Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Lorien no co Ty,nie przejmuj się, w sumie to ja powinnam ci podziekować za super pomysł na dzisiejszy obiadek;) Ha,juz dwa talerze zjadłam:D Kasiulaa Twój link do poduchy mi uswiadomił ,że niebezpiecznym moze być przewracanie się naszych maluchów podczas snu na brzuszek. Moze trzeba by było faktycznie pomysleć o takim stylu zabezpieczenia Cv i ja pomimo szczerych chęci nie moge spojrzeć w polecany przez Ciebie link,bo później za bardzo bym pewnie przeżywała. Ja tez w tej ciazy strasznie tkliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow wrocilam do Was laseczki jak na skrzydlach hi hi :) i tak narobilyscie smaka, ze szok!!! i wymyslilam danie na szybko - te wasze placki ziemniaczane he he tylko, ze... z torebki z proszku, a ze nie mam mieska do gulaszu to bedzie gulasz oszukany bo z mieskiem mielonym, i muffiny mniammmm ;) ale przy tym moim dzisiejszym roztrzepaniu to pewnie i te z proszku spiepsze ;) ...x... ja mam dla mojego S kinder niespodzinke- jajko ;) i tyle. ustalilismy, ze nie bedziemy wydawac kasy na prezenty ale za to wybierzemy sie w najblizszych tygodniach jeszcze raz nad morze. wiec jak dla mnie bomba. po reszta chyba bym padla gdyby przypadkiem moj S wpadl na pomysl kupienia sexy bielizny. jak boga kocham chyba bym zawalu dostala ;) zamrugaj swoimi slicznymi oczetami i powiedz, ze w maju mu wynagrodzisz i bedzie dobrze :) zaczelam Was wczesniej przegladac na nk (choc nadal problemy z rozpoznaniem) i co jedna to wieksza laska, pozniej skoncze podgladanie no i wlasnie tabele mamy dlugasna, powpisywalo sie tyle dziewczyn a tak niewiele pisze. a ja to sie juz od Was uzaleznilam ;) ide robic kolacje bo sie skonczy na tym, ze sam bedzie musial sobie te placki upitrasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa masz racje ,wiele dziewczyn nas poopuszczało:( Szkoda:( A ja skosztowałam mojego serniczka i powiem ,że ser o który sie obawiałam jest super dobry,ale w całości sernik jakos mało słodki. Nie wiem czy tu cukier puder inny jest czy co sie stało:( Ale ogólnie to ok i fajnie wyglada. Zobaczymy co mój M. powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ja zjadłam tylko 1 talerz, ale do tego pochłonełam kilo mandarynek:P A jakie pampersy macie zamiar kupować?? Te oryginalne pampersa czy coś "tańszego"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien ja jeszcze nie wiem - ale na oryginalne pampki to kupa siana pojdzie a wiadomo to nie jedyny wydatek - moze huggies albo z belli - slyszalam ze sa dobre :) chociaz znam takie baby wredne co dziecku najtansze pampki kupuja z biedrony lub innych sklepow a same oplywaja w luksusach - takie cus to mi sie nie podoba :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, że te oryginalne są bardzo drogie, ja też własnie myślałam u Hugges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybiore pampers, ale u mnie to tanie w miare jest, za duza pake placi sie okolo 10-15 funów. ale jak slyszalam ceny w pl to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Jatuśka masakra, no ale wiesz są też dobre odpowiedniki:) więc się jakoś daje radę. No a mamy które mają mniej kasy to też można taniej kupić papmersiki (nie oryginalne) właśnie np. w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez pampersy orginalne bo faktycznie u nas ceny sa ok i ciagle jakies promocje na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ostatnio o tych piluchach wielorazowych, wiecie z tymi wkladami - ale w zyciu nie moge sie do tego przekonac ;/ wiec bedzie pampers i od czasu do czasu ewentualnie tetrowa, zeby skora odpoczywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien pampersy są wypróbowane na własnej skórze, że tak powiem. Moja siostra na przykład nie była zadowolona z hugies'ów, bo zawsze małemu bokiem coś wylatywało. A happy też są ok, stosowałyśmy u siostry i byłyśmy zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Moja znajoma też kupuje happy i jest zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie znam, a 'podobno' pampers najlepszy :) wiec przy nim zostane gdzies dziewczyny pouciekaly, chyba na walentynkowe kolacyjki hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio na jakimś forum wyczytałam od jakichś mamusiek że pieluchy Dada czy jakoś tak te z Biedronki są bardzo dobre bo producentem ich jest firma Pampers, mam zamiar wypróbować jedną paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia GJ ja osobiście kupiłam gryka-pianka-kokos. Czytałam opinie na temat tych materaców i były pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już 2 paczki z pampers kupiłam w promocji. i teściowie maja przywieś mi parę paczek z angli jak beda wracac bo tam duzo taniej. Siostra mojego M mówiła że próbowała różnych i tylko z 2 firm była zadowolona . pampers i jeszcze jakąś ale nie pamiętam ;/ sama się jej muszę zapytać bo faktycznie drogie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina, widzę że na facebooku mamy wspólnego znajomego. Jaki ten świat mały... Ja z nim studiuję :) Ja na początek mam zamiar kupić oryginalne pampersy, ale potem może sprawdzę jak będę się sprawować jakieś tańsze pieluchy... Bo jeśli młody będzie tolerował tańsze, to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dżastina aleee numer :-) hehe ten kolega mieszka w tym samym miescie co ja.. allllllle numer a tak wogole to nie moge sie na Ciebie napatrzec.. taka laskaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o pieluszki to pamietam ,że o Dada za moich czasów wszyscy mówili bardzo pozytywnie,ale ja sie uparłam na pampersy i nie przyjmowałam do wiadomosci ,że tańsze moga byc dobre,czasem kupowałam również Huggiesy ,ale one wówczas były w takiej samej cenie co Pampers,czyżby to sie zmieniło? Ale tak pod koniec pamietam,że koleżanka dała mi wypróbować pieluszki z Lidla-niestety nie pamietam nazwy,wiem tylko ,że były po ponad 7 zł za małą paczkę-były dwa rodzaje zielone i fioletowe i nie było w sprzedaży duzych paczek i były świetne-co najmniej takie jak pampers. Także naprawde idzie znaleźć pieluszki tańsze i dobre jakościowo;) Tutaj na szczęście pieluchy są tanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa w Polsce za wszystko sie płaci jak za zboże:( Masakra,żeby człowiek na chleb tyle kasy wydawał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowaa a jeszcze lepszy numer jest taki ze zasilek rodzinny wynosi na niemowle 68zł miesiecznie przeciez KURWICA czlowieka bierze :-O (aaa wogole zeby otrzymac taki zasilek trzeba spelniac kryteria dochodowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa zgadza sie,na te jałmuzny jeszcze trzeba sie kwalifikować:( Dziewczyny podoba wam sie cos takiego? http://www.swistak.pl/a5720443,INFANTINO-CHUSTA-NOSIDELKO-SLING-RIDER-SLINRIDER.html#zdjecia Wiecie ,dla mnie to niezbyt fajne,ja bym miała wrażenie ,że moje dziecko sie tam zaraz złamie albo wypadnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty piszesz 68 zł ?? to na paczkę pampersów starcza z pampers . Nawet nie zdawałam sobie sprawy że takie grosze dają , wstydzili by się kurwa człowiek się nalata , żeby złożyć papiery nastoi się w kolejce a te chamy dają na paczkę pampersów i jeszcze becikowe chcą zabrać DEBILE DO 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Kasiulaa w naszej Polsce,jeszcze sie masz cieszyc jak sie załapiesz:( Ale zachecaja na całego do starania sie o dziecko,a potem sie okazuje ,że dla wielu tysiecy dzieci nie bedzie miejsca w przedszkolach państwowych(mówili w wiadomosciach) .Nawet normalnego bytu potem rodzinom zapewnić nie potrafią ,ale zachecac i obiecywać owszem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×