Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

x - wszyscy sie smieja ze chate mamy wolna :P ale co Nam po wolnej chacie jak to co mielismy juz zrobilismy hehe :D oj malutki dzis ruch.. ja juz po sniadaniu.. pochlonelam kanapki z mozarella i pomidorem z oliwa i ziolami :-) a teraz juz po zakupkach bede robic jakies ciasto :P noooooo nie tort jak u Lorien ale cos rownie pysznego :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł, helloł:) ..x.. super , że a maluszkami OK :D bardzo się cieszę🌼 a co do tego czego nie można jeść karmiąc to chyba tylko w Polsce panuje przekonanie o czymś takim jak dieta karmiącej mamy. i ja w t wierzę, oczywiście nie mówię o sytuacji, kiedy maleństwo dostaje uczulenia.. itd, chociaż wcale to nie musi być wina jedzenia, a np wody, kosmetyków itd. albo po prosty skaza białkowa. ja mam zamiar jeść wszystko:) http://tnij.org/kl5q przeczytajcie artykuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa--- artykuł tez zapisany w ulubionych. Pocieszające jest to, ze nawet można wypić kieliszek wina :) Czyli jemy wszystko, a jeżeli ujawni się jakaś alergia przechodzimy do listy Tigero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. JA was wczoraj podczytywałam ale już nie zdążyłam odp bo pojechaliśmy do znajomych mają słodką córeczkę 3latka. Właściwie moja chrześnice i urodziłyśmy się tego samego dnia 3 Pażdziernika:) Jest superowa ta jakich Kiśka - Kinga , ładna blondyneczka o niebieskich oczkach :) i do tego taka mądra. Wyszliśmy od nich lekko po 24 i jestem taka zmęczona dziś. Na 16 jedziemy oglądać tym razem połowę domku (bliżniak) ale się nie nakręcam już bo mi to tylko na opak wychodzi. W poniedziałek też mieszkanko mamy już umówione ale na osiedlu gdzie mieszkają rodzice mojego M. Wiec się obawiam ze zdecydowanie za blisko przyszłego teścia ;/ Ale na razie nie chce o tym myśleć bo tylko oglądamy najwyżej będę się martwić potem. Na 17:00 jestem umówiona dziś do fryzjera idę zrobić sobie te odrosty pasemek. Mam nadzieje że nie zasnę, i wysiedzę bo na moich włosach zawsze to długo trwa! Jatuśka - Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę ci że już znaleźliście mieszkanko. Siostra mojego M od 1 mies. na noc dawała butelkę aby mała dużej spałą i tym samym ona się wysypiała. W ciągu dnia normalnie karmiła piersią i nie miała z tym problemu , mała wcale nie wołała o butelkę , a piersią karmiła ją b.długo.wiec z ta butelką to chyba jednak jest zależne od dziecka. Albo będzie mu łatwiej i nie będzie chciał cycka tak jak piszecie ale to wcale nie jest regułą. Ja jak będę - jak dam radę karmić piersią na noc też będę dokarmiała butelką - przynajmniej taki mam zamiar! Ja mam kupiony laktator ręczny Avent. I już jakiś czas temu pisałyście ze te elektryczne są super... A ja już miałam zakupiony ;/ Mam nadzieje ze nie będzie taki zły ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki! Wpadłam się przywitać z Wami. Dzisiaj weekednowy ruch. Ale to dobrze, trochę oddechu każdej z nas potrzeba ;-) X.. jak ja się cieszę, że u Twoich Maluchów wszystko ok. No i super, że macie już ta parkę potwierdzoną. A co do Jasia, to tak jak piszą dziewczyny jeszcze da siostrzyczce popalić ;-) Szybko nadrobi zaległości zobaczysz ;-) A mój mąż ma dzisiaj wolne i oczywiście cały tydzień pracy odsypia. Wymyślił sobie na obiad śledzie i myśli, że ja mu będę je robiła. Niech spada. Chociaż jeden obiad w tygodniu niech mi zrobi. Sam umie super gotować tylko lenia załapał. Jutro chyba na zakupy się przejedziemy do Poznania. Tigero Ty byłaś kiedyś w tym wielkim sklepie Akpol, gdzieś koło ronda Rataje? Bo mi wczoraj koleżanka poleciła ten sklep i może się tak trochę jutro rozejrzę. Poza tym obowiązkowo wpadnę do C&A ;-) Miłego popołudnia Kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... bym zapomniała Gratuluję potwierdzenia Parki. W końcu pokazała cipuchnę ! Koniecznie daj zdjęcia na pocztę tych brzdący Twoich. Jak lekarz mówi żeby się wagą nie przejmować to tak trzeba! Najgorsze za Tobą - teraz rosną maleństwa zdrowe to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMAMI
Dziewczęta jak sie zapratujecie na wody smakowa??bo jakos mineralna srednio mi smakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMAMI
naprawde bardzo tanie ciuszki w tym pepco...nie wiem sama czy sie nie skuszę chociaz dopiero za tydzien zaczynam drugi trymestr i troche sie cykam z kupowaniem ciuszkow, zeby wsystko bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesci dziewczyny:) X ciesze sie ze parka potwierdzona i ze wyniki tez sa ok:) twoje sloneczka rosna i to najwazniejsze.:) Kasiula sc wkoncu znajdziecie mieszkanko ale z ta odlegloscia od przyszlego tescia to wiesz sa plusy i minusy:) Karolinko wspolczuje ci tych stresow zwiazanych z sesja sama przechodzilam je bardzo zle a co dopiero ty kochana w ciazy:(Musisz sie trzymac. Co do wanienek to ja tez jestem za najzwyklejsza i jesli nie masz komody na ktorej moglabys postawic taka wanienke to tez polecam stelaz. Jezeli chodzi o laktatory to hmm sama nie wiem ja narazie nie kupuje jak bedzie mi potrzebny elektryczny to poprostu wysle meza do sklepu teraz z kupnem takich rzeczy nie ma problemu.Ale moze zakupie sobie zwykly reczny na wszelki wypadek.Tylko zeby miec.Kolezanka powiedziala ze jesli bede regularnie karmic, masowac piersi itd o nie bede miala zastoi.nie mam tez potrzeby odciagac pokarmu z dzieckiem bede caly czas .Gdybym byla w sutuacji jak X to bez zastanowienia kupilabym elektryczny ale no nic zobaczymy. penelopa fajne te pakjacyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj troche leniuchowalam bylam tez na malych zakupach teraz jestem glodna zachcialo mi sie jajecznicy:) Potem jakis seansik z mezem i powoli weekend mija. A tu widze jak co tydzien spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto :( Lorien kochana podaj mi stronkę na której oglądasz te pamiętniki, bo normalnie zatrzymałam się na jednym odcinku i nie można dalej go odtworzyć, bo cały czas się zacina. Normalnie coś mnie już trafia :( Już próbowałam czekać, aż się zbuforuje do końca i co, w pewnym momencie lipa. Aż się zdenerwowałam :) Ehh szkoda mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV - są tylko minusy tego że na tym samym osiedlu bo on wtedy będzie u mnie 100razy dziennie a nie 50!!! To jest typ człowieka nachalnego który nie zna umiaru i jak by mógł to by w dupę wlazł. Już to przerabiałam jak zamieszkaliśmy z Marcinem razem trwało to jakieś min.pół roku. nie chce przerabiać tego 2 raz bo wiem że bym musiała powiedzieć o wiele za dużo. Oglądaliśmy ten dom - i się okazało że nie bliżniak tylko parter domu , ogródek wspólny. 70m2 i 2 pokoje my chcemy 3. Ale łazienka jest wielkości dużego pokoju masakra jakaś. W sumie ładne bo kuchnia duża z jadalnią. W sypialni kominek. możliwość zrobienia kominka również w salonie. Blisko centrum a zarazem na takim małym zadupiu , i mi się to podoba bo przynajmniej cisza i spokój. Sklepy też blisko i przychodnia :) Suwit wysoki bo jakieś 3,5 metra i się zastanawiamy jak by to wyszło z ogrzaniem takiego pomieszczenia bo wysokość robi swoje. I fakt tego że ten ogródek wspólny i brama. Niby jakaś młoda para tam mieszka , ale nie wiadomo czy można się z nimi dogodać jakoś czy coś, bo np ogródek sama trawa pasowało by np zrobić nową bramę i położyć kostkę chociaż od furki do drzwi. I np dajmy na to oni powiedzą że im to nie potrzebne, i że nie będą robić. Czyli nie złożą się na remont to my chcąc to zrobić w jakimś stopniu robimy tez im. Bo wiadomo że oni też tam mieszkają i muszą z tego korzystać. Jakby to był wynajem to by mi to gdzieś latało , ale jak ma być kupno, to trzeba myśleć do przodu .... jeszcze się musimy poważnie zastanowić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki :) Nie było mnie ponad dwa tygodnie ale mam nadzieję, że jeszcze pamiętacie że był ktoś taki jak ja :). Nie dam rady nadrobić wszystkiego więc po prostu wbijam się od nowa i od teraz znów postaram się być na bieżąco. Ja już po przeprowadzce do nowego miasta. W mieszkaniu jeszcze nie wszystko zrobione ale da się żyć. Z Małą mam nadzieję, że wszystko ok, co prawda trochę dałam sobie przez tą przeprowadzkę w kość ale Mała szaleje więc myślę, że jej nie zaszkodziłam. We wtorek idę do nowej Pani Doktor mam stresa, tym bardziej że to nie docelowa doktor - ten którego wybrałam sobie przez neta, bo ma dobre opinie i pracuje w szpitalu w którym chyba bym rodziła ma urlop :(. Jestem ciekawa Dziewczyny, czy to prawda że w III trymestrze wizyty są co dwa tygodnie ?? Co prawda do tej pory i tak głównie takie miałam, bo mój lekarz zawsze wolał dmuchać na zimne ale jestem ciekawa jak to tu będzie, jak jest u Was. Mąż na piwku kolegą a ja z nudów zrobiłam bułeczki z grzybkami i kapustą i ciasteczka francuskie, teraz siedzę i się opycham ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszystkie odpoczywamy od komputerow:) Ja dzis caly dzien z mezem i do domu rodzinka sie zjechala .My z mezem wlasnie skonczylismy ogladac horror, zreszta poodobal mi sie. Zaraz bedziemy ogladac drugi film:P Dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie, za trzymanie wczoraj kciukow i za dzisiejsze wpisy z gratulacjami:) W kolko ogladam ich slodkie buzki wiecie?:) Weska-witaj witaj Kochana, dawno faktycznie Cie nie bylo ale teraz juz zostan z nami. Kasiula- Musicie przemyslec to mieszkanie bo faktycznie kupno to juz trzeba myslec do przodu, jakby wynajecie to by nie bylo problemu a tak nie wiadomo czy sie dogadacie z tamtymi. Emilia- na filmiku w 2d widac jak Jasiu kopie Majeczke po glowie hehe bo tak leza:p W 3d mam za to ich slodkie buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... Jasiu kopie Majeczkę po głowie uśmiałam się muszę Ci się przyznać. A Wszyscy mówią ze mniejszy i w ogóle a tu Proszę siłę ma jak na Faceta bez względu na to ile mu waga pokazuje! Ja coś spać nie mogę od godziny kręcę się tylko z boku na bok , do 23-24 układałam jeszcze raz ciuszki Julki i muszę kupić tak z 3 pary śpioszków 56/62 bo wszystkie jakieś wielkie mam. Mam na 56 2x ale takie na ramiączkach. U mnie w sklepie nie ma tego Pepko ;/ sklepu czy jak on tam się zwie. Byłam dziś u tego fryzjera, ale nie tam gdzie zawsze , i jestem zadowolona. Miałam już duży odrost i teraz mi się wydaje że mam za jasne te włoski hehe Idę na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej ho :) ja oczywiście nie śpię od 7.30 :> juz po śniadanku. Kasiula Pepco jest w Katowicach w sklepie BELG na os. Paderewskiego, niedaleko reala? kojarzysz? ja na pewno tam zajrzę, bo to nawet w lumpku tak tanio się nie kupi tylko nie wiem dokładnie od kiedy ta promocja własnie jest :) a co nowe to nowe, chociaż ja akurat dostałam sporo rzeczy używanych i nie mam nic przeciwko temu :) ale to grzech aż nie kupić i takie tanie :) no i czekam na te body z biedronki od disneya, wyrwałam sobie kartki oferty i przykleiłam na lodówkę, żeby nie zapomnieć :D wiecie zauważyłam, że kopniaki zamiast coraz słabsze są coraz silniejsze, baa kopniakami tego raczej też bym nie nazwała, normalnie czuję gdzie jest bo mam takie twarde wybrzuszenia i pływa jak ryba, mam wrażenie, że główka idzie ku dołowi, ale to moje domysły , we wtorek się okaże jak jest ułożony:) a w ogóle zapomniałam na ost. wizycie zapytać mojej Pani dr czy dalej mam brać to żelazo?????, bo bóle ustąpiły i jest wszystko OK, na razie nadal biorę,najwyżej do niej zadzwonię i spytam:) kasiula, nie pakujcie się w 2 pokoje mieszkanie, tzn ja sama takie mam, ale z perspektywy czasu trochę żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na 3, tylko, że musiałabym dołożyć jakieś 50tyś więcej.a tyle nie było:P z drugiej strony te metraże 50m2 są najbardziej chodliwe, a wiadomo im większy metraż tym większy czynsz, i cena. na razie jest OK, le jak będzie potem?? nie mam pojęcia:) jutro w końcu przyjedzie szafa:) tak mnie w tej ikei zdenerwowali wczoraj, za transport myślałam, że wyjdzie 35zł, ale okazało się, że powyżej 100kg jest 55, a za wniesienie też sobie życzą , chociaż mówię im, że to parter 3 schody dosłownie, i skasowali 99zł ;/ co za zdziercy;/;/;/;/ i jeszcze 12% ceny za montaż bo to ciężka szafa drzwi przesuwane, potrzebne 2 osoby, bez sensu, żeby Mój M. jeszcze kogoś kołował, żeby mu pomógł i dźwigać to wszystko, a cała szafa wazy 150kg:o wrrrrrrrrrr ehhhhh. hah rozpisałam się jak nigdy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorien spróbuj tutaj: http://iitv.info/the-vampire-diaries/ ale to nie stona daje gwarancję, że serial będzie leciał. jak dużo ludzi naraz ogląda, to nie ma szans niestety, żeby odcinek się nie zacinał;/ mi też tak serial glee się zacina i nic nie daje buforowanie bo starcza na oglądani na 3 minuty, albo niby załaduje się do końca, a potem i tak przesaje iśc;/ , dlatego najlepiej oglądać z samego rana, albo późźźźźźźźźźźźźno w nocy jak ejst najmniej ludzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) ja juz od 6 nie spie - makabra cos ostatnio nie moge :-/ moj znowu dzis na uczelni wiec weekend mam sknocony :/ aleeee nie ma co narzekac :P co do tych lumpkow w pepco - ja kupilam kilka bodziakow tam i jakies spiochy i czapki ale zawsze trzeba zwracac uwage w pepco na jakosc materialow bo czasem pisze 100% bawelna a szmata jak nie wiem co.. ale sama sie chetnie wybiore moze cos wytargam.. u mnie tych z disneya w biedronce nie reklamuja - od kiedy to ma byc penelopa? aaa z tymi kopniakami - kochana mam to samo - mala sie wierci caly dzien wypycha sie normalnie.. czasem to az boli jak tak sie wierci a jak mi naciska na pecherz to juz wogole dramat ;-/ ale sie nie przejmuje tym wcale bo znaczy to ze rosnie jest juzzz duuuuza :P moja sasiadka ma na 3marca termin - hardcore - wszyscy w domu posrani bo nigdy nie wiadomo kiedy sie zacznie hehe Kasiula ja wogole bym sie nie pakowala w mieszkanie w jednym domu - rozni sa ludzie.. z poczatku bedzie ok a kto wie co pozniej.. bedziecie miec malutka istotke i nie potrzebne wam jakies niesnaski z sasiadami poza tym jak penellopa mowi - 2 pokoje nie warte - lepiej wpakowac sie w cos wiekszego bo potem i tak musielibyscie zmienic bo byloby Wam za ciasnoo.. no ale to Wasza decyzja.. wogole od rana mam juz zgage - zjadlam rano tylko kawalek ciasta i kubek melisy wypilam i juz sie menda odezwala.. tragedia.. milej niedzielki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka od 10 marca, na stronie jeszcze info nie ma. jest tylko stara oferta, ale zaglądam codziennie jak tyle będzie to wkleję, ino ta Moje biedronka to jakaś taka biedna, albo ludzi w ciul bo zawsze wszystko wykupione. a gazetkę wzięłam se sklepu:) dzięki za info zwrócę uwagę w pepco na te rzeczy, ponoć nie warto brać rzeczy z kosza, więc się okaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.mamazone.pl/tv/film,3970,higiena-w-kontakcie-z-noworodkiem.aspx coś dla ..x..;) trochę się nie zgadzam z tą Panią, odwiedziny po 2-3 tygodniach? którzy dziadkowie by tyle wytrzymali?;-) i jeszcze jedno, bo trochę nie zrozumiałam, czy ta Pani dr mówiła, żeby inni nie przychodzili ze swoimi zwierzętami w odwiedziny???? to co teściom powiem, że mają psa zostawić w domu? oni tego nie przeżyją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki :) Witam Was w niedzielny dzionek:) Mam chwilkę to postanowiłam do Was napisać:) Cv dobrze że masaże pomagają, niech mąż dalej Cię masuje i będzie już dobrze:) x no pewnie, że wrócę nie mogłabym Was zostawić:) super że parka pewnie jesteście szczęśliwi:) No i wyniki też są dobre więc bądź dobrej myśli:) Jatuśka super że z mieszkaniem się udało:):) Teraz troszkę roboty, ale już będziecie mieć super jak pomalujecie i umeblujecie:) Karolinka będzie dobrze, przecież nie może być źle, trzymam kciukasy. mamuskamaj ja ściągłam z chomika:) Co do wanienki to ja kupiłam ostatnio w cerfurze, były na przecenie po 25 zł Wydaje mi się że nie trzeba wydziwiać z wanienkami, bo czas szybko zleci i zaraz nasze maluchy zaczniemy kąpać w wannie. Życzę kochane milej niedzieli, my idziemy na małe zakupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wielka:) Ja chyba wracam do formy,takie mam wrażenie,zobaczymy co bedzie dalej,jak na razie tylko pół godzinki nie śpię więc ciężko ocenić. Widzę ,że jakies problemy ze spaniem się u Was pojawiają,no to ja śpię za Was,przesypiam po 13 godzin i jeszcze w dzień potrafię drzemać,ojj strasznie tak pół życia przespać,ale skoro już lepiej ze mną to może już nie bedę taka wiecznie śpiaca:) ...x... cieszę sie ogromnie,że maluchy maja się dobrze,waga się nie przejmuj,sam lekarz mówi,że skoro przybierają to jest ok,a juz widać ,że braciszek nie da sobie w kaszę dmuchać-mały,ale zadziorny:D Ha ha,ja doskonale znam ten typ z autopsji,więc nie masz co się o niego bać,juz pokazuje mamusi ,że radę sobie w życiu da bez względu na wzrost czy wadę:D Kasiulaa oj uważaj z tym dzieleniem się domem z obcymi,bo moga byc zgrzyty. Ludzi nie znasz,nie wiesz czego się ozna po nich spodziewać,a Wam teraz spokój i cisza potrzebne ,a nie kłopoty. Zobacz,troszke jest tych ogłoszeń,na pewno jeszcze coś fajnego Wam wpadnie:) Daj znać co postanowiliście jaTuska moje gratulacje,super ,że już mieszkanko macie,no to się urządzajcie-sama przyjemność:) Trelevinaa mój mały też już kopniaki to raczej na ruchy przesuwne zamienia,a czasem jak się wysunie to kilka centów do góry,a ja aż podskoczę:) Pisałyście jak to czasem ciężko z piersiami i mlekiem po porodzie. Ja przeżyłam dramat,bo moja córeńka była na oddziale wcześniaków,więc nie była przystawiana co moment i u mnie wszystko się "zakorkowało",piersi zrobiły się jak kamienie. I pewnego razu przyszły do mnie 3 pielęgniarki ,bez słowa tłumaczenia kazały iść za sobą,nie wiedziałam gdzie ide i po co. Weszłam za nimi do pokoju,one wskazały mi krzesło ,a kiedy usiadłam rzuciły się na mnie dosłownie jak lwice. Nie wiem czy uważały ,że tak z zaskoczenia bedzie lepiej,to był koszmar. Dwie chwyciły mi rece,a jedna zaczęła masaż,który na masaż mi absolutnie nie wygladał-to było jakieś paskudne ugniatanie,ból taki,że ja podskakiwałam razem z tym krzesłem ,darłam się w niebogłosy. Czułam się jakby poddawano mnie torturom za karę,za jakies przestepstwo popełnione przeze mnie,a one celowo sie na mnie wyżywały . Myslę,że darłam się co najmniej jak przy porodzie,ha ha,więc tym razem zamierzam poczytać,podowiadywać się jak postepować od poczatku z piersiami,aby nie doprowadzić ich do takiego stanu jak ostatnio. Przyjemnej niedzieli mamulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w niedzielke. Udało mi sie wejśc do biura mojego M i cos napisać. hihihi. Poza tym wieczorkiem wracają z tych nart. Już są we Wiedniu, więc czekam cierpliwie. Byłam u koleżanko w piatek , widziałam jej wózek- myslałam ze kupiła TAKO ale okazało się ze jej znajome z c\hęcią pozbęda się go za marne grosze. Ponoć jest do bani. Widziałm jej zakup. Wizualnie fajny i solidnie wykonany. Podaje linka http://dino.sklep.pl/nowy/espiro-enzo-evo-2010-spacergondolatorba-kurier-gratis-p-9402.html?zenid=195258d37a407c7383f4937706dc8f92 taki ma. Kolory sa różne. Ja przerzucam się jednak na ten. Poza tym samopoczucie okl. Ciekawe jak tam Lorien??? No to do zaś. CV dzieki za linka z biustonoszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzyłam na ten wózek od Ateny i poczytałam co tam jest w zestawie i uświadomiłam sobie,że jeśli mój wózek ma koła pompowane to ja chyba pompke potrzebuję mieć również,czyż nie? Ciekawe czy taka pompke dokupię i czy kazda pasuje tak samo do każdego rodzaju wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo może to mozna np na stacje benzynową podjechać w razie potrzeby i użyć tego samego czego sie użuwa do pompowania kół w samochodzie-tam takie małe wentyle są,hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×