Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

penelopa kruz - co do twojego wózeczka to jest ładny, bardzo mi się podoba ale ja jednak będę szukała wózka który ma normalne, pompowane kółka, który ma równe kółka - z tego co mówiły moje koleżanki to wygląd przestaje mieć znaczenie jeśli konkuruje z wygodą. Podobno fatalnie prowadzi się takie wózki. Nie wiem czy to prawda, ale raczej zastosuję się do rad koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no jasne, każdy ma prawo wyboru:) ten ma pompowane koła z tyłu, z przodu są mniejsze, dla lepszej skrętności, że tak powiem. Oczywiście nikogo nie namawiam, ale wiem, że dziewczyny tu były bardzo ZA kupnem x-landera/ niektóre chyba już kupiły;) / , ja się wstrzymałam bo chciałam spacerówkę przodem i tyłem do kierunku jazdy i ten to ma, i z tego co czytam, jak na razie nie ma ani jednej złej opinii, ale wyszedł w połowie paźdz. 2010 jakoś, także to świeżynka na rynku;) Zresztą nigdy nie słyszałam, o tym, że wózek jest lepszy jak są koła pompowane i równe:D/ a naprawdę sporo czytam/ bardziej zależy od tego gdzie go będziesz użytkować:D buziakiiii ahhh ja wózek, łóżeczko, myślę kwiecień-maj całą resztę zacznę kompletować niebawem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no pewnie, co do tego wózka, ja się jednak oprę na tym co mi radzą. A powiedziałam o tym właśnie dlatego że tak mi mówiono, że te małe kółeczka nie nadają się do jazdy np. po nierównych chodnikach, których u nas nie brakuje, czy np. w śniegu. W ogóle to wczoraj rozmawiałam z moim mężem, ale to już taka prywatna uwaga, że chyba na razie będziemy szukali wózka głębokiego. Dlaczego?? po prostu doszliśmy do wniosku że przez cały następny rok od porodu w zasadzie będziemy tylko głębokiego używali. Nim mała dorośnie a jeszcze w dodatku będzie wożona przez zimę, najlepiej chyba sprawdzi nam się głęboki. Spacerówkę kupimy w przyszłym roku wiosną gdy będzie robiło się cieplej no i gdy mała będzie już swobodnie siedzieć. Co do wersji to też chciałabym by była możliwość dwustronnej jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę się wymądrzać :D ale kropeczko poczytaj, a nie polegaj tylko na opinii koleżanek bo czasem to naprawdę nie zdaje w ogóle egzaminu:) a co do drugiej kwestii, gondola wystarczy mniej więcej na około pół roku.w zależności od tego jak duże jest dziecko i jak duża jest gondola, to raz, a dwa myślę, że dziecku które ma więcej niż 7 -mcy w pozycji leżącej chyba nie jest najprzyjemniej, dziecko już jest ciekawe świata, a w gondoli widzi tylko niebo:D w spacerówce można zrobić pozycję pół leżącą :) im więcej pozycji rozkładania w spacerówce tym lepiej oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko co do tego wózka to proponuje kupić od razu głęboki z możliwością zrobienia spacerówki, wydaje mi się bez sensu wydawać 2 razy kasę na wózek skoro można kupić za jednym zamachem. Ja już zakupiłam wózeczek (zdjęcia są na mailu) duże pompowane kółka, gondola+spacerówka. Penelopa też mi się wydaję, że nasze dzieciaczki już pod koniec roku raczej w spacerówce będą jeździć. Pamiętam jak mój brat jak tylko zaczynał siedzieć to na ulicach rozglądał się za wszystkim i trzeba Go było na spacerówkę przełożyć, a jak tylko zaczął chodzić to w ogóle nie chciał w wózku jeździć. Co do łóżeczka to też mamy już zakupione, więc zostały same drobiazgi, ale to myślę, że będę kupować jakoś luty-marzec, żeby potem nic na w pośpiechu nie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien widziałam Twój wózeczek bardzo fajny, to jakaś konkretna firma?model? może podawałaś już linka, a ja przegapiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny w nowym roku, po sylwestrze przez chwilę cichutko tu u nas było :) ale widzę, że wszystko wraca do normy. Sylwestra przetrwałam dość dzielnie, byliśmy na imprezce u znajomych, która zakończyła się o 1.30, jak dla mnie to był maraton hehe biorąc pod uwagę moją porę snu w ciągu tygodnia to jestem w sziku, że tyle wytrzymałam. tigero- ja to chyba jakis fetysz mam z tymi brzucholkami ;) jesteś 2 tygodnie ode mnie do przodu a twój brzusio duuużo większy. Jest śliczny i kształtny. Figurki gratuluję :) x- ja też czasami mam bóle kręgosłupa, najbardziej wówczas kiedy długo stoję. Ale to chyba normalne. Myślę, że nie masz się czym martwić, nosisz słodki ciężar ;) bunia cudowne wiadomości jesli chodzi o synka-gratuluję. Co do lekarza, myślę, że dobrą decyzją jest zmiana. Nie mogą nas tak traktować, zwłąszcza wówczas kiedy tej opieki najbardziej potrzebujemy. fauletka witaj po taaak dłuuuugiej przerwie :) Bartolenka, ja tez ostatnio tak miałam ze skórą, do tego stopnia, że przy kontakcie z ubraniem aż prawie szczypało. okazało się, że miałam tak bardzo przesuszoną skórę że szok(a nie było tego widać). Spróbuj nabalsamować i powinno byc lepiej. Penelopa wózek super, cena też. Co do wózka to rzeczywiście gondola wystarcza do 6-7 miesiąca. Sama jeszcze nie wiem jaki wybiorę, nadal najbardziej obstawiam na Maxi Cosi, ale prawda jest taka, że muszę się najpierw przejechać i sprawdzić w praktyce :) Chciałabym już wszystko kupować, ale hamuję się bo jeszcze troszkę za wczesnie... W piątek mam połówkowe i po nim zaczynamy remoncik pokoju dla dzidziusia. Łóżeczko kupię chyba w lutym i potem już całą resztę:) Powiem wam, że z trudemm omijam sklepy dziecięce :) Ale juz niedługo zacznie się szał zakupów. Nie mogę się doczekać. Byłam dzisiaj na badaniach, jutro wyniki, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. najbardziej denerwuję się przed piątkową wizytą połówkową-modlę się żeby było dobrze. Zaczynam powoli się martwić kiedy w końcu poczuję te utęsknione ruchy... nadal cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agnes :)* ja do połówkowych jeszcze 10dni normalnie nie wiem jak to wytrzymam:) maxi cosi super wózki tak jak pisałam kiedyś mercedesy wśród wózków:D w tym xlanderze w zestawie dają fotelik maxi-cosi ponoć ma najlepsze opinie;))) i nawet nie chodzi o kasę bo i tak liczyłam się z tym, że na wózek dam 2-3tyś ale ten x-lander /XQ 2010/ ma super opinie i zaczynam się łamać. Muszę nim 'pojeździć' na żywo i porównać z innymi to wtedy napiszę więcej. Jak na razie mam punkt zaczepienia, bo wcześniej myślałam,nad teutonią. Mało który wózek w kwocie 1-2tyś ma opcję spacerówka przodem-tyłem. Myślę, sobie, że my Majówki musimy się skupić na spacerówce, żeby dawała radę w zimie, była funkcjonalna, dawała radę w śniegu. także nie skupiam się tak bardzo na gondoli jak na spacerówce.:) p.s wysłałam fotkę na @. aha dziewczyny, które nie dostały hasła do @ tak myślę, że już najwyższy czas:) piszcie pod majówki2011@o2.pl na pewno ktoś Wam odpisze hasełko:))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj- ja też miałam problemy ze spaniem i oglądałam "Hannibala":) Natalia-dużo zdrówka życzę! Dziś idę do dr Stankiewicza do Matopatu. Idę na 13:45, więc dam znać jakie zrobił na mnie wrażenie. Z poprzednim dzieckiem chodziłam do dr Kocha i to rzeczywiście był lekarz z powołania. Pacjentki, które nie chodziły do niego prywatnie były zachwycone jego opieką w szpitalu, do tego pamiętał, ze chodzę do niego i zawsze zagadywał w szpitalu. Ten, do którego chodziłam, raczej w ogóle nie poznaje pacjentek. Jest zastępcą ordynatora i chyba ma już inne zajęcia... Penelopa- wózek super! Jaki kolor wybrałaś? Kropeczka- co do tej opcji wózka głębokiego i dokupienia spacerówki, to nie jest taki zły pomysł. Ja przed pierwszym dzieckiem bardzo skupiłam się na wózku wielofunkcyjnym, dużej gondoli, skrętnych, pompowanych kołach i spacerówce, którą można zwrócić przodem i tyłem do kierunku jazdy. Wydawało mi się, że kupiłam wózek, który spełni wszystkie wymagania, jednak mimo tego, że gondolkę miał super, to spacerówka w praktyce się nie sprawdziła. Prowadziła się dość ciężko, do tego dla większego dziecka nie była zbyt wygodna. Kupiłam więc wózek typowo spacerowy, zwrotny, który prowadzi się rewelacyjnie i do tej pory używam go na dłuższych spacerach. Spacerówka natomiast stoi w piwnicy, praktycznie nieużywana i może przy drugim synku ją trochę wykorzystam... Agnes-trzymam kciuki za usg połówkowe w piątek. Na pewno wszystko będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki u mnie juz trochę lepiej jeszcze tylko gardło boli to cud chyba że ise nie rozłożyłam Lorien to cudownie że czujesz swoje maleństwo juz coraz wyraźniej i częściej bo to mega fajne uczucie , 100% potwierdzam co do dzieci i ich preferencji Penelopa kruz świetny wózek szkoda ze ja nie mogę takiego kupić ja potrzebuje wózek na 4 solidnych pompowanych kołach ponieważ moi rodzice mieszkają na wsi gdzie jest dużo nieutwardzonych powierzchni mój maż z moja teściowa uparli sie na nowa serie wózków deltim czyli tej samej firmy która produkuje x-landery są to wózki navington ale wózek jest drogi ale skoro moi teściowie chcą go nam kupić to ja się nie będę upierać, myślę ze z ta gondola to masz racje bo później nie miesci sie w niej dziecko poza tym pól roczne dziecko siedzące już często lubi podziwiać świat w pozycji siedzącej jak zacznie zasypiać rozkładasz oparcie na płasko śpiworek na nogi pod spod kocyk i śpi smacznie maleństwo kropeczka_miedzy_brwiami oj zazdroszczę ci tych gołabkow jak by były jeszcze w sosie pomidorowym to ja bym zjadłam kocioł a nie cały garnek tylko a co do małomowności twojego gin to masz rację moja pani gin jest cierpliwa i odpowiada na każde nawet głupie pytanie ponieważ uważa ze kobieta w ciąży ma prawo wiedzieć co z jej maleństwem i musi być spokojna a co do wózków to tez słyszałam opinie szczególnie teraz w zimie ze te wózki które maja przednie koła mniejsze i skrętne brną w śniegu i aż ręce bolą od pchania ale x-landery na ogol maja dobra opinie i świetnie sprawdzają się w mieście co do wózka kochana to wózek pod koniec kwietnia a łóżeczko myślę ze w marcu ale to dlatego ze tatuś mój jest krawcem takie ma hobby i będzie Laurce szył pościel przyborniki pokrowce na przewijak itp Agnes 71 co do ruchów to pewnie jeszcze kwestia kilku dni i na połówkowym tez pewnie będzie wszystko oki nie martw się będzie oki a co do bólów kręgosłupa to mnie krzyż nie boli ale kość ogonowa normalnie tak ze nie mogę usiąść na d..ę myślałam że mi wczoraj ogon wyrasta czy co no masakra jakaś podaje wam link do wózka na który my się zdecydowaliśmy napiszcie co o nim sadzicie babeczki http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2027&osCsid=89abab3c313a2459a5d95d90ec5a9d82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buna_3 witaj co do Stankiewicza to słyszałam same pozytywne opinie prowadzi moja koleżankę przyjmuje w matopacie a tam maja super sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ale Mi się dzisiaj pospało to szok już po 12 a ja właśnie otworzyłam oczy:) Coraz gorzej Mi się śpi ze względu, że właściwie tylko na brzuchu zasypiałam a teraz kładąc się na brzuch mała zaczyna mnie kopać:) bo ją naciskam więc nici ;) Sylwestra spędziliśmy rodzinnie na spokojnie z Piccolo truskawkowym:) Jestem wkurzona na ludzi z tamtej pracy, o której pisałam... Laska od szkoleń miała mnie umówić po świętach na konkretny dzień ale głupia baba zapomniała o Mnie... Zadzwoniłam sama się przypomnieć w czwartek to przeprosiła, powiedziała, że to przez święta i jeszcze dzisiaj oddzwoni, szkoda, że do dziś tego nie zrobiła więc praca przeszła Mi koło nosa przez zakręcenie jakiejś idiotki bo inaczej to już powiedzieć nie mogę... Jutro mam jeszcze jedną rozmowę o pracę, tym razem w labie:) ale nad półproduktami nie bakteriami ;) więc oby się udało! Pozdrawiam Was serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia śliczny wózek:) Taki praktyczny. Też uważam że kółka powinny być duże i pompowane, w tą zimę widziałam jak kobiety się męczyły z wózkami, które mają przednie koła mniejsze i plastikowe... nie mogły sobie poradzić z jeżdżeniem w miejscach mniej odśnieżonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a doradźcie mi w kwestii połówkowego. Ja mam je mieć w tym tygodniu, dokładnie 5.01. Zaczęłam już 22 tydzień i w prawdzie mój lekarz wstępnie zaproponował mi termin na 14 ale ja sama przełożyłam na 5, jakoś tak bliżej wypłaty i wydawał mi się ten termin bardziej sensowny. A wam w którym tygodniu lekarze doradzali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka ma teutonie z takimi mniejszymi kółkami jak w x-landerze /urodziła 9.12.2010/ synuś:D dokładnie taki: http://www.bobowozki.com.pl/index.php?manufacturers_id=16 i go mega zachwala , codziennie chodzi już na spacerki nie grzęźnie w śniegu ani błocie, ani niczym, za to widziałam ostatnia Panią, która miała wózek TAKO /?/ duże kółka i ledwo przebrnęła przez śnieg.specjalnie na nią patrzałam:D pewnie dosyć dziwaczenie wyglądałam. nie wydaję mi się, że dobre prowadzenie wózka zależy od kółek/ w sensie czy są równe czy nie/ , a raczej od tego z czego są zrobione i jakie są jakościowo.:)bo przepraszam, ale ja nie wierzę w wózki 3w1 za 700zł. nie wybrałam jeszcze żadnego kolorku ale podoba mi się jungle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko kochana ja zadzwoniłam do kliniki, Pani spytała mnie o ost. @ i sama wyliczyła kiedy mam przyjść. dokładnie w 21tygodniu i 5 dniu. powiedziała, że to najlepszy termin bo prosiłam, żeby to było wcześniej:D ale powiedziała, że tak będzie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa kruz dokladnie my wydamy na wozek od 2-3 tys bo mam nadzieje ze posłuży on mi przy następnym szkrabie a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa już wysłałam na adres majówki2011@o2.pl swoje namiary. Dziękuję za oficjalne przyjęcie mnie do Waszego grona ;-) Natalia 256 bardzo ładny ten Twój wózek. Ale widzę dziewczyny, że Wy wybieracie dosyć drogie te wózki. A ja się przyznam szczerze, że myślałam nawet o jakimś używanym z komisu albo od znajomych. Moje koleżanki tak kupowały wózki i są ogólnie zadowolone. Oczywiście wózki są w dobrym stanie. Prawie jak nowe. Wydać 2000 tysiące na wózek to już jest spory wydatek. Nie zrozumcie mnie źle, ja też chcę dla swojego dziecka wszystkiego co najlepsze. Jestem ciekawa co Wy sądzicie na ten temat? Czy są wśród nas takie, które też myślą o zakupie używanego wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak Natalia ma rację :) mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam Moją opinią na temat wózków. buziaki idę oglądać true blood:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja też myślałam o kupnie używanego-lepszej firmy, ale jedyne co mnie wstrzymuje to przeważnie brak gwarancji.no i stan takiego wózka. poza tym myślę, że dziadkowie coś dołożą, a jak nie to jest jeszcze kasiura z ubezpieczenia i becikowe:D do tego Mój M. ma niezłą robotę, raczej nie narzekam jeśli chodzi o $$$$$, / zaczynamy oszczędzać/, a po drugie uważam, że dobry wózek to podstawa, aczkolwiek rozumiem, że nie każdy może pozwolić sobie na wózek za 2-3 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam dziewczyny na uczelnię, idę troszkę odpocząć od pracy. W ogóle u mnie w pracy jakaś nietypowa, zawiesista atmosfera ostatnio. Mój szef najchętniej widziałby mnie już na zwolnieniu. A ja właśnie chciałabym jak najdłużej pracować. Cóż, muszę wytrzymać tę atmosferę jeszcze minimum miesiąc, dwa... A potem zmieniam numer, zmieniam image i uciekam stąd...:] Do jutra majówki, nie zapomnijcie o moim mailu na waszym mailu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki w Nowym Roku! Życzę Wam wszystkiego co najlepsze!Zdrówka, szczęścia, miłości, szcześliwego rozwiązania i ogólne, żeby się ukladało wszystko po Waszej myśli;) buziaki dla Was wszystkich brzuchatek;) U mnie Sylwester był fajny, zrobiliśy taką małą domówkę, ale powiem szczerze dostałam w kość. Ponieważ, jako gospodyni chciałam aby wszystkim nic nie brakowało, a potem sprzątanie. Poszłam spać po 4 z bolącymi nogami i mega wzdęciami;) No ale pierwszy sylwester bez kaca;) Odpoczywałam 2 dni;). Dziewczyny jak jest u Was z brzuchem? Twardniej Wam? Bo moj lekarz podczas badania stwierdził, że mi się macica napina. Dostałam nospę i luteinę na 2 tygodnie, jak mi się nie poprawi, to na kontrol mam iść. A dwa tygodnie mija w tym tygodniu;) Nie bardzo sobie radzę z rozpoznaniem czy ten brzuch mam twardy czy nie. Chociaż, wdaje mi się,że ten brzuch mi wyciszył. Nie czuję żadnych skurczy, ani boleści, nooo chyba,że mi mała tam buszuje;), nie mam palmień. Także nie wiem co robić, czy iść wczesniej czy nie. Co do kręgosłupa- to mnie też pobolewa, ale to w ciaży normalne, bo podobno się środek ciężkości przesuwa no i też się więcej dźwiga;) Co do wózków-to ja chyba kupię Roan Marita. Ma pompowane koła, jest co prawda sporawy, ale dobrze się sprawuje na drogach osiedlowych pozbawionych chodników. No i nie jest trójkołowcem, a koła ma jednakowej wielkości. Ale wiadomo, zleży co komu się podoba;) Ciekawe jak ceny ubranek po nowym roku, bo vat większy na te ubranka dla malutkich dzieci to ceny pewnie już wywindowane. Ja się przymierzam do kupna ubranek na allego i całego kompletu łóżeczko+materac+pościel i powłoczki,rożek, baldachim, przybornik i tam jakieśgratisy kosztuje to wszystko ok. 500zł. Oczywiście muszę się rozejrzeć jeszcze po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×