Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mam pytanie do tych ktore juz sa w ciazy.,,,, bolal was moze brzuch w okolicach dni kiedy powinien wystapic okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaKiss
Mnie nie bolał, teraz czasem ćmi, ale za to piersi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam miec okres wczoraj a najpozniej jutro wiec nadal czekam brzuch mnie narazie nie boli wiem ze to nie regula ale zawsze sobie mowie ze brzuch by nie bolal jakbm byla w ciazy:) mam bolesne miesiaczki wiec tak czy siak bol bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch bolał, pobolewał i dalej czasem się odzywa. Ale na testach cały czas dwie, wyraźne rkechy i @ brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie trochę pobolewa brzuch, jak w trakcie okresu, ale są wyraźne dwie krechy i miesiączki brak :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Ja również jestem w ciąży i mam termin na maj. Jestem mamą 2-letniego chłopca. Pozdrawiam wszystkie ciężarne i starające się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy macie podobne objawy jak ja takie ukłucia w okolicahc szyjki macicy? Czy to nic groźnego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daysi
witam wszystkich. Ja tez podejrzewam że moge by w ciąży, okres spóźnia mi się już 2 dni, a zawsze przychodził o czasie, nigdy nie miałam problemów z nieregularnymi cyklami. Do tego inne objawy ciążowe, lece zrobić test, może uda mi się dołączyć do majowych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daysi
test zakupiony, mam stracha przed zrobieniem, boje sie zewyjdzie neg i wtedy brak @ oznacza jakąś chorobe albo coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj 2010 maj 2010
dziewczyny życzę powodzenia i spokojnych ciąż Majówka 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daysi
test negatywny, @nadal brak :( okres powinnien być we wtorek, więc może jeszcze za wcześnie żeby pokazał, robiłam Pink Test - może nie jest najlepszy? ktoś wie? Wieczorem ide po kolejny i zrobie rano, zobaczymy co pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj może do dnia @@@, najlepszy jest test Quick View pokazuje już nawet 6-dniową ciąże. Może za wcześnie zrobiłaś, ja swój pierwszy test właśnie Quick View zrobiłam w dniu @@@. POwodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daysi
@ powinnam mieć we wtorek czyli juz 2 dni się spóżnia. nigdy mi się nie spóźniała zawsze jak w zegarku, spróbuje innego testu może coś pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daysi
zrobiłam rano kolejny test i nadal nic :( okresu też brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysi - u mnie najlepiej sprawdza sie pre test, a quick nic a nic mi nie pokazal w momencie gdy pre test pokazal druga slaba kreske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Witam, Jestem 6 ni po spodziewanej @ test robiłam w niedzielę nie pamiętam nazwy pojawiła się blada kreseczka, więc we wtorek zrobiłam test Quik vue (bo na nim 9 lat temu wyszedł mój synek)i tym razem mnie nie zawiódł pojawiła się druga wyraźna kreska. Do lekarz jestem umówiona na 15 wrześni WCZEŚNIEJ NIE MA SENSU NA DARMO WYDAWAĆ PIENIĄDZE bo i tak nic mi nie powie o czym bym nie wiedziała. Według mojego obliczenia zgodnie z miesiączką termin porodu wypadnie mi na 8 maja a więc będzie kolejny byczek w rodzinie:)Więc wpisuje się w ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiula i gratulacje :-)))) Według moich obliczeń termin powinnam mieć też na 8 maja :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
O to super bedziemy razem przezywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa:-)
witam dziewczynki! ja również zapisuję sie na maj:-) okres powinnam miec 28 sierpnia, termin z kalkulatora wyszedł na około 6 maj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madline
halo :) ja tez na maj :))) czy macie już mdłości? ja mam całodobowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa:-)
ja mam mdłości ale tylko czasami i nie sa meczace. A u ciebie gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madline
no...cały czas...ale i tak się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Ja jeszcze nie mam zrobiło mi sie tylko 2 razy nie dobrze. Ale mam nadzieje że ich nie bede miała bo przy 1 dziecku były okropne gratuluje kolejnym mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pojedyncze mdłości, na razie niezbyt dokuczliwe i oby tak zostało ;-))) Byłyscie już u gina? Piszcie jakie duże są już Wasze fasolki :-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa:-)
ja pojde za tydzien półtora, chce zeby za jednym zamachem mozna było zrobic usg:-) czyli rosna w nas małe "byczki" majowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Ja ide we wtorek 15.09 wiec wtedy sie wszystko okaże jaka fasolka jest i który to tydzień bo ja mysle ze dopiero jakis 4 skoro owulka była 16.08 a zagnieżdzenie pewnie jeszcze póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×