Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej hej kobity :) noo w koncu udalo mi sie wejsc cos odpisac bo ciagle zalatana zajeta czasu nie ma sie wysrac za przeproszeniem :P heh widzialam fotke malego Nataniela Stylowej- andzia twoj maz ma smykalke do fotek? bo zdjecie extra naprawde :)))) Atenka :) slodka ta Twoja niunia dopiero dzisiaj widzialam na nk fotke :) sliczniusia - z reszta babki no wszystkie bejbiki udane slodkie i piekniusie ;))) co do drinczka - ja juz mam jednego browarka za soba :))) no ale u mnie przeciez cycek odpadl :( wiec moge, a i ostatnio na chrzcinach lyknelam szampanka a jeszcze kiedys martini :))) ale mowcie co chcecie ze mam dobrze- wolalabym jak wy karmic a nie susza w cycu :( noo ale dosyc smecenia :) u mnie dzisiaj noc bomba szooook mala kąpałam ok 20:20, 20:40 najedzona juz lulana do spanka, zasnela cos po 21 no to pach pach do lozeczka ;) i poza tym ze kilka razy moj wstawal do niej zobaczyc czy ok albo podac smoka to dopiero 4:15 wstala na karmionko nooo szoooook potem troszke marudzila - bo sie wyspala ale jak zasnela cos kele 5-6 to do 9 spalismy - moj rekord dotychczas ;) Jolka ale Twoj Mateo ma czupryne :) zupelnie jak moja fruzia :D purchelina ;) co do papierochow- przeciez ja tez palilam - i momentalnie jak fasolka byla w brzuchu to faje be i na bok - nooo i niby mnie nie ciagnie ale jak ostatnio znajomi zakurzyli obok nie powiem - naszla mnie chetka ale w koncu obiecalam sobie ze do tego syfu nie wroce wole kupic cos malej niz walic kase w takie gooooooooooooooooooowno :) kari - nie znam tych kosmetykow, poszukaj na necie\ nooo babki zdecydowalyscie juz na co szczepicie?? Ja podjelam decyzje- jade wg kalendarza szczepien - nie kupuje ani 5-o ani 6-owalentnych czyli skojarzonych tylko dokupuje pneumokoki - u mnie koszt okolo 250zl (co 6tygodni) rotawirusy odpuszczamy a WY?? co do chlopow- dodam ze wczoraj mialam z moim apogeum!!!!! no jeszcze tak zle nie bylo.. ale wkurzyl mnie i to feeeeeeest burak jeden a on zamiast lagodzic sie wypial i dupa fochy mial swir jeden - no tom rzekla ze jak bedzie tak dalej szukaj bracie wiatru w polu dam se rade bez Ciebie- na poczatku zareagowal spoko spoko mozemy sie rozstac itd ale potem of kors dupsko mu zmieklo- zobaczymy na jak dlugo last chance ma i kuniec nie bede sie nianczyc z dzieciakiem :P swoja droga moja tesciowa za CH*** go nie wychowala = wygodny lubi miec tak jak chyba chlop esti wszystko podstawione pod nos, o niczym nie mysli, nie potrafi rozmawiac - o dramat :/ cale szczescie wszystko pod kontrola juz ale sie okaze... no nic rozpisalam sie z hej no to milej sobotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa Twój mąż faktycznie ma smykałkę , ja chętnie zgłoszę się na zdjęcie. też musimy paszport wyrobić bo wybieramy sie do mojego brata do szwecji. penelopa Twój mały jest boski. Trelevinaaaa ja jade według kalendarza, na pneumokoki dopiero jak skończy dwa lata., i na kleszcze jeszcze będę szczepić..Przy pierwszym tez tak szczepiłam i nic mu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Moja ładnie spała w nocy jadła o 21 potem 4 w nocy a potem 8 rano :) Oby tak dalej i już zawsze ;p Ja używam aspiratora do nosa jestem zadowolona , pediatra tez mówił żeby używać zamiast gruszki, co do tych wkładow to ja wymieniłam dopiero 4 razy, i te kózki itp nie leca przez ta całą słomkę. Emilia_83 moja miała taki okres ze prawie przez 2 tyg miała zielone kupkia rumianku wogole jej nie dawałam. Lekarz powiedział ze mam sie nie przejmowac. Teraz kupka sama wróciła do normy ... nie wiem od czego to zależy. Ale nie stresuj się... Fauletka - ja przemywałam jej tylko buźkę tym krochmalem. Bo mała miała tylko potowki na buzi. Tak mi kazała położna. Zamiast przegotowana woda myc buzie to tym krochmalem. Kari86 ja ten planuje isc na solor :) ale dopiero w poniedziałek ;) Tak dawno nie bylam hehe esti1983 wiem o czym mówisz z tymi jagodami, ja jestem co prawda z miasta i tutaj takich atrakcji brak ale jak jeździłam do babci na wieś pod karków chodziliśmy na jagody i maliny :) z kuzynkami na wyścigi zbierałyśmy która więcej, teraz ciągle powtarzam jednym dziadka i drugim ze maja sie wyprowadzić na wies bo jak to bedzie ze dziecko na wakacje będę wysyłać do dziadkow tez do miasta ? klatke obok lub na drugi koniec miasta- masakra ... Dlatego myślimy o jakimś domku nad jeziorem lub coś w tym stylu żeby jedzic na weekendy lub na wakacje ach... atena35 - Moja tez tak ma czasem w ciągu dnia ze tylko na jedzenie się budzi :) Aja się tam piwka napiłam już :) (ale nie karmie piersia) I wiecie co ? wcale nie było dobre a miałam wielka ochote na nie. Stylowa - zdj super :) profesjonalne naprawde ;) Napewno sie zmini ze spaniem małego :) Ja muszę dowód mojej wyrobić... Ja mam ten plus ze jak będę chciała skozaczyć z usług męża to poczekam az będziecie w pl ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkaaaaaaaaaa Do poludnia to czasem w sobótkę niewiem w co rece włozyc. Ale juz jestem free. Mała bedzie zaraz spac, wiec troche z wami popisze. Drinek był zaje-smaczny - wchodził jak woda na saharze!!! heh Relax był, a w nocy mnie suszyło. hihiihih Mała ma trochę katarku i marudna nieco, no ale nie tak jak w 6 tyg - masakra to była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Zdjęcia na poczcie przecudne i faktycznie każde bobo już zaczyna wyglądać inaczej :) U mnie od samego początku mówią, że Zuźka to czysty tato :( Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości upodobni się do mamusi Kari ja też nie pomogę z tymi kosmetykami. Pierwszy raz słyszę o takiej firmie. Atenka fajnie, że drink smakował. Ja czekam z utęsknieniem na odpowiedni moment. Ze znajomymi mówimy, że w końcu to sobie odbijemy, ale raczej nie nadejdzie to szybko :( Matki karmiące... A my również ok po dzisiejszej nocy. Mała wstała o 1 i później o 5, więc luzik :) Dzisiaj nie za bardzo chce spać, ale mimo wszystko bardzo grzeczna :) Miłej soboty kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa musisz powiedzieć mężowi, że talent to on ma do robienia zdjęć. A synusia to masz słodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esti1938
Trelevinaa, z tymi chłopami to normalnie beznadzieja, mój też się trochę przejął groźbą rozwodu, ale nie wiem na jak długo. Zresztą może sobie parę rzeczy przemyślał. Oby. Choć coś mi się wydaje, że to cisza przed burzą. Zdaje się, że oni sobie w ogóle nie zdawali sprawy, jak będzie wyglądać życie z dzieckiem i jakoś próbują się w tym odnaleźć. Może też są trochę zazdrośni. Choć Julka to jego oczko w głowie. Mam taki plan, żeby go zostawić z małą na cały dzień i jeszcze kazać ugotować obiad. Może to mu uświadomi, jak to jest zajmować się cały dzień maluchem. U nas noc w porządku, Julcia obudziła się o 3.30 i 6, a zasnęła o 21. Z tym że tak od 2 strasznie męczyła ją kupka, tzn. stękała okropnie przez sen, a ja się męczyłam razem z nią, bo nie mogłam spać, chociaż ona spała. Kupka poszła dopiero dziś ok. 11, ale taka od stóp do głów:) i teraz dzidzia odsypia niespokojną noc, śpi już 3 godziny, a ja zdążyłam posprzątać prawie cały dom, wygotować ubranka, zrobić pranie:) ale obiadu nie robię, ma zrobić mój m. Mogę obrać ziemniaki, resztę robi on, powiedział, że zrobi. Teraz pojechał do biedronki, a ja już potwornie głodna jestem. Ale nie złamię się, niech gotuje. Wycieczka do biedry też jest poświęceniem, bo właśnie Kubot gra. Więc ja się rozłożę na kanapie zaraz i będę mu słać smsy, jak mu idzie:) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti no to dobre z tym twoim facetem. mój dla odmiany pojechał do macro. Ale my juz dawno po obiedzie, jest zawsze na 14,00 mała zarazzasnie wiec do dzieła ...czyli relax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz nie daje rady!!nie mam juz sil do tego mojego czorta!!nic nie pomaga caly czas krzyczy nic nie spi!! :( moze ja zla matka jestem ze sobie z nia rady nie daje..... :( teraz moja ciocia zabrala ja na spacer bo zadzwonila co slychac i akurat trafila na krzyk malej i moj placz z bezsilnosci wiec postanowila zabrac mala na spacer i dac mi troszke luzu!! ja juz nie wiem co mam robic..... :'-(((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari miałam to samo. od 18,00 do 22,00 ręce i ręce a nawet one na nic się zdały. Mój kręgosłup wołał HELP HELP, bo tyle czasu hustac i to na nic. Musisz przetrwac. Twojemu maluszkowi moze spacer pomoże....oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari trzymaj się kochana. Taki okres burzliwy przechodzą nasze maleństwa. Za niedługo im przejdzie :) I nigdy nie mów, że jesteś złą matką. Ty pokochałaś swoje dzieciątko od początku i nie wyrzuciłaś do śmietnika :( Trzymam kciuki za szybki powrót do normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski! Wkoncu znalazlam chwilke Alex zasnal ciekawe na jak dlugo:( wczoraj minal 6 tydzien i moze tez nam sie zaczyna ten skok rozwojowy.Noc ok tak az do 13 spokoj ale potej godzinie prawie wcale nie spi zasyia na 15 min i marudzi zasypia na brzuchu klade go do lozeczka otwiera oczy ehh no nic przezyjemy Kari jestes wspaniala matke i nie mysl inaczej stylowa no zdjecie super brawo dla meza ja musialam isc do fotografa. Wyslalam wam na @. emilia Alexowi schodza krostki tzn prawie wszystkie zeszly ale jak dokne reka to czuje taka skorupke ale delikatna nie taka jak wczesniej wiec jestem dobrej mysli i dzisiaj postanowilam zaczac jesc nabial bo jejku ta dieta chyba wykonczylaby mnie mam nadzieje ze krostki nie wyskocza nowe.A kampalas w tym kalium?Ja nie kupilam z reszta nawet nie wiem czy tutaj dostane ten specyfik.Smaruje mascia penhanol polecona przez lekarza. jola a ta kora debu to przetworzona w aptece mozna kupic czy jak? no wlasnie juz wczesnie pytalam o znow mame cos milczy ta mamusia tigero a co uc iebie? Dziewczyny a ja mam pyatnie czy karmiac piersia moge isc do solarium?opinie sa rozne a wasze jakie?? zazdoszze tym ktore moga pic alkohol mnie ostatnio taka bierze ochota na winko i piwko ze szok.Zanim zaszlam w ciaze czesto spedzalam wieczory na delektowaniu sie winkiem no oczywiscie nie sama no i nie nalogowo:) penelopko ja tez mam te body z biedry z myszka miky :)a jaki rozmiar ma ubrany Maksyimilian?Bo ja mam 62 i musze juz je odlozyc bo ostatnio musialam je tak naciagac ze szok i zauwazylam zezaczely sie wrzynac w nozki Jola ale mateuszek ma czuprynke hheh przeslodki jest:) DeeYaa chcialam cie znalezc na nk ale nie moglam moze ty poszukaj mnie co? atena to gratuluje ci dziecka jak aniolek mamuskamaj dzieci sie zmieniaja mojej kolezanki synek na poczatku to byl czysty tata z niego teraz ma 6 miesiecy i jest teraz z niego czysta mama:) esti1983 z tymi jagodami to ja po twojej wiadomosci tez sie rozmarzylam fajnie bylo a jaka brudna zawsze wracalam jagodki pyszne byly ale te odrazu z krzaczka hehe trelevina rzeczywiscie noc mialas super oby dzisiejsza tez taka byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski karmiace piersia jadlyscie moze arbuza?Mozna jesc czy nie?Bo mam ochote i sama nie wiem cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na momencik bo dzis goście cały dzień,tzn najpierw my byliśmy pół dnia,a teraz do nas wpadają inni. Mąż dziękuje skromnie (;)) za opinie,urósł w piórka strasznie,ale taka motywacja myślę,że jest dobra na przyszłość,fajnie tak wiedzieć,że to czym się człowiek interesuje i chce w tym dłużej posiedzieć ma sens,dzieki dzięki :) Kasiulaa a Ciebie to się pyta z jakich usług chciałabyś skorzystać,bo nagle nie rozumi o co Ci chodziło,hmm ;P Dostał w łeb oczywiście ;PMuszę potem na poczte wejść poszukać Twojego nr telefonu,bo bedę dzwonić do Ciebie i Penelopki z Polski :) Cv ja chodzę na solar i pytałam wielu położnych tutaj o opinie. Tutaj solaria są słabe i każda z położnych twierdziła ,że nie ma przeciwskazań do chodzenia na takie solarium,a w internecie czytałam żeby omijać te mocne lampy czyli te ponad 1000 wat,a te co mają 1000 są ok,trzeba zakrywać jedynie brodawki i tak jak ja to bliznę po cesarce Kari przetrwasz ten cięzki okres i później mała Ci wszystko wynagrodzi. Moja córeńka mi dawała popalić jakieś 2-3 lata,ale teraz jest cudowna,ułozona i grzeczna,warto było się pomęczyć;) Jeszcze bedzie dobrze,wierz mi:) Lecę,bo dziś piję piwko,miłego weekendu kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV arbuza można jeść. Ja już jadłam ze trzy razy i to nie w małych ilościach i jest ok. W arbuzie to praktycznie sama woda jest także smacznego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa to widze ze zalatana jestes:) mamuskamaj dzieki za odp to ide jesc:) obawialam sie ze nie mozna bo przeciez sa w nim pestki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyy narobiłyscie mi smaka na arbuza. mniam. A mój kupił zielone banany....musze czekac aż dojrzeją, no co za facet no... Moja mała załapała katar i chyba nie bede jej dzis kąpać. Obmyję ją z grubsza bo pewnie przeziębiłaby mi się na dobre. A teraz śpi mi juz 2h i konca nie widac. Dziś podjęta ostateczna decyzja odnośnie wyjazdu nad morze nasze polskie. Jedziemy do Darłówka, potem do Dzwiżyna. Odpoczniemy aż 3 tyg. huraaaaaaaaa. Tylko pogody pragnę słonecznej. Jedziemy 23 lipca. Dziś mój M kupił dla małej namiot plazowy przed słoncem - i po rozłożeniu go zmieścimy sie tam raczej wszyscy. Ja jednak licze na niezłe grzanie z nieba. CHrzcimy małą 9 lipca wieczorkiem, imprezka w domciu max 15 osób. wystarczy. Macie jakieś ciekawe linki z ubrankami, na allegro juz patrzyłam i są ale wydaje mi sie ze taka balowa sukienka beddzie niewygodna dla SHE. Muszę to przemysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena ale ci zazdroszcze tego morza!!!! moj M na wakacjach bedzie mial tylko tydzien wolnego i nie oplaca nam sie nad morze jechac!!chyba tylko do silnej(tzn taka miejscowosc niedaleko poznania gdzie mamy domek nad jeziorem) pojedziemy bo blizej i na swoim zawsze pewniej bo wszystko co potrzebne pod reka mam!!ale morze....hmmmm wiele bym oddala zeby pojechac!!ja to zawsze do rewala albo pustkowa jezdzilam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena, kari a ja to w ogole wam zazdroszcze wyjazdu gdziekolwiek bo my nigdzie nie pojedziemy raczej tzn do PL i spedzimy z rodzina wakacje a chcialabym gdzies wyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena moja bratanica miala welurowa biala sukienke nie byla taka balowa i mysle ze w takiej na pewno twojej SHE byloby wygodnie.Masz mozedostep do sklepu CA ?bo u mnie w tym sklepie wlasnie widzialam takiefajne i do tego slodkie czapeczki wiec mysle skoro tutaj sa to w PL tez beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to glupie i bedziecie sie smiac ale moj M wymyslil sobie ze mala taka jest bo ktos ja zauroczyl!!i w zwiazku z tym siedzi w pracy i szuka w internecie sposobow na odczynianie urokow!!i on to bardzo powaznie traktuje a ja sama nie wiem co o tym myslec.....i tak sobie sama o tym poczytalam w necie i tam wiele dziewczyn o tym mowi i podobno dziala!!zobaczymy co moj przwatny szaman jeszcze wymysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sukieneczki do chrztu to mi sie bardzo podobaja takie robione na szydelku i jak sie nam uda taka zorganizowac to bedzie super!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari86 ja tez w to wierze sama zanim Alex sie urodzil zrobilam mu czerwona kokardke w lozeczku i nie pamietam dobrze ale ktos u nas w rodzinie mial ten problem i wiem ze cos w tym kierunku zrobili ale nie pamietam co to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV taka rozdrobniona jak herbata , w saszetkach do zaparzania. Poprosisz kore dębu to na pewno będą wiedziały o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv, Kari ja też w to wierzę. Też mam czerwoną wstążeczkę w łóżeczku i w wózku. Można też zlizać dziecku czoło ;-) I jeszcze czasem pomyjami twarz obmywaja, ale to już mi się nie podoba.. ble. No ale coś w tym odczarowywaniu jest. Cv arbuza niby można ale to jak ze wszystkim trzeba uważać. Bo nam w szpitalu mówili, że też może uczulać. ja w ostatnich dniach ciąży też się objadałam arbuzem i nie powiem bo bym sobie teraz też zjadła Mojego małego chyba po tym wczorajszym torcie znowu wysypało. Oj niedobra ze mnie matka. Nie mogę się pozbyć tych krostek. Ale jeszcze kalium nie używałam. Zastosuję jutro na pewno. Mój mąż też mnie dzisiaj Taaaak wkurzył że masakra. Zamiast być ze mną bo ma wolne, to polazł sobie na działkę na której ma dom po dziadku i grzebał tam cały dzień. Obiecywał, że wróci wcześniej a wrócił o 21.00 i znowu musiałam tak późno kąpać małego. Przyłączam się do waszego klubu posiadaczek głupich mężów!!! Nie odzywam się do niego i wciąż mu dogaduję. Niech spada na drzewo!! Uciekam Kochane. mały mi dał dzisiaj w kość. Mało co spał. Wciąż by na cycku wisiał. Ale tak po 5 minut i za chwilkę znowu głodny. Mam nadzieję, że pozytywnie przejdziemy przez ten kryzys laktacyjny i przez ten skok rozwojowy. Ech. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej normalnie SZOK!!Nelka zasnela po kolysaniu i noszeniu o 20 wstala o 1 na karmienie podobno (spalam) M sie nia zajal i wlasnie zastosowal technike z lizaniem czola :) i mala przebudzila sie o 4 dostala smoka i spala do 6.30 zjadla polezala sobie sama na poduszce pogadala po swojemu i znow spi!!zasnela sama bez kolysania :O:O:O:O:O:O SZOK a jak u was kobitki?? co do mezow to moj tez mnie czasem wkurzy i jestem na niego wsciekla ale ogolnie to mi bardzo duzo pomaga przy malej jak ma wolne!!w dni jego pracy nie ma mi jak pomagac bo albo jest na nocce i caly dzien odsypia albo jest na popoludniowce i nie ma do od 12 do 24 wiec lipa no ale takie uroki pracy w kasynie :((((( ok lece zjesc jakies sniadanko puki mala pijaweczka spi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Malutki jeszcze spi, dom ogarnelam i siebie tez, wiec wpadlam.Wymalowalam sie, wyszykowalam, nawet szpilki byly i mialam zamiar isc do kosciola, a tu auto nie zapalilo.Colera....akumulator padl.A w czwartek tez sie wyszykowalam z rana i juz mialam wychodzic, a tu maly sie tak rozbeczal, ze tylko cyc ratowal sytuacje.Moj M. mi mowi ; odepnij cycki i mozesz isc.Dobre sobie. Takze nie moge cos ostatnio dotrzec do kosciola. Powiedzcie mi czy jak dzidzius spi tak idealnie w nocy to juz nie powinien czy tez nie moze w dzien spac?Bo tak Wiktorek w nocy ideal; dzis np poszedl spac o 20, obudzil sie na cyca po 4 i teraz jeszcze sie nie obudzil.Ale w dzien ciezko zeby pospal duzej niz 20min.To normalne? Atena mam juz te kropelki Sab simplex ale na moich jest napisane, zeby dawkowac dzieci ponizej 2 lat 7 kropli 4 razy dziennie.Ja daje Wiktorowi 3 razy.I tak zauwazylam, ze one jakby usypiajaco dzialaja.U Ciebie tez tak jest? Keri co Ty opowiadasz, ze zla matka jestes!Bzdura, poprostu dzieci sie nam nie urodzily z instrukcja obslugi i my same musimy sie tez ich uczyc.Mi tez czasem opadaja rece, ale to sa tylko chwile... A moj Wiktorek wczoraj"zaczal mowic".Powiedzial ggg.Ale sie wzruszylam.Tak mnie zlapalo za serce... Stylowa tez ogladalam fotke Twojego, gratuluje mezowi talentu. Wogole wszystkie nasze dzidziusie przeslodkie, wczoraj dopiero doszlam do tego, zeby wejsc na poczte, jak znajde chwilke to wysle mojego Wiktora. Co do naszych polowek, moj M tez ostatnio troche przegial, jest po rozmowie, to zobaczymy co bedzie.Chodz z drugiej str tez nie moge narzekac, daleko mu do idealu, ale ma tez wiele zalet. A ja wczoraj jadlam ogorki, mniam, ale nie te ze sklepu pryskane, tylko od mamy z dzialki. Malego kapie w tym krochmalu, to zobaczymy czy bedzie lepiej, moj M jak mu powiedzialam, ze bede Wiktorka kapac w krochmalu, to mi sie zapytal czy bedzie sie mlody ruszal po tym krochmaleniu. Dobra ja uciekam.Zycze wszystkim udanej niedzieli. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka ale mnie zaskoczyłaś z tymi kroplami ze tyle sie daje. Ja daje po 10-15 kropel do kazdego jedzonka, ale wiesz przyszło mi na mysl ze to za duzo i zmniejszyłam do 8-9. Czy jest senna??? hmmmmmmmmm czy ja wiem raczej nie. Spi co prawda duzo ale przed kroplami tez tyle spała a nawet wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×