Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej, dziewczyny. Jaki niespotykany ruch przy sobocie:-) Jakby któraś jeszcze coś zmieniała w tabelce to zmieńcie mi proszę wiek. Postarzałam się niedawno o rok;-) Ja, jak zwykle w pracy, a na tym moim służbowym netbooku wszystko mi się rozjeżdża i nie daje rady z tą tabelką. Biustonosz do karmienia na razie kupiłam jeden, taki jak noszę w ciąży, czyli pod biustem taki sam, a miseczka o rozmiar większy niż przed ciążą. Na pierwsze dni laktacji może być za mały, bo początkowo te piersi rosną do gigantycznych rozmiarów, ale później, gdy laktacja się normuje nie są jakoś dużo większe. Muszę dokupić jeszcze jeden i na początek mi to w zupełności wystarczy. Ja uwielbiam ładną bieliznę, a te biustonosze do karmienia urodą zwykle nie grzeszą;-) Polecam firmę Alles, mają ładne wzory w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów jestem, najedzona już i wyspana. Cały dzień spałam. A miałam dzisiaj znów ciężki dzień, no myslałam już że z nów wyląduję w szpitalu bo tak się wystraszyłam, że aż mi słabo było. Mój tato popijał sodę i się zakrztusił. Kurcze, tak niefortunnie, że nie mógł złapac oddechu i już prawie klękał bo nie miał siły na odddech, zrobił się siny i byłam pewna, że nie złapie oddechu.Boże jak to groźnie wyglądało... Ehhh dobrze, że ten dzień się już skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Majóweczki! Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie bo dłuuugo nic nie pisałam, próbuję pozamykać wszystkie swoje sprawy przed porodem, a że ciąże ciężko znoszę więc podobnie jak stokrotka większość czasu w łóżku spędzam, czasem Was podczytuję, ale tyle piszecie że nie wiem co mam nawet odpowiedzieć.... jejuu już niedługą zaczniemy się rozpakowywać :-) mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona, ja jeszcze muszę do 15go kwietnia sporo spraw załatwić, a już coraz trudniej chodzić itd... ale poźniej to tylko kafeteria i odpoczywanko do porodu, obym tylko wcześniej nie urodziła, bo tego się boję najbardziej, a trochę stresu mnie czeka 30 marca w pracy ... aż się boję .... postaram się pisać do Was, choć czasem padam ze zmęczenia i już sił nie ma, ciągle tylko bym spała, zupełnie jak na początku ciąży. Dziś oficjalnie skończyłam kompletować wyprawkę, teraz tylko poprać pieluchy i koniec !! cieszę się bo nie mam już sił chodzić nigdzie, nawet na allegro coś zamówić to już wysiłek, bo żebra bolą od siedzenia. Byłam niedawno u gina, mała waży prawie 2,5kg, wszystko w normie, szarpnęłam się na USG 4D i chyba ze 30 razy oglądałam poźniej filmik i się zachwycałam chociaż nie tak dużo znowu widać ;-) Ja pewnie wysypię się przed Tobą Kasiuulka więc się nie martw ;-) termin w/g daty ostatniej @ mam na 5 maja, ale w/g USG już z 10 tyg wychodzi mi na 30 kwietnia i obstawiam raczej koniec kwietnia niż maj, zwłaszcza że biorę leki, a często po ich odstawieniu (planuję na 38tc) szybko się rodzi, chociaż nigdy nie mozna powiedzieć na 100%. Jedno co mnie martwi to, że mała ciągle jest ułożona pośladkowo, pojdę jeszcze na USG około 38tc i jak tak będzie to bedę się przygotowywać do CC.... Kupiłam dziś termometr baby ono ... hmmm nie wiem, ale wydaję mi się że lepsze są brauna, ale ja już tak b. chciałam mieć tą wyprawkę z głowy, że brałam to co mieli w sklepie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaję się do tabelki: NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa.......Ania............28......Gdańsk............ ...........30.04.....Natalia 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 3. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec......................0 2.05/JULKA 4.natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... .. ............03.05/ (Laura) 5.atena...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ......03.05/ (MILENA) 6..weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 7..Znów_mama.....Alicja.......32........Poznań........ ...............06.05C/ Zosia 8.tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 9..bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 11.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 12.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 13.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 14.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 15.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 16.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 17.cv................Agnieszka....24.........Niemcy...... ...........16.05/ 18. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 19.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 20.Stylowaa........ ..Ania.........30......Chorzów/Islandia...........21.05/ (Nataniel) 21.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 22.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 23.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 24.Agnes71...............Aga........26.......Wrocław.. ..............23.05/C 25.Emilia_83...........Emilia..........27........Wielkopo lskie...........23.05/ (Adrian) 26.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 27.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 28.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 29.tosia204............Agata......28.........kuj-pom..... ............24.05/ (Mateusz) 30.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... .................25.05/ (Kubuś) 31.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05 32.Pristina86...........Natalia......24.....Gdynia/Gdańs k..............26.05/ (Zuzia/Majka) 33...x..................Ania.......22........wlpk........ ..............26.05/Maja i Jasiu 34Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/ (Jaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dałyście czadu kochane przecież dziś sobota a tu taki duży ruch:) Fajnie jejku ja już nie mam siły tyle przed kompem siedzieć a niestety na leżąco się cięzko pisze:( dziewczynki prosiłabym o zmienienie daty porodu przy mnie na 11 maja, bo ja się boję że coś pokićkam. Oglądam właśnie must be the music:) niektórzy mają super głosy tylko pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkamaj - wszystkiego dobrego :) annjaa - ja też jak byłam na usg 3D to zdecydowanie mniej widziałam, najlepsze to było połowkowe, a Twoja malutka to już taka duża :) a odnośnie termometru to jaki polecacie?? taki zwykły elektroniczny, a może do uszka? bo nie wiem na co się zdecydować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze ur.mamy ;) WSZYSTKIEGO NAJ NAJ MAMUSKAMAJ My zamiast łózka do sypialni znaleźliśmy narożnik do salonu hehe wiec jutro też na sklepy pójdziemy ;p Ja właśnie zjadłam omleta, i z miłą chęcią zjadła bym jeszcze jednego ale nie mam już jajek w lodówce ;/ A do sklepu nie chce mi się isc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka ja kupiłam z brauna do ucha, i jestem b.zadowolona mój jak był chory to go przetestował , porównywał z takim zwykłym elektrycznym pod pachę i działał lepiej od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa ale zajeeeeeeeeebisty filmik :D nieskromnie - moj brzuszek tyz tak faluje - ale nie udalo mi sie tego jeszcze nakrecic ;/ booomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyka tabelki :) 🌻NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ🌻 1. annjaa............Ania............28......Gdańsk............ ...........30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 3. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec......................02.05/ (Julka) 4. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ..............03.05/ (Laura) 5. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ......03.05/ (MILENA) 6. weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 7. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 8. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 9. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... .................11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia)15.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlaskie...............15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 19.cv.................Agnieszka....24.........Niemcy...... ............16.05/ 20. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa........ ..Ania.........30......Chorzów/Islandia...........21.05/ (Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 24.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 26.Agnes71...............Aga........26.......Wrocław.. ..............23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolskie...........23.05/ (Adrian) 28.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 29.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 30.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandia...........24.05/ (Amelia) 31.tosia204............Agata......28.........kuj-pom..... ............24.05/ (Mateusz) 32.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 33.Pristina86...........Natalia......24.....Gdynia/Gdańs k..............26.05/ (Zuzia/Majka) 34...x.........................Ania.......22........wlpk............................26.05/ (Maja i Jasiu) 35Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/ (Jaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alejeszcze coś dodam na koncu tabelki :P jak ktoraś z nas urodzi to przenosimy ją z górnej tabelki do dolnej lekko modyfikując dane :D 🌻 NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ🌻 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... . ...........30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 3. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec......................02.05/ (Julka) 4. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 5. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ....03.05/ (MILENA) 6. weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 7. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 8. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 9. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia)15.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 19.cv.................Agnieszka....24.........Niemcy..... . ..........16.05/ 20. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa........ ..Ania.........30......Chorzów/Islandia...........21.05/ (Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 24.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 26.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie...........23.05/ (Adrian) 28.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 29.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 30.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 31.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom..... ..............24.05/ (Mateusz) 32.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 33.Pristina86...........Natalia.....24.....Gdynia/Gdańsk..............26.05/ (Zuzia/Majka) 34...x.....................Ania.......22........wlpk. ...........................26.05/ (Maja i Jasiu) 35Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE🌻🌻🌻🌻 🌻❤️ ❤️NICK.........WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......MALEŃSTWO..T.C./DATA UR....GR/CM❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tigero - pozostaje czekac na zmniejszanie pierwszej i zwiekszanie drugiej tabelki Whoooooooaaa to juz tak niedlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sie u kwietniowek dzieje...hoho :D Trelevinaaa - a Ty jeszcze imienia dla kokosinsiej nie masz? stokrotka - no u nas obstawiam ze 4-5 dziewczyn bedzie kwietniowkami :P A co do stanikow do karmienia...to tak jak napisala znow_mama - dobrze miec 2, jeden w rozmiarze pod biustem jak przed ciazy lub +5cm (zalezy ile przybralysmy w ciazy-nic nie moze uciskac) ale misieczka 1,5 albo 2razy wieksza od normalnej, a drugi pod biustem jak sprzed ciazy i 1 rozmiar wieksza misieczka, przykladowo: Mama noszaca przed ciązą miseczke np 75C, w ciazy pewnie nosi 80C, po urodzeniu powinna mieć staniczki do karmienia w rozmiarze 75E ewentualnie 75DD oraz 75D. Tu macie od wyboru do koloru :) http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=biustonosz+do+karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj najlepszego 🌼. Tigero zaszalałaś z tą tabelką :D, ja tu o stresie na widok skręconego łóżeczka a Ty tu takie rzeczy na forum wyprawiasz ;p. Ja miałam gości, kilka godzin siedzenia na tyłku i wysiadam. Dobrej nocki Majóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki śliczne za życzenia :) Właśnie przed chwilką pojechał mój kuzyn z żoną, posiedziałam trochę z nimi i też jestem już padnięta. Mam nadzieję, że dzisiejszej nocy pośpię sobie troszeczkę :) Brzusio został wyściskany, wycałowany a teraz są tego skutki. Moja mała królewna zaczyna się budzić i rozpychać- ale jak ciocia mówiła, aby się poruszała to nie reagowała :P Hehe Dobra ja już uciekam lulać, bo padam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten niedzielny poranek!!! Mamuskamaj 10000000000000000lat i spelnienia marzen. Ja juz po sniadanku,teraz pije sobie kawke, ogladam ddtvn i relaksuje.Moj M wczoraj mi mowi zebym trzymala synka jak najdluzej w brzuszku, bo jak sie w niego wda, to sie bedzie tak darl....hahaa.Ale wiem, ze juz nie moze sie doczekac i wogole duma go rozpiera...Juz to widze jak sie leje pepkowka... A jutro ciezki dzien, przychodza robotnicy do kostki robic podworko, ale to dobrze, bo bede miec gdzie spacerowac z wozkiem.No wlasnie dalej nie mam wozka, bo nie wiem na jaki sie zdecydowac.Za to wczoraj zamowilismy kolyske sliczna w komplecie z materacem,posciela i ochraniiaczem.Juz sie nie moge doczekac kiedy przyywioza. Pozdrawiam Was wszystie cieplutko i milego dzionka zycze. A jutro wiosnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D U mnie jakoś ostatnio tez czasu brak. Próbuję do was przysiąść już od tygodnia na dłużej i jakoś zawsze coś wyskoczy. Wyprawka jeszcze nie gotowa praktycznie dopiero się zacznę za to zabierać mam nadzieję, że nie za późno. Czytam, że niektóre z was już wszystko mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co do kompletnej wyprawki macie może gdzieś jakąś ściągę ;) żebym mogła podpatrzeć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek:-) Zrobiłam sobie chyba już ostatni w tej ciąży pedicure, matko! jak się zmęczyłam. Na następny już idę do salonu, bo to zbyt męczące, do tego z tysiąc poprawek musiałam robić. Co się nachyliłam to mała, łup! po żebrach i zamiast po paznokciach, malowałam po palcach:-) Dosyć tego. Teraz wywija, jak oszalała, chyba się wkurzyła, że ją matka wygniotła, żeby sobie paznokcie zrobić;-) Mój Krzychu pojechał z Anielką do swojej mamusi:-P a, ta głupia koza powyciągała jakieś stare pościele po siostrzeńcu Krzysia i każe mu to zabierać dla Zosi. Siostrzeniec ma 9 lat i przez te 9 lat te pościele przeleżały na strychu. A ten mądrala do mnie dzwoni i pyta, czy ma to zabierać. Żeby było na mnie w razie czego, że to ja nie chciałam. Powiedziałam cwaniaczkowi, żeby sam ocenił, czy to się jeszcze do czegoś nadaje, czy nie:-P Na szczęście mamy już łóżeczko, bo jeszcze jakiegoś starego rzęcha chciała nam baba wcisnąć. Zostałam sama z moimi chłopcami i z jednej strony fajnie, może skoczymy do kina i na obiadek w mieście, a z drugiej jakoś cicho w domu. Ja to jednak kwoka jestem, jak mi brakuje chociaż jednego pisklaka pod skrzydełkiem to czuję się nieswojo;-) Miłej niedzieli majóweczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Widzę, że zapowiada się prawdziwa leniwa niedziela na topiku :). Ja zaraz mykam na allegro, to już nałóg, z którego nic nie wynika ;). Znów Mama świetnie wybrnęłaś z sytuacji, niech się On tłumaczy czy chce czy nie :D. Fauletka widzę nie ja jedyna bez wózka. Udanego wypoczynku niedzielnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny niedzielny dzionek Weska- Ty nie panikuj tylko się przyzwyczajaj do tej mysli :P nie wiem jak Ty ale ja to już się nie mogę doczekac porodutak bardzo już chce być w jednopaku i mieć małego obok a nie kopacza w brzuchu. Mamuskamaj - hello 🖐️ Fauletka widze u Ciebie tez się uruchomił syndrom wicia gniazdka :P Koralinkaaaa Penelopa ma w posiadaniu taka liste, nawet ja kilka razy tu wklejała Znow_mama jak znam mentalność facetow a tym bardziej jeśli chodzi o ich mamusie to pewnie Krzychu Ci przytarga te pościel :P no chyba ze jest wyjątkiemmój by na pewno przytargała bo to przeciez od „mamusi ukochanej :P Weska - [czesc ] A ja wczoraj przez te pełnie nie mogłam spać i buszowałam po Allegro i zakupialam muszle laktacyjne wczesniej nie mialam takiego wynalazku ale teraz mi kumpela polecila, ze dzieki nim piers lepiej oddycha i szybciej się goi non sprobuje, ponadto znalazłam b.mila Pania sprzedawczynie która mi policzyla tanio za przesylke (6zł) a kupialam u niej: http://allegro.pl/avent-muszle-laktacyjne-zestaw-tanio-i1501581192.html http://allegro.pl/avent-oslona-piersi-brodawek-sutkowych-tanio-i1501581473.html http://allegro.pl/babyono-jednorazowe-majtki-poporodowe-l-5szt-i1501581900.html http://allegro.pl/kompresy-jalowe-5-5-super-jakosc-5szt-tanio-i1501582523.html No i ma ta kobitka produkty Aventu czego nie ma ten nasz psrzedawca jakby ktoraś z Was potrzebowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na mnie pełnia nie wpłynęła, jeśli chodzi o bezsenność, wręcz przeciwnie. Spałam bardzo dobrze, nawet o dziwo wstałam tylko raz do toalety. Chyba Zuzia zrobiła mi prezent urodzinowy i dała trochę wypocząć. Coś zachmurzyło się u mnie i chyba będzie padało, a ranek zapowiadał się tak ładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ.UBRANKA OD ZŁOTÓWKI. ZAPRASZAMY www.lumpik24.pl INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ.UBRANKA OD ZŁOTÓWKI. ZAPRASZAMY www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie majoweczki! Wrocilam do domu i teraz bede miala wiecej czasu. Praktycznie od 1.03 nie czytałam Was wiec jakieś 60 stron mam do nadrobienia:)będę miała lekturkę do poczytania.Mam wkońcu laptopa więc bedzie mi łatwiej.Zacznę jutro.Dzisiaj po podróży jestem zmeczona całą droge źle się czułam mdliło mnie raz aż zwymiotowałam.Rozpakowałam już się ale wszystko praktycznie upychałam nie chciało mi się nic.Nie zabraliśmy wszystkich zakupów mimo ze mamy kombi.Wanienke i cały zestaw wózka teść nam przywiezie za tydzień albo dwa. Nie napisałam WAm chyba jak tam było po wizycie usg 3D 11.03.A więc było super.Dr miał takie podejście że szok.Wszystko mi opowiedział.Każda część ciała opisał.Łączył zwykle usg z 3 d.Pod wzgledem medycznym lepsze jest to zwykle.Wiec teraz juz nie musze o nic sie martwic moj syneczek jest zdrowy.Jezli chodzi o wynik glukozy to powiedzial mi ze nie mam sie czym przejmowac wiec odpuscilam totalnie i wcinam słodkie wtedy kiedy mam ochotę. Podał mi parametry i polezenie. Synek jest w położeniu podł.główkowym post II. BPD 81 mm (32.tc) HC 287 mm(31.4tc) AC 259mm (30tc) FL 60 mm (31.3 tc) SWC 31.3 tc trmin wyszedl na 10 maj wiec 6 dni wczesniej. waga 1718g wiecod 28.02 urosł duzo (1390g) Ciekawe ile teraz wazy jutro mam wizyte o 16 wiec sie okaże. Jutro przesle zdjecia z usg 3d i moj brzuszek bo powiem ze juz jest taki duzy ze mi coraz ciezej.Smerfus jest aktywny teraz juz ma malo miejsca dlatego jak sierozpycha czy kopie to az boli. Teraz ide sie polozyc juz nie moge sie doczekac kiedy WAs poczytam jestem ciekawa co tam u Was sie działo pewnie juz prawie wszystkie jestescie po zakupach.Mam nadzieje ze z Wami wszystkimi jest ok i z Waszymi sloneczkami. Miego wieczorku majoweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
CV jak możesz to napisz jaki miałaś wynik glukozy i po jakiej glukozie i jakim czasie , wyszedł tobie taki wynik .z gory dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :* ja dziś cały dzień jakiś zamulony , i senna jestem. Gdyż pół nocy miałam nie przespanej. Mój bracik dziś w nocy rozwalił auto mojemu Tacie. I po 4 nas obudziła moja mama żeby jechać na to miejsce wypadku a mój był na ur i pił wiec ja musiałam prowadzić i w domu byłam o 7 rano. Zanim załatwiliśmy lawetę zanim auto zawiozła itp. Najgorsze jest to że on sobie zabrał klucze mojemu tacie i pojechał, bez papierów itp. Wpadł w poślizg na skrzyżowaniu jak skręcał i uderzył w mór od przejścia podziemnego! Ja tam tedy zawsze wracam z magazynu i tam zawsze jest tak ślisko ze ja to chamuje przed nim juz 200m wcześniej bo tam jak jest mroź to zaraz lód jest. Już nie raz ledwo co wyhamowałam , przed samym skrzyżowaniem. A on łeb prędkość miał i sobie w zakręt wchodził , mistrz kierownicy! I ja mu nie raz mówiłam o tym ze przed tym skrzyżowaniem tak slisko , ale jak by nie miał prędkości szkody by były mniejsze może by tylko porysował a tak jego wybiło na drugi pas i auto pogniecione całkiem ostro, ze nie ma co go nawet robić. A tata biedny - tylko kasę w plecy. Bo jak mówiłam kiedys handluje autami to był jego zarobek! Żal mi rodziców bo z moim bratem tylko same problemy, oni mają. Już szkoda słów do niego co on wyrabia. Szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×