Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

nie, nie źle się zrozumiałyśmy. pytałam czy będziesz szła potem na SR czyt. -> Szkołę Rodzenia na Łubinową?koszt 300zł za 4 spotkania:) czy w ogóle to olewasz, czy idziesz gdzieś u siebie? Ja ide do dr Dyni, ale ona nie przyjmuje na Łubinowej w sensie nie ma tam gabinetu, tylko przyjmuje niedaleko mojego miejsca zamieszkania prywatnie:) tylko dwóch lekarzy pracuje bezpośrednio na Łubinowej i tam mają swoje gabinety, Ślęczka i Wieczorek właśnie de facto to właściciele kliniki i mają największe stawki:o za wizytę. cała reszta lekarzy ( spis na ich stronce) mają swoje gabinety w Katowicach i chyba jeden Chorzowie jak dobrze pamiętam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zapamiętałam ;p nie mam pamięci do twarzy ;) A ty masz jakąś upatrzoną położną ? Bo z tego co czytałam to chwalą sobie p. kasie i p.sabinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa widzisz jaka gapa ze mnie. Ja jestem zapisana do szkoły rodzenia tutaj w sosnowcu. Tam nie płacę , i się właśnie z moim ostatnio zastawiałam też czy nie iść tam. Ale mój to już na bank nie będzie chciał chodził tutaj i tutaj hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałaś Mój wpis wyżej? doty. szkoły rodzenia? no nie wiem, obie zachwalają, więc w sumie dla mnie jeden czort która, chociaż stawiam na Panią położną Sabinę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ile prywaty:P wiesz co, nie wiem bo ja mam 28 tydzień, a tam można się zapisywać po 30 tygodniu dopiero. http://www.narodziny.com.pl/index.php?page=szkola zobacz Zajęcia w szkole obejmują cztery spotkania odbywające się w poniedziałki w godz.od 17:00 do 19:00 lub wtorki w godz. od 17:00 do 19:00. na dole masz telefony dzwonisz i się umawiasz, z tego co wiem to zajęcia prowadzone są w grupach kilkuosobowych, więc dosyć kameralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam ale dopiero jak już post dodałam ;) Już wiem od 17-19 jutro. I się teraz nakręciłam żeby iść tam do kato na tą Łubniową ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja Cię tam nie namawiam, żebyś czekała na mnie:P możesz zadzwonić i się zapisać , powiesz mi jak było;) przynajmniej można poznać położne pracujące na oddziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 tygodni masz zakończonych, jesteś w 31:) no to dzwoń i się umawiaj:) albo wiesz co... poczekaj do jutra, zobaczysz jak było na wizycie, zobaczysz jak lekarz, jak szpital i wtedy się umów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadam dziś z moim i dam Ci znać co robimy. Tutaj na łubniowej mojemu by bardziej godziny odpowiadały bo są później a tutaj w s-ce mam od 14 ;/ Czyli będę rodzić wcześniej niż ty Ja tak na 98% na łubniowej raczej będę rodzić ale jeszcze nie zdecydowałam ;/ Jutro idę tam pierwszy raz wiec zobaczę jak wrażenia itp Więc byś miała kogo pytać potem o szczegóły ;p jak było na rozwiązaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ja mam chyba z 10 koleżanek które tam rodziły i wszystkie co do jednej są mega zachwycone, także szpital ma opinie sprawdzone nie tylko z neta. jedna nawet spędziła tam tydzień:D:)lecę odgrzać obiad, bo Mój M. zaraz przyjdzie z pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie majóweczki!!! weekend minął bardzo fajnie gości miałam sporo ale było milo i wesoło dziś troszkę zmeczona. chciałam zapytać jak u Was czy nie puchną wam nogi? u mnie bardzo szczególnie jak posiedzę albo pochodze za długo dlatego odpoczywam jak tylko mogę. pozdrawiam Miłego Popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację pojadę jutro , i najwyżej umówię się tam na miejscu od razu. Najwyżej o 17 pojadę do kato jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILKA- u mnie na razie nóżki nie puchną ;) Penelopa- a to ty już sprawdzone masz , ja to tylko tyle co z neta właśnie wyczytałam. Nie znam nikogo osobiście co tam rodził. Ale sama świadomość tego że jest tam lepiej uspakaja mnie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mój M. wrócił wczesnie z pracy i trze mi kartofle na placki:D Ale jestem happy:D I buciki juz ogladnęłam,mam pewność co do numeru więc kupuje butki:) Ale mam dobry humorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa nie dziwie Ci się że masz dobry humorek, zresztą nic do szczęścia więcej Ci nie trzeba dziś Ziemniaki się trą same , i butki zaraz zakupisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam sprawdzone info od koleżanek.a nie tylko info z netu, także don't worry to jest sprawdzone miejsce i polecane przez wiele dziewczyn. mnie nogi nie puchną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam teraz w sklepie poszlam pieszo ruch wskazany :) Umowilam sie dzisiaj na badanie usg 3d/4d termin mam na 11.03.11 mam nadzieje ze uda mi sie dotrzec:)i zobacze swojego syneczka:) Weszlam do was a w miedzy czasie ogldam dlaczego ja? stylowa to zeby udalo ci sie y tym numerem i przyjemnego noszenia bucikow. Milka mi czasami tylko nogi puchna bardziej czuje ze rece mi puchna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv ja tez ogladam Dlaczego Ja,a w butkach pochodzę troche później,bo chyba zostawie je w Polsce,bo tu i tak pogoda taka ,że cały rok w adidasach mozna smigać. Ja sobie zaplanowałam ,ze porobie zakupy przez allegro i w ten sposób ubiorę siebie,córkę,może troche męża,choc on akurat tego typu zakupów nie popiera,pewnie dla małego tez coś sie jeszcze trafi,choc mam naprawde za duzo,no ale znam siebie:D No i chciałabym to wszystko przesłać rodzinie żeby czekało na nasz przyjazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa To udanych zakupow:)ja tez chcialabym poprzegladac kilka stron allegro ale nie moge wysiedziec ide lezec.wkurza mnie ten bol kregoslupa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv bidulo trzeba Ci bardzo tego laptopa. Ja nie pozbyłam sie boli ,ale jest dużo lepiej odkad przestałam pracować. Może powinnaś to zgłosic lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv też znam ból kręgosłupa.... tak jak kiedyś wspominałam od zawsze miałam problem z kręgosłupem i byłam przygotowana na to że będzie mnie bardziej bolał. Mam koleżankę masażystkę więc mnie masuje i troszkę pomaga. Więc może niech mąż trochę Cię rozmasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym teraz powiedziała mojemu, że zamiast bóli porodowych będę przeżywała orgazm , to by mi powiedział zapewne siedź na tym internecie dalej i czytaj te głupoty hehe Ale mi się też to wydaje takie niewiarygodne, i jak na to patrzyłam w pierwszej chwili moja mina raczej była przerażona, i nie zbyd zadowolona że tak powiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też to przeraziło:D Nie wiem co nawiedziło te kobiety,ale w sumie na czas porodu zgadzam się na przyjecie tego czegoś:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na chwilkę akurat w przerwie w "na wspólnej" ;p Jutro usg 3d na 10:30 już nie mogę się doczekać i w końcu upragniony filmik :) A potem o 12:45 kolejna wizyta u lekarza. Kto wie może zobaczę mojego bąbla 2 razy ;p JA dziś znowu mam skórę napiętą na brzuszku oj rozciąga się rozciąga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was caly dzien ale jakos dzis nie mam weny na pisanie. Denerwuje sie jutrzejszymi badaniami, ta glukoza.Maluszki na szczescie daja o sobie od czasu do czasu znac wiec od razu usmiech na twarzy sie pojawi. Kasiula- ja mam w piatek pierwszy raz 3d ijuz nie moge sie doczekac. Mam nadzieje ze maluszki podrosly, ze wszystko dobrze no i mam nadzxieje ze tez bede miala filmik a nie tylko zdjecia:) Stylowa- dobry wybor z tymi balerinami. ja jestem z nich mega zadowolona, bo s leciutkie i sliczne, moj styl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobalyscie. Ja dzisiaj mialam zbyt malo czasu, aby Was podczytywac, teraz troche nadrobilam, ale juz nie mam sily. Oczy mi sie zamykaja, wiec powolutku zmykam do lozeczka. Jeszcze chcialam sie odniesc do porodu. Otoz ja na waszym miejscu nie czytalabym, nie ogladala i nie wysluchiwala opini kobiet rodzacych, poniewaz sa one czasem przesadzone i to sporo. Ja jakos nastawilam sie, ze bedzie lekko i przyjemnie, a dobre nastawienie to polowa sukcesu :) A co do biznesu swojego to ja tez sie powaznie zastanawialam, ale nie wiem dokladnie co to mialoby byc. Wiadomo kazda z nas chcialaby zostac z dzidziusiem jak najdluzej, ale czasy sa jakie sa i niestety pieniazki sa bardzo potrzebne. No coz bedziemy musialy dobrze kombinowac :p A ja dzisiaj na kolacje zjadlam pyszne buleczki z serem zoltym, papryka, rzodkiewka, jajkiem gotowanym i szczypiorkiem, mniammmm A teraz czas juz na mnie, kochane zycze Wam slodkich snow. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×