Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jak dobrze Cie mieć penelopo tak poinformowaną. Ja w innej dziedzinie Ty zas w takiej. Fajnie bo inne kobiety naopewno skorzystają. czytam własnie topik o BIELSKO-BIAŁA - gdzie rodzic - JESTEM NA STRONIE 72 a do końca jeszcze 500 stron - hihihi i tam rzadko kto pisze o wyspiańskim - ciagle tylko o esculapie i o większości CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinkowa
Umowa jest na nieokreślony, podpisana ledwo co, na pewno nie uwierzą, że nie wiedziałam o ciąży chociaż teoretycznie mogłam nie wiedzieć... Dziś od rana koszmar, wiszę nad muszlą klozetową albo leżę pod kołdrą i się trzęsę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!:) Dawno nie pisałam ale czytam regularnie. Wczoraj miałam USG i jestem bardzo szczęśliwa bo z maluszkiem wszystko dobrze. Jest bardzo ruchliwy, nawet pomachał do mnie rączką:) Niestety nie dało się sprawdzić czy to chłopiec czy dziewczynka bo miał nóżki skrzyżowane. obecnie ma 6,5 cm i mam nowy termin na 17.05:) Co do samopoczucia to u mnie fatalnie, ciągłe mdłości i wymioty spowodowały że schudłam 4 kg, przez co widać mój brzuszek:) W sobotę idziemy z mężem na wesele wiec już wszyscy zauważą że jestem w ciąży:) Z imionami mamy problem tylko dla dziewczynki bo chłopiec na pewno będzie Dominik:) Wszyscy mi mówią że będzie chłopiec ale ja czyje że to jednak dziewczynka co by mnie bardzo ucieszyło:) no ale to już może następne USG wykaże:) Ale się rozpisałam dzisiaj:) Życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę:) elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ .......01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ....01. 05 annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... ........03.05 PaulinaKiss.......Paulina......23.....Kraków............ .......04 .05 kaka80............Kaśka......30....... Kraków..................05.05 ENI_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA......... ....05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... ......06.05 bunia3...........................30........Toruń........ .. ........08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... .......08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... .......09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK.............. ........12.05. masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała.. .......12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ........13.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska...........17.05 asia76............Asia...........34........Poznań....... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom ......19.05 Agnes.............Agnieszka....27........Szwecja......... .....20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie.................21 .05 czekoladowa91...Angelika.... 19........Szczecin..............24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ ...24.05 Lorien............Beata........23..........Kraków....... .........25.05 Pigula1111........Edyta........31........USA............. ........28.05 maryla86 .........Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem.........31.05 Stylowaa...........Ania.........30......Chorzów/Islandia ......21.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja mam dziś koszmarny dzień, w sumie to od wczoraj wieczór, bo już wtedy źle się czułam, ale myslałam, że jak się wyśpię to będzie lepiej a tu guzik! Wstaję rano z bólem głowa i pierwsze co to poleciałam do klozetu, masakra, przecież to juz 15 tydzień u mnie i takie rzeczy ehhh. Pojechałam dziś zrobić badania na toxo i cytomegalię, wyniki w piątek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Czekoladowa - czy manti można zażywać w ciąży? Tutaj są w sprzedaży leki na zgagę specjalnie dla ciężarnych. Milka - wyrazy współczucia z powodu Twojej straty Moim zdaniem, jeśli Ci zależy to idź i pożegnaj dziadka. Jeśli tego nie zrobisz może będziesz żałowała.. 3 lata tremu odeszła moja Mama - bardzo się bałam tego widoku...ale wiecie co? Jak Ją zobaczyłam, to paradoksalnie poczułam, że Jej tam nie było, rozumiecie? Że Mama jest już w innym, szczęśliwszym miejscu a nie w tym schorowanym ciele, które widziałam. Dobra, nie dołuję. Eni, Lorien - ja tez juz czułam ruchy, czułam je juz kilka razy! u mnie to 14-sty tydz. Wszystkim Dziewczynom, które widziały już swoje brzdące - gratuluję i zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wczoraj byłam na USG 4D , wszystko w najlepszym porządku , bąbel ma 5.84cm. Badanie nie trwało długo bo pozował jak model. Termin taki jak był 24,05,2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie czułam ruchów to moja pierwsza ciąża jutro będzie pełne 12 tyg więc jeszcze chyba zdecydowanie za wcześnie na ruchy. Teraz odliczam czas do mojej dzisiejszej wizyty i normalnie nie mogę się doczekać aż ujrzę Maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rubinkowa, więć tak przy umowie na czas nieokreślony prawo chroni Cię od pierwszych dni ciąży, więc na pewno nie masz się czym martwić, przy umowie na czas określony prawo chroni po skończonym trzecim miesiącu. Więc pracodawca nie może Cię zwolnić aż do końca urlopu macierzyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LORIEN - koniecznie po wizycie napisz nam co u maluszka. Ja juz po 16,00 nie wchodze na kompa bo za dużo by tego było przez dzien sie promieniowac - ale chetnie odczytam jutro rana. odnosnie ruchów - to chyba to są one - takie jakby dotyk delikatny maluszka - musze bardziej sie skupic na tym czyms. Od czwartku skoczy mi 16 tydz. - I zaczne za niedługo kolejny miesiąc no niesamowite ja ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuje się też elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ .......01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ....01. 05 annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... ........03.05 PaulinaKiss.......Paulina......23.....Kraków............ .......04 .05 kaka80............Kaśka......30....... Kraków..................05.05 ENI_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA......... ....05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... ......06.05 bunia3...........................30........Toruń........ .. ........08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... .......08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... .......09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK.............. ........12.05. masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała.. .......12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ........13.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska...........17.05 asia76............Asia...........34........Poznań....... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom ......19.05 Agnes.............Agnieszka....27........Szwecja......... .....20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie.................21 .05 czekoladowa91...Angelika.... 19........Szczecin..............24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ ...24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław..............24.05 Lorien............Beata........23..........Kraków....... .........25.05 Pigula1111........Edyta........31........USA............. ........28.05 maryla86 .........Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem.........31.05 Stylowaa...........Ania.........30......Chorzów/Islandia ......21.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rubinkowa umowa na czas nieokreślony to super:D najlepsze co mogło Ci się trafić:) tak czy siak będziesz musiała powiedzieć o ciąży długo tego nie ukryjesz, nie wiem co Ci doradzić. Pracodawca nie może Cię zwolnić, dopiero po wykorzystaniu macierzyńskiego i zaległego urlopu, chociaż w przypadku umowy na czas nieokreślony też nie będzie to takie proste:) ja badanie prenatalne mam jutro na 12.30 nie mogę się doczekać już :D Lorien napisz koniecznie co i jak po badanku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, chwilę mnie nie było i naprodukowałyście trzy strony:-) Ale już nadrobiłam zaległości. Eni, ja jestem pewna, że już czuję ruchy. Chyba nie można tego pomylić z niczym innym. Taki motylek w dolnej części brzucha. Super:-) Co do płci, ja już bym bardzo chciała wiedzieć. Taka ciekawska jestem:-) Chociaż jest mi kompletnie obojętne jaka będzie. Zabawne jest to, że na początku nastawiałam się na dziewczynkę (z niewiadomych powodów), a ostatnio często mówię "on" o tym dzieciaczku. Mam nadzieję, że da się podejrzeć na najbliższej wizycie 22 listopada. A być może już niedługo pojawi się możliwość dla mega niecierpliwych: http://dzieci.pl/paid,12812678,title,Chlopiec-czy-dziewczynka-przelom-w-badaniach,wciazy_artykul.html?smgputicaid=6b364 No ale to może przy kolejnym dziecku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że napisze:) Eni znalazłam coś dla Ciebie ale w sumie dla reszty też:) Zazwyczaj pierwsze ruchy dziecka odczuwa się około 20. tygodnia w pierwszej ciąży, w kolejnych zaś ciążach nieco wcześniej - około 18., a nawet 16. tygodnia. Wcześniej i wyraźniej czują ruchy dziecka szczupłe kobiety. Pierwsze ruchy nie są odczuwane jako kopnięcia, raczej jako przelewanie, bulgotanie, delikatne muśnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WŁASNIE TAKIE MUŚNIĘCIA, albo teraz teraz - ale to fajowe takie jakby maluszek naciagał sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasia76
aleksandria88 mamy podobnie termin!! w pt małe miało 63,7 mm a termin na 16.maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasia76
elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ .......01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ....01. 05 annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... ........03.05 PaulinaKiss.......Paulina......23.....Kraków............ .......04 .05 kaka80............Kaśka......30....... Kraków..................05.05 ENI_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA......... ....05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... ......06.05 bunia3...........................30........Toruń........ .. ........08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... .......08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... .......09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK.............. ........12.05. masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała.. .......12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ........13.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska...........17.05 asia76............Asia...........34........Poznań....... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom ......19.05 Agnes.............Agnieszka....27........Szwecja......... .....20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie.................21 .05 czekoladowa91...Angelika.... 19........Szczecin..............24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ ...24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 Lorien............Beata........23..........Kraków....... .........25.05 Pigula1111........Edyta........31........USA............. ........28.05 maryla86 .........Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem.........31.05 Stylowaa...........Ania.........30......Chorzów/Islandia ......21.05 kaasiaa76........................34..........Mikołów...............16.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamuski A juz myslalam, ze cos sobie wkrecam z tymi ruchami Malenstwa. Zaczelo sie teraz od soboty od usg bo kiedy lekarz tak mocno dociskal mi do brzucha glowke od sprzetu to 'tak jakby' czulam jak sie Fikolek wierci... to moja pierwsza ciaza i myslalam, ze za wczesnie i ze wkrecam sobie, ale czytalam tez, ze szczuple kobiety moga wczesniej czuc ruchy. A ja przy wzroscie 170 cm waze 48kg... wiec moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam przez brzuch ale powiedział że jak by się nie chciało pokazać to będziemy próbować dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć, zobaczymy jak to będzie u mnie... Jak tylko wrócę z badania dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domku po badaniu i zakupach:P Maluszek strasznie się wiercił nie chciał dać się zbadać:P Wszystko u Niego w porządku na szczęście. Bicie sreduszka 167/min. i mamy 6 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś przeżyłam cieżki dzień pożegnałam dziadziusia ale miałam też wizytę u lekarza i wszystko dobrze maleństwo ma 8 cm jutro zaczynam 14 tydzień przezierność karkowa 1,7 kość nosowa 0,3 serduszko buje wszystko rozwija się bardzo dobrze smutna a zarazem wspaniała wiadomość dla równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... Mój wczoraj też się bardzo wiercił i tętno miał 187! Byłam w szoku... Ale gin powiedziała że to dlatego że tak szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, milka, ja wcześniej przeczytałam co innego niż dziadziusia... :( Mój dziadek zmarł w maju, było to dla mnie coś najgorszego, coś co nie powinno się zdarzyć, jeszcze nie teraz... Był mi bardzo bliski... Jak dowiedziałam się że jestem w ciąży to pomyślałam że tak to musi być że jedna osoba umiera, robiąc miejsce dla nowego życia. Trzymaj się jakoś, pozdrawiam ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien gratulacje dobrych wiesci, oby wiecej takich :) milka_k-ce ja po niekad zgadzam sie z Justynka_87, moja babcia zawsze tak powtarza ktos musi odejsc by pojawic sie mogl ktos... wspolczuje Ci dzisiejszego dnia i rowniez gratuluje Moj maly Fikolek (tak zostal nazwany przez lekarza na usg i poki co sie przyjelo :) tez strasznie sie wiercil i podobno dlatego tez tetno bylo wysokie bo 178. spokojnej nocki Mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×