Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

odnośnie tabletek......zastanawiam się. Cholera tyle lat nam się udawało, a jeden raz cyk i Milena się zjawiła. Kiedyś dawno temu brałam LOGEST, bardzo mi służył. Ale cena co m-c zwalała mnie z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari - ożeszzz ale jajca - nie zazdroszcze.. moja kumpela miala tez taka akcje ale z pradem i przez wlasciciela mieszkania odcieli jej prad na kilka dni - makabra :/ ladnie spala Ci Nelcia :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do antykoncepcji to ja uzywam plastrow evra i jestem bardzo zadowolona!!fakt ze cena nie za niska bo okolo 50zl ale nie trzeba sie faszerowac pigulami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja teraz na szybko napiszę, że mi ostatnio gin przepisała Cerazette jednoskładnikowe tabsy. Kosztują około 37 zł. Jeszcze nie wykupiłam, bo też się zastanawiam czy brać. No ale biorąc pod uwagę, że ostatnio udało nam się za drugim razem boję się trochę ryzykować. Zwłaszcza że po cesarce dwa lata lepiej nie rodzić. Niby te jednoskładnikowe są lepsze niż te normalne, ale to i tak chemia jakby nie było. Kiedyś brałam też tabsy, ale wtedy mi się tyło po nich niestety. Nie chciałabym teraz zamiast gubić kilogramy to zbierać je na nowo. Niby w ulotce jest napisane, że nie zatrzymują wody w organizmie ale kto to wie. Idę na śniadanie, bo jeszcze nic nie jadłam. U nas też burza była nad ranem i to aż dwa razy. A teraz słoneczko wychodzi. Cv życzę bezpiecznej podróży. Napisz do nas czasem. A nie tak jak Stylowa- niedobra Baba ;-) No i udanej imprezki. Napisz mi jeszcze w czym będziesz chrzciła Alexa, bo ja mam problem co kupić małemu. Takie wdzianko sztruksowe na 68 jest duuużo za duże. A znowu 62 to się boję kupować skoro on ma już 63 cm wzrostu. W ogólę Dziewczyny te co mają chłopaków-pomóżcie- w czym Wy chrzcicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - no wlasnie apropos rozmiarow- szlag mnie trafia bo sa takie pochrzanione niektore te rozmiary, ciotka ostatnio przywiozla malej taki fajny rampers ino z dlugimi rekawkami i nogawkami i na rozmiar 68 - to jestem tak zla bo to ledwo ledwo pasuje na małą i zeby to jeszcze jakies chinskie bylo - nieeee polski produkt nooo!!!! jak bedziesz cos kupowac to zwroc uwage na te rozmiary! jak pomysle ze bym miala kupic cos na chrzciny przez allegro to mnie wzdryga jakby przyszlo za male bym chyba sie pociela tępą zyletką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa zapomnialabym Esti ogladalam juz ostatnio zdj na poczcie Twojej Julci - przeslodko wyglada w tej opasce jaki cukierasek :D ino wez napisz gdzie ja kupilas?? bo probuje namierzyc gdzies te opaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moja mała dziś rewelacyjnie spała, znów prawie 6 godzin cięgiem, pojadła i kolejne 4 a rano jeszcze drzemała zanim ja wstałam. Teraz już znów śpi bo pogoda jakaś dziwna, niby ciepło ale pochmurno, może ciśnienie niskie. Kari, ja w piżamie nie otwieram, a zdaża mi się że łażę tak do południa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pozdrowienia znad morza gdzie właśnie przechodzi ulewa- chyba juz żadna nie zazdrości hehe:-P Doczytałam ze podajęcie kaszki, a sprawdzałyscie czy zawiera gluten? Jeżeli tak to najwcześniej można podawać między 4 a 6 miesiącem bo inaczej można dziecku zaszkodzić. Co do szczepionek to uważam ze nie ma co panikować. Zawsze istnieje jakieś ryzyko jeżeli chodzi o przyjmowanie leków- czasami nawet lek przeciwbólowy może powodować jakieś powikłania. Z drugiej strony jak nie szczepionka skojarzona to refundowana z rtęcią?nie wiadomo co bardziej szkodzi:-( Odnośnie butelek to ja mam TT i sobie bardzo chwale. Myje normalnie płynem i szczotka do butelek i zalewam wrzatkiem od razu po myciu. Wycieram i ani osądu, ani nie są za mgłą ani nie mają dziwnego zapachu. Któraś wspomniała o podgrzewaczu. Ja kupiłam na allegro z adapterem do auta i sprawdza sie rewelacyjnie-happy familly. Pisałyście też o podnoszeniu główki. Moja trzyma sztywno, jedynie jak jest zmęczona to jej sie głową kiwa- ale to ma juz po mamie:-Pczasami jak ja łapie za rączki to juz sie próbuje podciągać, ale ja to jeszcze sporo wysiłku kosztuje. Miałam jeszcze coś odpisać ale juz nie pamiętam co to było:-( pozdrawiam wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina no właśnie z tymi rozmiarami to jakiś horror jest. Ja jeszcze do tej pory wcisnę coś małemu z rozmiaru 56 a czasem 62 jest już za małe. Kupiłam ten komplet na chrzciny ale na szczęście go wymówiłam. No i dobrze, bo jak przymierzyłam mu to może za trzy miesiące by to założył. I chyba kupie coś ze śpiochów do tego jakiś kaftanik i też chrzciny opykamy. No chyba, że któraś ma fajną propozycję na ubiór dla chłopca? Pisałyście wczoraj o pampersach. Tak więc my z dady używamy 2, a z pampersa już 3. Też są nie równe te rozmiary. Nie wiem kto przestrzega standardów i czy one w ogóle istnieją? Czy każdy ma inny rozmiar na swojej firmowej skali. Deyaa ja i tak Ci zazdroszczę tego morza. Bo za chwile na pewno wyjdzie słoneczko i pognacie na plaże ;-) justyna też pewnie się wyleguje co dzień. Ale odezwać by się mogła. Bo jak się któraś nie odzywa tak bez powodu, to zaraz się martwimy, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojej ja po nocce jestem jak zombie poszedl spac przed 22 i pobudka o 2 pozniej o 4 i o 6 i po 7 juz rozbudzony na maksa, a od 4 jeki i steki ;/ a ostatnio buzil sie tylko kolo3-4 i pozniej 6-7 i pobudka kolo 7-8 nie wiem ten moj Synus to niemozliwy jest - nie mozna wypracowac ostatnio z nim zadnego planu dnia teraz przysypia w bujance i uwierzcie mi ze przez sen co kilka minut albo placze albo sie smieje no i przebuza sie i zasypia... ehhh Emilia rozpoczęłas temat rzeka :) te chlopy... nie powiem bo moj Malym sie zajmuje super ale czasami jak sie z dupskiem rozsiadzie to koniec. wczoraj mowie mu 'kochanie idz po wode bi wykapiemy malego bo juz zaczyna odlatywac' a on dobrze i nadal siedzi... wiec Atena swiete slowa - nie ma co prosisc - jak powiedzielam ' idz juz bo zasnie' to w mig wstal i poszedl. nie wiem faceci chyba sa glusi na slowo prosze i jak sie do nich ladnie mowi, trzeba buczec na nich i juz. no przypomnialo mi sie ocs madrego- gdzies to przeczytalam, ze MEZCZYZNI ROZWIJAJA SIE DO 5 ROKU ZYCIA POZNIEJ JUZ TYLKO ROSNĄ!!! - co prawda to prawda a co do tesciow i rodzico, moi rodzice przyjechali do mnie na 3 tyg zaraz 2 tyg po porodzie i duzo mi pomogli - co nie zmienia, ze moj S i tak na nich psioczyl i tak co mnie doprowadzało do furii, bo jego rodzice nawet sie do nas nie pofatygowali, wnuka jeszcze nie widzieli, a moi mi pomagali jak mogli i jeszcze mu cos nie pasowalo :/ kasiula to jak Twoja tesciowa wychowala 2 dzieci skoro nie wie jak malucha podniesc? porazka! cv spokojnej podróży, uwazajcie na siebie i odezwij sie jak po impezce 🌼 atena jak juz pisalam tryb rozkazujacy dziala :) fajnie, ze masz taka pomoc - ja bym po stopach calowala za pomoc chociaz na 30 min dziennie penelopa co do spiewania to ja ostatnio wchodze do sypialni a moj spiewa Alexowi 'jestem maly talibanek, mam granatow caly dzbanek..' hi hi a innym razem piosenki o łódzkim łks - z przerwami na przeklenstwa :) Pristina ja biore tabsy dla karmiacych mam w opakowaniu 3 listki w kazdym po 28 tab, bierze sie je bez przerwy. ja zaczelam brac w sob a w niedz dostalam plamienia ale w pon przeszlo. podobno na tych co ja biore mozna miec bardzo nieregularne cykle, co 17,30 albo nawet 40 dni ;/ to jedyny minus. biore bo nie chce 'niespodzinki'. bo 'poki co' nie chce miec wiecej dzieci i raczej sie to nie zmieni wiec wole brac na wszelki wielki no ale na poczatek i tak gumka do poki nie zaczna dzialac kari no ładnie Ci pospała szok. mi jak tak lody kiedys pospał do 5 to jak sie obudzila to tak mnie cyce bolały, ze rąk nie mogłam podniesc ale na razie nie podaje zadnych kleikow, bo niedawno wprowadzilam mm no wspolczuje historii gazowej. ja tez na poprzednim mieszkaniu mialam przejscia, dziewczyny pewnie pamietaja jak im w zimie pisalam jak cieplej wody i ogrzewania nie mialam ;/ trele.... ja mam tak samo z tymi rozmiarami - no szlag mnie trafia. Młody ma rampersy np z nexta newborn i sa ok, z znow innej firmy 0-3 sa za male, niektore 0-3 miesiaca sa wieksze od tych 3-6 i dojdz czlowieku o ladu po rozmiarach. ja to teraz kupuje wzrokowo. np musialam kupic spiochy ostatnio bo first size sie robi za maly kupilam z tej samej firmy 0-3 i Olo w nich pływa ;/ u nas pogoda dzis lepsza, sloneczko swieci wiec pewnie zrobimy ze 2 dluższe spacerki :) o matko sie opisałam a Młody zasnął tfu tfu zeby sie od razu nie obudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym gazem to przegiecie ale jeszcze tylko max 2mci wyprowadzamy sie do wro do miszkania dziadkow mojego M jak juz kiedys pisalam :D no mnie tez wkur... te rozmiary!!nic nie idzie dobrze kupic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy Wy wiecie cos na temat snow u takich maluchów? Bo jak patrze jak Olinek spi to mam wrazenie, ze ma rownie pokopane sny jak ja! to placze, to sie smieje, zmienia rytm oddychania, wymachuje raczkami, marszczy czółko - no masakira - spi strasznie niespokojnie czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pinda tez tak ma :P usmiecha sie, czasem potrafi plakac przez sen.. Kiedys kolezanka mowila mi ze ponoc dziecku po urodzeniu sni sie cale zycie, ale nie wierze w taki zabobon :P ale czesto mysle co jej sie sni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jęsli chodzi o butelki to my mamy z aventu, ale te miodowe i po 2 miesiącach użytkowania ani śladu osadu. Natomiast moja siostra ma te białe i jest faktycznie różnica. Stają się z przezroczystych takie białawe, więc to może zależy od tego. U nas pogoda nawet, nawet. Rano zachmurzyło się i myślałam już, że nici dzisiaj będa ze spaceru, ale teraz się przejaśniło i jest git :) Ale za to jest bardzo duszno, normalnie nie można wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelev wczoraj teściowa mojej siostry powiedziała mi to samo. I jeszcze dodała: jak dziecko się śmieje przez sen, to będzie miało wesołe i szczęśliwe życie, jak płacze to bardzo smutne... Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie penelopa ;) Moja mała już chyba z 4 godzinkę lula i na razie nie zapowiada się, żeby wstała :) Więc mamusia zdążyła już posprzątać a teraz to już zaczynam się nudzić normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa - u mnie fuckin to samo - jakis dziwny ten dzien, u mnei pogoda sie nie moze zdecydowac - burza, za chwile slonce, za chwile ciemne zas chmury noo shit za oknem - co poloze koze do lozeczka pokima i zaraz oczy wielkie, maruuuuudna.. teraz kima na macie - nie wiem czy ostry dyzur ja znudzil czy co ale poki co spiiiiiiiiiii :P a ja nic nie zrobilam dzisiaj jeszcze i wbijam w to :P niech sie wali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zmęczyłyśmy! Powietrze było fantastyczne, ale przez jakieś 20 minut, potem duszno koszmarnie! Jula śpi przy cycu, ale chyba ją brzuszek boli, bo marudzi:( A teraz nowina: Julka dziś przekręciła się z brzuszka na plecy:) Trelevinaa, niestety ta opaska też z UK, siostra mi przywiozła. Dobra, uciekam wstawić obiad, dzisiaj krupnik gotuję. Ale pewnie się nie obędzie bez ryku, bo mała protestuje, jak tylko chcę ją odłożyć, więc już się stresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa kruz moja Julka miała tak w zeszłym tygodniu z tym spaniem i do wczoraj właściwie:) może to ten skok rozwojowy koło 6-7 tygodnia życia? bo dziś już ładnie zasnęła i śpi godzinę, a rano przegapiła jedzenie jedno nawet i spała spała:)) ja już po gineksie, dostałam tabsy na dwa miesiące:) ale puki co nie będę brała bo nie mieszkamy z mężem jeszcze razem więc seks sporadycznie raz na dwa tygodnie pewnie będzie:) ale powiedział, że ładnie wszystko zaleczone, powróciło do stanu sprzed ciąży;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to ze mną na poczekalni były 3 babeczki, które razem ze mną chodziły wczesniej w te same dni do niego, jak jeszcze w ciąży byłam:), wydawało mi się, że są w tych samych tygodniach co ja, ale gdzie tam:d one dalej są w ciąży, zdziwiona grubo byłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelina zobacz: http://allegro.pl/opaska-tafta-kokardki-opaski-cena-hurt-kolorki-i1696425283.html#gallery http://allegro.pl/opaska-opaski-bawelniane-kokardka-110wzorow-gratis-i1705687758.html#gallery http://allegro.pl/szydelkowa-opaska-z-kwiatuszkami-piekne-i1693644704.html#gallery zasnął:) esti.. mój się przewraca już chyba od 3 tygodni zresztą pisałam tu o tym już jakiś czas temu jak o jakimś wynaturzeniu, bo jak taki mały człowiek (jak to mówi moja mama) robi takie rzeczy??? aha i mój namiętnie robi bańki ze śliny . aha doszłam do jeszcze jednego faktu, mały nie znosi, nienawidzi, nie trawi czapek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki pipko :))) :P moja tez od jakichs dwoch dni robi sobie banki ze slinki :)) haaaa - w koncu miedzy naszymi bzykami ino 4dni roznicy :P co do czapek - poki co nie cierpi zakladania, jak juz ma na glowie to jest ok :P no ale z tym przekrecaniem z brzucha to jestem w szoku :O takie male pierdzimączki i juz takie cuda wyczyniaja :) wow musze moja pocwiczyc :P:P:P pristina- ja wspolczuje ciezarowkom kulac sie w takie upalyy.. wrrr przekichane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam jakiegoś stroju kąpielowego, ale tankini, bo z tymi moimi rozstepami w dwuczęściowym to wstyd się pokazać. masakra;/ coś mi się zdaje, że kremy na to ch** pomoga za przeproszeniem;/ zostaje laserek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mogę zjeść żurek na obiad jako karmiąca cycem?? Taki z paczki co prawda, ale zawsze żurek. Help...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×