Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Jeszcze raz, bo coś mi się pogubiło. Sorry. Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116cm Zuzi-mama.............33+2...........16..............107c m cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............103 cm Znów_mama.............35+5..........12..............100 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107c m cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............10 3 cm Znów_mama.............35+5..........12..............100 cm justz.....................34+3..........16...............116 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107c m cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............10 3 cm Znów_mama.............35+5..........12..............100 cm justz.....................34+3..........16............... 116 cm Emilia_83 ..............33+3 ........... 12............. 106 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz kochane po wizycie.i tez dobra i zła wiadomosć.dobra to taka ,ze maluszek przybywa na wadze.raczej nie bedzie wielkim dzieckiem bo ma 2100 jak na razie,ale najwazniejsze ze waga w gore!Położna powiedziała mi ,że jeszcze z kilogram do porodu podrośnie.Zła wiadomosc to taka ze moge urodzić przedwczesnie ze wzgledu na moją chorobe nerek.80% daja mi ze urodze naturalnie a 20 ,ze jednak będzie cesarka.Wszystko rozwiąże sie jak zacznie sie poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane za pocieszenie. Mam nadzieję, że szybko zlecą mi te dni. Jeśli X.. pozwolisz to napiszę do Ciebie smski co tam u mnie słychać. Bo do internetu na pewno nie będę miała dostępu. I już się zastanawiam jak ja nadrobię te wszystkie zaległości. Oj jak ja będę za Wami tęskniła. ;-) Przez te dwa tygodnie od ostatniej wizyty nic nie przytyłam, zleciało mi nawet ponad pół kilograma. Więc jednak te tabletki oczyszczały mój organizm z wody. Dobrze, że jednak idę, bo po co mam później czegoś żałować. Ciekawe jakie badania mi porobią i czy będę przez te dni widziała swojego ukochanego bąbelka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz te dobre wiadomości są najważniejsze ;-) jeśli maluch urośnie jeszcze z kilogram to nie masz się co przejmować. Ja się zastanawiam ile mój będzie miał jak urodzę. Bo waga idzie mu w niezłym tempie. Mam nadzieję, że 4kg chociaż nie przekroczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa jestes? Podaj jeszcze raz przepis na ta paste z makrelą co tam było ogórek cebula? Jestem na zakupach i nie chce mi się przeszukiwać forum w telefonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz te dobre wiadomości są najważniejsze ;-) jeśli maluch urośnie jeszcze z kilogram to nie masz się co przejmować. Ja się zastanawiam ile mój będzie miał jak urodzę. Bo waga idzie mu w niezłym tempie. Mam nadzieję, że 4kg chociaż nie przekroczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107c m cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............10 3 cm Znów_mama.............35+5..........12..............100 cm justz.....................34+3..........16............... 116 cm Emilia_83 ..............33+3 ........... 12............. 106 cm DeeYaa.................35+3...(a tu co wpisac?).....106cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... . ...........30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 3. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec......................0 2.05/ (Julka) 4. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 5. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ....03.05/ (MILENA) 6. weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 7. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 8. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 9. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia)15.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 19.cv.................Wioleta....24.........Niemcy..... ..............16.05/Alex 20. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa........ ..Ania.........30......Chorzów/Islandia...........21.05/ (Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 24.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 26.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie...........23.05/ (Adrian) 28.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 29.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 30.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 31.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 32.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 33.Pristina86...........Natalia.....24.....Gdynia/Gdańsk ..............26.05/ (Zuzia/Majka) 34...x.....................Ania.......22........wlpk. ...........................26.05/ (Maja i Jasiu) 35Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) 36.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/(Zuzia) 37._-KasiaGJ-.......Kasia.....22.......opolskie...... ..........03.05/(MICHAŚ) 38. em_trz..........Magda........22......Żyrardów............. . 23.05 /? 39. DeeYaa.........Hania.........28......wlkp......................08.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 dobrze ze chce poobserwowac, tak na wszelki wypadek, bo wtedy i Ty bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107c m cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............10 3 cm Znów_mama.............35+5..........12..............100 cm justz.....................34+3..........16............... 116 cm Emilia_83 ..............33+3 ........... 12............. 106 cm DeeYaa.................35+3...........11...............106cm ja ciemniak juz poprawilam bo doszlam ze tam maja byc kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O CZIZASS MAJOWKI JAK JA SIE STRASZNIE ZA WAMI STESKNILAM MASAKIRAAAA Trelavinko od razu Ci dziekuje za wiadomosc, bo musze Ci powiedziec, ze zmobilizowalas mnie do odezwania sie do Was. Bo chociaz non stop o Was mysle to nie mam jak pisac i juz sie tlumacze ze wszystkiego. Ostatni raz sie odzywalam tzu przed moja przeprowadzka - wiec ja juz od 'dawna' na nowym mieszkaniu wlasnie wygrzewam moje coraz wieksze dupsko na brand new fotelach w moim nowym livingu w przepieknym sloneczku he he No nie wiem od czego zaczac moze od tego, ze nie mam normalnego dostaepu do internetu nie podlaczyli mi jeszcze stalego lacza i nie wiem kiedy to nastapi :( przez co cierpir przeokrutnie wykupilam na miesiac internet bezprzewoowy i juz po 2 dniach kozystania - typu sprawdzenie poczty wyskoczyl mi komunikat, ze zostalo mi do wykorzystania 20% limitu, wiec wkurzona jestem na maksa bo placic musze a porzytku z tego żadnego. bo do tego raz sie zalaczy a 10 nie i jedna strona otwiera mi sie po kilka minut. teraz wykombinowalam tak, ze pisze w jakims programie do pisania bez urzywania internetu, jak skoncze to go na chwile wlacze by Wam wkleic i wyslac moje wypociny. hmmm XXI wiek - porazka A powiem Wam szczerze, ze strasznie ale to strasznie mi Was brakuje i bez rozmow z Wami czesto panikuje i czuje sie jakbym nic nie wiedziala o porodzie, wyprawce itp no nic. mam jeszcze tak strasznie duzo pytan na ktor e nie znam odpowiedzi a tak to chociaz moglam z Wam pogadac, zapytac, poradzic sie... ciekawa jestem strasznie co tam u kazdej z Was z osobna, jak Wasze Maluszki rosna jak sie czujecie, czy juz czy macie torby popakowane i gotowe do wymarszu o szpitala jak tam nastroje czy sie boicie, czy na naszym topicu panuje wewnetrzny spokoj :) chcialabym wszystko wiedziec ;( kiedys u znajomej zagladalam na chwilke podgladnelam ze dwie stronki i widzialm jakies nowe mamuski dolaczyly chyba (wiec pozdrawiam) a wracajac - przeprowazka to jeden wielki koszmar !!! mieszkamy tu juz jakies 3 tygonie a jeszcze nie wszystko skonczone wyremontowalismy tylko salon sypialnie kuchnie i lazienke, zostal jeszcze przedpokoj, klatka itp nie wspominajac o ogrodzie - niedlugo wygladajac przez okno bedzie jak w buszu, chociaz zostal juz ochrzczony pierwszym grilem :) w ogole przy przeprowadzce okazalo sie, ze zostaniemy praktycznie bez mebli bo zamiast full furnished jak mialo byc zastalismy part. czyli lozko i 2 szafy w sypialni i to wszystko! takze bylismy zmuszeni kupic sofe, fotele, lawe komode na rzeczy malego - po prostu takie rzeczy normalnego codziennego urzytku bez ktorych ciezko jest sobie poradzic. do tego jednego dnia wypadlam na miasto i zakupilam wanienke rzeczy do kapieli, kosmetyki, i wiele innych gadzetow dla Lolunka i zrozumialam dlaczego na bankomat mowi sie 'sciana placzu' po wszystkich tych zakupach itp patrzeac na wyciag z banku mialam nadziej, ze to nie moje konto - Malego jeszcze nie ma a jzu wyczyscil rodzicow prawie do dna he he a wypadlam na te zakupy dlatego, ze bylam u lekarza jakies 2 tyg temu - skonsultowac te dziwne wyniki ze szpitala i lekarza powiedzial mi odatkowo, ze te bole brzucha i skurcze to sa te przepowiadajace ale, ze sa jakies niepokojace i dostalam jakies leki by sie Mlody za szybko nie wyklułbo cos mu sie chyba na swiat spieszy. wiec sie troche przestraszylam i pokupowalam reszte potzrebnych rzezcy, by nie obudzic sie z reka w nocniku. teraz jestem w trakcie prania juz chyba z 4 poszly jeszcze ze 2 i bedzie koniec. moja szwagierka sie smieje, ze jestem szurnieta bo piore i prasuje kazda jedna rzecz dla Malego. nie wazne czy nowe, czy uzywane z odzysku. przeciez nawet te posciele, sliczne kolorowe ale smierdzace chemia i jakos malo delikatne, sztywne mi sie wydaja i piernik wie kto tego dotykal, nawet w sklepie. wole wszystko poprac i poprasowac i miec spokojna glowe. wczoraj to prasowalam chyba z 5 godzin. aha wlasnie ... jeszcze kilka tygodni temu jak pisalyscie, ze pasujac 10 minut 5 musialyscie odpoczywac, ze bylyscie zmeczone po zwyklych zakupach, czy ugotowaniu obiadu - a teraz juz wiem co to znaczy - dopadlo i mnie. niestety. nie moge nic praktycznie robic bo sie zaraz mecze i do tego pamietacie historie z 'niezdiagnozowanym' moim bolem w prawym podzebrzu - historia lubi si epowtarzac tylko, ze teraz nie mam chwili spokoju. Lolunek jest w brzzuchu tak strasznie wysoko, ze stopy trzyma mi dokladnie w zaladku i w zebrach i jest to tak niemilosierny bol ze szok. w poniedzilaek miakam wizyte w szpitalu z polozna i sama byla w szoku jak sie uzlozyl. powiedzial, ze jak pracuje czegos takiego to jeszcze nie widziala. juz z reka na sercu mowie, ze wolalabym miec duzy brzuch niz takie ekscesy. chociaz musze sie pochwalic, ze moj brzucho mozna dumnie nazwac ciazowym bo osiagnal juz rozmwiary 96 cmm w obwodzie :) gdybyscie prowadzily jeszcze tabele to na dzien dzisiejszy u mnie bylo by - 35+6 tydz ........ 96 cm ....... +8kg nie pamitam dokladnie jak i co sie tam wpisywalo, ale mam nadzieje, ze mniej wiecej tak powoli zaczynam pakowac rzeczy o szpitaal tzn na razie wszystko szykuje i w najblizszym czasie spakuje zeby torba sobie spokonie stala i czekala na swoj wielki moment a wlasnie - na tej mojej pon wizycie w szpitalu chcialam sie wystzskiego dokladnie wypytac, jak mam napisac palan porodu, dowiedziec sie o rodzaje znieczulenia, o liste rzeczy do szpitala no i polozna zmierzyla mi ciesnienie, zmierzyta brzuch przy czym jak tylko zaczela dotykac brzucha to sie Mlody tak wkurzyl, ze przed nia uciekal i nie mogla zlokalizowac jak lerzy i tak sie zdenerwowal, ze maial tetno z 200 no i musiala mi ustalic wizyte na usg bo nie byla w stanie wyczuc jak lerzy bo stwierdzila, ze przez to jak sie wierci to czuje same konczyny :) to ma synus po mnie - nie lubi jak go ktos dotyka heh no i zmierzyla co miala zmierzyc ja chce jej zadawac te wszytskie pytania, a ona do mnie ze 'moj czas sie skonczyl' ze ma nastepna pacjentke i jak mam pytanaia to moge zagac jej na nastepnej wizycie za 2 tyg juz nie wiedzialam, czy ja mam sie smiec czy plakac. i powiem Wam jeden piernik czy pl czy uk wszedzie maja olewatorskie podejscie no i juz nie na zarty boje sie porodu, a raczej chwili jego nadejscia. no bo ja tu kompletnie sama jestem, moj Seba ostatnio do pracy wychodzi o 7 rano a wraca o 20 nie ma go calymi dniami, do szpitala mam kawal drogi i ostatnio sie dowiedizlam od znajomej, ze nie wszyetkie korporacje taxowkarskie chca zabierac kobiety w ciazy (rodzace) do szpitala bo sie boja, ze beda musieli odbierac porod w aucie ale, ze wody plodowe kobiecie na fotel odejda. wiec chyba bym spazmy dostala gdybym byla sama w domu, zaczelo by sie, zadzwonilabym po taxi a ktos by przyjechal i powiedzia, ze jak rodze to on mnie nie zawiezie a przeciez nie da sie przewidziec dnia i godziny wiem, ze pisze strasznie chaotycznie ale tyle czasu z Wami nie pisalam i tyle mam do powiedzenia, ze az sama sie mieszam :) pochwale Wam sie jeszcze, ze udalo mi sie zakupic ten wozek, ktory tak bardzo chcialam czyli Qunny buzz 4, a ten ktory mam teraz (graco travel system 3in1) wystawie gdzies na sprzedaz :) pozostalo mi jeszcze kilka rzeczy o kupienia ale to juz na spokojnie, np pieluch mam tylko jedna dzuo pake , ktora starczy pewnie na niecaly tydz wiec tzreba dokupic, sobie chcialam kupic kosmetyki do szpitala w malych buteleczkach taki travel pack bo po co mam brac wszystko w wielkich butelkach. wydaje mi sie, ze mam za malo spiochow dla Lolunka, ale to jzu kupimy jak sie urodzi bo cos czuje w kosciach moich biednych, obitych i obolalaych, ze sie urodzi dosc duzy :) podobna jest tak, ze nasze szkraby od 7 - 8 miesiaca mniej sie ruszaja bo maja za malo miejsca i im ciasno. Mojemu na pewno ciasno, ale rusza sie kopie i kreci jeszcze wiecej niz wczesniej, sprawaiaj mi oczywiscie wiel przyjemnosci ale i massse bolu. bo ani siedziec, ani lezec, chodzic - koszmar. ale jeszcze tylko z 4 tyg z malym haczykiem i bedzie z nami. oczywicie 4 jesli sie nie zdecyduje pojawic wczesniej :) taz z tydz wczesniej to nawet nie maiala bym nic przeciwko :) AAAAAA no i najwazniejsze wybralismy imie :) tzn wreszcie postawialam na swoim bedzie Alexander :) Alexander Sebastian (2 imie po tatusiau) wiec jesli po porodzie nic sie nam nie odmieni bedzie Alex tak pisac samemu to zadna frajda - bo ja tu pisze i pisze a potem jedynie zajze na chwilke do Was tak podejzec chociaz ze 2 stronki :( nawet nie mam tu w okolicy kafejki, zeby chociaz na pol godz dziennie do Was popisac mam nadziej, ze sie wkrotce nade mna zlituja i podlacza mi ten interenet chciaz moze to potrwac jeszcze z miesiac :((( teraz juz koncze - chociaz walnelam epopeje niezla :) postaram sie zagladac co pare dni tak choc na 5 min ZYCZE WAM KOCHANE DUZO ZDROWKA DLA WAS I DLA SZKRABKOW, DUZO CIERPLIWOSCI I SPOKOJU NA TYCH OSTATNICH PRZEDBIEGACH TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZEBY KAZDA ROZPAKOWALA SIE W SWOIM CZASIE :) SCISKAM WAS WSZYSTKIE CIEPLUTKO BUZIAKKKKIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X - urocze są te zdjecia USG strasznie podobają mi się USG bliźniąt nie wiem czemu:P poniżej daję linka do zdjęć koleżanki brzuchola:) urodziła 27 maja 2009 dwóch chłopaków :)) w 37 tc bodajże, ale własnymi siłami bez cc:) co ponoć rzadkie w przypadku bliźniąt:) http://www.garnek.pl/zoosia/a/?m=200901 http://www.garnek.pl/zoosia/a/?m=200902 w tych z kwietnia wielki brzucol już miała:P http://www.garnek.pl/zoosia/a/?m=200904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA wow poszlas po bandzie z tym wpisem :) pozwole sobie Ciebie dodac do tabelki skoro podalas wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107c m cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............10 3 cm Znów_mama.............35+5..........12..............100 cm justz.....................34+3..........16............... 116 cm Emilia_83 ..............33+3 ........... 12............. 106 cm DeeYaa.................35+3...........11...............10 6cm jaTUŚKA................35+6.............8.................96cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej JaTuśka!! Kupę czasu Cię nie było, dobrze że wszystko ok :) Dopisuję Jatuśkę i siebie do tej nieszczęsnej tabelki :p Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107c m cv.......................34+2............12..............102cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16..............102cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19................113 cm Pristina86...............33...........12................97 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............10 3 cm Znów_mama.............35+5..........12..............100 cm justz.....................34+3..........16............... 116 cm Emilia_83 ..............33+3 ........... 12............. 106 cm DeeYaa.................35+3...........11...............10 6cm jaTUŚKA.................35+6............8................96 cm Justynka_87...........32+1............14...............105 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina86 faktycznie spory brzuszek :) a tatuaz jej sie nie rozciagnal po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po wizycie USG. justz - Ty mówisz że twój maluszek z wagą 2100 to malutki a moja malutka 1850 . W sumie lekarz powiedział że to dobrze jak na 34 tydzień, ale ja i tak się martwię czy to nie za mało bo wasze dzieci o wiele więcej ważą. Ale zdjęcie z USG jest śliczne bo malutka z otwarta buźką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzi_mama nie ma co porownywac, od ktoregos tygodnia dziecko w brzuszku rozwija sie w swoim wlasnym tempie, a jak lekarz mowi ze jest ok to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna_87 ale Ci zazdroszcze, ja na wizyte musze czekac do wtorku, pewnie moja corcia bedzie juz kawal byka :) a ile Twoje malenstwo mialo ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina86 - super zdjęcia, i fajne dzieciaki, bo pozwoliłam sobie podejrzeć miesiące, w których już były na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeYaa - 3 tygodnie temu, w 29tc 2 dn ważył 1531 g :) Nie wiem w jakim tempie rosną teraz dzieci, ale myślę że tak z 2 kg będzie ważył... Może więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- ja kupilam od tej babki: u_bar i ona ma drugie konto tez: mariabardzinska. ja kupilam bialy jeden za 8,99 i jest super mieciutki i nie z tego sliskiego materialu tylko bawelna emilia- ale Twoj maluch tez juz wielki:), gratulacje. mowilam Ci ze Cie szybko wypuszcza jesli juz wezma do szpitala takze glowka do gory i dobrze ze znalazlas plusy pobytu w szpitalu czyli rozpoznanie co i jak.szybko Ci mina te dni i bedziesz spokojna:). Pisz smski ile chcesz i o ktorej chcesz hehe bo ja nie sypiam-pamietaj:P ja bede dziewczynom przekazywac wiadomosci i beda na biezaco co u Ciebie. trvelinka- i jak Ci pransko idzie?:P jatuska- no nareszcie baboooo sie odezwalas:) my sie tu martwilysmy ze hej o Ciebie. Dobrze ze u Ciebie wszystko ok i ze sie urzadzasz. Brzucholek piszesz ze rosnie, maly kopie-u mnie tez do bolu hehe:PKochana trzymaj sie i czekamy az Cie podlacza na stale. pristina- brzucholek Twojej kolezanki slodkiiii:) duuzy ale piekny:) Ja Wam tez przeslalam na maila w koncu zdjecia moich maluchow. Na razie tylko3 ale wrzuce wiecej jak maz dalej zeskanuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcieeeee Julietta 40 Odpisuje Tobie odrazu bo to moze być dla Ciebie wazne. Odnośnie ubezpieczenia kochana Twojej mamy. Składka 35 zł na 7,000 - to prawda. W tym jest Zgon jej, teściów i rodziców Twojej mamy oraz wypadki całodobowe. tyle. Można raz na rok sobie podnieśc sume ubezpieczeniową, ale to osobiście mama musi się udac do PZU. Dodatki też są teraz lepsze, można zapytać np. Co może sobie dokupić? Nie nadrobię was dziewczyny nigdy- szlaejecie z tematami. Dodam tylko ze w MAKRO są chusteczki z bambino po pupci naszych maluszków po 5 zł. Pakowane po 2 szt. Razem 10 zł. Ja juz kupiłam. Więc to taka jakby nowośc dla tych co jeszcze nie mają. dalej was czytam.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzi_mama nie martw sie moze malenstwo po prostu drobniutkie bedzie i tyle, a jakby bylo cos nie halo to by na pewno Ci powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
em-trz - no taki najpierw chciałam Tako. Teraz juz kupuje z firmy Riko Alpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzi_mama- nie martw sie waga gdy lekarz powiedzial ze jest ok, przeciez kazde dziecko jest inne. moje Szkrabki bede kruszynki ale sie nie martwie bo lekarz mowi ze jest ok.glowa do gory Justyna- fajnie ze jutro podejzysz Jasia. ja za 2tygodnie jak wytrzymamy:P Pristina- a chlopaczki cudni, urwiski sa czy spokojni?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×