Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

bartolenka witaj w klubie rozpakowanych. WIELKIE GRATULATIONNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Gratuluję wszystkim mamusiom :) Super, że takie macie lekkie w miarę porody i że dzieciaczki już z Wami. Tym, które czekają jeszcze życzę dużo cierpliwości i w miarę spokoju. Co do nas....Hmm...Zawrotne bywa życie-miał być poród siłami natury-ba, już nawet rozwarcie miałam na 6cm, a tymczasem.....Okazało się, że moja budowa anatomiczna i duza dzidzia nie pozwolą urodzić naturalnie...Skurcze bardzo silne, a tymczasem jedziemy na operacyjną i... 2 maja o 14.25 przyszedł na świat nasz Skarbek kochany :) Nie wiem czy pamiętacie, ale my do końca nie znalismy płci, chcieliśmy niespodzianke-i mamy cudowną :) Na pooperacyjnej dowiedziałam się że dziewczynka, że ma 4k-i byłam w niezłym szoku :) Poza tym pobytu w szpitalu nie wspominam najlepiej-dzięki "super" paniom od noworodków dopadł mnie chwilowy "baby blues"...trochę zniechęciły mnie do karmienia, pokarm był trochę, potem zaginął... Na szczęście już trzeci dzień jesteśmy w domku i laktacja ruszyła na dobre :) Co prawda mała trochę się rozleniwiła przez picie z butelki tamtego mleka, ale jest coraz lepiej i będzie jeszcze lepiej :) I tak sie przyzwyczajamy do siebie, pokonujemy trudy,cieszymy się razem z sukcesów, usmiechów-malutka ślicznie się usmiecha :) Jednym słowem-nie wyobrażam sobie życia bez Milenki :) Chciałam zobaczyś wasze dzieciaczki na poczcie, ale chyba zmieniłyscie hasło...bo coś nie mogę się dostać.... a przy okazji też swojej Niuni fotkę mogłabym dodać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esti, Weska gratuluje Kochane!!!!!!!! Weska jak juz bedziesz w domu, to napisz cos o porodzie w zwiazku z tym, ze jestes pierwsza rodzaca z paciorkiem. A jak wiadomo temat mnie zywo interesuje. Kurcze juz coraz mniej nas nierozpakowanych zostalo a jutro jeszcze mniej nas bedzie itd itd... Moj M wczoraj sie do mnie chcial dobrac, ale mnie jakos tak strach dopadl jak sobie pomyslalam, ze potem zaraz wyladuje na porodowce, ze tak powiem" zakrecilam kurek".Cyyyyyykor ze mnie. A jutro jade do szpitala na ktg i wogole ogledziny, ze tak powiem.I fajnie, bo ogladne sobie w koncu porodowke, ewentualnie popytam o to co mnie interesuje, no jak bedzie mial kto odpowiedziec wogole. Dziewczyny, ktore juz rodzily mam do Was pytanko.Chodzi mi o brzuszek, co sie z nim dzieje, jak wyglada no powiedzmy tydzien po porodzie. A dzis imieniny Wiktora.......Mlody bedzie mial bliziutko imieniny i urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka gratuluje!!!!!! A powiedz uzywasz tych kapturkow ochronnych przy karmieniu? Agnes71 powodzeniaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis w nocy spalam 2,5h...bo moj "mały" synus nalezy do gatunkow super zdżartych! On wlasciwie od cycka mogłby nie odchodzic :O Z rana wzielam sie na sposob i odciagnelam mleko laktatatorem chcac zobaczyc ile wciagnie na raz...dzisiaj ma 5 dobe zycie czyli teoretycznie powinien wciagnac 40-50ml a on wyzlopał 60ml! po czym po 15 min zakwekał o cycka i jeszcze dopil tak z 10min i w koncu padl...na 3h. Oj biedne moje cycki... Dupsko mnie jeszcze boli ale byle do srody to mi zdejma szwy i juz bedzie lepiej. Na razie tyle kochane bo obowiazki wzywaja :) Porod Wam opisze jak tylko bede miala wolna dluzsza chwile bo na razie takich brak... bartolenka, esti, weska - gratki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow tabelka juz niaeaktualna.Szok jak to szybko idzie.... No to zycze Wam Dziewczynki fajnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym mamuskom!!!codziennie teraz sie ktoras rozpakowuje!!ale fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka+ gratulacje Kochana:) atena- dzielna jestes z tym cycem:) nie poddawaj sie:P U mnie zaczal sie strach przed jutrem. Skurczy brak, takze nastawiam sie z wroce na patologie no ale roznie moze byc. WWieczorem maz zabierze laptopa do domu wiec juz nie bede miala dostepu ale jutro do Was napisze jak cos. Jak urodze to sms-a wysle a jak nie toodezwe sie na kafe i powiem co i jak. Tak daleko zaszlam dziewcxzyny i wiele Wam zawdzieczam bo towarzyszylyscxie mi jak lezalam w domu i mialam gorsze i lepsze dni. Maz jutro bedzie ze mna od momentu podania kroplowki wiec od poczatku takze nie martwcie sie o mnie, on bedzie walczyl o dobre traktowanie mnie:P mam nadzieje ze nie beda robili jazd ze go nie wpuszcza bo powiedza ze to tylko test. Nas to nie obchodzi po tamtym co przeszlam. Czytalismy ze ma prawo byc przy mnie przy kazdym badaniu wiec stoi za nami ustawa:) trzymajcie sie Kochane, wszystkim zycze szybkich porodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka.. gratulacje wielkie🌼❤️Jejku cudownie :) Naprawdę. dziewczyny tak się cieszę, że macie to już za sobą, że macie te maleństwa, te kruszynki na które tyle czekałyście już przy sobie. I wiem, że czeka nas trudne zadanie, odpowiedzialność za te kruszyny itd, ale ja się nie mogę już doczekać. Na szczęście te 2 tygodnie, które zostały to nic w porównaniu z tymi 9 miesiącami, które już za nami:D gratuluję wam z całego serducha. a teraz lecę robić obiad dla teściów :P hihihi ciao ;* 🖐️ P.S jesli Agnes71 napisze smska dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ..x.. a za Ciebie to w ogóle osobno kciuki trzymam. informuj nas na bieżąco tzn. na tyle ile się da! Powiedz mężowi, żeby tu coś naskrobał do nas:D P.S atena wiadomo jak tam kropeczka i maleństwo się mają? bo ona to taką prawdziwą kruszynkę urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :D Czytam was na bieżąco i strach juz powoli ogarnia, a z drugiej strony już niedługo wszytskie maleństwa będą przy nas :D już tyle rozpakowanych i zaczynają się nawet te późniejsze terminy. Jestem dzisiaj u rodziców i dorwałam sie trochę do internetu :D W nocy juz mnie ogarnia coś takiego że się budzę z myślą, że zaraz będę rodzić, na razie skurczy brak samopoczucie dobre, mały skacze więc chyba jeszcze nie czas jedyne co mam to twardnienia brzucha. Życze powodzenia tym co juz są po i w trakcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;-) Ale się dzieje ho ho ho. Widzę, że zaczynają rodzić dziewczyny z okolicy mojego terminu. Aż ciary przechodzą. ;-) Bartolenko Gratuluję udanego i szybkiego porodu. Dobrze, że jeszcze się limit na takie porody nie skończył ;-) Ciekawe co u Agnes czy też urodzi lada moment. Czekamy na info. U mnie póki co też cisza. Ciekawe czy wytrzymamy do wtorkowej wizyty. Ale pewnie tak. :-( A ja już też chciałabym rodzić. Później postaram się wejść na dłużej i więcej poodpisywać. Buziaczki kochane. A kto uzupełni tabelkę? Mamy przecież trzy nowe mamusie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to ja uzupełnię ;-) NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO......... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. klara_23.........Magda.......24.......Warszawa......... .05.05/(Amelia) 4. bunia3..........................30.......Toruń...... .........08.05 5. Lorien............Beata.......24.......Kraków.............1 1.05/(Kubuś) 6. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 7. masterek28.....Ania........ 27.......Bielsko-Biała. ......12.05/(Jasio) 8.mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 9.Julietta40......Aga..........40.......podlaskie....... .....15.05/(Maks) 10.justz............Justyna.....26........UK............. ........15.05/Syn 11.milka78........................33.......Kraków....... ....... 15.05/Maciej 12. cv............. .Wioleta.....24......Niemcy.................16.05/(Alex) 13. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 14.penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 15. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 16. 17. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 18. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 19. Agnes71..........Aga.........26......Wrocław.............23 .05/C 20. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 21. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 22. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 23. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 24.maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 25.Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 26. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 27.#stokrotka#......Monika....29.......dolnośląskie. .........25.05/(S i S) 28. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 29. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 30. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 31. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela...39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC.......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan........Gabrysia...... ......40/1.05-SN.......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie.....Milena....... ..40/02.05-CC.......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena........ 40/03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon......... 40/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN.....3450/56 10) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja........39 /04.05-CC.....2640/49 11) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alex...........40/ 06.05-sn......3400/51 12)bartolenka.....Marzena...30......Bielsko-Biała.. ..Lenka...38/06.05-SN..2680/53 13) Weska.....Marta...27.....Szczecin......???.......40/ 07.05. sn...3300/56 14)esti1983....Estera....28...Warszawa...Julia...40/07.05CC..3140/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny żeby nie powielać tabelki to następnym razem usuniemy ten pusty numer 16, ok? Bo go przeoczyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero jaki ślicznusi jejku. Jeszcze raz gratuluje dużo zdrówka dla Ciebie i Tymonka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję kolejnym rozpakowanym :) tigero - co za słodziak rozkraczony :) annja - śliczna Twoja Natalka :) Miłej reszty niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero ale slodki ten Twoj Tymon :) a Maja jaka sliczna dziewczynka :) nooo to masz juz 2skarby w domku :)))) bartolenka - chyba myslami Cie sciagnelam.. Gratuluje Lenki :) Super szybki porod :D X kochana 3mam kciuki za jutro :) bedzie ok :) wierzymy w to wszystkie :D :))) aniolek kochana gratuluje :) jesli nie masz nowego haselka przyslij maila na poczte ktoras ci napewno odesle ;) ile juz dzieciaczkow jest :) szook no i jeszcze dzisiaj Agnes nas wyprzedzila noooo Mam nadzieje ze porod szybko i sprawnie pojdzie ;) albo juz poszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tabelki :) nie wiem czy dobrze ją ogarnęłam ;D wyjdzie w praniu :P 😘 NICK..................IMIE........WIEK......MIASTO......... ........TERMIN/PLEC 1. Natalia256......Natalia......24.......Torun................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michas) 3. klara_23.........Magda.......24.......Warszawa......... .05.05/(Amelia) 4. bunia3..........................30.......Torun...... .........08.05 5. Lorien............Beata.......24.......Kraków.............1 1.05/(Kubus) 6. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 7. masterek28.....Ania........ 27.......Bielsko-Biala. ......12.05/(Jasio) 8. mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 9.Julietta40......Aga..........40.......podlaskie....... .....15.05/(Maks) 10.justz............Justyna.....26........UK............. ........15.05/Syn 11.milka78........................33.......Kraków....... ....... 15.05/Maciej 12. cv............. .Wioleta.....24......Niemcy.................16.05/(Alex) 13. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 14. penelopa kruz..Ania........27.......slaskie.................21.05/( Maks) 15. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 16. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 17. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 18. Agnes71..........Aga.........26......Wroclaw..............23.05/C 19. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 20. em_trz...........Magda......22.....Zyrardów..... .......23.05/ ? 21. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 22. JOLA1237........Jola.........27.....Wroclaw..............24 .05/ (Mateusz) 23. maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 24. Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 25. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 26.#stokrotka#......Monika....29.......dolnoslaskie. .........25.05/(S i S) 27. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdansk .....26.05/ (Julka) 28. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jas) 29. dudyska..........Justyna....25........lódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 30. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jas) NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela...39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC.......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan........Gabrysia...... ......40/1.05-SN.......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie.....Milena....... ..40/02.05-CC.......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena........ 40/03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon......... 40/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN.....3450/56 10) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja........39/04.05-CC.....2640/49 11) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.........Alex.........40/06.05-sn......3400/51 12) bartolenka..Marzena...30....Bielsko-Biała...Lenka........38/06.05-SN......2680/53 13) Weska......Marta......27.....Szczecin......???...........40/07.05-sn......3300/56 14) esti1983....Estera....28...Warszawa........Julia.........40/07.05 CC......3140/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhh ANJAAAA wlasnie looknelam na fotki Twojej malej Natalki :) jaka slodka ;)))) przeboskie sa dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak ja zazdroszczę już mamom, które mają swoje maluszki przy sobie. Oglądałam przed chwilką zdjęcia na @ po prostu boskie, jakie te dzieciaczki są słodkie, tylko je schrupać;) Mnie też już coraz częściej dopadają skurcze, ale akcja nie rozwija się w tę właściwą stronę, więc czekam cierpliwie :) Dzisiaj czuję się nie za dobrze, musiałam się położyć na trochę, bo byłam słaba i jakoś tak dziwnie się czułam. A przed chwilką właśnie spałaszowałam karkóweczkę z grilla. Normalnie najadłam się za wszystkie czasy i teraz to już jestem spełniona ( ostatnio oczywiście obowiązkowo musiał być kebab :P). Jeszcze raz gratuluję wszystkim nowym mamusiom :) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Majowki pewnie juz wiecie bo pisalam do Trelevinki, ze mamy juz Alexa na swiecie wczoraj o 21 wypisano nas do domu Alex jest przecudny (tylko mamy problem bo nie chce jesc ;( ) juz nie wiem co robic ja probuje dojsc do siebie choc to tridne porod byl koszmarny, trwal ponad 16 godz i skonczyl sie wyciaganiem Malego ciagiem prozniowym bo bylo juz bardzo zle... ale koniec koncow jest dobrze tylko ja jestem porozrywana, pocieta i poszyta.... nie mam teraz nawet jak pisac jak sie poprawi to do was wroce, choc porodu raczej opisywac nie bede ;/ gratuluje rowniez nowym mamuska i cierpliwosci dla przyszlych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUSKA kochana 3mam kciuki za Ciebie i malego :) wracaj do sil :) :* czekamy tu na Ciebie i fotki maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa, Justyna_87 - Natalka dziękuje za komplementy pod jej adresem ;-) atena35 - ja też zbolała od karmienia piersią, wciąż mam mało pokarmu, ale się nie poddaję i karmię wytrwale, kupiłam sobie herbatki na laktację HIPP, raz dziennie tylko muszę dopajać małą sztucznie bo pokarmu nie starcza, a tak jadę z piersi, tylko brodawki to jedna wielka rana, bo jak mało leci to mała długo ssie... ogólnie jakoś sobie radzimy z m. mała jest taka kochana, jak najedzona to aniołek :-) Weska, esti, bartolenka GRATULACJE :-) tigero - moja mała też non stop mogłaby na cycu wisieć, przysypia nawet jak już najedzona ale jak widzi że się ruszam to zaczyna pociągać i tak może trwać dłuuggo :-) x - trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka gratuluje:) JaTuska życzę szybkiego powrotu do zdrowia:) Ja dzisiaj ponownie byłam na kontroli w szpitalu...zapis KTG wyszedł bardzo dobrze:) ,ale niestety okazało się ,że mam mało wód płodowych:( (a najgorsze jest to ,że ja nie wiem kiedy one sie sączyły lub odpłynęły bo w czwartek miałam USG i pomiar wód był idealny) AFI 5 , jutro rano muszę byc w szpitalu i będę miała jeszcze raz robione USG takie lepsze na patologii ciąży i jeśli się okaże ,że naprawdę jest tak mało tych wód płodowych to zostaje w szpitalu i będą mi wywoływac poród.A jeśli okaże się ,że płyn jest jeszcze w normie to i tak jestem już na liście do wywołania porodu i jak tylko będzie wolne miejsce to biorą mnie na wywołanie ,ponieważ cały czas mam za wysokie cisnienie i jak to lekarz stwierdził ,że nie powinniśmy tego przeciąga dla dobra maluszka i mojego...wiec każdy następny dzień to dla mnie niewiadoma:( Czy któraś z Was Majóweczki miała kiedys problem z wodami płodowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane! Malutka najedzona lezy pod lampami i opala pysia. jak na razie malutko wypija, a moje piersi sa coraz wieksze. dzis mam zamiar odciagnac pokarm aby jej w nocy podali bo skoro go mam to czemu ma jechac na sztucznym. nie uzywam kapturków, bo jak na razie Lenka ładnie chwyta cyca:) Atenka co tam na Wyspina? pisałas, ze na noworodkach porazka... czemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anjaa I Tigero śliczne te wasze maleństwa. Takie niewinne jak śpią, a widzę, że czasem dają popalić ;-) JaTuśka twojego Alexa też już widziałam na Nk ( dla zainteresowanych) ;-) Jest śliczny i jak pięknie śpi na klacie Tatusia ;-) Ech jak Wy już dobrze macie. Ale widzę, że też się powoli przesuwam w tabelce, więc i ja i inne doczekamy się tych naszych pociech lada moment. Od jutra mój mąż zaczyna prawie 12 godzinną pracę dzień w dzień, oprócz niedziel. Oby nam się to jakoś zgrało i żebym zaczęła rodzić jak On w domu będzie. X.. kochana trzyma się tam jutro. Może już będziesz miała swoje maleństwa wreszcie. Tak sobie myślę, że to wywoływanie porodów jest oczywiście wbrew naturze, ale chyba jednak same dobre strony są tego. Oczywiście jeśli t nie jest tylko widzi misię lekarza. Dasz radę. My jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIADOMOŚĆ OD AGNES 71: " Czekam, aż zaczną się skurcze.Póki co cisza. Jak przez noc nic się nie wydarzy to prawdopodobnie rano dostanę kroplówkę na wywołanie. Wody cały czas lecą tylko skurczy brak. No i tak czekam.." U mnie dalej nic, pewnie urodzę w czerwcu:P a dzieciaki po prostu boskieeeeeeeeeeeeeeeeeeee❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×