Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Pristina to każda z nas wie :p aa jej się wydaję, że zawojuje na forum i że my wszystkie głupie jesteśmy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wiktor ostrzegam Cie wylaz, bo jak nie to mamusia Cie bedzie dzis wykurzac i zgwalci tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest to badanie czy nie to? napisałam wyżej opis tego badania, chyba przegapiłyście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StałaBywalczyniNaPomarańczowo
ohhhhhhhh to jak widać jest nas dwie, a nie jedna:) miło a TY małolato jesteś taka tępa, i nie wiesz co to jest paciorkowiec? Nie wiesz jakie podstawowe badania robi się w ciąży???????? Tępizna niezła z ciebie..wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StałaBywalczyniNaPomarańczowo
a ja nie mam nic wspólnego z poprzednim wpisem, a tym bardziej z wpisem o ..x.. więc jest nas więcej :o a wszystko przez tępą małolatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze, kamień z serca :D gdybym wiedziała jakie badania się robi podstawowe w ciąży, to nie byłabym na profilu hotelarskim tylko chyba coś z medycyną lub ginekologią związane hahahaha dziwnym trafem jedna napisała a zaraz napisała druga, ej boże boże żeby Polak nie mógł się dogadać z drugim Polakiem po polsku to jest już wstyd hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA MAM NA WYNIKU Z PACIORKA. POSIEW WYMAZU W KIERUNKU GBS:ujemny. Więc miałaś raczej robioną cytologie, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StałaBywalczyniNaPomarańczowo a ty to masz rozdwojenie jaźni dziewczyno:))) ciekawe czy Ty wiedziałaś od razu co i kiedy i jak trzeba badać w ciąży i czy byłaś taka obcykana we wszystkich tematach od razu jak tylko dowiedziałaś się o ciąży:)) bo jestem przekonana, że nie! Nie wiem co chcesz osiagnąć pisząc tutaj ciągle, ale puki co wywołujesz uśmiech na naszych twarzach, jak w kabarecie:)) i jeśli faktyczne jesteś w ciąży to na prawdę wychodzi na to, że niektórym z nas ciąża pada na mózg! a myślałam, że to tylko gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala bywalczyni.... daj ze dziewczynie spokoj.Nawet jak jest mloda mama, to to jest jej sprawa, a kiedys chyba wszystkie mialysmy 19 lat.Ja jak mialam 19 tez nie wiedzialam, co to paciorkowiec i wiele innych rzeczy tez. No daj spokoj, takie klotnie tylko psuja atmosfere, a ja mysle, ze dla obu Was znajdzie sie tu miejsce, bo ja mysle, ze Ty taka pomaranczowa to do konca nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StałaBywalczyniNaPomarańczowo
gdybym wiedziała jakie badania się robi podstawowe w ciąży, to nie byłabym na profilu hotelarskim tylko chyba coś z medycyną lub ginekologią związane aha czyli mam rozumieć , że nie wiesz jakie badania robiłaś? i czego dotyczyły? hahahahahahahah i czy jeszcze jakieś Cię czeka???? hahahahahaha toś teraz napisała całą prawdę o sobie. bez kitu. inteligencją porażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola cytologię miałam robioną na początku, z resztą napewno to nie była cytologia bo jak mi pobierał ten wymaz to pytałam co Pan robi następną cytologię? a on nie badanie bakteryjne.. nie używał słowa paciorkowiec więc dlatego się zastanawiałam ,ale teraz już jestem pewna że to było to badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StałaBywalczyniNaPomarańczowo
akurat ja wiedziałam i byłam na to przygotowana, a przede wszystkim nie wpadłam jak ta niemiłosiernie tępa małolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla kurcze teraz to już sama nie wiem, może fauletka ma racje. No ale ja mam tak napisane na wyniku, może gdzie indziej inaczej piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StałaBywalczyniNaPomarańczowo
oczywiście, że nie jestem :) fauletko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie skumałaś .. kto tu ma problem z inteligencją :O ja już naprawdę ostatni raz odpisałam komuś pod pomarańczowym kolorkiem, a ciąże chyba faktycznie żle znosisz haahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola napewno to to :) chyba nie robi się innych wymazów bakteryjnych prócz cytologii i tego paciorkowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StałaBywalczyniNaPomarańczowo
nawet tego nie wiesz? ogarnij się babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tylko na chwilkę chciałam napisać co się dzieje. Wczoraj byłam na ktg, wynik straszny, więc dostałam skierowanie do szpitala. Pojechałam, zrobili raz jeszcze ktg, powiedzieli, że w dolnej granicy normy i wypuścili do domu, karząc codziennie przyjeżdżać na ktg. Dziś pojechałam na ktg do szpitala i wredna baba z izby przyjęć nawrzeszczała na mnie, że nie przyjmie bez skierowania (a wczoraj pani dr twierdziła, że bez problemu) i do widzenia! Załatwiłam sobie prywatnie, ale wcześniej pojechałam po skierowanie do mojego gina. Gdy zobaczył dwa wyniki ktg z wczoraj, to złapał się za głowę, że mnie wczoraj wypuścili ze szpitala. Wynik pierwszy był tragiczny, ten drugi był bardzo zły przez 15 minut (jakoś to nazwał, ale z tych nerwów nie zapamiętałam).Powiedział, że natychmiast powinni podłączyć kroplówkę z oksytocyną. Dostałam skierowanie do szpitala na dziś, więc nie ma wyjścia. Tymuś się dziś mniej rusza, więc w ogóle się stresuję. Do tego znów trafię na tą wrzeszcząca położną... Proszę, trzymajcie kciuki! pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa.. wyszły Ci skurcze na KTG? a masz jakiekolwiek? Mówisz, że w domku nic nie czułaś, ale może jednak? Napisz cosik o tym?jak je odczuwasz.? a cholestozą się nie martw, na pewno wynik będzie OK. Była u mnie kumpela, zaś dostałam miłe prezenciki dla małego;-) buciki słoniki hihiih, wygadałam się:) a teraz czas gotować obiad, chociaż tak mi się nie chcę. na szczęście kupiłam mrożone kluseczki śl. a mięcho z sosem jakieś dorobię i z głowy :P co się tam będę przemęczać z robotą :P widziałam Majeczkę -kropeczki na NK cudeńko:D i wcale bym nie powiedziała, że taka maluśka się urodziła ahhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj widze nieciekawie zaczyna sie robic u Was na forum.....a tak fajnie się Was czytało dopoki pomaranczki nie wkroczyły. Dziewczyny próbowałam juz róznych sposobów na przyspieszenie porodu (sexik namietny wczoraj z mezulkiem zaliczony,długi spacer po miescie,sprzatanie)ale nadal nic się niedzieje,mam termin na jutro,ale jak pomysle ze mam urodzic 13 w Piątek to troche mnie to przeraza.Ach ten mój uparciuch mały,wyjść nie chce.....chyba po mamusi taki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to znaczy złe wyniki z KTG?o co chodzi? o serducho?, że coś z tętnem? i na cholerę babie skierowanie do KTG do jasnej ciasnej??????????? bunia 3mam mocno kciuki nie daj im się tam i walcz o swoje prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksik ja miałam termin na 9 :P ii dalej czekam i też obawiam się tego piątku 13, nie pisałam o tym nawet żeby nie wykrakać czasem hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunia no wlasnie co to znaczy, ze ten wynik ktg straszny?I jak Cie k....a wypchali ze szpitala jak taki straszny ku....aaaa.Jak tak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksik a czujesz coś po sobie w ogóle? bo ja w dzień terminu miałam skurcze, ale nieregularne, i tak dwa dni z rzędu, a dziś nicc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa miło słyszeć takie słowa, że Ci pomogłam i byłam dziś Twoim Aniołkiem ;-) Polecam się na przyszłość. :-) No faktycznie jutro piątek 13, ale czad. No to się jutro będzie działo ;-) Bunia jeśli masz jeszcze siłę odpisz nam, o co chodzi z tym złym ktg? Może już takie silne skurcze były, że powinnaś rodzić, czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy się do nas mamuśkamaj ostatnio odzywała? Bo nie chce mi się cofać, a ona ma termin na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia chyba z dwa dni temu pisała mamuskamaj. termin na jutro widzę że już dwie osoby mają może ja też się załapię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggg
Witam:)) Mam takie pytannko... mam okres co 30dni... ostatni mialam 20kw. w nocy z 30/1 maja kochałam się z facetem ale nie skonczyl we mnie... Czy moge zrobic juz test?? wiem ze powinno zrobic sie w dniu spodziewanej miesiaczki ale żżera mnie ciekawosc i nie ukrywam że troche i strach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×