Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej Majóweczki! U mnie ok- zapalenie pęcherza już mam nadzieję opanowane, a ruchy czuję codziennie. Przytyłam już 3 kg :) Co do wózków- ja jeszcze się nie rozglądałam, ale podobają mi się takie 3w1. Teraz męża kuzynka ma taki i to wcale nie jakiś super markowy i bardzo jest zadowolona- pompowane koła oczywiście duże i aby się sprawnie składał, więc dla mnie to też się liczy. Poprzednio dla synusia miałam taki 2w1 i to kojarzę za śmieszne pieniądze- bo mieszkam niedaleko Cz-wy a tam wiele producentów, więc z pierwszej ręki zawsze taniej :) Z tego co wiem wózek nadal jest przekazywany od dziecka do dziecka. U nas gondola była do 3 m-ca, potem dokupiłam fotelik do auta. Duża spacerówka służyła do 1,5 roku- dziecku było wygodnie i przy tym miejsca w wożku dość np aby po drodze zakupy wmieścić. Później kupiliśmy taką zwykłą spacerówkę, bo my sporo w drodze, więc aby była szybka do złożenia i lekka. Jak synuś miał 3,5 roku to spacerówka pękła po schodzenia ze szlaku na Skrzyczne- oj ale wózek nie jedno przeżył :) Tym razem mam nadzieję, że łatwiej mi będzie podejmować decyzje o zakupie rzeczy dla maleństwa, bo już jakieś tam opinie mam i cos sprawdzonego. Synuś jest z kwietnia, teraz będzie maj, więc praktycznie pory roku te same. Póki co nic jeszcze nie kupiłam, zamierzam tym się zająć może w marcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje ja na temat wózków to powiem tak zwróciłam uwagę na rożne wózki i pod względem praktyczności i materiałów i atestów ja to muszę miec wyczynowe warunki wózka na te dziury u moich rodziców na wsi ale to jaki kupujemy wózek zależny jest od stylu zycia jaki prowadzimy my dużo podróżujemy i wózek się świetnie składa i ma wymiary które mieszczą sie do najmniejszego bagażnika a gondola jak przy duzym wóżku no i jaki wózek się kupuje to bardziej my rodzice decydujemy bo maluszkowi będzie świetnie nawet w takim wózku za 200 zl i będzie potrzebował bardziej kochanych rodziców wiec powiem tak żeby nikogo nie urazić niech każdy kupuje wózek na swoje możliwości i taki jak mu odpowiada tak naprawdę czy się sprawdzą nasze wybory to ocenimy pózniej bo to wychodzi w praniu ale ja dla mojego pierwszego dziecka racze kupie nowy wózeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 myślę że powinnaś pójść nie zaszkodzi na pewno i ty będziesz spokojniejsza ann123 ty już wiesz co cie zadowala jeśli chodzi i wózki i masz doświadczenie ja nie wiec postawiłam na klasyczny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia co do używanych wózków to oczywiście, że też można kupić, ale w cenie używanego możesz mieć nowiutki z gwarancją my za nasz wózek daliśmy 600 zł i mamy jeszcze 2 letnią gwarancję:) A jak kupujesz w komisie to rzadko kiedy masz gwarancję i tak naprawdę nie wiesz kto tego wózka używał itp. Nam wystarczył taki wózek 2w1 bo nie mamy samochodu więc fotelik nie jest tak bardzo potrzebny. Co do ubranek to na szczęście na początek mamy, później będziemy już kupować na bieżąco. Penelopoko nikogo nie uraziłaś swoim zdaniem na temat wózków, każdy ma prawo do wypowiadania własnego zdania, póki co żyjemy w wolnym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)Ale sie ruch zrobil tu:) kropeczko- uwielbiam gołabki hehe:P co do lekarza to ja bym nie wytrzymala jakby mi moj lekarz nic nie tlumaczyl, nie opowiadal. Na szczescie trafilam do swietnego , chodze do niego prywatnie i nie zaluje ani jednej zlotowki wydanej u niego a z kasa u mnie nie zbyt kolorowo. Ja mam polowkowe w piatek i to bedzie 21 tydz i 1 dzien. Co do wozkow to ja mam wiekszy problem niz Wy:P bo malo jest blizniakow na rynku a jak juz sa to mega drogie te co mi sie podobaja. Emilia_83 poruszyla temat uzywanych wozkow no i wlasnie dzis znalazlam taki na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=1394630905 , pisalam juz do kobiety i opuscilaby z ceny 300zł czyli wyszedlby mnie 1200zł. Co Wy sadzicie o nim i o wlasnie uzywanych? bo szczerze to nowy taki kosztuje 2200zł a to dla mnie duza suma. doradzcie cos dziewczyny. agnes71- razem wytrwamy do tego piatku:) ja tez sie modle o zdrowie dla moich bobasow. Ja tak jak Ty jeszcze nie czuje ruchow, tez sie zamartwiam ze cos nie tak ale musi byc dobrze i bedzie, zobaczysz:) ja jutro jade na badania i mam nadzieje ze mi sie poprawia wyniki. 2010/2011- ja tez miewam twardnienia brzucha choc juz ciut mniejsze. Luteine biore od 4 tc. mi lekarz zalecil lezenie i jeszcze raz lezenie ale nie na plecach bo ja zauwazylam ze mi twardnieje w pozycji plaskiej. Jak leze na boku jest lepiej, bnie napina sie tak. Dzieczyny a czy ja moglabym juz tez napisac na ta wasza poczte?:) bo jestem ciekawa jakie macie brzuszki i chcialam porownac z moim:) Tylko nie wiem czy juz na to zasluzylam wiec pytam Was o zgode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x śliczny ten wózeczek i jak na wózek dla bliźniaków super cena:) Co do gołąbków to ja mam dziś na obiadek, ale nie te tradycyjne tylko takie z pomysłu na gołąbki. Mam nadzieję, że też będą smaczne:) A wracając do bóli kręgosłupa, też mam, ja od zawsze mam problem z kręgosłupem a w ciąży to już w ogóle... ale czego się nie robi, by zostać mamą:) Muszę tylko zapytać lekarki czy mogę mieć robione masaże, moja przyjaciółka jest po szkole masażu więc zawsze mogłabym się do Niej ładnie uśmiechnąć:) Zastanawiam się jeszcze nad jedną sprawą, chciałabym pojechać do T. jakoś w lutym, tylko podróż samolotem już odpada, a busem jedzie się tam jakieś 12h w nocy. Co myślicie o tak dalekiej podróży w naszym stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny właśnie wróciłam z połówkowego i wszystko w porządku , no i na 90% będziemy mieli synka :D Mój lekarz też za dużo nie tłumaczy ale myślę, że bada dokladnie a skoro mówi że wszytsko jest dobrze to mu wierzę. Ja już jestem w 21 tyg i też nie czuję ruchów aż leksarz się zdziwił ;) mówił, że teraz to już powinnam niebawem czuć i to mocno. Serduszko ładnie biło synuś wymachiwał nóżkami a ja nic nie czułam :( mam nadzieję, że już niw długo więc nie martwcie się bo z waszymi maluszkami napewno wszystko w porządku. Dziewczyny myślicie, że już mogłabym zajrzeć na tą waszą pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Tak czytam opinie o tych wózkach. I chciała bym zwrócić jeszcze na coś uwagą. A mianowicie jakim jeździcie samochodem. Gdyż gondola w takim wózku się nie składa wkładasz osobno gondole i osobno złożoną ramę, powiem Wam ze zajmuje bardzo dużo miejsca. Więc jak ktoś ma mały bagażnik to będzie miał problem. Był jeszcze temat kół ja osobiście polecam pompowane, są świetne i bardzo delikatnie pokonują wszelkie nierówności terenu, więc maluszek się nie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny właśnie wróciłam z połówkowego i wszystko w porządku , no i na 90% będziemy mieli synka :D Mój lekarz też za dużo nie tłumaczy ale myślę, że bada dokladnie a skoro mówi że wszytsko jest dobrze to mu wierzę. Ja już jestem w 21 tyg i też nie czuję ruchów aż leksarz się zdziwił ;) mówił, że teraz to już powinnam niebawem czuć i to mocno. Serduszko ładnie biło synuś wymachiwał nóżkami a ja nic nie czułam :( mam nadzieję, że już niw długo więc nie martwcie się bo z waszymi maluszkami napewno wszystko w porządku. Dziewczyny myślicie, że już mogłabym zajrzeć na tą waszą pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x ja powiem tak z doświadczenia jak opiekowałam się bliźniakami i jezdizlam wozkiem to był wózekhttp://allegro.pl/wozek-peg-perego-duette-swi-dla-blizniakow-i1379541934.html kochana sa tez używane na allegro ma kierownice wszędzie nim nim wiedziesz i w ogole wiem co mowie bo dużo jezdizłam z blizniakami tym wózkiem ale decyzja nalezy do ciebie te wozki jeden za drugi sa parktyczniejsze obejrzyj sobie wierzdżalam bez problemu do windy i do sklepów itp naprawde godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola1237 mi sie te wózki podobają tylko ze maja jeden mankament maja miekkie gondole i śa strasznie niskie ja jednak wole klasykę ale widać że ten jest solidny i w przystepnej cenie Kooralinka gratuluje syniusia aj ak tam imię dla malutkiego asiorek 6 witam bardzo serdecznie nowa mamusię grono sie powiększa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralinka gratuluję synusia!! Następny mężczyzna w naszym gronie ;-) Justynka faktycznie fajne są te wózki. A powiedzcie w czym przeszkadza miękka gondola? Te wózki nie są drogie i wtedy na pewno nie opłaca się kupować używanego wózka. Wysłałam swoje namiary, ale nie dostałam odpowiedzi z hasłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinka- gratuluje synusia:) pocieszylas mnie bardzo bo tez nie czujesz ruchow a z dzidzia wsyztsko dobrze i bardzo ruchliwa:) natalia256- myslalam nad tymi wozkami ale z mezem zdecyowalismy sie na taki co dzieci beda siedzialy obok siebie. tylko ze mamy problem bo one sa duze a mamy maly samochod i jeszcze nie wiem co zrobimy. Jak maz wroci z pracy to przesle wam na maila moje zdjecie brzucholka:) i wtedy zadecydujecie czy bede mogla do Was dolaczyc na mailu wspolnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka gratuluje synka;) a możecie mi powiedzieć, co zrobić aby dodać swoje zdjęcie i pogladać wasz? jaki to e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam miałam podobny. Te gondole wcale nie są miękkie, mają normalne usztywnienia, Jak dla mnie wcale nie były za niski mimo że mam 176 cm. ma regulowana rączkę. I jego największą zaleta jest duża gondola, i jak dla mnie lepsze zabezpieczenie przed zimnem w spacerówce gdyż jest bardziej zabudowana. To moja opinia gdyż jak pisałam miałam podobny. Ale ile osób tyle gustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Troszke sie nie odzywałam między świętami, ale już nadrabiam. Sylwestra spedziliśmy z rodzeństwem mojego (same pary były hehe uzbierało się 12 osób i wesoło było). Zakończyłam zabawe o 2 w nocy, jako jedyna bez % ale bawiłam sie świetnie :) Co do ruchów czuję je juz na tyle, że jestem pewna, że to moja Karolcia sie odzywa :) Ostatnio odzywa mi się kręgosłup - nie wiem czemu bo ani nic nie dzwigam, ani nie mam wieeeeelkiego brzuszka aby mi ciezko bylo.... widac takie uroki. Jedyne co mi najbardziej dokucza to podobnie jak Wam - straszne swedzi mnie skora... uzywam oliwki (ostatnio nawet zastosowalam krem bambino ten o lekkiej konsystencji i nawet ok bylo). Majoweczki mam pytanie - na ktorym boku spicie w nocy?? Ja slyszalam ze na lewym to najzdrowiej - ale ja jak spie na lewym to zaczyna mnie bolec prawa dolna strona brzucha.. dziwne to jak bede u lekarza na wizycie to zapytam go o to. Jak znow poloze sie na prawym jest ok. Ja od dzisiaj na wolnym prawie 1.5 miesiaca :/ zwariuje normalnie. Wozek i lozeczko i fotelik planujemy kupic z moim jak wroci z UK ( poczatek kwietnia), mniejsze rzeczy powolutku bede kupowala. Przegladanie i wybieranie zajmie mi pewnie czas ktory sie tak dluzyc nie bedzie :) lece jeszcze do sklepu teraz, milego popoludnia ! pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam jeszce pytanie co do łóżeczka bo ja raczej kupie drewniane zwykłe łóżeczko o w wymiarach 120x 60 z wyjmowanymi szczebelkami i z trzema poziomami mam okaje kupic niedaleko mamy za 100 zl nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w Nowym Roku-wszystkiego najlepszego w nim Wam życzę :) My po sylwestrowych szaleństwach w Karpaczu-300km podróż dała mi się trochę we znaki...Dobrze, że lekarz magnez mi przepisał-to uspokoiło troche lekkie skurcze, bo już się zaczęły-słynny Braxton-hicks :) A dzis po wizycie-Dzidzia 20 cm, 520 gram i wszystko w najlepszym porządku :) I daje mamusi coraz częściej popalić :) Nic dziwnego-duży Dizdziol już jest to i popalić daje-ale uwielbiam to :) Już zaczęłam szaleć z ciuszkami-ojej takie słodkie,że powstrzymać się nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ja już po wizycie i oficjalnie mogę powiedzieć, że w brzuchu mieszka Lenka:)Julcia będzie miała siostrzyczkę i cieszę sie z tego bardzo!!! lekarz mówił, że wszystko jest dobrze. oglądał serduszko(bije 130 na minute). nie wiem dlaczego nie sprawdził przepływów??????? w ogóle to mam wrażenie, że to badanie moglo byc dokładniejsze... co do wymiarów to wszystkie odpowiadają 20 tyg. lekarz jednak twierdzi, że dzidzia moglaby byc większa bo ost miesiączkę miałam 04.08. jak powiedział w odniesieniu do ost miesiączki jest w dolnej granicy:( waży ponad 300 gram. ile ważą wasze dzieciaczki??????????? i podał mi jeszcze ze wielkość określa się do 16 tyg nie wiem co o tym myśleć. jedno co mnie zaniepokoiło to powiedział, że szyjka taka jak była z małym zew rozwarciem. wczesniej mi mówił, że jest zamknięta i tez nie wiem co o tym myslec?????????????? ech pełna obaw jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia musiałabyś obejrzec to łóżeczko i jak będzie z nim wszystko ok to czemu nie, zawsze wtedy zaoszczędzisz i będziesz mogła wydać pieniądze na co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka gratuluje córci. Mi też moja gin ostatnio na wizycie powiedziała że nie mierzy sie już długości dziecka na tym etapie. mierzy się średnice czaszki, długość kości udowej i wage dziecka. Ja niestety nie pomogę jutro mam wizyte to napisze jakie ma wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka gratuluje synka, bartolenka gratuluje córeczki, chyba w naszej tabelce na razie przeważają chłopcy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pani gi mierzy obwód czaszki ,kość udowej i brzuszka i określa wagę i tez mi powiedział ze po 16 tygodniu nie mierzy się dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka gratuluje córunii Lenka moja mała psiocha tez miała mieć tak na imię ale wybrała Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×