Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hehe:) A ja trzymam często Julę poziomo, ale pod brzuszkiem (odwrotnie niż do karmienia), twarzą w dół, taki samolocik. No i pionowo. Pozycja do karmienia też nie wchodzi w grę, chyba że tak na pół siedząco (główka na moim przedramieniu, nie zgięciu łokcia), inaczej wrzask i szukanie cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez trzymam pionowo bo poziomo sie nie daje!!odrazu jest krzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zawsze śmieję jak M ją bierze na brzuszku do siebie na klatę. Porozgląda się chwilę i zaczyna się rozpaczliwe szukanie cyca, normalnie jak pies tropiący nosem po ziemi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska wiem o czym mowisz bo moja mycha jak jeszcze karmilam to raz jak ja M wziął na klate (bez koszulki) to go zlapala za sutka az sie biedny przestraszyl hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari :D. Bez koszulki jeszcze nie próbowaliśmy no i chyba po tym co napisałaś nie będziemy ryzykować :D ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska ja trzymam za żabkę lub poziomo ... na żabkę bo bioderka a znowu mowia ze lepiej poziomo bo w pionie sie kregosob obciąża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska moj po domu jak jestesmy sami zawsze bez koszulki chodzi bo mu wiecznie goraco ale od tamtej pory jak mala bierze to pieluszke tetrowa podklada!!hihi ja sie smialam ze od niego to by piwko zamiast mleczka lecialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? Właśnie rozmawiałam przez telefon z tata i tak sobie - ja Narcyzek ;p stoję przed lusterkiem i się obserwuje i mam takie mięśnie na rekach raczej od noszenia małej że w szoku jestem a jak napnę to już wogóle jak bym ćwiczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari dobre z tymi piwkiem :D. Kasiula baaa będziemy miały muły, że hej teraz ;). Mi się przydadzą, bo taki wątły flaczek raczej z moich rąk. Dziewczyny pisałyście kiedyś, że przy przytulankach czułyście jakby ciągnięcie skóry. Pytanie, czy to Wam przeszło ?? Przyznam szczerze, że wczoraj się skusiliśmy pierwszy raz i wspomnień jakiś mega fajnych nie mam. Za to uczucie ciągnięcia skóry wciąż tkwi w mojej głowie. Pocieszcie, że to mija ;). Aha ja mam tabsy przepisane ale jeszcze nie wykupiłam. Musze najpierw poczytac jak się one sprawuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to widzę, ze nie tylko moja mała próbuje ssać ze wszystkich innych jak tylko znajdzie cel;) siostra i mama się śmieją, że by jej dały ale nie mają co! a mąż, dobrze, że w koszulce łazi bo by była kupa śmiechu pewnie:) generalnie pozycja pozioma, czy na rękach czy jak leży (tego nienawidzi) odpada:) ewentualnie lubi jak mam ją na kolanach i z nią gadam:) wtedy gaworzy i śmieje się, ale cwaniara mała z niej, od początku chce na sobie uwage skupiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kasiulaaa s-ce weź ty się stuknij w czaszke. tesciowie łaske ci robią, że się twoim dzieckiem zajmuja, a ty jedziesz po nich jak po łysej kobyle na jakims forum internetowym!! weź ty się lepiej sama dzieckiem zajmuj zamioast w necie siedzieć!! nikt nie ma obowiązku waszych bachorków bawic!! dzieckiem ma się zajmowac matka i ojciec - prawni opiekunowie. A jak robią to teściowie, albo rodzice to jeszcze kwaitki powinnyście im kupić a nie d888pe obrabiac w necie. porażka rodzicielska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do stuknij się Zajmuje się dzieckiem , ale są sprawy które trzeba załatwić nie pisałam ze teściowa się dzieckiem zajmuje a ja sobie latam z moim m bóg wie gdzie choćby sam fakt ze po urodzeniu trzeba jechać do urzędu cywilnego zarejestrować dziecko a tam są potrzebni oboje rodzinie , Ty byś zostawiła wtedy dziecko samo Czy paro dniowe dziecko bys zabrała ze soba ? Czy byś poprosiła o pomoc ? Ja tak zrobiłam i teraz wiem ze takiej pomocy nie potrzebuje bo zamiast załatwić to co mam do załatwienia, to zachodzę w głowę czy Julka nie siedzi obsrana w pampersie. I czy teściowa jej nie upuści na podłogę skoro boi się ją wziasc na ręce ! Zajmujemy się dzieckiem i Nikt mojego dziecka nie bawi - mylisz pojęcia. Czytasz miedzy wierszami i wyłapujesz z tekstu to co chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co robię i ze siedzę na necie wybacz ale wolny czas będę spędzała jak mi się podoba a nie jak ty mi każesz !!!! Bo to jest mój czas i mój wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska spróbujcie może jakiś żeli np z Durexa dobrze się sprawdza:) być może masz na dole za sucho i stąd ciągnięcie? i powiedz mężowi, że potrzebna długa gra wstępna:) bo babeczka spięta to musi się rozluźnić, u nas pomogło:)) moja mała dziś się zbuntowała i o 5 rano pobudka:) no ale wyspana była bo zaczęła się uśmiechać od ucha do ucha zaraz i gaworzyć:) a pcha te łaska strasznie do buźki i ślini się, i zaczęła trzymać nawet małą grzechotkę z materiału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Jula po wczorajszych akcjach typu rączki i niespanie cały dzień teraz śpi:) zasnęła po 21, pobudka o 5 i o 7.30:) Kasiulaa, olej głupie teksty, to jedyna metoda na takie komentarze. My Cię rozumiemy:) wielu ludzi ma ochotę powkurzać innych, tak dla frajdy. Nie wiem tylko co to za frajda - ale widocznie świadczy o ich poziomie, skoro tylko takie rozrywki przychodzą im do głowy, frustraci. Weska, jak Twoje cyce? Zastój przeszedł? Mnie dziś strasznie boli prawa pierś:( Ściągnęłam laktatorem, bo zrobiła się okropnie twarda w jednym miejscu. Trochę się zmniejszyło, ale nadal jeszcze boli. Muszę iść na bazar po kapustę. Czy Wy też szukacie sobie celów na spacery? Ja codziennie przynajmniej na jednym mam cel, np. idziemy do rossmanna po folię na wózek, albo do biedronki po tani odplamiacz, albo na bazar po ziemniaki itd. Jakoś tak mi się dłuży czas, jak chodzę bez celu, a Julka śpi (ostatnio, od jakiegoś tygodnia, odpukać, jest dużo grzeczniejsza na spacerach, oczywiście, nadal jemy b. często zaraz po wyjściu z domu, a poza tym często potrzebuje, żeby ją wyjąć z wózka i poprzytulać, no bo co to ma być, takie zupełnie nieprzytulone dziecko:) ). Kari, ale miałaś jazdy z gazownią! Mój m. wczoraj dostał pismo ze szkoły, do której się zapisał zaraz po maturze (2002 r.), ale nie był na żadnych zajęciach, tylko zapomniał się wypisać, że ma do zapłaty ponad 12 tys. zł. Na szczęście poszperaliśmy w necie i okazało się, że dług (jaki dług, skoro on tam w ogóle nie chodził?) po 3 latach się przedawnia, a pismo dostał z firmy, która jest słynna w necie z tego, że skupuje długi od szkół i liczy na to, że ktoś im zapłaci. 500 zł to może ktoś by im zapłacił, jednak 12 tys. nikt nie wpłaci bez sprawdzenia o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkoo zas jakies wredoty nam tu przeszkadzaja... patrzac na to w jak szybkim tempie posypaly sie kwietniowki - nie dajmy sie!!!!! Moja kokoszka od 21.30 do 6 rano spala, pozniej jedzonko przewijanko wzielam ja do siebie i ona gugala na lampe a ja kimalam, pozniej sama zasnela i tak do 8 :) teraz zjadla juz po zabawie i mam nadzieje ze usnie.. ostatnio cos problem z usypianiem jej na dluzej w ciagu dnia, zasnie na parenascie minut i oooo.. ale wczoraj jak lezala na macie i ogladalam ostry dyzur to zasnela i spala ponad 3h!!!! weska - ja nie wyobrazam sobie sexu bez zelu o jakim pisze pristinka, uzywalam juz z durexa, unimila, nawet taki apteczny intimel a teraz mam jakis rossmanowy - naprawde pomaga :)))) babki hustawkowe wasz bąble w ktora strone bardziej lubia sie bujac?? na boki czy przod-tył?? bo ja w zasadzie zawsze uzywam na boki a nie wiem jak dzieciaczki wolą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołchy, Jula nadal śpi, ale chyba zaczyna się budzić. Jaką muzykę lubią Wasze dzieciaczki? Moja w zasadzie każdą, ale wieczorem to już tradycja, że słuchamy Indii Arie, na youtubie, śliczna jest zwłaszcza piosenka "Beautiful flower". To nasza piosenka kąpielowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooooo trelevinaaaa to kwietniówki też już się sypły??? Bo wczoraj pisałam o majówkach 2009 - padł topik, a szkoda bo fajnie się ich czytało. kasiula.......nie daj się głupim tekstom. Nie reaguj wogóle i nie odpisuj. Po co masz się nerwować. A nocka u mnie fajowaaaaaaaaaaa niepowiem. 21,00 zaśnięcie, o 3,00 karmienie i o 7,30 kolejne karmionko. Wczoraj kupiłam Bebilon 1 za 37,99 w Achuan - tam jest najtaniej. Lorien, Tigero, stylowa, a znów mamo?????? no gdzie wy co??? bartolenka?? ech babolceeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kwietniowkach zas mieszaly pomarancze :/ dziołchy sie przeniosly na jakies inne forum, szkoda bo lubilam podczytywac czasem fajne mialy rady - np jedna z nich pisala ze na ciemieniuszke smaruje cyckowym bephantenem i genialnie pomaga... generalnie czy ktorejs majowki dziecię ma ciemieniuche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nie ma, ale pro-forma smaruję główeczkę oliwką bo ponoć szybciej włoski rosną, a moja łysa była ( no nie do końca ale kłaków za dużo nie miała). I powiem ze chyba działą hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kasiula faktycznie nie przejmuj się, my się nie damy!!! :) Trelev moja malutka nie ma, ale syn mojej siostry miał okropną i nic nie pomagało. Stosowała oliwkę, oliwę z oliwek i wszystkich innych super maści i wynalazków i nic nie pomagało. Aż w końcu pani z apteki poleciła krem z musteli i zeszła bardzo ładnie :) Widzę, że wczoraj nocne marki dawały czadu na forum, no no podziwiam Martika zapomniałam, ale już piszę. Ja już w sumie mieszkam pod Lubinem, także nie uczęszczam już do lubińskich pediatrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma, smaruję oliwką i ładnie schodzi. Wstała, więc się ubieramy i idziemy na spacer. Ale mnie boli cycek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti - powaznie?? ma ciemieniuszke?? ojj bidulka, pamietam mojej siostry cora miala strasznie to smierdzialo fee i dosc dlugo miala :/ ej a co z majowe szczescie - tez nie odzywa sie :/ i bunia, no i te dziolchy co atena wymienila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ma. Gdzieś od tygodnia. Ale nie śmierdzi i na szczęście schodzi po oliwce, jeszcze zostało trochę na czubku. Ja robię tak jak mi mama radziła. Pół godziny przed kąpielą smaruję, przed samą kąpielą wyczesuję, potem myję płynem do kąpieli (jeszcze nie używam szamponu, zresztą nie ma co myć, bo mojemu łysolcowi wytarły się włoski:) ) i jeszcze raz wyczesuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, już naprawdę idziemy. Tylko nie wiem, czy nie będzie lało, bo pochmurno. Wczoraj mieliśmy 3 burze. Mam jeszcze jeden cel, idziemy do apteki, bo skończyły nam się witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×