Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ENI teraz to chyba każda tak ma z tą wagą. W ciągu ostatniego trymestru chyba idzie najwięcej w górę. Ja aż się boję wchodzić, mimo że ostatnio już nie mam tak wielkiego apetytu, jak to była na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni- ja wczoraj sie wazylam i mierzylam brzuszek. w ciagu tyg. obwod brzuszka zwiekszyl mi sie o 3cm:P a z kg to ja juz na plusie dobre 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry pieknosci!:) Chcialam z wami sie przywitac widze ze troche naskrobalyscie 3 strony musze nadrobic bo nie zagladalam do was w weekend tak jakos nie moglam znalezc czasu. Lete czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski ja wstałam niedawno pochłonęłam kromeczki z dżemem truskawkowym , teraz piję kawkę ricore ;) Stylowa No wiem jakie te fińskie bo mój tez jakiś czas temu się nimi interesował. Drogie działki są strasznie ze działka by nas wyniosła mniej więcej tyle co postawienie tego domku.A tyle kasiorki aż nie mamy , a w kredyty to my się bawić nie chcemy! Mój tato ma działki i właśnie nam chciał dać od razu jak się dowiedział ze dzidka w drodze ;) Miłe to było bo od razu pojechaliśmy do gminy żeby przekształcili na budowlane bo nie które ma jeszcze jako rolne.Nawet nie wiedziałam że Tato ma tyle tych działek, obwiózł mnie po wsi i pokazywał te działki. Jaka gdzie leży itp Ale 70-80km z tąd pod Krakowem w sumie 15-20km od Krakowa ale tam typowa wieś nie umiała bym - ześwirowała bym. Wiec dom może w dalekiej przyszłości. Już tak myśleliśmy jak tata sprzeda działkę tam to żeby za te pieniążki kupić właśnie gdzieś tutaj pod miastem.A raczej na obrzeżu bo ja to tak typowo na wsi nie umiała bym. Kropeczka - moja chyba też poprzecznie leży ;) i żeberka też mam całe ;) Dziś obiadek mam z głowy ;) w sobotę gotowałam ogórkową i jeszcze mam pół garka , a wczoraj byliśmy na obiadku u moich rodziców. Wiec zupka na dziś gotowa. ale mam strasznie ochotę na sałatkę jarzynową. Jeszcze nigdy nie robiłam ;/ muszę się wam przyznac. Ja to jak Tuśka w kuchni dopiero zaczynam karierę. Zupkę ugotowałam pierwszy raz jakieś 5miesięcy temu. Ale uczę się bo my często na miescie jadaliśmy itp ale jak Julka już będzie to muszą być domowe obiadki ;) Lecę pracować. - Ostanio obiecałam sobie ze sie ograniczę do pracy w domku , ale mi nie wyszło. Ale czuje że jestem całymi dniami taka zmeczona jakbym nie wiem co zrobiła. Wiec obiecuje sobie drugi raz, że jak tylko Bratu przyjdzie drukarka do domku to - ja już nie będe musiała wychodzic z domku- już mnie zastąpi brat. Wiec jeszcze tylko pare dni i basta. Dobra lece już naprawdę :* do potem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) Ja po wizycie u położnej,słuchałam mojego ruchliwca malego,tak się rządził u siebie przy badaniu ,że aż połozna rękami za nim goniła i sie śmiała. Ja sie troche zaniepokoiłam i zapytałam czy to w porządku jak dziecko takie ruchliwe,ale ona mnie uspokoiła i powiedziała że jak najbardziej tak. Za to u mnie srednio. Czuje się nie najlepiej i nikt nie zna powodu. Robiłam badania krwi w piatek ,wyniki bardzo dobre,cisnienie też,a ja na wizycie strasznie źle się czułam aż połozną to zaniepokoiło. Zawroty głowy i mdłości miałam okropne i takie poty mnie przy tym oblewały że szok. Jutro ide na badanie moczu,może to cos wykaże choc już nie wierzę,ja jakis dziwny przypadek jestem Znów mama dokładnie tak zrobię ,dzis sie postaram przejść po sklepach i może sie wyjaśni:) Kropeczka u mnie obwód pasa i waga tez ostatnio stoi w miejscu,ani dyćko nie rusza do przodu i tez już zaczęło mnie to zastanawiać,ale skoro jest nas wiecej takich to chyba jednak wszystko w porządku ;) Kasiulaa ja własnie nie orientowałam sie w cenach ziemi,no to faktycznie drozyzna,ale fajnie że macie takie perspektywy na przyszłość z ta działka taty. No to nic tylko na teraz Ci zyczyc powodzenia z tym mieszkaniem,obys jak najszybciej cos znalazła fajnego z odpowiednia cena oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio waga i obwód bez większych zmian. Męczę się z tą zgagą i tylko raz na jakiś czas pozwalam sobie na większy posiłek, a tak to dziubię jak wróbel. Od kilku dni, a może już tygodni miałam ochotę na placki ziemniaczano-warzywne. W końcu wczoraj zrobiłam i zjadłam aż trzy:-( Dziś na śniadanie dwie kromki orkiszowego chlebka z białym serem i rzeżuchą (mam wiosnę w domu:-) ) i już mnie cholera trzyma. Tylko sobie w łeb palnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mamo a nie pomagasz sobie niczym z apteki? Spróbuj migdały rzuć również,ja odkad je jem mam mniejszy problem ze zgagą. Tylko trzeba je zjadać a raczej tak jak napisałam rzuć powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadam tylko zyczyc milego dzionka bo dzis uciekam do znajomej, od ktorej bede miala kolyske i kilka rzeczy dla Malego :) obejże sobie wszystko z bliska. szkoda, ze nie moge tego juz wziac ze soba i powoli uządzac wszystkiego ;/ ale mam nadzieje ze juz niedlugo. no to do wieczorka sciskam Was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak jeszcze zaglądam do was nie mogę się oprzeć mimo to że Zaniedługo muszę wychodzić tak mi się nie chce że szok ;p Leniuszek we mnie siedzi jakiś ;p Eni ja 12 na plusie już miałam dawno. Stwierdziłam że jak będę za blisko 20 to wtedy zamknę lodówkę hehe Stylowa zazdroszczę że już po wizycie ;) Ja muszę czekać do jutra ;) Co do tego twojego samopoczucia, ja tak czasem mam jak biegam jak głupia. Wychodzę z domku szybkim krokiem do sklepu , szybkie zakupki do lodówki a jak stoję już przy kasie to mi duszno gorąco że się modle żeby jak najszybciej być w domku.( a do sklepu mam 200m) W domku posiedzę 2 minutki i mi przechodzi. Tez nie wiem czemu tak mam.... Nie dziękuje bo nie chce zapeszyć ;p Dziś będę dzwonić o jeszcze jedno mieszkanko w bloku obok, i mieszkanie dokładnie takie samo jak tutaj wynajmujemy ;) zobaczymy... Znów mama - ja ostanio jak miałam ochotę na placki ziemniaczane to zjadłam 6 placków wielkości dłoni. Potem do wieczora leżałam z brzuchem do góry i już nic nie jadłam. Mój miał polew ze mnie niezły.Przez parę dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczeście zgagi nie mam. ufffffff A moja SHE nadal nie chce sie obrócic glówka w doł. Czuje ja w poprzek, jak do 2 marca sie nie odrówi mój GIN wyznaczy mi CC. Czy to nie za wczesnie? ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odliczam juz dni do mojego zaśłużonego urlopu. Od 18 marca juz chce siedzieć w domku. Potem juz do końca L-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placki ziemniaczane!! Mniam! Dziewczyny zabiję,ja nie mam siły na tarcie:( :D Eni a może Twój lekarz wyznaczy Ci cesarkę,a le to bedzie tak ,że jak mała sie obróci to cesarke anulują? Niestety nie znam sie na tym,zapytaj go może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) widzę, że przekroczyłyśmy magiczną liczbę 10000tyś postów:D no pięknie:))) wiecie, zastanawiam się jak to będzie potem... co my zrobimy? z jednej strony nie chciałabym wracać od razu po macierzyńskim do roboty. zresztą do starej pracy nie wrócę, bo to są za dalekie dojazdy... z drugiej strony z jednej pensji no jesteśmy jakoś tam w stanie żyć, ale na pewno nie tak jak teraz. więc pracę muszę znaleźć, albo otworzyć coś swojego, tylko co? cały czas myślę o handlu czymś na allegro, ale nie mam kompletnie pomysłu;/ przebić się w gąszczu milionów aukcji to jest sztuka.Bo na allegro jest wszystko;/ a tak mogłabym siedzieć w domku, czy wynająć coś małego i działać dla siebie. mogłabym otworzyć działalność, ale pomysłów brak kompletnie. wiem, że mam jeszcze czas na to aby pomyśleć, ale zostało nam 3 miesiące do końca, niektórym mniej;) potem 6 m-cy i trzeba coś wymyślić. Babcie mieszkają 35km więc taka opieka odpada:( ehhhhh znowu dopadają mnie wątpliwości.. jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni moja leży w poprzek chyba tak mi się wydaje po ruchach jutro mam wizytę to podpytam go do kiedy mała ma czas na odwrócenie się i jak to jest z tą cc . Stylowa mi się nigdy nie chciało trzeć ziemniaczków, ale jakiś czas temu zepsuła mi się tarka ;/ i wpadłam na taki pomysł na te placki, kroje je sobie w kosteczkę i potem blenderem je miksuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni- Niestety nie wiem jak to jest z ta cesarka. Sama pewnie dowiem sie w piatek na wizycie. penelopa- No to widze ze stoimy w tym samym miejscu. Ja do pracy starej juz nie wracam i musze cos wymyslec. Na nianie mnie nie stac, babcia jedna jeszcze pracuje a moja mama starsza wiekiem i nie moge jej obciazac i to podwojnie. Musze cos wymyslec swojego, tylko co? wlasnie nie wiem jak Ty. Na allegro tak jak mowisz przebic sie to ciezka sprawa. Niestety z jednej pensji my sie nie utrzymamy dlatego ja musze myslec szybciej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. no widzisz;] ja się nie boję ryzykować, mogę postarać się o dofinansowanie, tylko brak pomysłów kompletnie.. kasiula Ty chyba handlujesz czymś na allegro? mogłabyś coś napisać w temacie? oczywiscie nie musisz " sprzedawać" swojego pomysłu.. chciałam wiedzieć czy sprzedaż przynosi konkretne zyski, a nie np tysiąc złotych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa Nie martw sie tym porodem.Rozumiem jakies ryzyko jest ale wiele osob decyduje sie na porod naturalny po cesarce.Zywym i prawdziwym przykladem okazuje sie nasza znow mama.Wszystko skonczylo sie dobrze a lekarze musieli ci powiedziec o tym ryzyku to ich zadanie zawiadamiac nas o tym co moze sie stac.Gdyby taki porod bylby nie wykonalny to nawet nie poinformowali by cie o tym ze mozesz rodzic naturalnie. Nie mart sie na pewno wszystko bedzie dobrze.:) A te butki sa fajne tez jakis czas temu zastanawialam sie nad nimi mysle ze najlepiej jakbys przymierzyla w jakims sklepie a potem najwyzej kupila na allegro. znow mama Mam nadzieje ze nerwowka szybko ci minela i dalszy ciag weekendu spedzilas milo:) Justynka 87 Jak bylo tak cudnie na tym basenie to musisz powtorzyc ten wypad tylko moze bez zjazdu ze zjezdzalni albo bardziej uwazaj:) emilia 83 Wspolczuje ci co przezywalas w swoje swieto.Biedny maz tak dlugo pracowal a ty biedulka sama.Ale mam nadzieje ze nastepnego dnia odbiliscie sobie. Dziewczyny ja tez mam rozstepy ale pod piersiami mam nadzieje ze nigdzie wiecej nie wyjda.Uwazam ze zaden specyfik nie moze zapobiec naszej naturze.Jak ma wyjsc to i tak wyjdzie nie wiadomo jak bys sie smarowala czesto itd.Ja uzywam zwyklej oliwki, staram sie zeby moja skora byla nawilzona i tyle. Kasiula sc Widze ze mieszkania u was nie sa takie drogie jestem w szoku my zeby kupic w bydgoszczy 57m to musimy miec najmniej 200tys i oczywiscie mieszkanie do remontu.Mam nadzieje ze niedlugo znajdziecie cos fajnego dla siebie. KMB Nie wkrecaj sobie ze mala za malo przybiera na pewno wszystko bedzie ok.:) Moje ruchy tez juz nie sa takie intensywne jak wczesniej pewnie dlatego ze nasze malenstwa maja coraz mniej miejsca na wikolki itd:) Zakupami spokojnie przeciez w dzisiejszych czasach wszystko mozna kupic bez problemu ja sama dopiero zaczynam za 2 tygodnie jak bede w Polsce. Eni 35 To jeszcze caly miesiac musisz czekac do urlopu ale na pewno szybko zleci:) Penelopa x nie zamartwiajcie sie teraz tym czy wam starczy na utrzymanie itd Nie myslcie narazie o interesach po co Wam stres dodatkowy jak bedzie czas to na pewno cos wymyslicie sensownego:) Wszystko mozna przetrwac jakos sie ulozy. Wspomnialyscie o plackach ziemniaczanych mi to juz kilka dni chodza ale dzisiaj jeszcze ich nie bede robila w planach mialam zeberka. Wspoinacie o ulozeniu waszych malenstw ja nie wiem jak moj smerfik jest ulozony mam nadzieje ze tak jak powinnien moj gin malo mi mowi opowiada itd ale teraz jak za tydzien pojde to zapisze sobie pytania i zapytam o wszystko co bym chciala wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny witam w ten poniedziałkowy poranek! Mam pytanie na temat herbatek laktacyjnych bo wczoraj wyczytałam, że należy je zacząć pić około 35 tygodnia ciąży (1 filiżanke) a po porodzie zwiększyć do 2-3 filiżanek dziennie. Co o tym sądzicie czy to nie spowoduje potem nawału pokarmu??? I jeszcze jedno pytanko czy Wy też macie czasem takie uczucie, że skóra na waszych brzuchach jest za ciasna i ciągnie ja tak mam od jakichś kilku dni. Nie jest to bolesne ale dziwne uczucie jak by miała pęknąć za chwilę??!!! Ja własnie zjadłam śniadanko i Amelka szczęśliwa bryka sobie w brzuszku! Zaraz zmykam sie ubierać i do sklepu po świeże pieczywko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co do biznesu to widzę, że każda z nas o czymś myśli. Ja również ale na szczęście mam czas do stycznia przyszłego roku, ponieważ chciałabym pomyśleć o porządnej dotacji. Jeszcze nie wiem jak będzie, mam czas na przemyślenia podczas spacerków. Zauważyłam też, że wszystkie majowe ciężarówki przepadają za plackami i mają podobne co do tego zachcianki - hihihihihi ja niemal każdego dnia jem placki ziemniaczane, ale żeby nie trzeć kupiłam sobie mrożone. Są pyszne i jem je ostatnio ze śmietaną i z cukrem. Mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia 255 Nie wiem od jakiego momentu powinno sie pic takie herbatki ale moja kumpela pila je po porodzie zeby zwekszyc pokarm i rzeczywiscie cos jej pomagalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa super pomysł ,spróbuję,ciekawe jeszcze nie próbowałam blenderem surowego ziemniaka miazdżyć. A ja zgubiłam w robocie tarczę z tymi najmniejszymi oczkami przy przeprowadzce,mam wszystkie inne oprócz tej jednej i nie idzie jej tu pojedyńczo dokupić,ciekawe czy w Polsce sie da Jesli chodzi o moje plany na przyszłość to nie są zbyt ambitne-otóż mam zamiar iść na zasiłek,ponieważ tu sa one bardzo wysokie i w momencie kiedy od mojej pensji odejme koszta opiekunki to na zasiłku wyjde o troche na plus-to strona finansowa,ale też nie podobałoby mi sie oddać takiego maluch w całkiem obce ręce,oj nie ,to nie dla mnie,w tej pracy chyba bym ała dostała. Co innego oddać rodzinie,zaufanej osobie,a co innego obcej babie. Jedynym problemem jest dla mnie to ,że muszę tak zadziałać żeby mnie zwolniono,no i mały problem bede miała z praca na wypowiedzeniu ,bo to aż 3 miesiące. Tu zasiłek jest 3 lata,więc jak przebrne przez poczatek to potem już luz. Dziewczyny z tym otwarciem własnej działalności to faktycznie problem w dzisiejszych czasach,ja juz raz próbowałam z mizernym skutkiem,a teraz sama sie zastanawiam bo po powrocie do Polski tez mi bedzie cięzko z praca,zresztą nie ma to jak praca na własny rachunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv wspomniałas o tym porodzie i mnie znów ciarki przeszły. Dzis w nocy pierwszy raz śnił mi się poród,zaczynam panikować:( Mówiłam Wam ostatnio o dziewczynie,która jest po terminie i nic sie u niej nie dzieje,otóz juz urodziła a całe to przeżycie opisała i to dość niefajnie. Dowiedziałam się jak moge zostać potraktowana w szpitalu i bardzo mi się to nie spodobało,tu panuja debilne zasady:p Kurczę nigdy nie mozna było powiedzieć o mnie :panikara,a tu proszę co się ze mna dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa - ja też martwię się porodem, a w ogóle ostatnio też miewam sny. Śni mi się często, że moja mała wystawia przez moją skórę rączki, wiecie tak jakby wyciągała je do mnie i naciągała moją skórę. Kurcze ja dotykam wtedy jej łapek i denerwuję się czy ona nie chce mi czegoś powiedzieć. Mówię Wam dziewczyny mam taką schizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa- ja zajmuje się sprzedażą na allegro. Owszem tam jest wszystkiego pełno ale weź pod uwagę ze tam trafiasz do większej ilości klientów. Nie maż ograniczeń, możesz dotrzeć do klientów z całej polski. A np otwierając sklepik ograniczasz klientów. Do swojego regionu. Ja zajmuje się tylko sprzedażą internetowo-wysyłkową wiec sklepiku nie mam. Wynajmuje magazyn gdzie trzymam towar i z skąd mi wychodzą paczki. Natomiast cała obsługa allegro w domku. (kiedy mam czas) A klienta wiadomo telefonicznie wiec można powiedzieć że pracuje zawsze i wszędzie ;p W tej chwili przy pakowaniu paczek pomaga mi tato, i brat żebym nie dźwigała bo moje paczuszki nie są lekkie. Potem przez okres kiedy będę siedzieć w domku z dzieckiem Brat będzie pakował paczuszki. Tak naprawdę to jest robota na godzinę - jeśli chodzi o pakowanie. Kiedy on jedzie na magazyn pakuje , czeka na kuriera i wydaje mu towar. A on sobie zawsze coś dorobi bo jeszcze się uczy chłopak Ja jestem z tego zadowolona bo mam świadomość że wychowam sobie dzieciątko , i zarobie też kosiarkę. Jak dla mnie to jest idealne rozwiązane dla matki ;p Wiec dziewczyny to że się nie przebijecie - tego możecie się najmniej obawiać. DOBRE AUKCJE, dobre miniaturki aby klient wszedł na waszą aukcję a nie na inną. Po prostu dobry marketing.Chociaż reguły żadnej nie ma , ciężko wyczuć aż tak wielką ilość klientów, czasem się wydaje że ci nie idzie bo aukcja nie taka - a potem w praktyce wychodzi ze 70% ludzi tego nie czyta. Że ludzie kupują towar a nie wiedzą co kupują i mi jakieś śmieszny nazwy wymyślają na towar. Ja zaczynałam 1,5 roku temu gdzieś. I jestem zadowolona, klienci mnie wkurwiają bo naprawdę 90% to takie głąby że szkoda gadać, ale teraz bym jej nie wymieniła na inna wole się u użerać z ludźmi niż robić u kogoś. Jeśli macie jakieś pytania pomogę - chyba że mi konkurencje zrobicie z mojej dziedziny hehe Cv tutaj za 200 do remontu też kupisz. Jest tak rynek popieprzony że wygląda na to czy dam 150 czy 200 to muszę wyremontować. Ale żadne z nich nie jest warte ceny mimo wszystko. Tak jak pisałam wczoraj babeczka mi porównuje ceny do nowego otwartego osiedla , i twierdzi ze ma tanio. Szlak mnie trafi tak jak bym porównywała audi a6 z 2009roku do audi a3 z 20004r. I twierdziła że moja a3 jest cenowo atrakcyjna bo sąsiad ta a6z 2009r sprzedaje drożej o 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa,kropeczka- nie ogladajcie jeszcze nic o porodach ani nie sluchajcie:P ja na razie staram sie nie czytac nic na ten temat, o przezyciach itd. Raz mialam sen w nocy, wlasnie snil mi sie porod ale to po dniu w ktorym strasznie sie denerwowalam bo natknelam sie na opis porodu ciazy blizniaczej w ktorym opisane bylo ze pierwsze dziecko silami natury a drugie przez cc. wtedy to ja sobie wkrecilam i od tej pory nic na razie nie czytam i raczej nie bede. A ja sie dzis wkurzylam normalnie. Bo czekam i czekam na rozliczenie z UP bo bylam na stazu a tu dzis wchodze na strone a tam pisze ze jestem zwolniona z opadatkowania i nie musze sie rozliczac. Gdybym to wiedziala to juz dawno bysmy sie z mezem rozliczyli i mieli troszke kasy zeby kupic cos dla maluchow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa kropeczka ja tez mysle coraz wiecej o porodzie a ostatnio na you tube ogladalam porod naturalny i kurcze az sie przerazilam straszne ze w ogole po co to ogladalam :( i tez juz mysle o tym jestem przerazona nie tylko tym matko chyba nie mam co robic tylko mysle o tych rzeczach czy w ogole sobie poradze i takie ehh..nie bede wspominac zeby wam humoru nie psuc:)Na pewno wszystko bedzie dobrze:) X To ja tez bym sie wkurzyla no trudno ale rozlicz sie jak najszybciej bo tedy szybciej kase dostaniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... - ja staram się nic nie czytać, już od dawna nie sięgam po rady i diagnozy z netu. Wcześniej to się tylko nakręcałam i panikowałam. O porodzie nie myślę w sensie, ze boję się bólu - ja boję się co będzie po nim, czy uda mi się jakoś ten ciężki początek przetrwać, czy wystarczy nam na wszystko i w ogóle jak to będzie wyglądało. Samego bólu boję się najmniej, jedynym moim życzeniem jest by mała była zdrowa i silna. Boję się, że początek z maluszkiem będzie trudny, że będę wyżywać się na moim biednym mężu - wiem jak to brzmi ale ja mam bardzo ciężki charakter a mój mąż anielską cierpliwość. Czasami po prostu nie panuję nad swoimi emocjami i wyładowuję się na nim. On może niewiele sobie robi z moich podskoków ale z pewnością też go to troszkę boli. Właśnie tego wszystkiego się boję, że ja będę nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia255 - ja nie słyszałam o tym , tzn wiem ze takie herbatki są i na tym się moja wiedza kończy. Chętnie sama się dowiem , i zacznę pić ;p Co do skóry na brzuszku ja miałam tak w sobotę miałam wrażenie że się ruszać nie mogę bo mam tak napiętą skórę na brzuchu mój się śmiał że widocznie w tym momencie grubnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka mysle ze nic gorszego niz humorki ciazowe nie jest wiec po porodzie jakos sobie poradzicie:) co do planow przyszlosciowych to ja mam zamiar opiekowac sie dzieckiem do 3 lat na pewno.Potem dziecko do przedszkola a sama poszukam sobie jakies pracy na pol etatu nie moglabym wczesniej zaczac bo nie mam tu nikogo kto moglby zajac sie dzieckiem.No chyba ze wszystko sie zmieni i wrocimy do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×