Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Eni ja jestem ciekawa jak to jest z tymi procentami,czy faktycznie następnym razem Ci lekarz powie na 100%,bo moja połozna kiedy oznajmiała mi pewniacko chłopca(mój mąż widział pierwszy siusiorka,było go widać naprawde wyraźnie),a ja zapytałam czy jest pewna na 100%,odpowiedziała,że nigdy sie nie mówi na 100% ,ale może mi powiedzieć ,że ma 98% pewności,a potem dodała :tak,tak to chłopiec,hmm jaTuska jeśli bym miała brać te dwa imiona pod uwage to wybrałabym Aleksandra właśnie przez to ,że mozna je ładnie zdrobnić, z czego mój mąż się śmieje,bo ja nie wybrałam Oskara miedzy innymi ze wzgledu na brzydkie zdrobnienie-Oskarek,żle mi się kojarzyło jakoś,a mąż się mnie pytał,ale czemu trzeba imię zdrabniać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JATUŚKA Mnie się oba te imiona podobają, a zdrobnienia od Ksawerego to Ksawciu, Ksawek:) Gratuluje synusiów:) Ale dzis męski dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Trelevinaaa - w kwestii smsów świetnie Cię rozumiem lepiej dmuchać na zimne :) Za dużo się już napatrzyłam na relacje damsko męskie w pracy żeby ufać kobietom i mam wrażenie że to czy ktoś jest rozwódką czy mężatką o niczym nie przesądza bo i mężatki szukają szczęścia poza małżeństwem. Sama bym do takiej kobiety nie napisała ani nie zadzwoniła ale oczekiwałbym konkretnej reakcji od męża. Najważniejsze że mu powiedziałaś co o tym myślisz bo mężczyźni też potrafią być dosłownie dziecinnie niedomyślni i patrząc na niektórych mam wrażenie że naprawdę nie zauważają kiedy poszli za daleko a babki sprytne są. Kropeczka - święte słowa z tym powiedzonkiem o ufaniu i sprawdzaniu chociaż ja lubię czuwać sprawdzać i kontrolować mniej - przynajmniej tak o nazywam:) bartoletka - gratulacje z powodu kuchni :) natalia256 - zapytaj kochana z tym głaskaniem bo z lekarzami to też tak jest że co jeden to inne zdanie. Trzymaj się dzielnie i myśl pozytywnie, na pewno będziesz miała dobry wynik. Kankuun i nitka1984 - gratulacje synka! Z jedzeniem u mnie się tez zupełnie nie sprawdziło - wcale nie mam ochoty na mięso i ogórki za to bardzo smakują mi słodycze szczególnie ciastka z lukrem więc muszę się ostro pilnować :) jaTuśka - znam jednego małego Ksawiera i mówią na niego Ksawcio, z tych dwóch to mi się bardziej Aleksander podoba ale to jest bardzo indywidualna sprawa. Bo jak ostatnio mi ktoś poradził imię Eustachy lub Radzimir to mało z krzesła nie spadłam. Sami jeszcze jakoś nie mozemy się na nic konkretnego zdecydować i nasz Maluch jest ciągle tylko Maluchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dziewczyny ;-) Przepraszam, że tak długo to trwało. Tak więc może powiem słowami Eni ;-) Marsjanie atakują !!! ;-) Tak, tak kochane będzie chłopiec ;-) Widziałam siusiaka i też mi się wydaję, że to już pewne. Tak więc będzie chyba Adrianek ;-) Faktycznie mamy dzisiaj męski dzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam tabelkę ;-) NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 23.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 24.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 25.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 26.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 27.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 28.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 29.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 30.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 31.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 32.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 33.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 34.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 35.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 36.Emilia_83.....Emilia...............27........wielkopolskie..........23.05/ S ( Adrian) 37.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 38.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 39.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 40.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 41.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 42.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 43.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk.........26.05/C (Zuzia/Majka) 44....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 45. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ........26.05/S? 46.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowaa pytałam się o ten termin porodu. Ona mówi, że najważniejszy jest ten pierwszy termin, bo później jak się zmienia to już w zależności jak się dziecko rozwija. Każde w innym tempie. A wtedy to już są uśrednione wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że już w ostatniej mnie nie było, no to ładnie. No nic, dopisuje. NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 23.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 24.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 25.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 26.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 27.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 28.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 29.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 30.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 31.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 32.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 33.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 34.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 35.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 36.Emilia_83.....Emilia...............27........wielkopol skie..........23.05/ S ( Adrian) 37.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 38.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 39.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 40.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 41.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 42.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 43.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk.........26.05/C (Zuzia/Majka) 44....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 45. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ........26.05/S? 46.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 47.Justynka_87.......Justyna......23.....Nad morzem................31.05/ S? Pewnie się krzywo wklei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, gratuluję synka :) No, no, teraz mamy wysyp panów :) Dziewczyny, czy jecie dużo słodyczy, czy staracie się ograniczać? Ja mam ogromną ochotę na słodkie i ciężko mi sobie odmówić dziennej dawki cukru :( Ciągle bym czekoladę wpierniczała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz myslalam po poczatkach podgladania ze moze byc wiecej dziewczynek w tym maju a tu prosze ile panów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia gratuluje syncia! faktycznie tylku chlopaczkow nam sie posypalo! wow justynka mnie tez kiedys zjadlo i sie musialm dopisywac :) a slodyczy sobie nie odmawiam i nie mam takiego zamiaru, u mnie nadal slodkosci i mandarynki gora! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dziś też byłam na badaniu (połówkowym) ale niestety płci nadal nie znam. Dzidzia wypięła się pupą i do tego jeszcze złączyła nogi w kolankach, nic nie dało się podejrzeć :( I znowu miesiąc czekania! Chyba zwariuję, z poprzednim dzieckiem wiedziałam w 13 tyg, a teraz dowiem się w 26 i to jak dobrze pójdzie. Oczywiście gratuluję wszystkim mamom, które już znają płeć dzidzi :) Teraz już wiecie, w jakim kolorze ciuszki kupować. I możecie debatować nad imieniem :) Ja na razie przytyłam około 3kg. Nie wydaje mi się, żeby to było mało, bo prawdziwe przybieranie na wadze jest z reguły dopiero w ostatnich miesiącach, kiedy dzidzia nabiera masy. Tak samo jak większość z Was obżarłam się w święta i wciąż jeszcze dojadam resztki ... oczywiście z wyrzutami sumienia ... bo po porodzie będę musiała odpokutować za te przyjemności ;) Tyle tematów było poruszonych, a jak się wzięłam do pisania to nic nie przychodzi mi do głowy :0 No nic, w takim razie pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA- dobrze że nie jestem jedynym codziennym pochałaniaczem słodyczy :D Mam zamiar wybrać się na basen, dzisiaj przymierzałam strój kąpielowy i powiem Wam że mimo tego brzucha i tak wyglądam sexi :p Hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka_87 ja wciągam słodycze od 3 tygodni jak głupia:), wcześniej grejfruty były i inne kwaśne rzeczy, a teraz tylko słodkie :) Przytyłam 3 kg około od początku brzusio się robi okrągły powoli:)) Właśnie wcinam Michałki i zero wyrzutów, mamy jeść wszystko na co jest ochota:) Pozdrawiam ciepło wszystkie mamy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina widzę, że zastanawiasz nad imieniem Zuzia dla córeczki. Powiem Ci, że jak w końcu dowiem się, że będzie dziewczynka to na 200% będzie Zuzia- to imię po prostu jest boskie, ehh. Niemniej jednak Majka też bardzo sympatycznie:) Ale moje przeczucia jakoś kręcą się wokół chłopca- ale zobaczymy:) Jakie szczęściary z Was, że już wiecie. Nie mogę czytać normalnie waszych postów, bo wkurza mnie to, że ja jeszcze nie wiem. A do wtorku jeszcze trochę czasu zostało. Mi osobiście też bardziej podoba się imię Aleksander, ale to sprawa osobista i decyzja zawsze należy do rodziców:) U nas w rodzinie w tym roku posypało się czterech prawnuków dziadkom- 3 chłopców i jedna dziewczynka- także chyba takie czasy na mężczyzn nastały,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane doradźcie mi proszę... jestem w kropce- nie wiem co zrobić z tym wyjazdem nad morze. bardzo bym chciała spędzić sylwestra w kołobrzegu ale ta podróż. rany boje się bardzo, że odpokutuję to bólem brzucha albo nie daj Boże krwawieniem:( kurcze co zrobiłybyscie na moim miejscu????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majóweczki:) ja dziś kiepsko sie czuje, jakas taka oslabiona jestem jakby mnie przeziebienie lapalo a poza tym leciala mi krew z nosa i to mnie troszke dobilo bo ostatnie wyniki mialam kiepskie a teraz mi jeszcze krwi splynelo. no ale w ciazy to normalne i wy tez to macie wiec nie martwie sie tak. Trelevinaaaa- co za menda z tej baby no ale niestety tez mialam podobna sytuacje ale zalatwilam to szybko. otoz kiedys kolezanka meza z pracy(dodam ze natretna w stosunku do wszystkich) przy mnie dostawiala sie do mojego meza z tekstami milutkimi itd. na to ja wsciekla spytalam czy wyszla juz z obiegu u wolnych facetow ze bierze sie za zonatych? zgasila sie i pwoeidziala ze to zarciki no ale juz nigdy w stosunku do mojego meza sie to nie powtorzylo:) wiec trzymaj reke na pulsie:) agnes71- nie widzialam waszych brzuszkow ale wydaje mi sie ze mam maly balonik, pewnie jak zacznie rosnac to bede wielorybem a wy pieknymi ciezarowkami hihi:) Kankuun, nitka1984, Emilia_83- gratuluje synków:) stylowa- ja z jedzeniem przechodze sama siebie. wczoraj np. zjadlam ogorki kiszone no i zaraz wzielam czekolade. jaTUŚKA- z tych 2 imion co podalas mi sie podoba Aleksander:) Znam 2 letniego Olka i jest slodziutki i madry z niego maluszek. ja tez nalogowa wcinam teraz mandarynki:P bartolenka- dosc daleka masz droge przed soba ale jesli dobrze sie czujesz w ciazy to moze pojedz. ja mialabym obawy do drog bo ta zima daje ostro popalic . musisz podjac taka decyzje zebys jej pozniej nie zalowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.x - nie denerwuj się z tymi ruchami, Ty masz termin dopiero na 26.05 także spokojnie jeszcze masz czas na pierwsze odczucia, a jak Cie zaczna kopic to będziesz miala 2x wiecej szczescia niż my Eni_35 oj mnie tez już brzusio swedzi :O zaczelam go intensywniej smarowac bo już naprawde sporawy jest. Trlevinaaaa dobrze zrobilas! ZUCH mauska! :D ja bym mu jeszcze pwoiedziala, ze za kolejnym sms-em to się z tym brzuchem pofatygujesz do niego do pracy i z ta Pania pogadasz w 4 oczy :P co ona sobie mysli zdzira jednazreszta Ci powiem, ze chyba bym do niej zadzwonila poza jego plecami i zrypala na czym świat stoi, taka metoda jest skuteczna! Agnes71- no zbieram się do zrobienia kolejnej fotki ale ciazgle coc wypada.obiecuje się zebrac do Nowego Roku :P i przeslac mojego balona Kropeczka piekny tekst koleżanki hi hi :D Barto lenka ale fajnie zez Dzidkiem już będziecie w nowym domku, super! Natalia256 no powiem Ci szczerze ze mnie tez zakupy nie kreca no ale przeciez corcia musi dostac prezent na urodziny dlatego zwleklam się z lezanki i dawaj w busz sklepowy, ale dzisiaj już labusia w domku. Tez mam nadżerkę i robilam cytologie 3 tyg temu wszystko ok., nie stresuj się jednon z drugim ma niewiele wspolnego, jak nic nie swedzi a ni nie piecze to luz, wszystko jest ok. :P a nawet jakby cos wyszlo w badaniu to jeszcze mnoestwo czasu do porodu żeby to podleczyc Stylowa może Ty uczulenie jakies miejscowe dostałaś? Najlepiej jakby to polozna zobaczyla, żeby się cholerstwo tylko nie rozsialo A dla odmiany moja corcia mnie dzisiaj rano zasila tekstem „Mamusiu ale Ty duza PUPE masz no sympatycznie mi się zrobilo :O nie powiem. A co do słodkiego to wlasnie na chłopaka ponoc a na dziewczynke kwasne. Ja tez wpieprzam słodkie. Kankuun GRATULACJE! 🌻 Kooralinkaa po godzinie glukoza powinna psasc i spadla Ci choc mało, ale wyniki masz w normie luuuz Justynka_87 tygodnie masz liczone w swoim suwaczku leci Ci teraz 19. A co do czekoladyno coz niestety codzienna porcja nieodzowna :P ostatnio kupilam sobie pyyyyszne Micjalki Wedla i wydzielam sobie po 2 dziennie bon inaczej bym wciągnęła cala paczke :O Emilia_83 lekarze wlasnie licza skończone tygodnie ale normalnie się mowi ze się jest w 19 (bedac np. w 18+2) GRATULUJE SYNUSIA!!! 🌻 Nitka1984 GRATULUJE SYNKA! 🌻 jaTuska to chyba jeszcze za wczesnie na czkawke, mnie taka jakby czkawka dopadla jakies 2 tyg temu ale wtedy pytalam lekarza czy to czkawka to powiedział ze jeszcze nie, a takie uczycie daje czasem ucisk porzez dzidziusia jakies zyly (nazwal ja ale nie pamiętam). A ja Ci nie pomoge z imieniem, bo musisz i tak sama wybrac to Tobie ma się podobac! Tula najważniejsze ze dzidzi zdrowa! Ale powiem Ci ze nozki ściskać to lubia dziewczynki.wiec ja Ci wroze corcie :D Pristina no to piateczka Kochana! Witam w Michalkowym klubie rozpusty słodyczowej :P Bartolenka ja bym nie jechala ale jeśli bardzo chcesz to jedz ale na leząca na tylnym siedzeniu, wtedy wstrzasy będą lżejsze i brzuszke nie ucierpii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wczoraj obcielam tabelke...sorki ;) juz sie poprawiam... 🌻 NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 23.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 24.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 25.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 26.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 27.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 28.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 29.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 30.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 31.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 32.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 33.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 34.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 35.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 36.Emilia_83..........Emilia...........27........Wielkopolskie..............23.05/S (Adrian) 37.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 38.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 39.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 40.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 41.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 42.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 43.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........26.05/C (Zuzia/Majka) 44....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 45.nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ........26.05/S? 46.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 47.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie.......30.05 48.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 49.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S? 50.2010/2011............................................. ......................./C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiliaaaaaaaaaaaaa - ale Ci dobrze skarbie. Synus. Gratulacje. JaTuska masz racje ja już tez dojrzewam do mojej SHe. Ona taka słodziutka jest jak mnie zaczepia. uwielbiam to. Cieszmy się ze mamy maluszki i poprostu niech tak bedzie. Do trzech razy sztuka - o nie nie nie. Ten maluszek po 14 latach jest juz dla mnie wielkim wyzwaniem. Kto by pomyślał ze tak Bozia będzie dla nas łaskawa. Ale wiem dlaczego tak się stało. Czasem kiedy pojawiaja sie wątpliwości - zdarza się coś co rozwiązuje taki czy inny problem. Ksawier podoba mi się - takie nowoczesne imie. Ale Moj niestety takiego by nie chciał. On Jasio i koniec. Aleksander - bardzo wyniośle jesli sie nie zdrabnia. Ale Olek to juz inaczej brzmi. stylowa - no własnie - ciekawa jestem czy pisiorek sie schowal czy nie wyrosnal bo to SHE. 03.01 niech mi potiwerdza bo chce juz 100% a nie 98%. Ech. Odnośnie zachcianek - kwaśnica była u mnie musowooo do 19 tyg, teraz juz ciągne na słodko. I tak tiki-taki, kasztanki, malagi, no dobra troche mandarynek, grejfruty - mało co. Kropeczka słuchała nawet UŁANI UŁANI i wyszła ze bedzie mała. Odnośnie terminu - lekarz w 7 tyg określił 8 maj, nastepnie 6 maj, potem 3 maj - i tak narazie zostało. więc dziewczyny zobaczymy kiedy to tak naprawde bedzie. Nie staje od świat na wage - jak juz pisałam wole nie krzyczeć z tego powodu, ale nadal wchodze w moje JEANSY - i bardzo mnie to cieszy. Udka troche mi przybrały ale i tak sa wolne w nogawkach. Ale fajna sprawa. Mozna narazie byc na starych spodniach. Tula - no szkoda ze jeszcze maluszek nie pokazal co ma między nózkami. Uparciuch jakiś. Ja przy pierwszej ciazy nie chciałam wiedziec wogole jaka płeć. chciałam mieć niespodzianke. Czułam ze facet a tu karolina. Więc przeczucia były do kitu. Ale ponoć jak kręgosłup wygnie porządnie w literke S to na dziewczynke - a ja tez mam tak teraz. Justynka87 nie jestes sama ze slodkościami. Ja sexi bede wyglądac jak urodze i wróce do wagi mojej ukochanej z moja dietką. Narazie skóra na nogach wygląda masakycznie - celulit i wogole jakies krostki. Czuje sie źle z tym. I dobrze ze mam w domu LEDY bo przy halogenach bym wpadła w większe kompleksy. Pristina - Zuzanna bardzo ładnie brzmi. taka slodziutka Zuzka. bartolenka - ja ze czuje sie wyśmienicie - pojechalabym od razu do Kołobrzegu - zmiana powietrza - dodaje skrzydeł. Ale Ty sama wiesz jak sie czujesz czy rzeczywiście bezpiecznie jest jechac w taka długa droge. Wkońcu trzeba przejechac cała Polske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj troszkę później bo byłam na zastrzyku... Wreszcie się doczekałam i pani pielęgniarka łaskawie wbiła mi się w tyłek. Bolało jak cholera i cały tyłek mnie będzie bolał bo ta pani umie roić tylko dobre wrażenie, gorzej już z jej umiejętnościami medycznymi. Tą witaminkę podaje się bardzo wolno inaczej są właśnie takie dolegliwości bólowe. Oddałam też krew, dałam siusiu i zobaczymy czy dalej mam się tak dobrze jak miesiąc temu. Emilia_83 - gratuluje syneczka. Ja to wam dziewczyny troszkę zazdroszczę, najlepiej z nas to ma chyba X hihi ona ma dwa skarby. Ja osobiście zazdroszczę. Kiedyś nie chciałam mieć dzieci a teraz to mogłabym w sobie nosić dwójkę a nawet więcej:) Justynka_87 - ja jeszcze nigdy nie jadałam tyle słodyczy co teraz. Moja mała lubi mięsko i słodycze. Więc jemy najpierw czekoladę, potem gryziemy kurczaczka i tak wymieniamy te smaki. Serio, smakuje mi tyle rzeczy których dotychczas nie jadłam... Jeśli masz ochotę na czekoladę to ją jedz. Mój doktor mówi, pewnie twój się z tym zgodzi że jeśli mamy na coś ochotę to znaczy ze tego potrzebujemy. Sam organizm nam mówi co powinniśmy jeść. -- Tula -- - nie martw się, twój maluszek to mały urwis, trzyma cię w niepewności. Fajny szkrab z niego musi być, niezależnie od tego co tam chowa między nóżkami. mamuskamaj- ja chciałam mojej małej dać na imię Maja od samego niemal początku, potem mi się pozmieniało. Zuzię mam za płotem więc nie chciałabym by dwie przybiegały do mnie na obiad:) ale imię jest urocze i pasuje do słodkiej dziewczynki bartolenka - musimy na siebie uważać, ale relaks też jest ważny. Podróż jeszcze z takim brzuszkiem jakie mamy nie jest taka straszna. Chociaż te nasze drogi i kierowcy na nich.... ehhhh. Ja jestem typem domatorki więc nigdzie bym się nie wybirała w taką pogodę a sama uwazam, że powinnyśmy żyć normalnie, nie martwić się na zapas i jeśli taka podróż sprawi ci przyjemność to jedź, lepsze to niż zmartwienia i obawy o brzuszek. Brzuszek woli być uśmiechnięty. Muszę Wam powiedzieć że dzisiaj obudziłam się w nocy i zastanawiałam się dlaczego mój mały szkrab nie kopie, nie wierci się. Oczywiście mama panikara. Wiecie, znalazłyśmy wspólny język chyba. Zaczepiłam ją, stuknęłam w brzuszek i mój maluszek się odezwał tym samym. Moje stukanie brzmiało tak: maluszku, śpisz?? A mała mi odpowiedziała: tak mamusiu, nie martw się. Nie myślcie proszę, że zwariowałam, ale ja na serio uważam, że moja córeczka mi odpowiada na zaczepki. Uwielbiam ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!!ja ostatnio mało pisze ale was podczytuje.ciagle mi brak czasu ale juz od wtorku corcia wraca do szkoły to sie zaczne wiecej udzielac.teraz mała ciagle znajduje mi jakies zajecie.po dzisiejszej nocy jestem padnieta.amelka ma bóle wzrostowe.od 2 dni nie spi w nocy z powodu bóli nózek.masujemy moczymy w ciepłej wodzie i pomaga na chwile.a za chwile od nowa bódzi sie ze strasznym bolem.tak bardzo mi jej szkoda.tak trudno patrzec na cierpienie dziecka a nie mozna za bardzo jej pomoc.a ona jest taka kochana tak dzielnie to znosi.moze ktoras z doswiadczonych mam miała takie doswiadczenie i moze podpowiedziec.bardzo prosze!! widze kochane ze juz myslicie o imionach dla swoich kochanych bombelków.u nas jak na razie Filip.Amelka chce dla braciszka Bartek ale w koło nas jest juz naprawde duzo Bartków wiec pewnie odpadnie.ale powiem wam kochane ze moja coreczka przez cała ciaze była oleńka a jak sie urodziła i ja zobaczylam to wogole do niej nie pasowało.jakos pasowało mi Amelka i tak zostalo!!wiec czasem jak zobaczycie swoje skarby to moze sie wam zmienic!ale faktycznie warto pomyslec wczesniej bo imie to naprawde wazna zecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie Wam dziewczyny, że jeszcze wchodzicie w swoje jeansy. Ja niestety już od miesiąca nie mogę się w nie dopiąć, a niektóre sztuki nawet wciągnąć na tyłek. Nie ukrywam, że bardzo poszło mi w bioderka, chociaż brzuszek też już robi się wielki. Ostatnio moja siostra powiedziała mi, że brzuch to mam masakryczny, jak na ten tydzień- i cieszę się bardzo, bo przynajmniej widać, że jestem w ciąży:) Bartolenka co do wyjazdu nad morze to decyzja oczywiście należy do Was, niemniej jednak 2 trymestr to odpowiedni czas na podróże dla przyszłych mamusiek. Wiadomo w 1 były nudności, a w 3 brzuszek już będzie za duży- także według mnie to ostatnia chwila. Wszystko również zależy od tego jak się czujesz, no i tak pogoda- na drogach nie ma raju. Także jeszcze raz na spokojnie przemyślcie tą decyzję i podejmijcie ją razem. Plusem na pewno fakt, że morze zimą jest cudowne no i jod- ale tak jak już pisałam... Kobitki ja tam nie wierze w te przesądy z jedzeniem. Ja praktycznie jem wszystko to co przed ciążą, nie mam jakiś szczególnych zachcianek. Tak jak napisała któraś z Was, po prostu organizmowi czegoś brakuje i dlatego ciągnie nas czasami do pałaszowania dań, które do tej pory jakoś nam nie smakowały, lub w ogóle nie miałyśmy na nie ochotę. Jak już pisałyście Michałki były przed i teraz również nie odmówię, na mandarynki fakt mam ogromną ochotę i mogłabym dziennie zjeść ich z 3 kg. Ostatnio natomiast bardzo posmakowały mi cukierki nimm z nadzieniem owocowym- pychotka, mniam... Dzisiaj umówiłam się do fryzjerki i chcę coś zmnienić przed Nowym Rokiem. Na pewno podetnę sobie włosy i zobaczymy co jeszcze :) Także ja zmykam powoli się szykować, odezwe się jeszcze później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz - ja sama kiedyś miałam takie bóle. Wiesz, mi nogi smarowała mama maścią rozgrzewającą, albo wyciągała od taty z apteczki po prostu maść przeciwbólową. Strasznie mnie bolało, wstawałam w nocy i płakałam. Wiesz gdy ja byłam mała czasy były inne, sama nie wiem czy dziecku w wieku szkolnym można smarować nogi naproxenem, ale moja mama mi je smarowała i po 15 minutach przechodził ból. Teraz też ten naproxen jest dostępny w aptece. Tylko tak jak mówię, 20 lat temu świadomość była inna, mi pomagało i nic mi się nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pocieszenie - zwłaszcza Tigero, bo marzy mi się po cichu córeczka, ale boję się zapeszać i chcę uniknąć rozczarowania ;) A cała rodzina wróży mi drugiego synka, chyba dlatego że przechodzę tę ciążę podobnie do poprzedniej. Pozostaje mi uzbroić się w cierpliwość i czekać do 26 stycznia ... A ja chora niestety :( Chwyciło mnie w Wigilię i próbowałam kurować się domowymi sposobami, ale w końcu dziś poszłam do lekarki -, wielka ropa na gardle i antybiotyk - mimo ciąży :( No ale staram się nie myśleć, że mogę dzidzi zaszkodzić, bo te bakterie, co mam w gardle też jej pewnie szkodzą. Czuję się fatalnie. A jeszcze mam tłumaczenie do zrobienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×