Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość kjhgfdfghj
sory, ale uważam że podrównałam lepiej niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki ja tez od rana sprzatanko!wczoraj sprzataam i dzis od nowa i dalej nic no swira mozna dostac!pisalam dzisiaj z moja znajoma ktora rodzia w marcu i mi napisaa ze wszystko bylo do wytrzymania do czasu podonczenia kroplowki z oksytocyny.potem to masakre miala.wiec tak mnie nastraszyla ze juz mam dosc skoro ja od poczatku mam miec oksy podawane na wywolanie.dlatego tak probuje na wszystkie sposoby a tu nic.mezulka tez juz drugi wieczor do przytulanka zaprosiam dzis pewnie znowu go zmolestuje ale to nic nie pomaga.no juz sama nie wiem co robic a do srody wieczorem juz tak mao czasu.....chyba bym wolala czekac az sie samo zacznie niz zyc z mysla ze w srode mi zaczna na sile wywolywac!ach rozpakowane mamusie ale ja wam zazdroszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze widze ze mi poucinalo l w slowach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe gdzie Ty tą różnice widzisz ?:D no, ale jeśli masz się przez to lepiej czuć to niechaj Ci będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz, nie zawsze oxy powoduje że poród przebiega ciężej i gorzej. I najgorsze co może być to porównywanie porodów. Pamiętaj każda z nas jest inna, każda ma inny organizm, każdy poród przebiega inaczej, więc się dziołszko nie zamartwiaj na zapas bo osiwiejesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jajca baby Esterce wody odeszly!!!! nosz bym tego babsztyla zjebala co ja tam badal rano!!!!!!! napisala ze jedzie do szpitala :) 3majmy za nia kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdfghj
NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO.................TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie.............03.05/(Michaś) 3. weska...........Marta........27.......Szczecin............05 .05/Córka 4.klara_23.........Magda.......24.......Warszawa..........05.05/(Amelia) 5. bunia3..........................30.......Toruń...... .........08.05 6. esti1983.........Estera......28........Warszawa.........08.05/(Julia) 7. Lorien............Beata.......24.......Kraków.............11.05/(Kubuś) 8. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12.05/Syn 9. masterek28.....Ania........ 27.......Bielsko-Biała. ......12.05/(Jasio) 10.mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin................13.05/(Zuzia) 11.Julietta40......Aga..........40.......podlaskie............15.05/(Maks) 12.justz............Justyna.....26........UK.....................15.05/Syn 13.milka78........................33.......Kraków.............. 15.05/Maciej 14. cv............. .Wioleta.....24......Niemcy.................16.05/(Alex) 15. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 16.penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 17. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21.05/ (Nataniel) 18. bartolenka......Marzena...30.......Bielsko-Biała.. ......22.05/(Lenka) 19. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 20. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce.................22.05/Syn 21. Agnes71..........Aga.........26......Wrocław............... ......23.05/C 22. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie.........23 .05/Adrian) 23. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 24. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Zuzia 25. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław...............24.05/ (Mateusz) 26.maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie............. ..24.0 5/ (Karolinka) 27.Dosia255.........Dorota......27......Irlandia.................24.05/Amelia 28. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom................24.05/ (Mateusz) 29.#stokrotka#......Monika....29.......dolnośląskie. .........25.05/(S i S) 30. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 31. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 32. dudyska..........Justyna....25........łódzkie..............28.05/ (Blanka?) 33. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdfghj
NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO......... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. weska...........Marta........27.......Szczecin............05 .05/Córka 4.klara_23.........Magda.......24.......Warszawa......... .05.05/(Amelia) 5. bunia3..........................30.......Toruń...... .........08.05 6. esti1983.........Estera......28........Warszawa.........08.0 5/(Julia) 7. Lorien............Beata.......24.......Kraków.............1 1.05/(Kubuś) 8. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 9. masterek28.....Ania........ 27.......Bielsko-Biała. ......12.05/(Jasio) 10.mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 11.Julietta40......Aga..........40.......podlaskie....... .....15.05/(Maks) 12.justz............Justyna.....26........UK............. ........15.05/Syn 13.milka78........................33.......Kraków....... ....... 15.05/Maciej 14. cv............. .Wioleta.....24......Niemcy.................16.05/(Alex) 15. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 16.penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 17. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 18. bartolenka......Marzena...30.......Bielsko-Biała.. ......22.05/(Lenka) 19. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 20. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce.................22.05/Syn 21. Agnes71..........Aga.........26......Wrocław............... ......23.05/C 22. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie..............23.05/Adrian) 23. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 24. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 25. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław...............2 4.05/ (Mateusz) 26.maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... ... ..24.0 5/ (Karolinka) 27.Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ........24.05/Amelia 28. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom................ 24.05/ (Mateusz) 29.#stokrotka#......Monika....29.......dolnośląskie. .........25.05/(S i S) 30. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 31. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 32. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 33. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdfghj
NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO......... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. weska...........Marta........27.......Szczecin............05 .05/Córka 4.klara_23.........Magda.......24.......Warszawa......... .05.05/(Amelia) 5. bunia3..........................30.......Toruń...... .........08.05 6. esti1983.........Estera......28........Warszawa.........08.0 5/(Julia) 7. Lorien............Beata.......24.......Kraków.............1 1.05/(Kubuś) 8. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 9. masterek28.....Ania........ 27.......Bielsko-Biała. ......12.05/(Jasio) 10.mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 11.Julietta40......Aga..........40.......podlaskie....... .....15.05/(Maks) 12.justz............Justyna.....26........UK............. ........15.05/Syn 13.milka78........................33.......Kraków....... ....... 15.05/Maciej 14. cv............. .Wioleta.....24......Niemcy.................16.05/(Alex) 15. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 16.penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 17. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 18. bartolenka......Marzena...30.......Bielsko-Biała.. ......22.05/(Lenka) 19. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 20. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 21. Agnes71..........Aga.........26......Wrocław.............23.05/C 22. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 23. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 24. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 25. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24.05/ (Mateusz) 26.maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie...............24.0 5/ (Karolinka) 27.Dosia255.........Dorota......27......Irlandia...............24.05/Amelia 28. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24.05/ (Mateusz) 29.#stokrotka#......Monika....29.......dolnośląskie. .........25.05/(S i S) 30. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 31. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 32. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 33. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdfghj
z tych imion które dajecie swoim dzieciaczkom to najładniejsze: Lena, Julia, Jan, Jakub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko dzieki za szczere chceci ale zawalasz watek milionem tabel niech sobie jest krzywa :) przezyjemy :D a teraz ci juz podziekujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdfghj
No ok nie ma sprawy, mam nadzieje, że chociaż trochę porównałam. I pomogłam tym samych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech tam sie trzyma nasza esti1 O matko ale w glowe mozna dostac byla w szpitalu wrocilam i teraz znowu matko mam nadzieje ze nie odesla ja tym razem wkoncu wody jej odeszly:) A ja juz ogarnelam wszystko ale po tej klatce schodowej chyba musze sie polozyc.Glowa mnie tak boli ze szok.A mi na skurcze to mialo zrobic a nie na bol glowy:( a jak u was samopoczucia?? X co u ciebie? Ciekawe co tam u Kropeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale duuużo tablek mamy:p właśnie wróciłam ze szpitala, fałszywy alarm, to raczej nie wody. Więc pytam lekarza "jak nie wody to co??" no więc może to być upłynniony czop, który sie powoli uwalnia. Potem podłączyli mnie na godzine pod KTG, tak mnie teraz bolą plecy, że masakra. Na zapisie wszystko wyszło ok, kilka pojedynczych skurczy, ale nic co zapowiadałoby jakąś akcję:D Także muszę nadal cierpliwie czekać. Dobrze, że mam w poniedziałek wizytę i kontrolę przepływów, to sprawdzi mi też od razu ilość wód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes- wiem, że każdy przypadek jest inny, ale chociaż trochę mnie pocieszyłaś. Że to jednak nie wody tylko czop. Czyli diagnoza mojej lekarki się potwierdza. Ja mam wizytę we wtorek, to myślę, że jednak wytrzymamy do tego czasu. Chyba, że zacznę rodzić, bo przed chwilą skończyłam jeść grillowe żarełko i teraz jestem już spełniona ;-) No może byłabym jeszcze bardziej gdybym wypiła sobie do tego zimne piwko z sokiem :-P O matko, ale mam na nie pragnienie...!!! Esti-Trzymaj się- a raczej rozkładaj!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 dobrze ze bylas w szpitalu teraz jestes spokojniejsza troszke i emilie tym samym uspokoilas:) emilia ale ty kusisz kobieto ja tez mam ochote na piwko takie zimne hmm:) A moj wrocil z pracy niedawno i tak mnie wk...wij ze szkoda gadac przyszedl i zaczal sie madrowac i czepiac mnie.Przelaczylam mu nie swiadomie sport a on odrazu sapy ze caly dzien ogladam tv ze teraz mam mu ustapic.Potem chcialam sie polozyc a on siedzial na kanapie powiedzialam ze ma przejsc na fotel to on na to ze ja moge lezec caly dzien a on zawsze chwilke po pracy sie chce polozyc.doczepil sie ze chcialam kupic fotel to mam treraz isc na niego usiasc. Masakra potem prosilam go zeby nastawil pralke ze swoimi ciuchami z pracy nie lubie ich nastawiac bo pracuje w budowlance i cale od gipsu sa wkurza mnie ten kurz.To nie bo mu sie nie chce.Na koniec wspomnialam mu ze ma umyc buzie bo w kacikach ust byl pomaranczowy od lecza a to mnie obrzudzalo to powiedzial ze mam mu dac spokoj i isc najlepiej na spacer.to mnie wyprowadzilo z rownowagi wydarlam sie i dalam mu spokoj widzial ze juz przegial i teraz zaczal sie przymilac niech mnie w du... pocaluje. Aha nie wspomne ze przypomnialam mu zeby skleil mi albo skrecil lawe bo sie rusza na wszystkie strony a juz chyba 2 tygodnie ja robil to powiedzial ze dzisiaj nie!ehhh faceci.:(:( przepraszam musialam sie wyrzalic komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tego bylo malo a skurcze zaczely juz sie w domu ale lekkie takie bardzo bolace mialam dopiero 30min przed wyjsciem malej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wysłałam Wam na maila zdjecia małej Penelopa - wit. K podają w szpitalu zaraz po urodzeniu dziecka a wit D podał mi pediatra przy wypisie to jest 400j/dobę i nie można tego przekroczyć. Wit D samemu się kupuje w aptece bez recepty. Wit K podaje się od 8 doby życia. Z tymi witaminami zwłaszcza z D muszędopytać jeszcze położną środowiskową bo teraz to ja juz sama nie wiem, te informacje miałam w książeczce zdrowia dziecka. Cv - mała grzeczniutka płacze tylko jak jest głodna, tak to spokojne maleństwo :-) karmię piersią, ale mam jeszcze nie za dużo pokarmu po cc i czasem dopajam ją modyfikowanym, ale staram się głównie piersią Piersi mam poobgryzane że aż boli karmienie, kupiłam te nakładki silikonowe, ale mała się burzy i nie chce ciągnąć przez to, wiec głównie karmię bez nakładek i smaruję linomagiem, to jakoś jeszcze funkcjonuję. Atena ma rację, może gdybym od razu używała kapturków to by nie było problemu i oszczędziłabym brodawki a tak mam za swoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv ja Cie doskonale rozumiem.Ja swojego prosilam, zeby mi powiesil karnisz w dzieciecym chyba z 2 tygodnie.A teraz go molestuje, zeby naprawil deske do prasowania.Daje mu jeszcze z tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna jak to jest z tymi bolącymi po kamieniu piersiami dziewczyny, położne w szpitalu Wam nie pokazywały jak trzeba karmić? (bo to ich że tak brzydko powiem zasrany obowiązek pokazać) jesli dziecko rani mamę to znaczy, że źle jest do cycka przystawiany - tak mi koleżanka powiedziała, która miesiac temu urodziła, jej położna tłumaczyła wszystko na spokojnie i nie ma w ogóle problemu z rankami na piersiach (tyle, że ona za granicą rodziła) to u nas pewnie olewają temat i sama się masz domyśleć jak karmic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrna-kawa
Kiedy poczułyście pierwsze ruchy dziecka? Możecie opisać jakie to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majóweczki:) ESTRKA no ładnie się porobiło kochana u Ciebie...mam nadzieję ,że już zaraz Maluszka swojego będziesz mieć przy sobie:) Ja dzisiaj na KTG kontrolnym byłam i zapis bardzo ładny wyszedł:) więc się cieszę ,że z małą wszystko dobrze.Położna z patologii ,która mnie badała potwierdziła ,słowa mojej gin ,że szyjka miękka i przepuszcza jeden palec ,ale powiedziała ,że szyjka jest bardzo wysoko osadzona(czy jakoś tak )i ,że dziecko może mieć problem z przejściem u mnie przez kanał rodny i możliwe ,że będzie potrzebna cesarka:( ale powiedziała ,że sytuacja przy skurczach może się zmienić ,więc mam się nie denerwować zawczasu ,ale pow. ,że musi mnie poinformować o takiej sytuacji...(więc dobrze ,że tak podchodzi do sprawy wole być świadoma wszystkiego) Dodatkowo powiedziała ,że max 8 dni i będą mi wywoływać poród,no chyba że urodzę na dniach:) Przez to ,że mam takie ciśnienie nie fajne powiedziała ,że mogę zostać na oddziale już do rozwiązania ,abym czuła się bezpieczna i aby mogli kontrolować mnie i maluszka ,ale ja powiedziałam ,że wolę w domku być z mężem...ale teraz to się zastanawiam czy dobrze zrobiłam ,chyba nie bo i tak muszę codziennie do szpitala jeździć na kontrole.Jutro też jadę na 15 więc nie wiem czy już tam nie zostanę...a Wy jak byście zrobiły? A i najważniejsze co wam chciałam powiedzieć,chyba ta gin zrobiła mi masaż szyjki (nie informowała mnie o tym i nie mam pewności )ale pierwszy raz badanie trwało tak długo i bolało ,oj bolało:( pow. mi czy któraś z Was miała może taki masaż?jak u Was wyglądał i co czułyście? Chyba kobita po prostu chciała mi pomóc troszkę i przyśpieszyć poród sama nie wiem.Jak na razie i tak się nic nie dzieje...tylko od razu po badaniu mi bardzo dużo śluzu wyleciało:((przepraszam za dosadność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) cv- faceci tak maja, z nimi gorzej niz z dziecmi.. jakby ktorys mial pochodzic w ciazy to by koniec swiata byl :D Pristina - u mnie w szpitalu babki wlasnie opowiadaly na szkole rodzenia o tym problemie poranionych brodawek, ze to tylko wina kobiet i zlego przystawiania malucha do cyca, zobaczymy jak mnie beda uczyly :) Klara, nie mialam nigdy masazu szyjki czytalam o tym ze jest fucking strasznie bolesny ale to rowniez zalezy od kobiety, progu bolu itd nasza X ostatnio wspominala ze lekarz jej zrobil takie cus ale jej jakos mocno nie bolalo.. co do pobytu w szpitalu sama bym unikala jak ognia.. ale jesli idzie o bezpieczenstwo maluszka.. poswiecilabym sie.. no ale z 2strony gdybys koniecznie musiala zostac to moze by Cie nie puscili.. hmmm no nie wiem juz sama, bo z kolei jezdzic co dzien na KTG... ehh a ten sluz.. czasami po badaniu gin babki maja cos takiego ale jak to sie ma w ciazy- nie wiem a Tobie ten czop juz odszedl?? bo nie pamietam Emilka ja tez mam smaka na piwko :D mniam :P aa ja wlasnie zrobilam roladki z kurczaka na jutro na obiad tzn te dewolaje - nie wiem jak to sie pisze, kregoslup tak mnie naparza ze szkoda slow.. juz mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mamy kolejna MAJOWECZKE Penelopka przekazala mi newsa od naszej WESKI DZISIAJ O 11:25 PRZYSZLA NA SWIAT MOJA MALA. MA 56 CM WZROSTU I WAZY 3300 :-) POROD DLUGI I PUNKTY APGAR NAM TROCHE SPADLY ALE OGOLNIE WSZYSTKO OK UCZYMY SIE TERAZ SSAC CYCA ;-D BUZIAKI DLA MAJÓWEK :-* nO to who's next ;)????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO......... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. klara_23.........Magda.......24.......Warszawa......... .05.05/(Amelia) 4. bunia3..........................30.......Toruń...... .........08.05 5. esti1983.........Estera......28........Warszawa.........08.0 5/(Julia) 6. Lorien............Beata.......24.......Kraków.............1 1.05/(Kubuś) 7. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 8. masterek28.....Ania........ 27.......Bielsko-Biała. ......12.05/(Jasio) 9.mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 10.Julietta40......Aga..........40.......podlaskie....... .....15.05/(Maks) 11.justz............Justyna.....26........UK............. ........15.05/Syn 12.milka78........................33.......Kraków....... ....... 15.05/Maciej 13. cv............. .Wioleta.....24......Niemcy.................16.05/(Alex) 14. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 15.penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 16. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 17. bartolenka......Marzena...30.......Bielsko-Biała.. ......22.05/(Lenka) 18. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 19. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 20. Agnes71..........Aga.........26......Wrocław.............23 .05/C 21. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 22. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 23. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 24. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 25.maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 26.Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 27. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 28.#stokrotka#......Monika....29.......dolnośląskie. .........25.05/(S i S) 29. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 30. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 31. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 32. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela...39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC.......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan........Gabrysia...... ......40/1.05-SN.......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie.....Milena....... ..40/02.05-CC.......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena........ 40/03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon......... 40/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN.....3450/56 10) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja........39/04.05-CC.....2640/49 11) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alex...........40/06.05-sn......3400/51 12) Weska......Marta......27.....Szczecin......???...........40/07.05-sn......3300/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESKA gratuluje:) super ,że już masz swojego maluszka kurcze miałaś na mnie poczekać :) Kari i wszystkie doświadczone po porodzie mamuśki mam pytanko do Was...mówisz ,że te skurcze nie były takie mocne,więc powiedz co czułaś podczas tych wstępnych skurczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska - gratuluję! Grono mamuś się powiększa :) A my, nierozpakowane, czekamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna_87 czekamy czekamy i pewnie jeszcze sobie trochę poczekamy:) Obie zamykamy tabelkę.. jesteśmy na szarym końcu. Ma się coś u Ciebie na rozwiązanie? U mnie nie bardzo... Niby mała nisko już się ustawia w kanale, szyjka miękka ale rozwarcia zero. Weska gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×