Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Znowu mamo i Ateno GRATULACJE:))) teraz już będziemy wszystkie powolutku się rozpakowywać:)) Justyna 87 my pewnie jako ostatnie:P bo na ten sam końcowy dzień majowy mamy termin;) Mnie nie męczy absolutnie nic, zero skurczów, bóli czy tym podobnych... tylko mała rewolucja w kibelku, tak jak wcześniej zaparcia to teraz leci ze mnie jak woda... pozdrawiam mamuśki rozpakowane i te w dwupaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja widzę, że Wy tu spisek założyłyście ze Znow_mama, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena gratuluję:) ale pięknie dziś się dzieje:-) zosia i milena się zmowily:-) dużo zdrówka życzę:-) JaTUSKA czekam więc na takiego sms :-) z radością przekaże dziewczynom nowiny jak urodzisz Lolunka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena GRATULACJE!!! :)) fajnie ze tak sprawnie idzie, miejmy nadzieje ze dalej tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena gratuluje:) ale super szybki poród tylko pozazdrościć.... Ale dzisiaj dzień może jeszcze któraś się dzisiaj rozpakuje:) do północy parę godzinek zostało:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena - gratuluję kochana, tak właśnie od rana myślałam o Tobie i czułam, że to dzisiaj Twój wielki dzień. Cudownie!!!! teraz czekamy na relacje no i zdjęcia Kruszynki:))) Uwaga, uwaga - torba do szpitala spakowana. Ale dziwne uczucie.... Jutro wizyta kontrolna;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, Znow mama, Aniołek - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie ok, nadal nic, boli mnie głowa, źle się czuję, jakoś tak mi słabo, ale ciśnienie ok. Chyba się położę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
chyba ja jako jedyna pomarańczka pogratuluje atenie (za pomoc odnośnie odszkodowania z pzu życie dla męża :-) ) szybkiego porodu i ogólnie niech Milenka rośnie zdrowo Tobie :-) a mi jeszcze do połowy czerwca czekać na ten moment :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina - Ty też masz na ostatni dzień maja? W tabelce widzę, że na 26... Ale i tak blisko mnie, więc pewnie rozpakujemy się podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ - STRAMA SIE WAS CZYTAC NA BIERZACO ALE ROZNIE TO BYWA ... GRATULUJE MAMUSIA ANJAA , ANIOLEK 81 !!!! ZNOW_MAMA GRATULUJE WKOŃCU ZOSKA ODPUSCILA I WYSZLA. WIDZE ZE MAMY MAJ I WKOŃCU SIE RUSZYŁO ;) Atena _ GRATULUJE !!! WIDZE ZE NARAZIE WSZYTSKIE SZYBCIUTKO RODZIMY I OBY TAK DALEJ !!! u nas dobrze, tylko dzis w nocy mała obudziła sie do karmienia a ja mam miekkie cycuszki nic mi sie tam mleczka nie wyprodukowało bylam zdziwiona bo zawsze w nocy budziłam sie cala mokra zalana mlekiem. Mala saczyla 2 cycki przez 1,5h bO jakies resztki byly i malo lecialo. 4h potem znowu pora na karmienie a tam susza, nawet kropelka mi nie poleciala. Chyba mi zanikla ta cala laktacja, mala dostala dzis sztuczne mleko, zaczelam pic te herbatki na laktacje moze cos uratuje. Wczesniej wylewalam do zlewu mleko bo tyle mialam a teraz nie mam nic ach... Jutro jadę do Krakowa na zdjecie tej szyny i załozenie nowej, mam nadzieje ze bedzie choć troszeczke poprawy już z tą stupką małej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena gratki!!!!!!!!No dziewczynki mysle, ze teraz to juz poleci.A jak czytam o tych szybkich porodach to mnie zazdrosc normalnie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy Ależ się dzieje Znów_mama, Atena gratulacje 🌼 🌼. Świetne wiadomości na topiku . No jak już się Zosia z Milenką zdecydowały to teraz się na pewno posypiemy . Duzo zdrówka dla Maleństw i siły dla świeżo upieczonych Mamusiek . Czekamy na szczegółowe opisy i zdjęcia oczywiście . Emilia, Klara bardzo dziękuję za pamięć 🌼. Walczyłam z netem niestety, myślałam że już nigdy się go nie doczekam jakaś awaria sieci czy coś ale już jest i tak ma zostać kurczę, bo już się uzależniłam od naszego topiku :D. Ja nadal w dwupaku . Spisałam sobie parę telefonów do Was żeby w razie W się pochwalić od razu :D. U mnie wciąż nocne wybryki Małej, tak mi daje popalić że nie wiem co się dzieje. M się śmieje, że Mała się szykuje do przeprowadzki na drugą stronę brzucha więc sprząta po sobie :D. Wczoraj trochę połaziłam po spożywczakach na wypadek szpitala i wieczorem jak się położyłam to ledwo wstawałam siku. Ten ból w pachwinach jest okropny o którym piszecie, no i do tego czuję wyraźnie jak Mała mi się wwierca w dół. Klara ja tak myślę, że nasze córy to punktualne po prostu są. Zobaczysz 5 maja będziemy pisać, że właśnie urodziłyśmy i tego się trzymajmy :D. Ja muszę tylko przetrwać noc z 4 na 5 bo M ma nockę więc będę sama w domu, wszelkie bóle mi wtedy niepotrzebne bo jeszcze niepotrzebnie spanikuję. Trelevinaa wypoczywaj Kochana, eh pozazdrościć można tego morza . Penelopka rozumiem Cię doskonale z tymi palcami. Mam to samo, no i spuchnięty nadgarstek często. Ja wyniki mam ok, a takie puchnięcie podobno normalka w końcówce zwłaszcza więc zostało mi się przyzwyczaić. Agnes deszcze ze śniegiem ?? Szok. Bunia mnie też tak kłuje często, nie wiem co to. Lekarka mówiła, że to normalne ale w sumie nic nie wyjaśniła a ja też jakoś nie wnikałam. Emilia tylko się nie rozchoruj w końcóweczce. Działaj szybko żeby Cię przeziębienie nie dopadło. Zdradliwa ta nasza wiosna . Z tym porodem mam identycznie :D. Już bym niby chciała ale niech mnie coś zaboli i tak sobie myślę, że w sumie to mi się jeszcze nie śpieszy :D. Zrozum tu kobietę ;). Lorien fajnie, że masz rodziców obok, zawsze to pewniej . Justyna no tak to jest, jak się zaczną wysypywać pieniądze z portfela to końca nie widać. Dudyska to pewnie czop był. Jednak to niekoniecznie znaczy, że poród na dniach. W każdym bądź razie organizm coraz bardziej gotowy do tego wielkiego dnia . Dziewczyny a ten czop to zawsze powinien być podbarwiony ?? Pytam, bo ja miałam jakiś śluz ale biały. Eh mi to się pewnie wszystko dopiero na porodówce zacznie. Mamuskamaj i Klara powodzenia jutro na wizytach . Tigero no to Tymonek się zlitował wreszcie nad Tobą . Może On chce Cię zaskoczyć. Wiesz wszystko niby ucihło a tu nagle jak się nie zacznie , tego Ci życzę . DeYaa faceci tak mają :D. Nie martw się mam podobnie często. jaTatuśka fajnie, że się odzywasz . Kasiula trzymam kciuki za stópkę Julki. No i za laktację oczywiście, mam nadzieję że herbatki Ci pomogą 🌼. Ok. Dziewczyny na razie kończę bo już ledwo stukam w ta klawiaturę przez te nadgarstki. Pozdrawiam gorąco wszystkie 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna_87 ja to w ogóle mam 3 terminy... 26 maj, 27 maj albo nawet 3 czerwca, dwóch ginekologów to czasem problem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te pozostałe to z usg, tak? Z ostatniego usg mi wyszedł 13 maj, ale mój synek to klocek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 maj z miesiączki, potem 26 maj z USG był a na wizycie 32 tc (mała ważyła 2000 g więc chyba dużo) on powiedział, że ciąża jest o tydzień do tyłu i, że może nawet 3 czerwca, już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny popatrzylam w tabelke i luzik. Jestem 24 w kolejce.Ale Weska, Klara...... A tak wogole niech ktos mi dopisze w tabelce Wiktor proooosze, bo ja niewiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. ....TERMIN/PŁEĆ 1. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 2. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 3. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 4. klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 5. Tula....................Asia.......32.........Poznań....... ...............05.05/ (Gabrysia) 6. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 7. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 8.DeeYaa........Hania.........28......wlkp.............. ..... .......08.05/ (Anastazja) 9.esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 15.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/ (Maja) 19.cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 20.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 24. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S (Wiktor) 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 26.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 28. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 29.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 30.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 31.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 32.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 33.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 34.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 35.Pristina86...........Natalia.....25.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 36...x.....................Ania.......22........wlpk .........................26.05/ (Maja i Jasiu) 37. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 38.Justynka_87......Justyna......24.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK .......IMIĘ.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce........22......Sosnowiec.........Julia.............. ...39/22.04-SN.......3100/52 2) kari86.....Karolina.....24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela.....39/29.04-SN.......3100/54 3) annjaa.....Ania.........28......Gdańsk...........Natalia... .........40/01.05-CC.......3700/60 4) Aniołek81.....Mariola....29.....łódzkie........Milena.... .........40/02.05-CC.......4000/58 5) Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań.....Zosia..... .......40/03.05-SN....../...... 6) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIAŁA......Milena..... ..40/03.05-SN......3000/54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari86:)) urocze fotki JaTuśka a Ty dalej taka chudzina jak byłaś? :)) przeglądałam zdjęcia stare nasze i miałaś najmniejszy brzucholek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki wyslane!! nie mam zbytnio czasu was czytac ani odpisywac bo moj M nie ma jeszcze wolnego i calymi dniami spi a w nocy w pracy jest!!:( ale na szczescie dzis ostatnia nocka wiec mi wiecej bedzie pomagal!!fakt ze teraz pomaga mi mama ale nie chce jej za bardzo wykorzystywac!! gratulacje dla rozpakowanych mamusiek!! oki uciekam do malutkiej!! powodzonka dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenko Gratulacje dla Ciebie. Nareszcie i Ty się doczekałaś swojej Królewny ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari śliczna ta Wasza Nelcia ;-) cudowna dziewczynka. Teraz dużo pracy przy takim dziecku, to i pomoc Mamy i męża się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny to bardzo nerwowa jestem szkoda gadac tak mnie brzuchol boli az ryczec mi sie chce dotknac sie nie moge ale to chyba maly taki wycisk mi dali bo mysle ze skurcze to az do samego dolu ida a mnie gora boli i najbardziej prawa strona kiedy on zechce wyjsc z mojego brzucholka??ehh Dzisiaj nie obejrze mojego serialu m jak milosc bo moj m z tesciem ogladaja ranczo a ja za bardzo nie lubie wiec postaram sie zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari a ta twoja Nelcia przecudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
priostina a z tymi terminami to ty masz niezly meksyk heheh ale ja bym sie trzymla terminu wg miesiaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv a może jednak się coś dzieje? Obserwuj się może się akurat coś rozwinie?? przecież Ty też już jesteś blisko terminu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa prosiła o przekazanie gratulacji wszystkim nowym mamuśkom ;-) I życzy im dużo zdrówka i powrotu do sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł babki ;) Witam z powrotem, ja juz w domu ;) Padam oczywiscie na pysk, ale warto bylo, taki wypad przydal mi sie ;) i mimo iz od wczoraj przezywalam wewnetrznie ze nie mam swojej torby do szpitala w razie "W" to i tak wartoooo!!!! kurde dzisiaj jak tak odczytalam ze Ala i Aneta urodzily.. to powiem szczerze ze taka radosc poczulam, a potem pomyslalam kurde ale to juz blisko, odwrotu nie ma.. a bol.. ehh az nie chce myslec na ten temat :P Kari widzialam zdj malutkiej - sliczne :) domyslam sie ze nie jest latwo ale fajnie ze chociaz mamuska Ci pomaga, a mąż no niestety musi na Was zarabiac :D:D:D:D Kasiulaa fajnie ze piszesz ;) mam nadzieje ze z nozka malej Julci wszystko sie ulozy.. co do laktacji ja sie kompletnie w tym temacie nie znam.. ale moze rzeczywiscie te herbatki ci cos pomoga i czeste przystawianie malutkiej do cyca?? nie wiem sama, aaa w szpitalach czesto dyzuruje pogotowie laktacyjne wiec moze oni by Ci cos doradzili?? :) 3maj sie kochana :))) nooo co do KasiGJ - ona cos dlugo nie pisze, moze juz jest po? Pisalam do naszej Andzi X, mowila ze dzisiaj do nas napisze ;) tak wiec czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majowki. Dzis widze dzien wiesci. Atenko, Znow-mamo , Aniolku- moje serdeczne gratulacje:) jakbyscie sie zmowily ze dzisiaj rodzicie:) Zycze zdrowka dla maluszkow i dla Was. Dajcie znac jak bedziecie mialy czas jak porody. U mnie chcieli znowu wywolywac mi porod bo Jasio mial ranoo na KTG puls 180 . jednak zrobili i powtorne badanie po poludniu i juz wyszlo ok bo poprostu dzidzie rano urzadzily sobie w brzuszku mamy wojne:P Boje sie jutra bo bede robic mi usg i pewnie badanie i ze znowu wymyslka ze chca mi wywolywac porod. Ja jednak nie mam zamiaru sie na to godzic bo dzidzie sa malutkie i chce aby rosly no chyba ze lekarze przedstawia mi jakies konkretne argumenty ze z Jasiem gorzej i trzeba dzialac.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia nie wiem jak tam mam 2 dzien wczoraj tzn 2 wieczor wczoraj jak patrzylam to co 20min mialam tak regularnie takie bole i sama nie wiem czy to skurcze czy to tylko maly.Mamusie doswiadczone czy skurcze jak wy czujecie to czujecie je po calym brzuchu az do dolu i czucie go jak na miesiaczke? no nic bede obserwowac:) x Kurcze to jednym slowem lekarze graja ci na nerwach masakra ale mam nadzieje ze wszystko jakos sie ulozy ile twoje sloneczka teraz waza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×