Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Sorki happymamo, juz wiem 26dc, czyli dzień dalej niz ja:D Gapa ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równo 01.08 i nie mam w tym miesiacu problemów z liczeniem dni cyklu:) A jak długie masz cykle? Ja z reguły 26 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jado - ja rowniec robilam bobo test w 25 dc, a cykle mam dlugie i pierwszy raz robilam wieczorem i nic, a rano zauwazylam cien drugiej kreski. kolejnego dnia druga kreska pojawila sie po dwoch godzinach, a jeszcze nastepnego :) po pol godziny. no, a dzis mam juz dwie piekne krechy, jednak uwazam, ze najlepszy jak dla mnie jest pre test. nie chce Cie nakrecac bo mi tez tu na kafe pisaly ze po 3 minutach wynik jest nie wazny, a jednak u mnie okazalo sie inaczej. takze trzymam kciuki oby moja historia powtorzyla sie u ciebie, ja potwierdzilam to badaniem beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly81
dziewczyny, gratuluje kolejnych ciąż:) ja na razie jestem w trakcie "tworzenia", że tak to nazwę, strasznie mnie boli podbrzusze, a to dopiero 16dc, raczej owulka już nie, bo miałam w 11dc. piszecie o mierzeniu temperatury, przyznam szczerze, że nigdy nie interesowałam się tą metodą antykoncepcji. czy w ten sposób można też poznać ewentualne zapłodnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, trochę się zapędziłam może z lekarzem, ale po prostu chciałabym już wiedzieć na 100% co i jak:) tak czy inaczej, znów dziś trochę poczytałam i stwierdziłam, że poczekam z tym jeszcze tak z 3 tygodnie, ponoć między 8 a 10 tyg. jest największy sens się wybrać do gina. No ale mimo wszystko w piątek kupię drugi test i kwas foliowy koniecznie. Co do testów, może to moja pierwsza ciąża ale testy wcześniej już robiłam kilka razy. Moim pierwszym w życiu był pre test, nie zadziałał w ogóle, nie pojawiła się ani jedna kreska, wiec się wkurzyłam tylko. Potem robiłam jakiś tani strumieniowy, ale niestety nie pamiętam jak sie nazywał, w każdym razie wyszedł wtedy pozytywny ale w ciąży raczej na pewno wtedy nie byłam. Potem dwa razy robiłam bobo testy, z których byłam bardzo zadowolona, żadnych cieni kresek, wszystko jasne i proste. Teraz zrobiłam Quick Vue, podchodziłam do niego raczej z dystansem, bo słyszałam różne rzeczy, że właśnie jakieś cienie i czy to ta druga kreska czy nie, bo dopiero pojawia się później ale bardzo jasna i inne takie cuda. Mi wyszła wyraźna druga krecha po 5 minutach (tyle trzeba czekać wg instrukcji na opakowaniu), więc mimo tych wszystkich rewelacji jestem zadowolona. Teraz kupię raczej znowu bobo test, do nich jakoś tak mam największe przekonanie no i jakoś tak wolę zróżnicować marki. Mam nadzieję że ten drugi też wyjdzie pozytywny, w piątek się okaże. A tymczasem nie mogę się doczekać Waszych wyników kobietki, mam nadzieję że bedą pozytywne, piszcie zaraz co Wam tam powychodzi na tych testach, ściskam za Was kciuki!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxyyyyyyxxxxxxxxx
Pamiętacie mnie jeszcze ? ;) Gratuluję wszystkim zaciążonym :) Tak jak pisałam - w poniedziałek był mój 29 dc i z samego rana zrobiłam test. Niestety negatywny ! Dziś 32 dc a okres nadal się nie pojawił. Cykle do tej pory miałam 27-29 d. Także nadal mam nadzieję, że dzidzia będzie :) Objawy, które u siebie obserwuję mogą wskazywać na ciąże jak i na zbliżającą się @ : - tkliwość piersi - pobolewanie brzucha - pobolewanie w krzyżu - dużo śluzu - częstsze siusianie - rozdrażnienie, nerwowość - sporadyczne zawroty głowy - a dziś doszły mdłości na aromat zupki chińskiej :P Na dodatek w nocy spać nie mogłam gdyż mocno mnie zakłuwało w prawym jajniku. Przeszło jak łyknęłam Nospę. Nadzieja nadal jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety nie bede majową mamą, zrobiłam dzis test, wyszła bardzo ładna jedna kreska i tyle, az tyle. Odstawiam dzis z wielka ulgą duphaston, bo po nim mam jakis niepohamowany apetyt:( i czekam na @. Trudno, chciałam mieć majowe dziecko, bo sama jestem byczkiem z konca kwietnia, a moje chłopaki to zupełnie inny gatunek: rak i skorpion. Ale dzieci same sobie wybieraja moment przyjscia na świat, czasem nie da sie pewnych rzeczy zaplanować. Niebo dzis płacze od samego rana, mi tez troche smutno, ale wierze, ze i dla mnie zaświeci słońce. Wszytskim zafasolkowanym zycze spokojnych i bezstresowych 9 miesiecy, a oczekujacym powodzenia w testowaniu. Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja również czekam na 2 kreski, zobaczymy, do 7-8 sierpnia jeszcze daleko, narazie się nie nakręcam, to byłoby moje 2 dziecko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę (moja beta była pomyłką w laboratorium :( ) ....NICK........IMIĘ .......WIEK.......TERMIN........MIASTO.....DZIECI palusia81......Paulina......29.......ok 1.05.211.....Zachód..... synek happymama...Kamila.......28.......................... Irlandia....zuzia 2 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Navi przykro mi:( Mysl;ałam, ze takie rzeczy sie nie zdarzaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Navi Jado ,przykro mi ale będę trzymać kciuki za następny cykl. Dziewczyny może za jakiś czas założymy wątek typowo Maj 2011 dla zaciążonych, bo ten to raczej starnkowo- ciążwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia ja mysle, ze nie ma potrzeby zakładania nowego watku maj 2011, bo dziewczyny, którym sie nie udało na pewno nie beda wam zawracac głowy swoimi staraniami i zasmiecać wątku, jak ładnie to okresliłaś na staraniach na maj 2011, który podczytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxyyyyyyxxxxxxxxx
No i ja niestety dołączam do koleżanek ; Jado i Navi. Wczoraj po południu pojawił się śluz podbarwiony krwią. Miałam nadzieję, ze to może plamienie implatacyjne ponieważ w nocy mocno mnie jajnik bolał, czułam kłucie. No ale niestety. Dziś rano dostałam okres. Normalny, taki jak zwykle. Także już nie ma nadziei. Tym bardziej, ze w poniedziałek test negatywny. A tak bardzo chciałam mieć majowe dzieciątko. No trudno. Teraz daję sobie na wstrzymanie. Trzymajcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxyyyyyyxxxxxxxxx
Palusia równiez uważam, że nie macie po co zakładać nowego tematu. Haappy mama dość wcześnie założyła ten temat sama jeszcze nie mając pewności, ze jest w ciąży. Dlatego to normalne, że na początku każdego topiku pojawia się wątek starankowo- ciążowy jak to określiłaś ;) Jeszcze trochę i będzie to tylko wątek o ciąży :) Trzeba tylko zaczekać aż dopiszą się wszystkie mamusie wiedzące o swojej majowej ciąży ;) Wiem jak to jest bo piszę na dwóch wątkach tematycznych - na miesiącach urodzenia mojej dwójeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przykro mi że wam nie wyszło pewnie w czerwcu 2011 będziecie tulić maluszki;) Mnie dziś brzuchol pobolewa może nie mocno ale jest to niekomfortowe Mam nadzieję że nie uraziłam was swoją propozycją ;) Myślę że za jakieś 2 tyg wątek rozkręci się i ruszy z kopyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxyyyyyyxxxxxxxxx
palusia no coś Ty :) A dlaczego miałabyś urazić ?! :) happymama i jak tam testowanie ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja z przykrością muszę się wypisac z tematu ;( dostałam okres zycze wam pomyślnych testów i spokojnej ciązy :* bede do was zagladac ....NICK........IMIĘ .......WIEK.......TERMIN........MIASTO.....DZIECI palusia81......Paulina......29.......ok 1.05.211.....Zachód..... synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zakładać
taki temat,a później sie rozczarować? Starania na 2011 to nie to samo co już pewna ciąża i wyznaczony termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do happy mama
nie martw sie okresem,jak tylko sie skończy -załoz temat czerwiec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu happy mama
już nie taka happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!!! Ja takze pozwolę sobie dołączyć do topiku. Robiłam dziś test ciążowy (jestem 3 dzień po spodziewanej@@@) i dwie wyraźne grube krechy :-)))) Bardzo się cieszę, to moja pierwsza ciąża, dodam że staraliśmy się z mężem prawie rok, ale się udało :-)))) Jutro mam wizytę u ginekologa. Pozdrawiam szczęśliwe mamy i te, które jeszcze czekają (Trzymam za Was kciuki ) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrtgyhjuik
o mój Boże.... jaki tragiczny jest ten topik. Czyli żadna w ciąży nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfrtgyhjuik ja jestem i wypowiadałam się w tym topiku, chyba nie przeglądałaś go zbyt uważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrtgyhjuik
upsss przepraszam ! Rzeczywiście !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ad88..
gratuluję ciąży,dbaj o siebie. Smutne jest tyko to,że happy mama założyła ten topik,spodziewała się ciąży a tu lipa. Rozczarowanie jednak jest. Myślę że za wcześnie troche wystartowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×