiec sie wstrzymuje i staram myslec pozytywnie. Wiem Rybo, ze sie martwisz ale jak by nie bylo dasz rade, mowie Ci, wszystkie damy ! ...x... brzusio sliczny :) cud miód i orzeszki. wreszcie widac, ze twoje maluchy rosną! Super! Znow mamo taki nasz urok ciazy he he Byle faceci to rozumieli to bylo by wszystko ok. kazdy ma prawo do gorszego dnia i nastroju. glowa do gory jutro bedzie lepiej Emilia jak juz napisalam na nk 100 LAT 100 LAT 🌼 ja tez uroziny obchodzilam juz w dwupaku :) oj wracam do garow :) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 a ja się wogóle nie stresowałam przed i w trakcie ślubu. Wspaniale wspominam ten dzień i chciałabym przeżyć go jeszcze z tysiąc razy. Jestem tego zdania, że jest to jeden z najpiękniejszych dni w życiu kobiety, a drugi z takich dni to już w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny :-) milo widziec ruch aczkolwiek w zwolnionym tempie.. obawialam sie masy do nadrabiania cale szczescie jest w miare mozliwosci :) padam dzis na gebe ;/ bylismy w Pile (matkooo o 4rano wstalam) ale zaliczylam dzisiaj maca :))))) jumi tak sie nawpychalam ze szkoda slow do tego wciagnelam pol litra fanty i mala szczesliwa bo bryka caly czas :) niestety droga swoje robi i serio wypompowana jestem :/ makabrito justynka ciekawa bylam jak tam po basenie :-) bo sama sie czaje.. ale chyba odpuszcze :P bo z moja masa to sie poziom wody diametralnie podniesie..hehe Kasia ... no to zaczynasz 31tydzien ja pierdykam ty to chyba pierwsza pojedziesz na porodowke :O oooooooooooo matko to juz tak blisssssko.. aaaa co do ruchow naszych pociech - na moim brzuchu pieknie widac faluje jak wzburzony baltyk :P x jak tam cipciocha :) mam nadzieje ze lepiej - ty serio cierpisz na bezsennosc - ja to bym zassnela tigero kusicielu jeden prowokatorko - pochwal sie co dzisiaj nowego zjadlas :P bo brak mi weny :P hehehe co do laktatorow - wstrzymuje sie z zakupem do po rozpakowaniu - bo jak z cyca nie poleci no to na cholere mi takie cacko :P heh ale ladnie to wytlumaczylas dobra duszyczko :* mamy dzisiaj 2solenizantki no no - sto lat kobitki :P cala reszte aktywnych babek pozdrawiam i sorka ze sie nie odniose do postu kazdej z was ale really jestem juz out of order :/ bleh milej nocki buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzi :****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny jestem znowu z Wami. Niby dzisiaj urodzinowo, ale ten dzień to jakieś jedno wielkie nieporozumienie ;-( Mąż jeszcze z pracy nie wrócił :-( :-( tak im się wszystko jak na złość dzisiaj przedłużyło, że nawet nie wiem czy do północy wróci. Teściowa była, posiedziała może z pół godziny i se poszła. Więc to można zaliczyć do udanych. Kupiła mi koszulę do karmienia. Już jej nie chciałam robić przykrości i nie powiedziałam, że już mam dwie takie. a tak się zachowywała jakby Amerykę przede mną odkryła. No bo ja taka zacofana a ona mi tu coś takiego extra przynosi, że są takie cuda jak koszule do karmienia no no :-) Ale cóż nie pogardzę- przyda się. Generalnie gdyby nie ciąża to bym się chyba upiła. Dobrze, że chociaż moi Rodzice wpadli do Nas na górę i sobie z nimi torcika zjadam. No i mój Niuniuś też się odzywa, więc jest git ;-) Dziękuję Wam raz jeszcze każdej z osobna za życzonka. Ale mi te Wasze Mc Donaldsy chodzą po główce..ech.. no ale dziś muszę zadowolić się pysznym tortem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatuska- bigosik mniam mniam. Ty tak dobrze gotujesz a taka chudzinka jestes no ale pewnie geny:)zazdroszcze:) mamuskamaj- ja jak emilia tez sie stresowalam przed i w trakce slubu i nawet sie pomylilam hehe:P trelevinka- no to bylas niedaleko mnie:P a ja z maca wczoraj jadlam mcflurry,bo mi tigero ochoty narobila ostatnio i maz jak jechal od mojego gin.z receota dla mnie musial zajechac:P odpoczywaj po tej podrozy:)co do cipochy no to jakas poprawa chyba jest ale swedzenie ciagle mam,mam nadzieje ze przejdzie bo nie chce kolejnych lekow aplikowac maluuchom ktore dzis pieknie buszuja:) emilia- uuu szkoda ze mezowi tak wypadlo ze dzis nie moze byc z Toba ,takie zycie niestety.Tesciowa faktycznie Ameryke odkryla hehe ale dobrze ze kupila cos przydatnego bo moja to pewnie jakas figurke porcelanowa by mi kupila albo w swoim guscie bluzke:P pamietaj ze nie jestes sama bo tak jak napisalas jest Niunius:) usmiechnij sie Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuska dokładnie zrobie tak jak mówisz,nie bede sie upierac przy swoim tylko posłucham lekarza,nawet jesli islandzki to wiedze ma na pewno choc troszke lepsza od mojej;) :D Emilia ojoj ,że też akurat dziś musiało mezowi tak wypasć,ale na pewno nadrobicie jutro,mąż sie na pewno jutro postara;) Ale za to jest jedna niezawodna mała osóbka na której towarzystwo zawsze możemy liczyć,na pewno kopniaczkami juz wystukała : Sto lat :) Trelevinaa ty niedobra nastepna wyszła z tym maciem,my god przestańcie,pliiis:o ...x... z tymi lekami to ty musisz kuracje do konca przeprowadzic,broń boże nie odkładaj leków za szybko żebys nawrotu choróbska nie miała Dziewczyny jakie ja fajne butki widziałam i tak nad nimi myslę i myślę,bo butów mam pełno,a balerinek to już mase ,ale takie fajne są i w mój gust trafiły,bo uwielbiam styl typu sportowa elegancja,ze tak powiem,zobaczcie zreszta,oceńcie i doradźcie: http://allegro.pl/puma-speed-princess-ballerina-pl-rozm-38-1-2-i1462265178.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie się trochę ruszyło, bo już myślałam, że się Was nie doczekam. Stylowa buciki super. No a cena spora, ale wiadomo w końcu to puma. Ale bardzo ładne. a męża jeszcze nie ma. I wygląda na to, że już do północy nie przyjedzie. Bo jeszcze ma 1,5 godziny jazdy przed sobą. A nawet nie wyjechali jeszcze :-( Ech życie.. dobrze, że Was jeszcze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia faktycznie Twój mąż ma pecha i Ty również. Pewnie chciałby być przy Tobie w takim dniu, a tu w pracy musi zostać. Z drugiej strony fajnie, że teściówka tylko na chwilkę wpadła :P A z tym piciem to jeszcze sobie odbijesz, tak jak my wszystkie. Ja mam urodzinki za miesiąc i pewnie obleję je szklanką soczku marchwiowego lub zaszaleję i napoję mała colą, hehe To ja wskakuję chyba do łóżeczka, chociaż nie za bardzo chce mi się spać, ale może jeszcze poczytam gazetę. Dzisiaj zaopatrzyłam się w dwie mamo to ja o m jak mama, czy coś takiego- jakieś fajne artykuły były Jak znajdę jakąś rewelację to dam znać jutro. Tymczasem miłych snów, paap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×