Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny, gdzie śpią Wasze dzieci? W łóżeczku czy z Wami? Moja Julka śpi w łóżeczku, ale mi się serce kraje, jak ją tam wkładam, zwłaszcza, że śpi w drugim pokoju, przy otwartych drzwiach, łóżeczko stoi blisko drzwi, ja mam głowę prawie przy samych drzwiach po drugiej stronie. Ale i tak mam wrażenie, że ona ma mnie za mało. Nigdy nie wkładam jej zanim nie zaśnie (usypiam ją na rękach), bo ona na pewno jest za mała, żeby zasypiała sama. W dzień ją noszę dłużej. A śpi ładnie w łóżeczku. Z drugiej strony oboje się boimy, że ją zgnieciemy, a mamy tylko jedno łóżko, więc nie ma możliwości, żebyśmy z A. spali osobno, zresztą ja bym nie chciała. Do tego mam dylemat, bo moi rodzice spali z nami bardzo długo, a teściowa twierdzi, że za bardzo ją rozpuszczamy, bo nie zasypia sama. Ale ona ma przecież dopiero tydzień! I potrzebuje mamy nie tylko do karmienia. Już sama nie wiem, co robić. Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do potowek to Położna kazała mi przemyć to krochmalem. Bo mojej tez wyskoczyły w te cieplejsze dni. Esti1983 nasza spi w łóżeczku w nocy ale nad ranem jak je 6-7 to zazwyczaj zostawiam ja potem już z nami w lóżku. My kupilismy ogromne łóżke 180x200 wiec jeszcze spokojnie mamy luzu . w nocy nie chce jej brac na cała noc do nas bo boje sie ze potem jej tego nie oduczę. Zato w dzień czesto leżymy razem. Np teraz moja Julcia śpi na łóżku z tata :) Nasza ma łóżeczko w pokoju z nami. Nie wiem czy bym potrafiła przenies ja do pokoju obok... chyba raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, mi jest strasznie trudno ją tam zostawiać. Już się zdecydowaliśmy kupić drugą kanapę i spać z małą w pokoju. Tylko chwilowo brak kasy, a ta, którą mamy nam się nie mieści, łóżeczka też nie możemy przenieść do drugiego pokoju, mamy głupi metraż, do tego niestandardowe wymiary pokojów (np. jeden jest trójkątny). Musimy kupić tę kanapę ekspresowo, bo ja tak dłużej nie wytrzymam chyba, za dużo mnie to kosztuje. Cały czas mi się wydaje, że jej tam źle samej. A jak kupimy, to będzie mnie od niej oddzielać 30 cm, bo tylko tyle nam zostanie przejścia między łóżeczkiem a naszym łóżkiem. To jest jakiś kompromis. Ja ją będę miała przy sobie, ale jednak śpimy oddzielnie. Ale nie dam sobie wmówić, że ją rozpieszczam, bo ją noszę śpiącą na rękach albo kołyszę, nawet jak już śpi. To tygodniowy maluch w końcu!!! Świat się zmienia po urodzeniu dziecka kompletnie. Wcześniej myślałam, że to żaden problem będzie, że będzie spała w drugim pokoju. A teraz płaczę na samą myśl, że ona tam jest sama, bez mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula.....jak dobrze ze napisałaś o tych potówkach, bo moja mała na je wokoło szyji, a jak tylko ją lekko ubiorę łapie czkawkę. Szok. Bo niewiem juz jak to jest. czyli jutro krochmal kupuję........heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie spania mojej SHE. Oczywiscie spi w łóżeczku w nocy do pierwszego karmienia czyli tak ok północy się budzi je PAPU i juz nie wstaje ją kłaśc spowrotem. Robie miejsce koło siebie i spi ze mną. Mój narazie spi w innym pokoju, bo pierwszy m-c zostawił nam na przystosowanie sie. hihihih dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40 GRATULACJE :):) tak myslalam ze juz sie rozpakowalas ;) duzo zdrowka dla Ciebie i Maksia ;) 😘 Kasiula s-ce witaj 🖐️ niezle sobie juz radzisz Nasza pierwsza mamo :) atena :) hejo :D mowisz mala czkawki ma jak chlodno> wlasnie kiedys ktos mowil ze jak dzieciatko w brzuchu czesto czkalo to po porodzie tez tak jest, a Twoja Milena miala czkawki w brzuszku?? nooo i czas zaktualizowac tabelke :) 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 4. mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 5. milka78........................33.......Kraków....... ....... 15.05/Maciej 6. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 7. penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 8. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 9. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 10. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 11. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 12. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 13. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 14. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 15. maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 16. Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 17. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 18. #stokrotka#......Monika....29.......dolnośląskie. .........25.05/(S i S) 19. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 20. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 21. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 22. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) 😘😘😘 NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE😘😘😘 NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon.......... 40/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 10) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 11) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alex.............. 40/06.05-sn......3400/51 12) bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 13) masterek28...Ania......28....Bielsko-Biała...Jaś.............40/ 06.05.-CC....3500/55 14) Julietta40....Aga....40.....podlaskie.......Maksymilian.......39/06.05-SN.....3500/? 15) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......???........... 40/07.05-sn......3300/56 16) esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 17) Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś...............40/09.05 CC......3300/54 18) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 19) klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia.............40/11.05-CC......3960/57 20) justz....Justyna.......26.............UK......Filip..........40/13.05-SN .....2770/? 21) bunia3....................30..........Toruń......Tym on........40/13.05-Sn..3430/57 21.)cv....wioletta.........24..........Niemcy.....Alex... ...40/13.05..3560/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 4. mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 5. milka78........................33.......Kraków....... ....... 15.05/Maciej 6. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 7. penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 8. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 9. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 10. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 11. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 12. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 13. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 14. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 15. maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 16. Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 17. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 18. #stokrotka#......Monika....29.......dolnośląskie. .........25.05/(S i S) 19. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 20. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 21. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 22. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) 😘 😘😘NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE😘😘😘 NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon.......... 40/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 10) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 11) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alex.............. 40/06.05-sn......3400/51 12) bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 13) masterek28...Ania......28....Bielsko-Biała...Jaś.............40/ 06.05.-CC....3500/55 14) Julietta40....Aga....40.....podlaskie.......Maksymilian.......39/06.05-SN.....3500/? 15) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......???........... 40/07.05-sn......3300/56 16) esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 17) Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś...............40/09.05 CC......3300/54 18) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 19) klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia.............40/11.05-CC....3960/57 20) justz....Justyna.......26.............UK......Filip..........40/13.05-SN .....2770/? 21) bunia3....................30..........Toruń......Tym on........40/13.05-Sn..3430/57 21.)cv....wioletta.........24..........Niemcy.....Alex... ...40/13.05..3560/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelev....no własnie miała i to dużo. Możliwe ze tak jest jak piszesz. Ide na X-factor - posmiac sie znowu z tego kretyna CZESKA........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esti ja mam malej łóżeczko zaraz kolo naszego łóżkadzieli nas 10cm hehe bo tez lozko weszło nam na styk, w dodatku miałam przy łożku zamontowane na stałe szafki nocne i musieliśmy jedną odkręcić bo wtedy łózko by się nam nie zmieściło. Nie rozpieszczasz małej! Nie przejmuj sie tymi tekstami tesciowej! zreszta i tak zapewne wieksza polowa z nas robi tak samo jak ty hehe Co do czkawki moja ma zawesze po jedzeniu! Położna powiedziała żebym sie nie przejmowała tym bo do 3 miesiaca to normalka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamusiek majowych !!!! :-) No to wysypka zwalczona !!!! :-) przemywałam buźkę małej przegotowaną wodą 2x dziennie i posmarowałam na próbę sudocremem delikatnie no i dziś lepiej, prawie śladu nie ma :-) esti1983 - ja też pierwotnie ustawiłam łóżeczko w pokoiku, ale po powrocie ze spzitala stwierdziliśmy że do 3 m-ca łóżeczko przenosimy do nas, żeby w razie czego czuwać, jakoś nie mogę małej dać do jej pokoiku, w ciągu dnia mała przysypia u nas w łóżeczku na cycu, ale śpi w swoim, tym b. że nie pisałam Wam, ale mam jakąś fobię i budzę się często w ciągu dnia/nocy nieważna pora dnia i pytam mojego m. gdzie dziecko, bo boję się, że zasnęła z nami i ją zgnietliśmy koszmary naprawdę!!!! ostatnio przysnęłam w ciągu dnia po karmieniu, mąż zabrał małą do łóżeczka a ja po godzinie wołam go i krzyczę że nie mogę znaleźć małej, bo ubzdurałam sobie, że jest zawinięta w moją kołdrę i nie mogę jej wydobyć. Oczywiście moj mąż, nauczony już najpierw zajrzał do łóżeczka i od razu mi powiedział, że mała tam śpi, jeju nie wiem dziewczyny skąd mi się takie myśli biorą, tym bardziej że w domu nigdy z nią nie spaliśmy w łóżku... moja mała też ma często czkawki, ale w brzuszku ją też często męczyły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za gratulacje :) Co do czkawki, to prawda, że jak ma w brzuszku, to będzie męczyła po urodzeniu. U mnie niestety i z pierwszym i z drugim dzieckiem jest tak samo. Położna radziła przystawić do piersi i nakryć główkę lub założyć czapeczkę i ten sposób pomaga. Najśmieszniejsze z mojego porodu jest to, że położna zmusiła mego męża do porodu rodzinnego. Przyniosła mu fartuch i buty i powiedziała, że nie do domu, a na salę. Nawet za bardzo nie protestował :) I nawet przeciął pępowinę !!! :) Szczerze mówiąc bardzo przeżył ten poród, powiedział, że nigdy nie spodziewał się, że jest to takie wzruszające. I jaki ze mnie dumny, bo nawet ani razu nie krzyknęłam :) Nie chcę wyprowadzać go z błędu, bo rodziłam od pojawienia się bóli tylko 1,5 godziny, ale pewnie, by poród potrwał dłużej darłabym się :) Moj lekarz pięknie zszył mnie ściegiem kosmetycznym, że położne nawet nie zauważyły miejsca nacięcia i najważniejsze usunął mi polip. Teraz czekam na wynik. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaesc Dziewczynki! Julietta gratuluje!!!!!!!!!!!!Mamy nastepnego dzidziusia!!!! Ja dzis wyspana, bo nie mialam zadnego nocnego czuwania.Teraz leniwe sniadanko, powoli sie rozkrece i trzeba sie zbierac na ta wizyte do szpitala. Dziewczyny chcialam sie zapytac te, ktore maja laktatory, jakiej firmy i czy reczne czy elektr?Ktore sa dobre? I jeszcze jedno pytanie ; mozna uzywac juz uzywany? Bo dostalam od kolezanki z aventu reczny.Co myslicie? I jeszcze jedno pytanko do mamus juz rozpakowanych ; jak to jest z pierwsza wizyta u pediatry?Nalezy sie samemu zglosic do lekarza czy dostaje sie jakies wezwanie, i kiedy ta pierwsza wizyta? A cha i jak to jest w koncu z ta polozna, bo juz kiedys to roztrzasalysmy i rozne byly opinie.Obowiazkowa czy nie, trzeba zglosic do przychodni wogole, ze sie urodzilo dziecko czy nie? Jak ta polozna przychodzi do domu, to moze sciagnac np szwy i nigdzie nie trzeba jechac tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majwsercu23456789
Dziewczyny mam taki problem. Pragnę mieć dziecko:) Może już nast okresu nie dostanę:) I w związku z tym czytam różne fora (w tym Wasze) o ciążach, poradach itd. Czy to prawda, że jak się usłyszy bicie serduszka albo zobaczy się maluszka jak położą na brzuch po porodzie to od razu matka kocha swoje dziecko? Boję się, że ja tego nie doświadczę, bo generalnie nie jestem jakaś tam strasznie uczuciowa. Co się wtedy czuje? Napiszcie proszę, martwię się że mnie to ominie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja tylko na chwilkę, chciałam się Wam pochwalić, że 11.05 przyszyły na świat moje maluszki. Pierwszy synek 3510/54, drugi 3280/55. Wczoraj wróciliśmy ze szpitala, jak będę miała więcej czasu to mam nadzieje nadrobić zaległości. Gratulacje dla nowych mam z minionego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka no gratulacjeeeeeeeeeee i to pdwójneeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was i wiem jedno MOJA POŁOŻNA Rejonowa MA SPORE BRAKI w podstawowych wiadomościach. Tutaj dzieki wam dowiem sie wiecej niż od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majwsercu skoro chcesz mieć maluszka - to pokochasz go z chwilą jak sie dowiesz ze jestes w ciąży. A skoro potrzebujesz wiecej czasu na przyzwyczajenie sie do nowej sytuacji ( a wierz mi ze to obrót o 360 st) to pokochasz z pierwszym USG. Weź sobie husteczke na otarcie łez!!!! A z chwilą urodzenia i danie maluszka na brzuch to juz jak szóstka w toteka. To moja opinia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majwsercu23456789
atena35 - dziękuję za odpisanie:) pewnie będzie to dla mnie nowa sytuacja. Chcę jej, ale też się boję jak to będzie. Kocham męża, wydaje mi się że w moim sercu jest tylko miejsce dla niego, i dlatego się boję, że maluszka pokocham mniej niż męża. Wiem, że głupio myślę, ale to nie daje mi spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzjwsercu spokojnie. Dasz radę. A maluszka - fakt kocha sie inaczej - miłością matczyną. A to jest naprawde wielka inna miłośc. Dziecko to dla was bedzie nowy etap w zyciu, ale jaki cudowny baboooooooooo. Naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majwsercu23456789
atena35- dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Stokrotka wielkie gratulacje, faktycznie tak jak pisałaś wielkie te Twoje maluszki. Życzę samych sukcesów w wychowywaniu dzieciaczków. Julietta wielkie gratki 🌼, fajnie, że masz już maluszka przy sobie Ja nadal 2w1 i szczerze mówiąc już mnie to irytuje, zaczynam się denerwować. Na jutro umówiłam się do lekarza swojego, chociaż skrycie mam wielką nadzieje, że do tego czasu coś się wydarzy. Roksik a jak u Ciebie? Miałyśmy termin na ten sam dzień i jestem ciekawa czy u Ciebie coś się ruszyło??? Swoją drogą jestem ciekawa jak się miewa nasza Ania- X. Dzisiaj wróciła do szpitala. Kochana jakby co to daj nam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieani
hej dziewczyny :) Mam pytanie do tych już rozpakowanych - wieczorami miewam jakieś kłucia gdzieś tam w kroczu, lekarz powiedział że to takie mini skurcze - rzeczywiście to są skurcze???? Czy miała któraśs z Was przypadek że odesłano ją ze szpitala do domu bo za wcześnie przyjechała rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Gratki dla nowych rozpakowanych mamusiek :) 🌼 Normalnie pospalam dzisiaj ze az szok. Jakos dziwnie mi ze o 7 wstawac nie musialam :D Trzeba sie przyzwyczaic hihih U mnie jak do tej pory cisza... patrzac na ostatnie dni mialam nadzieje ze to tuz tuz, a znow mam wrazenie ze jest spokojniej. Moze to cisza przed burza? Czasem tylko mam takie mocne uklucie w kroczu az sie zegne i spokoj... no zobaczymy :) Jutro o 14 mam wizytke u swojego lekarza, czekam co powie :) Ide na sniadanko :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chcialam do Was napisac jak nadrobie zaleglosci ale to juz chyba niemozliwe. Jestem z Wami od samego poczatku i czytam Was codziennie, chociaz jakos tak wogole sie nie udzielalam, poniewaz nie usunelyscie mnie z tabelki:) chcialam sie pochwalic ze urodzilam 2 maja przz cesarskie ciecie. I mala niespodzianka mial byc Macius a urodzila sie w 38 tyg Milenka 2850 i 52 cm. Dla zainteresowanych 4-5 dni przed porodem zaczal partiami odchodzic mi czop i poczulam bol w biodrze myslalam ze to rwa kulszowa a okazalo sie ze to bole, w nocy przed porodem poczulam jak pekl mi pecherz plodowy(uczucie jakby w brzuchu pekl balonik) ale wody nie chlusnely tulko sie saczyly, w szpitalu podali antybiotyk i milenka pzyszla na swiat 8 godz pozniej. Pozdrawiam wszystkie mamy a nierozpakowanum zycze szybich i bezbolesnych porodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) ja juz leze na oddziale. Narazie nic sie nie dzieje. Mialam ktg ale skurczy brak. Mowia ze pare dni mi daja na to żeby dojrzeć i do porodu. Przerazili mnie waga małego. Ma juz 4100:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka, nie gadaj, że zamiast chłopca urodziła się dziołszka???????????? ale jaja:D no nie wierzę. w każdym bądź razie wielkie gratulacje dla Ciebie!! to samo dla stokrotki🌼 i JUlietty 🌼 :D cudownie :))))) fauletka co do używanego laktatora, no to chyba jakiś wielkich przeciwwskazań nie ma? przynajmniej ja nigdy o takich nie słyszałam. to już od Ciebie samej zalezy. aczkolwiek wyparz go najpierw porządnie - zdezynfekuj. i dołączam się do pyt. w kwestii pediatry. kiedy pierwsza wizyta itd? mamuskamaj- pocieszę Cię- jest już bliżej jak dalej, jeszcze chwila, jeszcze momencik :D 🌼 majowe_szczęście 🖐️ u mnie też cisza, więc czekamy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka no to niespodzianka :) A jednak pomyłki się jeszcze zdarzają;) Ale teraz masz już przy sobie swoją malutką córeczkę :) Życzę powodzenia. Penelopa jestem tego świadoma, że to już niedługo, tylko czasami już denerwuje mnie to czekanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta, stokrotka, milka wielkie gratulacje! Super! 🌼 milka ale niespodzianka z ta płcią. :-) X a co tam u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×