Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej dziewyczyny, dzięki za wsparcie, jeszcze nie złozyłam broni, ale sama nie wiem co o tym mysleć. Moim wielkim problemem sa zawsze krwawienia i plamienia w II fazie cyklu, a badałam juz kilka razy progesteron w 21 dc i zawsze wyniki sa w normie. Ostatnio sporo pogrzebałam w necie i tak sobie mysle, ze to może nie niedomoga lutealna, a nadżerka krwawiaca, bo mam ją sporo i juz kiedys miałam takie mocne krwawienie z szyjki, a ostatnio ono zawsze zaczyna się od wizyty w toalecie podczas wypróznienia kiedy napinam się. Jesli tak jest to jeszcze nie wszytsko stracone, eh ciezkie to wszytsko, trzeba czekać. Narazie biore dwa razy dziennie duphaston i jak wytrzymam zatestuje w piatek, ale pewnie będzie korciło mnie wczesniej, ale pocieszyłyscie mnie, ze testy ujemne przed @ wcale nic nie znaczą. Paulusia mam ochotę juz Ci gratulować, moim zdaniem to ciąza, super) Wszystkim testujacym jutro zycze powodzenia!! Najgorsze jest to, ze sie mocno przeziebiłam i ogolnie źle sie czuję, boli mnie bardzo gardło, katar sie leje, ale z objawów ciązowych to chyba mam pełniejsze piersi, ale jakoś wybitnie nie bolą no i cały czas pobolewa mnie brzuch jakbym miała dostać okres. Nic, trzeba czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro test powtórzę nawet nikomu nie mówiłam prócz męża oczywiście ale ten teściowej się pochwalił z tym że zaznaczył że nie na 100%. Dziewczyny a jaki dumny że za 1 razem mu się udało;) ach ta męska duma. Do lekarza jak co to może tak w 7 tyg pójdę bo i tak nic wcześniej nie widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robiłam bobo test i wyszła 2 krecha nie tak bordowa ale jest dobrze widoczna, w każdym bądź razie lepiej niż wczoraj więc oficjalnie rozpoczynam wątek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow gratuluje, pierwsza potwierdzona majówka, super:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jado a jak u ciebie? Twój synuś o miesiąc młodszy od mojego Teraz córcie by się przydała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny my rowniec staralismy sie o dzidzie w tym cyklu testy jakos robia mnie w konia wydaje mi sie, ze cos na nich widze tzn cien drugiej kreski, ale sama juz nie wiem czy to nie moja wyobraznia dzis rano zrobilam bete i czekam do wieczora, wtedy wszystko bedzie jasne mam nadzieje, ze nam wszystkiem sie uda no i gratuleje palusia81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak marzę o córeczce, ale niestety chyba jednak nie tym razem, za duzo jest brązowego w moim poplamianiu, a biore duphaston dwa razy dziennie i nic wiecej nie moge już zrobic jak tylko sie wyłaczyć, tylko jak?? Korci mnie zeby zrobić test, ale boje się. Szczerze mówiąc wolałabym zobaczyc brak drugiej kreski bo byłabym spokojniejsza, a pozytwyny test w moim przypadku bedzie oznaczał tylko stres, kojene zwolnienie, lezenie itd. Wydawało mi sie, ze tyle czasu upłyneło od obumarcia poprzedniej c iaży, ale chyba nie daje sobie z tym rady psychicznie. Dlaczego to wszytsko jest takie trudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
any moment trzymam kciuaksy Jado będzie dobrze musisz myśleć pozytywnie inaczej się nie da. Wierzę że dziewczynom z problemami ciężej zajść a utrzymanie ciąży też was wiele kosztuje dlatego podziwiam i życzę z całego serca by się udało. ( ps. no córunia by była)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia bardzo budujace i ciepłe sa twoje słowa - dzieki [kwiatek} Any moment - trzymam kciuki :) Za reszte zreszta też. Happymamo testowałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM-84
czesc dziewczyna, my z mezem staramy sie o dzidziusia juz od roku. wczoraj rano zrobiłam test, bo@ spoznial mi sie 5 dni, i wyszedl POZYTYWNIE:) bardzo sie cieszymy, ale naczytałam sie w inernecie ze to za wczesnie na radosc. bylam dzisiaj u swojego lekarza rodzinnego, i powiedzial mi ze jeszcze za wczesnie na wizyte u ginekologa i zeby poczeka jakies 2 tygodnie. chcialam dostac sierowanie na badanie krwi zeby potwierdzic, ale dostałam tylko na zwykłą morfologie. no i sie zstanawiam co robic dalej. jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda gratuluję!! Poczekaj pójdź tak w 7-8 tyg wtedy serducho powinno bić. W moim mieście kartę ciąży to zakładają właśnie wtedy gdy serducho bije i wtedy dostaje się skierowania na różne badania. Po co masz się kłuć tyle razy;) Poza tym nie czytaj głupot i spokojnie będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam boli mnie brzuch od 6 dni. jak cholera. test wyszedł dziś neg ale w pierwszej ciąży wyszedł dopiero po 3 dniach od spodziewanej @ temp mam 37,3 i czekam co dalej. do lekarza za wcześnie, powtórzę test za 3 dni, może będzie coś więcej wiadomo. jeśli znów będę brać no-spę przez 3 miesiące to się zapłaczę. poza tym testy testami a i tak uwierzę jak zobaczę pęcherzyk na USG. z psychicznych objawów mam wszystkie:) jestem rozdrażniona, skora do płaczu, ciągle śpię i mogę nic nie jeść, niektóre zapachy wywołują mdłości:) gratulacje dla pozytywnych:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM-84
Palusia81 dzieki za dobre słowo, jeszcze poczekam i pójde za jakies trzy tygodnie, to akurat bedzie jakis szósty tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u nas to byloby juz drugie dzieciatko Jado- glowa do gory i przede wszystkim pozytywne myslenie (zdaje sobie sprawe, z to nie jest latwe, ale warto :) ) ja jestem niepoprawna optymistka i szczerze to wszystko mi jakos latwiej w zyciu przychodzi mam nadzieje, ze za 9 miesiecy wszystkie bedziemy pisaly tu ile waza nasze maluchy :) u mnie to tez jeszcze nic pewnego, ale wierze z calego serducha, ze sie udalo i Wam tez tego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam 37,8 z tego co czytam to 1-2 tydzien ciazy ale pierwszy raz robilam bete dobrze to interpretuje? bo boje sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam i zrobiłam test i oczywiscie jedna kreska, dziś 24 dc, cykle z reguły mam 26 dniowe. Cóz było do przewidzenia chociaż w 20 dc tez robiłam test (jaka ja głupia:) i widziałam cień drugiej kreski a dzisiaj nic, pustka, zero. Trudno, trzeba próbowac dalej, zgodnie z zaleceniami gina powtórze jeszcze test w 28 dc i basta. Magdam-84 ja bym jeszcze poczekała z wizytyą u gina jesli nie dzieje sie nic niepokojacego. Na tym etapie ciazy powinno byc juz widac pęcherzyk ciązowy, ale na serduszko chyba za wczesnie. Wszystkim oczekujacym zycze powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! pozwolę sobie dołączyć do Was. wczoraj zrobiłam betę i wynosiła 1451 (w 26dc) a dzień wcześniej test (ACON) wyszedł negatywny. w domu mam już 3-letnią córcię, a o tą ciążę staraliśmy się 5 cykli. dopiszę się do tabelki: .....NICK..........IMIĘ .......WIEK.......TERMIN.........MIASTO.....DZIECI palusia81.........Paulina......29.......chyba 1.05.210..Zachód..... synek happymama......Kamila.......28.......................... Irlandia Navi................Iza...........28......ok 5.05.2011.....kuj-pom....córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) 🖐️ witaj navi :) jado u mnie tez cięzko z cierpliwością :) juz trzy testy zrobiłam oczywiście negatywne :) mi wszystko jedno co bede miala czy chlopca czy dziewczynke uciesze sie na kazde :) ....NICK........IMIĘ .......WIEK.......TERMIN........MIASTO.....DZIECI palusia81......Paulina......29.......ok 1.05.211.....Zachód..... synek Navi.............Iza..........28......ok 5.05.2011....kuj-pom....córcia happymama...Kamila.......28.......................... Irlandia....zuzia 2 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgthyjnk
happy mama to może Ty jednak nie jesteś w ciąży ?? Już wpisałaś się do tabelki a przecież testy negatywne wychodzą. Nie wpadnij czasem w ciąże urojoną bo to okropne dziadostwo, cięzko jest z tego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobiety :) Na początku się przedstawię, mam na imię Ada, 22 lata, jestem ze śląska. Pozwalam sobie dołączyć do tego tematu, ponieważ robiłam pierwszy test ciążowy wczoraj rano i wyszły wyraźne dwie krechy!!! Na dniach zrobię jeszcze jeden a jednocześnie już się umawiam na wizytę u lekarza, potwierdzić wszystko :) Jeśli okaże się, że naprawdę jestem w ciąży to będzie to moje pierwsze dziecko, także cieszę się i boję na raz, ale to chyba normalne ;) Jeśli chodzi o cykl, to dziś jest 32 dzień, w zasadzie to nie powinnam się tym w ogóle kierować, bo moje cykle od zawsze są nieregularne jak diabli. Aczkolwiek tym razem zdaje mi się, że okres się nie pojawi ;) Póki co to chyba tyle. Za niedługo bedę już więcej wiedzieć, jeśli moje przypuszczenia się potwierdzą to zacznę się wdrażać we wszystkie ciążowe zwyczaje i obowiązki, w końcu jestem w tym temacie zielona, jakby co to liczę też tak troszkę na porady doswiadczonych mam z tego tematu, bo widziałam, że jest Was tu sporo;) pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwariuję, albo zamiast happymamy wpadne w ciąże urojoną:) Wróciłam wczoraj do domu, spojrzałam na poranny test, a tam ponizej wyblakłej juz kreski kontrolnej, cień wyblakłej drugiej kreski. Po takim czasie to chyba nie jest wiarygodne co?? Nie wiem czemu, ale ja cały cazs mam przeczucie, że cos sie tam dzieje w srodku. Dzisiaj rano tempke na dole miałam 37,2, codziennie mam bóle podbrzusza takie @, a wczoraj zrobiałm mistrzostwo i sorbet malinowy zagryzłam świężo usmazoną watróbką bo tak mi sie jej chciało, chociaz generalnie od kilku dni troszke mnie odrzuca od mięska. Normalnie schiza, wpadam w urojenia, trzeba wrzucić chyba na luz:D Ad888888 serdecznie gratuluje dwóch kreseczek. Chcemy jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada gratuluje. Myślę że do lekarz nie ma się co spieszyć bo może ci nic nie powiedzieć w tak wczesnej ciąży. Jak tak bardzo chcesz iść to poczekaj jeszcze z tydzień choć serducha raczej jeszcze nie będzie widać. Jado a jaki test robiłaś?. ja dużo się naczytałam o tych cieniach. Dużo dziewczyn po czasie miała cień i były w ciąży. Mi nigdy się nie wybarwił nawet po wielu godzinach . Mój pierwszy test to powiem ci że dużo wyobraźni trzeba było użyć by coś zobaczyć ale ja tak jak ty po prostu wiedziałam że jestem w ciąży a szok że krechy nie ma, po chwili ujrzałam bladzieńką, następny dzień już mocniejsza. Do tej pory nie powtórzyłam. Nie mam potrzeby nawet myślę że to chłopiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia ja robiłam jakis bono test, taki z dzidziusiem na opakowaniu, a na sobote kupiłam wczoraj jakis w Rossmanie, bo były w promocji po 7,99:) Happymamo i tak trzymać, grunt to pozytywne nastawienie, tez mam takie bóle jak przed @, a który dzisiaj masz dc?? Ja 25 i chcę zatestowac jeszcze w sobote, tak jak kazał gin czyli w 28 dc, do tego dnia mam brac duphaston i jak bedzie test pozytywny to mam nie przerywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×