Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Kasiulkaaa s-ce
Witajcie :* Widzę że dziś w końcu zaczęłyście płodzić ;p Niestety nie mam czasu teraz nadrabiać. Wpadłam na chwilkę się przywitać. Lekarz wczoraj przepisał mi Wapno x1dziennie , M.A.G.B6 3X dziennie i Biofer też 3x dziennie mam brać . Wcześniej brałam sam magnez. I powiedział ze mam wykluczyć ze swojej diety cukry proste. Mój miał radochę jak to usłyszał... I powiedział ze dużo białego sera! mogę polać sobie miodem ale takim prawdziwym - bo te nie zawierają tego cukru prostego. I dużo świeżych soków z owoców pić. To tyle co chciałam wam napisać ;p Ja Mykam i pojawię się zapewne jeszcze dziś całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa a mozesz nam powiedzieć ile zapłaciłaś za to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Majóweczki A ja się od wczoraj zamartwiam tą moją hemoglobiną. I tak sobie myślę, że może w tym domowym soku miałam jakieś złe proporcje? że może powinnam pić same buraki, a nie dodatkowo w tym soku jabłka i marchewkę? Trelevina może właśnie Twojej Babci pomogły te gotowe soki? i stąd ta różnica? Ja dziewczyny nie biorę też żadnych witamin dla kobiet w ciąży. A Wy wciąż piszecie, że je łykacie. Moja Mama też się zmartwiła, bo tak mi ten sok z radością przygotowywała, bo była pewna, że mi pomoże. Dobrze, że mam dzisiaj wizytę. Ale ta moja lekarka mnie wkurza, bo już mogła mi dać jakieś tabletki miesiąc temu, tym bardziej, że widzi, że mi systematycznie spada ta hemoglobina. Mi się naprawdę wydawało, że po ostatnich badaniach zmieniłam swoją dietę na bardziej bogatą w żelazo :-( Przepraszam, że ja dzisiaj tak o sobie tylko, ale siedzi mi to wciąż w głowie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PENELOPO - ALE DAŁAS SOBIE CZADUUUU. heh. No własnie ile pani za to zapłaciła? Tez jestem ciekawa, bo nie bede zliczać wg strony w linku. hihihi ja wlasnie i kropunia tez zamówiłysmy po kocyku dla naszych maluszków. hihihi słodkie one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja mam takie pytanie.czy wam puchna nogi?ja od 2 dni zauwarzylam opuchniete nogi na wieczor!martwie sie ze zaczyna mi nawalac nerka.wczoraj robiłam badania i we wtorek mam spotkanie z moim nefrologiem.jutri mam wizyte u połoznej wiec jej powiem o mich objawach .słyszałam ze czesto pod koniec ciazy a zwłaszcza w lecie to sie zdarza ale ja sie boje ze to zawczesnie to dopiero 29 tydzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia ja mysle ze powinnas zaczac zazywac jakies witaminy dodatkowo dla kobiet w ciazy tymbardziej teraz kiedy nasze dzieci tak szybko rosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wam mówię.. 326,38zł wysyłkę miałam za free, zakup zestawu butelek TT to gwarantuję. liczbę rzeczy które zakupiłam podałam po prawej stronie, oczywiście kazdy kupuje według siebie co tam chce i co uważa za słuszne, ja to robiłam za poradą kuzynki co rodziła niedawno, ale też kilku rzeczy zrezygnowałam, np tej poduszki KLIN, FRIDY, czy maści na brodawki ponoć rewelacyjnej PURALEN. to według mnie najistotniejsze rzeczy:))))kupiłam za jednym razem, żeby potem się nie rozdrabniać. brakuje mi koszul ciaż. staniczków, i oilatum tych grubszych rzeczy jak łóżeczko i fotelik jakiś bujak na razie nie liczę, bo to na sam koniec zostawiam, zaliczka za wózek zapłacona.:) byle do maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - jestem ciekawa co powie CI ta lekarka.. aa Ty nie lykasz zadnych witamin?? moze ona Ci cos zaleci.. pewnie zelazo w tabletkach Cie nie ominie.. mysle ze marchewka czy jablko nie robi tu roznicy... hmm babci kupowalismy wlasnie te gotowe soki a teraz dostala sokowirowke i sama zaczela robic za tydzien jedzie na chemie to bedziemy wiedziec czy jest roznica czy nie.. Penelopka wlasnie ile zaplacilas za ten stosik?? a mnie juz zgaga daje sie we znaki nie nawidze te francy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopo a te ceny sa porównywalne z hurtowniami czy o wiele niższe, bo na starcie juz widze te 150 ml buteleczki sa tańsze niz u mnie w B-B o 2,5 zł.???????więc....sprawdzałas te ceny czy kupiłas bo Ci polecono stronkę????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz odebral juz moje wyniki ale z pracy bedzie jakos po 15 to Wam dokladnie napisze jakie mam. Z najwazniejsych to mi przeczytal ze toxo nie mam:) glukoza mi wyszla na czczo 87 a po 2h 120 wiec ok:) moge wpieprzac czekolade. W moczu cos wyszlo " nablonki wielokatne dosc liczne" moze to cos zwiazanego z ta moja infekcja, na szczescie w piatek wizyte wiec sie dowiem. No i hemoglobina to u mnie najwazniejsze wzrosla do 11,8 a norma od 12 wiec mysle ze jest dobrze. Jednak wzrosly tez znacznie laukocyty i nie wiem co z tym. Emilia- u mnie pamietasz na poczatku bylo zle z ta hemoglobina. po nowym roku mialam isc na oddzial pod kroplowki ale sie obylo bo nieco wzrsolo po lekach. Teraz wg mnie juz jest dobrze a ja biore thardyferon fol. Na wizycie na pewno Ci cos zapisze i wyniki beda sie polepszac jak u mnie. Dodam ze ja nie pije tego soku z burakow bo raz go tylko wypilam i niedobrze mi bylo. Wiec mysle ze to tylko zasluga lekow u mnie. Nie martw sie bo ja jestem dowodem ze moze byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia poszperałam troche w internecie teraz ,duzo lekarzy zaleca herbate z pokrzywy,ogólnie wiele kobiet ma bardzo niska hemoglobinę w ciązy,a ponoć przede wszystkim spada w szóstym i po szóstym miesiacu ciąży,a my wlasnie mamy ten czas. Te Twoje normy sa tak dziwne,że nie potrafie ich przyrównac do tych którymi posługuje sie większość,ale wiele kobiet ma hemoglobine w ciązy na poziomie 10,gdzie norma to 12-16. A przyjmujesz żelazo w tabletkach? Nie martw sie kochana,moze nie jest źle,po prostu porozmawiaj z lekarzem ,nie odpuszczaj,powiedz ,ze ta hemoglobina strasznie Cię martwi,na pewno cos zaradzicie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a jak was podczytuje mozna powiedziec na biezaco ale nie mam weny na pisanie.I nie chce tez za dlugo siedziec przy kompie leze caly czas wczoraj troche posiedzialam a potem moj kregoslup nawalil totalnie lezec spac nie moglam mimo ze wzielam tabletke przeciwbolowa.A potem jeszcze wkurzylam sie na mojego bo poprosilam zeby mnie pomasowal a on ze nie umie i ze jest zmeczony a jak przyszedl z pracy to siedzial caly czas przy kompie cos cudowal a potem gral.Jak zmeczony to mogl sie polozyc !!!Zla polozylam sie probowalam zasnac ale nic z tego ;( Potem dupek przymilal sie ale opier...go ze w ogole ma to gdzies i zamiast mi pomagac to tylko wkurza mnie.Zrobilo mu sie glupio i powiedzial ze dzisiaj nie bedzie gral i bedzie mnie masowal.Jestem ciekawa. Zimno na dworze nie chce mi sie wychodzic nawet po chlebek.Ale widze ze wy nawet w calkiem dobrych humorkach jestescie chyba te zakupy na Was tak dzialaja heheh Kasiula sc Ciesze sie ze nie ma przeciwskazan na porod naturalny. Penelopa To juz ladna wyprawke masz dla swojego skarba i wazne ze jestes zadowolona. Emilia Nie martw sie ta hemoglobina na napewno wszystko bedzie dobrze.Napisz jak po wizycie.Ale te witaminy to mysle ze powinnas lykac jakies ja lykam femibion a dodatkowo jeszcze osobno kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina mam w domu FEMIBION, ale zapominam go brać. Tak to tylko kwas foliowy do tej pory łykam. :-( No cóż, oby mi po tabletkach chociaż ta hemoglobina poszła w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x ciesza mnie twoje winiki to wpierdzielaj teraz czekoladke: jak masz ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni, nie ja nie porównywałam cen z niczym innym,jest z polecenia kuzynki, ma zresztą same dobre komentarze. facet miał praktycznie wszystko czego potrzebujemy, więc stwierdziłam, że nie ma sensu jeździć kajś po hurtowniach i się rozdrabniać.albo potem po podpachy wysyłać mojego M. do apteki więc zamówiłam większą ilość, a ponoć właśnie tyle idzie tego w trakcie połogu, paczka przyszła kurierem prostu do domku nikt się nie musiał męczyć ;)))))rzeczy do szpitala tym sposobem już mam. jak macie pytania to walić śmiało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv lykasz dodatkowo kwas foliowy? przeciez femibion go tez zawiera.. Lekarz zalecil czy ty sama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majówki (-: kropeczka_między_brwiami- może i masz rację z tymi witaminami ja też jem te feminatal i jestem taka głodna cały dzień ile bym nie zjadła za tydzień mam wizytę poproszę te moja gin żeby mi poleciła co innego. Mi tez przyszła paczka dla mojego malucha właśnie układałam sobie w szufladach zastanawiam sie czy juz wygotować te butelki i smoczki czy poczekać, wanienke chyba też trzeba spażyć, przyszedł materac muszę pogonić mojego męża zeby szybko pomalował łóżeczko bo juz bym chciała je postawić w pokoju i sie budzić co rano i na nie patrzeć (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia 83 to Bierz ten femibion jak zapominasz to wlacz sobie przypomnienie w tele albo napisz w widocznym miejscu.Mysle ze tez by ci daly duze te witaminy ja nigdy nie bralam zadnych witamin na wlosy czy paznokcie teraz wszystkie witaminz sa w zestawie i widze poprawe moich wlosow i paznokci teraz juz wiem ze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, ja znowu dzisiaj się tylko przywitać i zmykam do książek :/ żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce, siedzę nad tym a w głowie pustka. atena też brałam feminatal ale ostatnio zmieniłam na Falvitmama http://falvit.dzielnicowo.pl/Community/Page.aspx?CPDId=21298 skład podobny, chyba nawet ma więcej tych witamin bo porównywałam ulotkę. Kropeczka mam nadzieję, że brzuszek mi pomoże. Penelopa- super ta lista chyba sama się zdecyduję, na niektóre rzeczy. Takie zakupy bez wychodzenia z domu o dobra sprawa. U mnie dzisiaj też w nocy było - 21. Także jak rano wstałam szłam szybko napalić w piecu i już jest cieplutko. ( mieszkanko mam super, jestem z niego bardzo zadowolona ale jedyny minus, że trzeba samemu palić ) Zrobiłam sobie pyszną sałatkę z pomidora zaraz będę wcinać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... super,ze wszystko ok. Zazdroszczę Ci tego wyniku toxoplazmy, czy jak to się zwie. Tez chciałabym wiedzieć jak to u mnie jest,no ale niestety nie dane mi tu wiedzieć,nie robia tych badań i koniec:( Zresztą to samo z glukoza:( Właśnie dziewczyny ,powiedzcie czy wiecie cos na ten temat: glukozę mierzą również na normalnym badaniu krwi,przynajmniej ja mam robioną i wyszła mi dobrze. No więc po co robic test obciazenia glukozą? Czy jest mozliwe,ze pomimo dobrego wyniku przy zwykłym badaniu mogło by sie okazać ,że z glukozą cos nie tak u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ja nikogo do niczego nie zmuszam:D:D żeby nie było;)))mam ochotę to rozpakować raz jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina- ja tez biore femibion od poczatku ciazy a dodatkowo wlasnie codziennie 2 tabletki tego zelaza ktore tez zawiera folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X- Kochana dziękują za pocieszenie. Mam nadzieję, że mi coś przepisze. Ja ostatnio miałam za wysokie te leukocyty, to dostałam na to antybiotyk. Bo to jest właśnie związane z bakteriami w moczu i infekcją. I tak mi tłumaczyli, że nie tyle bakterie są groźne, co właśnie te leukocyty. Bo one wtedy wzrastają, żeby walczyć z infekcją. Ale nie martw się na zapas. Bo może u Ciebie to po prostu od tego grzybka masz podwyższone. A przecież bierzesz już na to leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka zdyscyplinuj sie kochana i lykaj regularnie - poloz sobie na stole i zawsze lyknij po sniadanku ;-) penelopa - ja tez od tego kolesia chyba zamowie bo mialam upatrzonego innego sprzedawce ale ten twoj to really ma pare groszy taniej.. a w koncu wyjdzie tego mysle ze ze 400zl jak u CIebie... wiec ENI mysle ze spoko zamawiac mozna bo w sklepach wszystko jest drozsze :/ kupujecie na poczatek pieluszki z tym wycietym miejscem na pepuszek?? bo dzis widzialam te z belli i chyba je wlasnie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Nadrobiłam troszku Wasze wpisy. Wczoraj zaczęłam 27 tydzień a tym samym III trymestr (hura!!) Jeszcze tylko troszke i Amelcia będzie z nami!! Wracając do tych herbatek laktacyjnych to ja dostałam je (2 opakowania z Herbapolu - babeczka w aptece powiedziała mojej mamie, żeby mi je kupiła bo są dobre i akurat były w promocji) w paczce dla Malutkiej i dlatego pytam o Wasze odczucia na ich temat??!! Moja mama miała dużo pokarmu i karmiła mnie piersia do 1 roku życia bo nie tolerowałam innego mleka! Zobaczymy jak to będzie ze mną? Ja mieszkam w Irlandii i tu nie mają takich wynalazków więc jedyną skarbnicą wiedzy jest Wasza wiedza!!:) Oki zmykam na zakupki, odezwe sie później!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ja robiłam miesiąc temu hennę pierwszy raz super sprawa, włosy jakby takie grubsze i przykryło mi moje siwe włosy, wiecie ja mam dopiero 23 lata a od tej ciązy chyba osiwiałam jak stara babcia fryzjerka się dziwila że taka młoda może mieć tyle siwych włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelavinaaa Wiem ze w femibion jest kwas foliowy ale lekarz sam mi polecil dodatkowo ten kwas foliowy potrzebujemy go najwiecej wiec moze dlatego.Tez sie zdiuwilam i w ogole nie wiem jak w Polsce ale wydaje mi sie ze kwas foliowy przyjmuje sie do 3 miesiaca albo w czasie starania o dziecko a tutaj jak kupowalam to bylam zdziwiona bo zapytano mnie w ktorm jestem miesiacu bo sa do 3 miesiecy i powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa - w normalnej morfologii mierza tez poziom cukru na czczo.. u nas po prostu robia ten test obciazenia glukoza zeby zobaczyc jak organizm radzi sobie z taka iloscia cukru od razu i to niby przewiduje cukrzyce ciazowa.. jesli masz za wysoki cukier po czasie to dieta i czestsze pomiary cukru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×