Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

klara 23 Powodzenia!Trzymamy kciuki!Nie martw sie wszystko bedzie dobrze i wkoncu doczekasz sie swojego malenstwa!czekamy na wiadomosci od ciebie a tymczasem relaksuj sie jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezz czekam
zazdroszcze wam dziewczyny ja jeszcze musze miesiac czekac powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki to jest mój e-mail mada507@wp.pl wyślijcie mi jakiś numer kontaktowy.BUZIAKI i dziękuje za miłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara wyslalam ci nr telefonu swoj, jak bedziesz chciala to pisz ;) aaa powiedz co z tym cisnieniem??? za wysokie jednak?? cv- do kardiologa jade dopiero na 16 :P wiec pod wieczor dam znac co powiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara Powodzenia. Zobacz- jest tego wszystkiego wielki plus. Już dzisiaj będziesz tuliła swoje maleństwo. A tak jak Penelopa pisze nie taka straszna ta oksytocyna. Dawaj znać Trelevinie. Trzymamy kciuki!! Trelevinko powodzenia u tego kardiologa. Oby to faktycznie tylko emocje przed porodem z tym ciśnieniem były. A może to już blisko i dlatego Ci się podniosło ?;-) Cv wiem, że jeszcze mam dwa tygodnie, ale już mi się nie chce czekać. Tak jak większości z Nas ;-) Zobaczymy co mi jutro powie. Już tylko o tej wizycie myślę. Agnes i Lorien co z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Witam w dwupaku, u mnie nadal cisza i narazie nie zanosi sie żeby Amelka chciała wyjść. Jutro zaczynam 38 tydzień więc jeszcze dwa tygodnie do terminu. Llicze na to że Malutka zrobi mamie niespodzianke na urodziny (mam 17.05) i bedzie chciała wyjść w tym, samym dniu!! Po jutrze wizyta w szpitalu wiec zobaczymy co mi powiedzą. GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUŚ I POWODZENIA DLA TYCH ROZPAKOWUJĄCYCH SIE!! 🌼 Mam nadzieje, że dołącze do Was szybciutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to sobie dzisiaj już takie głupoty do głowy wkręcam, że tylko łopata powinnam dostać. Boję się, że będzie coś nie tak ze zdrowiem synka ;-( że to dopiero po urodzeniu wyjdzie. Walnijcie mnie w ten głupi łeb, bo już sama nie mam siły. Wy też macie takie czarne myśli czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia- agnes nie pisała do mnie, jak się odezwie dam znać, bo nie chcę jej zawracać na razie głowy. pewnie jak urodzi to napisze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mam...ale to chyba normalne. jak tylko nachodzą mnie głupie myśli, od razu zmieniam je zmieniam. będzie dobrze, i bardzo w to wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie trochę uspokoiłaś Penelopko, że to nie tylko ja tak świruję. Najgorsze jest to jak zobaczę jakieś chore dziecko na ulicy. Tak dzisiaj właśnie było ;-( Ale ta Nasza Agnes w napięciu nas trzyma ;-) A co tam u Naszych wszystkich Mamusiek? Pociechy grzeczne czy dają popalić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ania tzn X pisala do mnie "Hej Ja wrocilam juz na oddzial patologii. Nie poszlo po wywolaniu. Mialam ogromne skurcze ale ich nie czulam. Pytali czy dalej wywolywac i ja sie nie zgodzilam bo test lozyska wyszedl ok Teraz czekam az samo sie ruszy" generalnie andzia wrocila na oddzial i tam bedzie lezec i czekac nawet do nocy az cos moze na nia zadziala bo jak to okreslila nie czula nic procz napinania sie brzucha - co za twarda baba :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia 83, trelevinaa ja tez mam takie mysli:(samego bolu przy porodzie nie boje sie ale mam te objawy czy z moim synkiem wszystko dobrze i czy czasem nie okaze sie cos przy porodzie.no i w ogole komplikacji boje sie ze porod moze byc dlugi i cos mu sie stanie.ehh no i swiruje a moj wyzywa ze bedzie wszystko ok i ze nie mam myslec tak glupio.no nic mysle pozytywnie przeciez wkoncu musi byc dobrze:):) u Was tez bedzie ok kochane🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka ja tez tak mam.. myślę że to normalne... Ja pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi więc troszkę się napatrzyłam. Największego miałam stresa przy pierwszym USG przesiewowym.. A teraz to boję się niedotlenienia podczas porodu.. Ale trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze. Klara powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee baby ja tez tak mam.. ale wlasnie jak nachodza mnie te glupie mysli to zaraz sie wqrzam sama na siebie i mysle o czyms innym przynajmniej staram sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki!! ja tez dalej czekam na jakiekolwiek objawy a tu cisza!!dzis zaczynam 40 tydzien brzuchol mam twardy i maly mi sie wierci na wszystkie strony wiec pewnie mu sie nie chce wychodzic!a ja dzis sie wkurzylam na mojego meza i sama sie wzieam za skrecanie wozka!tyle razy go prosiam i wiecznie nie ma czasu a pozatym stwierdzil ze od pierwszego dnia nie bende jezdzic wozkiem.moze to i prawda ale ja chce miec wszystko gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tyle nas co tak mysli glupio to jednak musi to byc normalne przed porodem:) x trzymaj sie jeszcze troche wytrzymaj skurcze moze rozkreca sie wazne ze test wyszedl ok:) buziaki dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz u mnie tez cisza a maly aktywny:) co do wozka to wiesz poprostu ehhh ci faceci z moim podobnie jest juz ostatnio wspominalam.Lawe skrecil ale polka dla malego od miesiaca lezy tlumaczy sie tylko ze nie ma takich srub ehh chyba nie doczekam sie.A moj wozek tez nie skrecony moj go skreci jak bede w szpitalu nie mamy za bardzo miejsca w mieszkaniu zeby stal i czekal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pradwa, ze przy Maluchu brakuje godzin w dobie :) podczytalam was ale nie dam rady poodpisywac personalnie bo musze sie troche ogarnac poki Alex spi (a tatus wyruszyl na zakupy - wzial poki co tydz wolnego by z nami zostac, bo nadal sama nie jestem w stanie nic zrobic, nawet wstac z lozka czy sie umyc, nie mowiac juz zebym sama mogla zajac sie Malym) :( ale dobra wiadomosc jest taka ze zaczyna jesc choc nadal czasm nie chce nawet po 6 albo i wiecej godz i zadna sila nie idzie go zmusic. a mi cycki chce rozerwac - przeepraszam za doslownosc ;) az musze odciagac pokarm. sa obolale twarde i napeczniale do granic mozliwosci pokarmu mam w brud - tylko ze synek upodobal sobie lewa piers a prawej prawie w ogole nie chce ehhh trzymam mocno kciuki za mamuski w szpitalach oby poszlo sprawnie i bezbolesnie a Mamulki w domkach cierpliwosci i cieszcie sie ostatnimi chwilami spokoju i relaxujcie sie :) wrzuce fotki na nasza poczte :) (sa tez na nk jak cos:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuska juz widzialam na nk slodki ten twoj Alex.Dobrze ze twoj maz wtial wolne skoro tak sie zle czujesz ale mam nadzieje ze szybko wrocisz do formy.Chociaz powiem ci ze moja mama urodzila nas piecioro prawie po kazdym porodzie czula sie dobrze 3 dni i wrcala do codziennosci ale po moim jednym bracie caly miesiac meczyla sie z lozka nie mogla wstac, goraczkowala masakra.Ale ty oszczedzaj sie to na pewno szybko wrocisz do formy:)Masz mleczko to odciagaj je jak czujesz nadmiar bo najgorsze jest to jak zrobi ci sie zastuj ktory prowadzi do zapalenia a to slyszalam jest bol nieziemski.Chociaz mam nadzieje ze twoj synus wkoncu zacznie wiecej ssac i nie bedziesz miala problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv dzieki kochana za cieple slowa mam nadz ze juz niedlugo stane na nogi o wlasnych silach poki co bez Sebastiana nie poradzila bym sobie. bardzo dumna z niego jestem :) alez ja ckliwa sie zrobilam czizas :) mam pytanko - jak podajcie, lub (do przyszlych mam) :) jak macie zamiar podawac smoczek? tzn ja raz dalam Alexowi smoczek chetnnie wzial i dydlal ale boje sie, ze nie bedzie chcial pozniej ssac piersi i poki co po tym jedny razzie nie dawalam wiecej... smoczek to skuteczny uspokajacz i moze ulatwic zycie ;) ale tez zeby sobie nie zaszkodzic jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuska nie mam pojecia jak z tym smoczkiem.. to az tak slabo z toba ze bidulko musisz lezec?? jak to z tym porodem bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jaTuska ale ci zazdroszcze ze ty juz po wszystkim.no ja jeszcze mam przed soba spotkanie z angielska sluzba zdrowia! ja jak rozmawialam z polozna to mi powiedziala zeby przez pierwszy miesiac smoczka nie podawac jesli sie chce karmic piersia a potem mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Tuska a mialas moze podawany epidural czy tylko gaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuśka któraś z dziewczyn pisała nawet i dzisiaj chyba, że zalecają nie podawać smoczka do 6 tygodnia życia. Dobrze, że nie jestem sama z tymi chorymi wyobrażeniami. ;-( Straszne to jest jak się tak człowiek nakręci, ale też staram się odrzucać te myśli. Mówię, że najgorsze jest to jak zobaczę jakieś chore dziecko. Dudyska a Ciebie to podziwiam Kobieto, że pracujesz z takimi dziećmi, bo to naprawdę wymaga wielkiej wytrzymałości psychicznej. Przecież to tylko dzieci, a już tyle muszą wycierpieć. Ja bym zawarowała odnośnie swojej ciąży po takim dni pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was jeszcze pytanie, czy WY też czasem czujecie jakby wasze maleństwo w brzuchu drżało? Czytałam trochę w internecie o tym i piszą, że niby to jest jakiś trening dla układu nerwowego. A jestem ciekawa czy Wy też to odczuwacie? Nie że całe ciało drży, tylko np nóżka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia ja tak nie mam ale moj to ogolnie spokojny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuska U mnie w DE odrazu podaja smoczek jak nawet jestes jeszcze w szpitalu dlatego ja zabieram juz swoj do szpitala bo nie chcialabym zeby moj Alex smokal smoczek po jakims innym dziecku mimo ze sa wysterylizowane. Aha pytalam kolezanki o napletek i ona z pierwszym synkiem dostala opier.....l ze go nie sciagala odrazu po 3 miesiacach lekarz to zrobil i ogolnie malemu sie papralo.A z drugim synkiem rodzila juz go tutaj zabroniono jej to robic ale nie wiem do jakiego momentu.Jak przyjdzie do mnie polozna to na pewno zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja kumpela rodziła pod koniec kwietnia i położna powiedziała, że najnowsza szkoła mówi, absolutnie żadnego odciągania napletka. i teraz bądź tu człowieku mądry. JaTuśka o tym smoczku to też niby słyszałam, żeby na początku nie podawać, a z drugiej str. jak mały płacze to wiadomo robi się wszystko, żeby go uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki UWAGA UWAGA wiadomość z ostatniej chwili Lorien urodziła dzis o 12,15 Kubusia waga 3300 wzrost 54 cm . Pozdrawia nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. klara_23.........Magda.......24.......Warszawa......... .05.05/(Amelia) 4. bunia3..........................30.......Toruń...... .........08.05 5. Lorien............Beata.......24.......Kraków.............1 1.05/(Kubuś) 6. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 7. masterek28.....Ania........ 27.......Bielsko-Biała. ......12.05/(Jasio) 8.mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 9.Julietta40......Aga..........40.......podlaskie....... .....15.05/(Maks) 10.justz............Justyna.....26........UK............. ........15.05/Syn 11.milka78........................33.......Kraków....... ....... 15.05/Maciej 12. cv............. .Wioleta.....24......Niemcy.................16.05/(Alex) 13. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 14.penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 15. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 16. 17. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 18. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 19. Agnes71..........Aga.........26......Wrocław.............23 .05/C 20. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 21. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 22. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 23. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 24.maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 25.Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 26. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 27.#stokrotka#......Monika....29.......dolnośląskie. .........25.05/(S i S) 28. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 29. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 30. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 31. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela...39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC.......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan........Gabrysia...... ......40/1.05-SN.......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie.....Milena....... ..40/02.05-CC.......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena........ 40/03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon......... 40/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN.....3450/56 10) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja........39 /04.05-CC.....2640/49 11) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alex...........40/ 06.05-sn......3400/51 12)bartolenka.....Marzena...30......Bielsko-Biała.. ..Lenka...38/06.05-SN..2680/53 13) Weska.....Marta...27.....Szczecin......???.......40/ 07.05. sn...3300/56 14)esti1983....Estera....28...Warszawa...Julia...40/07.05 CC..3140/52 15)Lorien.....Beata.....24.....Kraków.....Kubuś.....09.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×