Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Nie było aż tak dużo nadrabiania.... Miałam wczoraj ciężki dzień... Ehhh pokłóciłam się z moją siostrą, z moją mamą... Normalnie z każdej strony mnie rolują a ja zawsze przymykałam oczy na wszystko ale wczoraj już mi nerwy pościły... Płakałam cały wieczór, brzuch mnie bolał, a teraz głowa z nadmiaru wrażeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooo No jestem znowu. Juz na posterunku. Tigero no oszustka ze mnie troche no ale smakuje super. Wazny jest efekt. Poranek zacząl sie fajnie, aczkolwiek boli mnie gardlo. Czy te dolegliwosci sie nigdy nie skończą. Jak nie katar to głowa i gardło. Szlag. Byle do maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak myślę, że kocyk na lato ze sztucznego materiału typu polarek chyba nie będzie najlepszym rozwiązaniem. 100% bawełny by sie przydało... hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł;) smacznego;) ja juz po ;) no właśnie widziałam to, ale zastanawiam się czy na lato to nie będzie za ciepłe? nie będzie się do ciałka przyklejało i się pociło??? bo to sztuczny materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :D no wlasnie z racji ze lato to nie bede jej uzywac bo i po co.. dlatego jeszcze nie kupuje - zobacze w sklepach co maja :P bo na chrzciny by sie tez cus przydalo no nie :D w lato chyba wystarczy nawet pielucha a na chlodniejsze dni jakis moze kocyk co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaj mnie, a ja Ciebie? :D wydaje mi się, że jakieś prześcieradełko 100% bawełna musi na dnie wózeczka być? hmm.. matki doświadczone stawiać się z odpowiedzią!:D bo na jesień to welurowe git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że pieluszka wystarczy. Przynajmniej tak woziłam braciszka (urodził sie w lipcu), no a jak w maju będzie jeszcze chłodno to wystarczy kocyk:) Tak mi się wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam takie 3 flanelowe kolorowe pieluszki:>więc chyba mogą być? to pościel na razie olewam i tak mam dosyć wydatków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupuję... w ogóle wszystkie moje koleżanki, dostały od pediatry specjalną maść na receptę w takim pojemniczku którą smaruję się pupkę po siku i kupie:D, wszystkie dokładnie mają tą samą. a na odparzenia wiadomo sudocrem. ew. mąką ziemniaczana ;) a do kąpania oilatum i nic więcej. tzn ja tak zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WOZIŁAM SWOJĄ KAROLINE NA POCZATKU W TZW. BECIKU - TERAZ CHYBA TYLKO KOCYK DAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopo - mam w zalożeniu to samo. A maka ziemniaczana - rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja nie wiem o jakiej maści mówicie:P ale zapewne jak będe ja potrzebować to lekarz wypisze:) Penelopka uważam że taka flanelowa będzie w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Ja już po śniadanku, ale średnio się najadłam :( Pewnie zaraz jeszcze cosik wciągnę :P Ja osobiście doszłam do wniosku, że nie będę kupowała pościeli do wózka, bo raczej się nie przyda. Tak myślę, że będzie ładna pogoda- natomiast zainwestuję w dobry kocyk :) Lorien pewnie, że wybaczę, ale wczoraj miałam oglądnąć tylko jeden, a później poszły dwa na raz. Dobrze, że mąż wrócił z pracy, bo pewnie byłyby następne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Cos mnie glowa dzis boli moze z emocji bo w nocy to tylko myslalam juz o tym ze dzi zobacze maluchy:) Ja jakas posciel kupie do wozka . Mi ta welurowa tez sie podoba ale na nia to chyba za cieplo bedzie dla naszych babelkow?najwyzej ja kupie a w lato bede uzywac ceniutkiego kocyka a ja na chlodne dni. wczoraj sobie upatrzylam posciel dziewczyny i rozki w koncu ale nie wiem czy taki kolorek na poczatek dla coreczki moze byc. doradzcie http://allegro.pl/6-elementowa-posciel-orginalna-baby-raj-promocja-i1461180527.html kolor 023 bo uwielbiam czerwien i chcialam tez taki rozek ale nie wiem czy nie jest to zbyt agresywny kolorek dla malucha. dla synka sie jeszcze zastanawiam bo np. 024 tez mi sie podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa - ja kupuje flanelki i na lato w zupełności wystarczą http://motherhood.pl/produkt/flanelki/kup.html a na wiosenne chłody mam kocyki (wybrane, nie kupione jeszcze), jeden taki: http://motherhood.pl/produkt/kocyk-dwustronny/kup.html a drugi: http://www.muzpony.pl/produkt,127,457-love_kocyk.html Ja właśnie zjadłam śniadanie i czekam na pana Krzysia, któremu jednak udało się naprawić silnik od okapu za 400 zł :-) I tak uważam, że to złodziejstwo, ale zawsze to taniej niż nowy okap. Poza tym mam znowu jakiegoś dołka. Wczoraj wieczorem dopadł mnie jakiś nerw, w nocy chciało mi się beczeć. Jakaś jestem rozdarta. Coraz intensywniej odczuwam syndrom wicia gniazda, a wiem, że w tym mieszkaniu pomieszkamy jeszcze tylko kilka miesięcy i już mi się nie chce jakoś specjalnie w nie inwestować. I wkurza mnie to. Wiadomo, że to są głupoty, ale same wiecie jak głupota może rozwścieczyć kobietę w ciąży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x mi sie podobaja :-) nawet sa takie UNI SEX :D hehe :-) oj tez bym chciala miec dzisiaj USG :D ale Ci fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mama - superowe te kocyki :P a ten z muzpony kurna chata dosc drogi ale slooodki :) te z motherhood rzeczy mi sie bardzo podobaja kocham ta firme za te poduszki bo nie wyobrazam sobie snu bez niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow-mama- fajny ten dwustronny kocyk,mi tez sie podobaja rzeczy z tej firmy dzieki tez poduszce do spania z ktoa sobie lezakuje hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów - mamo - nie nerwuj sie tak. Dołki na bok. Byle do maja - potem już z gorki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. pościel super, ale nie wiem czy ta czerwień będzie najodpowiedniejsza.. chyba troszkę za ostry kolor, napisane kajś było, że pościel najlepiej, żeby była w jak najbardziej naturalnych pastelowych kolorach. co nie zmienia faktu, że sama dla siebie bym taką kupiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X mi też się podoba ta czerwona pościel. Faktycznie można powiedzieć, że nadaje się dla chłopca i dziewczynki :) A pisałaś też o białej chyba, tak? Ja bym białej nie brała- będzie się bardzo szybko brudziła. Ale wzorek śliczny. Teraz się zastanawiam czy nie kupić jeszcze jednego kompletu dla mojej małej- tylko chciałabym bez wypełnienia :) Kusicielki jesteście i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za opinie. musze wlasnie sie zastanowic nad ta czerwienia czy dla maluszka nie za ostra. Rozek na pewno kupie w tym kolorze hihi:P i cos czuje ze posciel tez mnie skusi a druga na zmiane kupie w jakis pastelach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a to jest sama pościel w sensie poszewki? czy razem ze środkiem właśnie? tj poduszką kołderkę + właśnie ta pościel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×