Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Lorien - to nie jest taki ból ze wogole nie moge chodzic, tylko zakluje i pusci i tyle.. x- jak minie 23kwiecien to zdradzisz nam kto byl w tym snie Nasz PROROKU :P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja tak dawno nie robiłam tej pasty ,że nie jestem pewna,muszę mame podpytać,ale to chyba tylko jajka i majonez no i sól ,pieprz,bo cebuli to chyba nie było,nie nie ,na pewno nie było,a ze szczypiorkiem może byc dobre:) ..x.. dawaj przepis na ciasto,bo mojemu się przyda;) A mysmy ostatnio kupili taka mieszankę,wyglada jak mąką i z tego się ciasto do pizzy robi,a dodaje sie tylko wodę,olej,sól i cukier. Ciekawe jak to wyjdzie Kasiulaa wiem o czym mówisz ,ja tez bym chciała wszystko mieć już w nowym domciu choćby na świeżo,ale już przyszykowane tam Trelevinaa ja też mam takie różne bóle i właśnie zwalam na ułożenie małego Ale ja dzis leniwa,w domu nie zrobione prawie nic jeszcze. Zabieram sie do roboty,bo zaraz koniec dnia będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do pasty jajecznej dodaje majonez najlepiej dekoracyjny i szczypiorek i sól i pieprz i tyle :) I świeże pieczywko do tego i mi smaka narobiłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joo jak minie 23 to Wam napisze bo teraz nie bede tej majoweczki stresowac:P faktyczie chyba cv chciala przepis na ciasto do pizzy.jak maz wroci to napisze dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi smaka narobilyscie na ta paste jajeczna aj jaj jaj, chyba maz dzis bedzie musial zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa chodzi mi o pas po porodzie , ja myslalam raczej o czyms takim http://allegro.pl/tummy-trimer-new-gorset-pas-poporodowy-hit-l-xl-i1527490133.html Lorien dziekuje za odpowiedz Narobilyscie mi smaka na paste jajeczna i wlasnie wcinam kanapeczki ze swiezutka pasta :) Wlasnie dostalam wiadomosc od kolezanki ciezaróweczki majóweczki, ze wyladowala w szpitalu bo dostala skurczy i ma rozwarcie na 2 cm :( a termin ma dopiero na 26 maja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeyaa- uuu, to ma ta kolezanka termin jak ja na 26 maja. Ech oby ja podtrzymali jeszcze bo jutro dopiero zaczynamy 34tc. filmik zabojczy:P rozwalaja mnie te blizniaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... no wlasnie juz jej napisalam ze ma swojego maluszka postraszyc ode mnie ze nie moze on wyjsc przed moim malenstwem:) mam nadzieje ze poslucha. Na szczescie wyladowala w szpitalu gdzie jest dobra opieka nad wczesniakami, czyli tam gdzie Znów_mama i tigero beda rodzily. A widzialyscie filmik z bobasem ktory wywija w pampersie na stole do piosenki shakiry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobry ten filmik,ale gaduły małe,no,to taki przedsmak dla ..x.. :D DeeYaa nie wiem czy te pasy się bardzo skutecznością różnią badź wygodą. Ja go wtedy kupowałąm w aptece,pamietam,że to była guma na przylepcach ,chyba troche węzszy od Twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce to zaraz poszukam ten filmik i wrzuce stylowa ja sie kompletnie na tym nie znam, a chcialabym miec po ciazy taki brzuszek jak przed :) a boje sie ze samymi cwiczeniami to malo zdzialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że Emilia się odezwała :). Z tym korytarzem to przegięcie. DeYaaa 3mam kciuki za koleżankę. Kurczę teraz to każdy dzień dłużej w brzuchu się liczy. Trelevinnaa chyba wiem o czym piszesz z tym kłuciem. Mam coś podobnego. W ogóle często mnie kłuje tam dole, coś ciągnie. Miałam iść po szlafrok a to kawałek, nie ogromny ale jednak trochę. No i zrezygnowałam. Często mnie boli i duszności napadają no i wpadam wtedy w panikę. Ograniczyłam się do osiedlowych zakupów. Nie wiem jak ja dokończę tą wyprawkę. M wyciągnąć na zakupy niby mogę ale czasami tylko mnie na nich stresuje ;). X bo ta stronka dla takich jak ja co mają kompleks małych piersi, jak sie tam wyliczysz to od razu przechodzi ;) :D. Zamówiłam 2 zgodnie ze stroną, którą podałaś zobaczymy czy trafiłam. Co do pasów to nic o nich nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUŻ SOBIE zażyczyłam od mojego że ma mi kupić steperek ale to wiadomo bardziej na nogi i pośladki , o brzuchu jeszcze nie myślałam, jak go przywrócić do stanu pierwotnego hmm... DeeYaa - ok czekam na link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre te filmiki są ... takie małe dzieciaczki a tyle radości dają wystarczy popatrzeć 2 min na taki filmik i już banan od ucha do ucha. A niedługo to będziemy mieć tak cały czas. Ciekawe co te nasze Gwiazdy będą wyprawiały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córa jak bedzie po ojcu to juz widze jaki asior z niej wyrosnie ;) zreszta kazdy maluch jest pocieszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ten chłopczyk od samby to niesamowity,aż się wierzyć nie chce jak dawał. Jakie wyczucie rytmu,boski:D DeeYaa no niestety wiecej nie pomogę,bo ja pas szybko w kąt rzuciłam,bardziej mi służył jako pooperacyjny niż odchudzający. A może lepiej w aptece kupić,może farmaceutka bedzie potrafiła lepiej doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak bedę chciała ćwiczyć to bedę miała na czym,żeby tylko mi się chciało. My bierzemy po to 3 duże sypialnie żeby jedną przeznaczyć na siłownie dla męża. Teraz tylko trochę samozaparcia i poleci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ostatnio też białe jadłam i dają radę, hehe X ja bym na Twoim miejscu nie kupowała na zapas. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Otóż jeżeli się okaże, że maluchy mają uczulenie na daną markę to wówczas kasa wyrzucona w błoto będzie. Ja kupiłam na razie jedną małą paczkę do szpitala i dużą do domu. Później najwyżej męża wyślę, jak wszystko będzie ok; Ale niech się wypowiedzą doświadczone mamy. X napisz kto to był. Oj Ty niedobra babo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie słyszałam o tych 2 tygodniach dla mężczyzn ... Z jakiego tytułu one przysługują? A trzeba mieć jakieś mleko początkowe na wszelki wypadek do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. tych pieluch to ja na początku zużywałam 150-180 szt ale ja tak jak mamuśkamaj uważam ,że lepiej się wstrzymać na razie z robieniem tak dużych zapasów. Ja mam jedną paczkę pampersów i muszę jeszcze posłać kupon na darmowe libero ,a potem bedę dokupywać na bieżąco Tatusiek wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych pasów to zakupiłam na allegro jeden mniejszy drugi większy.. nie wiedziałam który będzie odpowiedni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
em_trz są to 2 tyg opieki nad żoną warto sobie je wykorzystać:) co do mleka to zależy od szpitala np w moim szpitalu takie mleko jest ogólnie dostępne więc nie muszę brać swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×