Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Emilia_83 ja też mam jakieś bakterie w moczu. Nigdy takich złych badań nie miałam. Niemniej jednak hemoglobinę nadal mam wysoką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny jak my mało produkujemy stron ostatnio, kiedyś bałam się wejść :P bo wiedziałam co mnie czeka, a teraz 2 strony...przez cały dzień zaledwie... byłam w h&m jakie tam są pikne rzeczy dla maleństw, zakochałam się we wszystkim, chociaż powiem, że słyszałam od wielu mam, że są dosyć kiepskiej jakości, mam parę rzeczy używanych i rzeczywiście najlepszej jakości nie są, dlatego nie skusiłam się na nic. za to kupiłam sobie spodnie ciążowe była promocja za 60zł okazja jak nic ze 130! i w moim rozmiarze:) i do tego sweterek taki dłuższy:) i już czuję się taka happy :D:D:D:D i kupiliśmy odkurzacz;] i zjadłam pół bagietyyyy:D kasiula cieszę się, że jesteś zadowolona:) czyli obie lądujemy na Łubinowej:) okazało się, że mojej Pani dr nie ma bo ma urlop i muszę czekać tydzień na 1szą wizytę, mam nadzieję, że potem problemu nie będzie.... emilia 3maj się, lekarz na pewno coś zaradzi...:) Tuśka ja bym taką szwagierkę utopiła w wiadrze, nie wierzę co za baba !!!!!! 3maj cie się robaczki:D:D:D:D lece na kolacyję :))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja uciekam, będę czekała na następny odcinek pamiętników wampirów :) Spokojnej i przespanej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa bo ta norma zależy od laboratorium. Ja też jak robiłam w innym na początku to norma była dużo wyższa. Ale Oni zawsze przy wyniku piszą jakie normy obowiązują, no i teraz tam gdzie robię badania jest do 7,5. Tego się trzymam i wiem, że jest za niska po prostu. ech ;-( Lecę na M jak m...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylowa- przepraszam bidulko że Cię nastraszyłam z tymi nogami :* Penelopa- Co do porodu na łubinowej ja byłam w szoku bo dr się mnie nie pytał czy chce tam rodzić ani nic z tych rzeczy. Ja też nic nie mówiłam. A podczas rozmowy na temat porodu on mówił tak właśnie że tam rodzę ucieszyło mnie to bo myślałam że będę musiała potem na bąknąć o te skierowanie, a on z góry założył że chcę rodzić właśnie u nich. Choćby nawet sam fakt tego że zapisując nas na następna wizytę powiedział że pójdziemy na górę zobaczyć oddział. A no właśnie czytałam dziś na forum że ma urlop ta Twoja Pani. ;p Do SR idziemy na łubinową dziś nie mogłam się dodzwonić do P.Sabiny będę dzwonić jutro , i się będę umawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia kurcze nie martw sie na zapas,porozmawiaj z lekarzem na pewno znajdziecie jakies sensowne i dobre rozwiazanie,może własnie tabletki;) Kasiulaa nie przejmuj sie mną,mi niewiele trzeba do paniki w temacie porodu,ale czemu to nie wiem,nigdy do panikar nie należałam,tak to jest jak się człowiek starzeje:D Kochane dobrej nocki Wam zyczę ,lece do łózeczka,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno nie pisałam, ale miałam nieciekawy humor, bo ten mój czort mały zachowywał się jakby zapadł w sen zimowy. Nic na niego nie działało, ani zaczepianie, ani jedzenie słodkości i leżenie, no nic! Na szczęście od jakiegoś czasu, delikatnie daje znać o sobie, także już jestem spokojniejsza. Ale napłakałam się dzisiaj i nadenerwowałam nieźle. Już chciałam na KTG do szpitala jechać, ale chyba Jasio przestraszył się tej wizji i mnie trochę skopał ;) Ehhh, że ja muszę się tak wszystkim nadmiernie przejmować... A tak poza tym to u mnie nic nowego... Powiem Wam, że mam już dość tej mojej wiochy zimą... Tak się nudzę, że szok. Ale jadę w piątek do Szczecina bo mam poprawkę, to zajdę przy okazji do jakiegoś centrum handlowego, zrobię małe zakupy. Łyknę trochę cywilizacji, od razu humor się poprawi ;) Lecę spać, dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu znowu tak cicho dziewczyny? jeszcze wczesnie a nikogo juz nie ma:P Koralinko- nie zalamuj sie tymi egzaminami. Powiedz sobie ze dasz rade i dasz a my tu bedziemy trzymac kciuki w weekend za Ciebie:) Lorien- jak spac nie mozesz w nocy to wchodz na nocna zmiane. znowmama- to Ci na zlosc teraz musiala zmywarka sie zepsuc i ten okap:/ zlosliwosc rzeczy martwych. My wlasnie dzis zamowilismy pralke no i mam nadziejee ze nam troche posluzy i nie bedzie sie psula. trelevinka- nie tylko Ty nie masz weny na pisanie. Cos slabo u nas w ostatnich dniach, chyba kryzys nas dopadl jakis:P Kasiula- dobrze ze z ta cesarka to tak uzgodnilas ze bedziesz probowa naturalnie. To chyba dobre rozwiazanie emilia- ja jutro odbieram wyniki i tez sie bardzo denerwuje i wynikami moczu i glukozy no i wlasnie hemoglobiny bo mi spadala mimo lekow ale mam nadzxieje ze juz dluzej je biore i teraz bedzie lepiej. Musi Ci cos koniecznie zapisac bo widocznie naturalnie tego nie unormujesz. Bedzie dobrze, zobaczysz. stylowa- trzymaj mocno te kciuki bo jutro wyniki:) penelopa- fajnie ze dorwalas dla siebie spodnie ciazowe:) ja tez kupilam ale uzywane na allegro i jutro u mnie beda. Juz nie moge sie doczekac bo moje juz mi za ciasne i dzis jak siedzialam w laboratorium to mnie cisnely. justynka_87- to sie troche nadenerwowalas. Juz kazda z nas przezywala nie raz takie nerwy wiec nie jestes sama. Moje maluchy tez ostatnio 3 dni sie prawie nie odzywaly i tez nerwowo wysiadalam a teraz kopia mocno:) wiec glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki:) Dziś przespałam całą noc:) Poszłam spać o 21 i wstałam o 7 :) Miałam tylko jedną pobudkę na siuisu:P:P X następnym razem zajrzę na forum:) Mamuskamaj ja już oglądnełam cały 1 sezon pamiętników wampirów i kilka odcinków z 2 sezonu. Serial mnie nieźle wciągnął:) Nawet książki znalazłam w necie i będe czytać:) Ciekawa jestem czy dużo pozmieniali:P Ja dziś troszku lepiej się czuje, w Krakowie pełno śniegu... No ale może już niedługo. Jutro wskakuje w 28 tydz, jejku ale ten czas szybko leci. jeszcze 10 tyg i maleństwo będzie ze mną:):) Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No własnie odnosnie tych witamin i tycia to ja chyba puchne od nich. musze je zmienić. Bo one nie dośc ze drogie to jeszcze taki efekt. Do jeansów wchodze jak dotychczas, no ale nabrałam więcej w barkach, noi i rzecz jasna brzucholek. Lece do apteki po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:))))))) wstawać śpioszki!:) dziewczyny za pamięci od 24.02 w realu jest promocja, na bodziaki 100% bawełna, koszule ciążowe, staniki, kosmetyki, butelki, smoczki itd:) http://www.real.pl/gazetki-i-katalogi/ ten drugi link z gazetką od 24.02 od strony od 14, i najlepiej od razu dac tam pobierz bo inaczej źle się ogląda :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia:) a teraz idę nadrabiać te dwie strony beze mnie:) Emilia_83 - wózeczek śliczny, i słyszałam bardzo pozytywne opinie od moich znajomych. Ja też zastanawiam się nad TAKO. Mówisz o zawrotach głowy - ja miałam takie dwa dni temu, nagła słabość, duszność, brak tchu i powietrza w płucach. Musiałam się szybko położyć bo inaczej ciemno mi się przed oczyma robiło. Mam tak czasami. Też muszę sprawdzić moją hemoglobinę. A na taką twoją hemoglobinę to już chyba trzeba przepisać jakieś żelazo. POniżej normy to nie jest dobry wynik. Trzeba cię troszkę podreperować. atena35 - cześć atenko kochana, ja osobiście potwierdzam wiarygodność ENI:) mamuskamaj - twoja mała ci wynagradza, ślicznie - wspaniałe uczucie. Moja na razie miewa humorki i martwię się o nią strasznie bo albo z niej jest taki leniuch albo rzeczywiście dzieje się coś czego lekarze nie chwytają. Wkurzam się już.... Cześć Nela9.05.11:) jest nas więcej:) Kasiula - spory ten twój szkrab. Ja już się nie mogę doczekać co mi powiedzą. Tak marzę o tym by mała była duża. Boję się cały czas, ze nie dostarczam jej jedzenia. Ehhhh wiem, po raz kolejny to mówię ale autentycznei te ruchy i jej waga spędza mi sen z powiek. jaTUŚKA - nie martw się porodem, za chwilkę wszystkie będziemy się z tego śmiały. Będzie dobrze i szybko przez to przejdziemy. Będziemy się wkrótce cieszyły spacerkami w majowe południa z naszymi szkrabami:) współczuję ci szwagierki:) głupio że się tak wpycha i cię zniechęca, nie rozumiem takich osób. Z tą wyprowadzką to też dobre - to lepiej przemeblowywać całą rodzinę niż jakaś laska ma dojechać - ehhh egoistka. A w ogóle to daj sobie z nią spokój bo pierwsze dwa tygodnie to będziesz miała koszmar i zamiast cieszyć się maluchem będziesz denerwowała się zachowaniem szwagierki. Powiedz jej wprost że chcecie ten czas spędzić razem i nie życzycie sobie wizyt i pomocy bo jej po prostu nie potrzebujecie. Jak się nie postawisz to będzie ci cały czas wchodziła na głowę. Pytacie o witaminki - no tak, ja brałam ten feminatal i od jakiś dwóch tygodni biorę pregna plus i powiem szczerze, że apetyt mam owszem ale nie taki jak poprzednio. Ja wcześniej to mogłam całą lodówkę połknąć i nie miałam dna. Teraz zmniejszyło się to moje jedzonko ale nie wiem czy to zasługa zmiany witamin. Ja mam wrażenie że tamte były słabo przyswajalne i musiałam nadrabiać jedzeniem żeby uzupełnić zapasy. Teraz jem dużo, ale nie tyle co poprzednio. Kooralinkaa - ucz się i do każdego egzaminu wystawiaj brzuszek. Mi moja mała bardzo pomaga:) czekoladowa91 - ja też czasami mam bół brzuszka, właśnie po bokach a najczęściej z prawej strony i wydaje mi się ze to właśnie rozciąganie brzucholka. Nie boli mnie tak bardzo więc nie potrafię też powiedzieć czy należy się niepokoić twoimi objawami. Lorien - ja już nie mam siły siedzieć przed kompem, to już moje ostatnie dni w pracy, ostatnie tygodnie. Ale gdy jestem tutaj w pracy właśnie to nie mam zbyt wielu zajęć i czytam Was:) Ty masz wizytę za tydzień podobnie jak ja i też już się zastanawiam co u mojej biedronki slychać. Justynka_87 - widzę że nie jestem sama, moja mała też ma sen zimowy i musze ją porządnie pobudzić zeby jej się chciało ruszyć. A mi nerwy szarpie, gryzie mnie co u niej. Co do wizyt na izbie to ja też za każdym razem mamna to ochotę a wczoraj to mój mąż nawet się wystraszył ze mała nie bryka i chciał mnie sam tam wywieść, zeby tylko sprawdzić ze wszystko jest dobrze. Położył rękę na brzuchu i zaczął głośno mówić do niej i mała sie obudziła. Może nasze szkraby mają już tam mało miejsca... Nie wiem ale bardzo się tym martwię. Miałam wczoraj nerwowy dzień. Mój szef mnie wkur...ał, na uczelni facet był taki nie układny i w rezultacie mógł sprawdzić co napisałam w 5 minut i nie zbawiłoby go to a ja teraz z tym moim brzuchem muszę lecieć przez całe miasto by dowiedzieć się o wynik. Poszłam wczorajjuż do faceta i poprosiłam i już drugi raz mi czegoś odmówił - cóż, myszy mu coś zjedzą. A dobrze chamowi jak ciężarną goni przez cały wrocław z wielkim brzuchem i każe mi wystawać w kolejkach. ma jak w banku, że jakaś strata go czeka. ihihih A ja mu takiego ładnego kwiatka narysowałam na pracy 🌼 (taks ię to robi??) Mój szef też mnie wczoraj wkurzył bo wszystko mu potrzeba a sprzetu zadnego. myśli że będę tu siedziała i wymyślała coś ponad to co mam w pracy. Drukarka nie chodzi, komputer też nie - powiedziałam mu że nie wydrukuję bo te sprzęty nie chodza i nie mam jak wydrukować a swojego pena nie mam, zeby przenieść dokumenty i wydrukować z mojego komputera. Więc sie ciężko oburzył a taka byłam już wkurzona bo miałam jeszcze na uczelnie lecieć że już mu chciałam powiedzieć zeby mnie w d...e pocałował. Serio ja już psychicznie nie wyrabiam tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka :-)
wiem że pomarańczek nie lubicie na forum ale może i pomożecie . mam hemoglobinę 12,1 (norma dolna to 12 -także już blisko ) , a hematokryt 37 ( norma dolna jest od 37 ). na wynikach podawane są ogólne przedziały tych parametrów dla wszystkich , ale czy ciężarówki też podlegają pod te przedziały , czy może lekarze mają w głowie inne przedziały dopuszczalne poniżej normy specjalne dla ciężarówek? nie wiem czy juz powinnam się zacząć ostro martwić tym spadkiem , a lekarza odwiedzę dopiero za jakiś tydzień. jeśli wiecie to czeka na pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańko - więc u mnie w laboratorium zgłaszam ze jestem w ciazy , który tydzień i aby wyniki były adekwatne do mojego stanu. Sadze ze to nie powinno mieć znaczenia . No niewiem. ja mówie przy rejestracji co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka :-) - mi ostatnio położna powiedziała, jak jej pokazałam moją hemoglobinę na poziomie 11 że jak mam 11 to na ciężarną to i tak jest super... Więc chyba nie musisz się za bardzo martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka :-)
dzięki dziewczyny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majowki :-) wlasnie koncze sniadanko :-) cos mnie wzielo na pomidora i ogorka i juz 3dzien sie zajadam takimi kanapkami :-) Eni tzn atena nie przyzwyczaje sie chyba do nowego nicku... heh normalnie jestes Eni i koniec a co do witamin - niemozliwe zebys od nich puchla!!!!! ja caly czas biore ten feminatal zwykly i magnez w meeega dawce :) penelopa - spoko dzieki za info z reala ;-) jakie spodnie kupilas? ja bylam ostatnio w h&m ale niestety wszystko bylo w normalnych tzn bez promocji cenach a chcialabym sobie jeszcze jedna pare spodni kupic bo jedne juz lekko niekomfortowo male sie robia :/ aaa co do prom - w lidlu w tym tyg kupilam z nivea szampon z serii baby za 6,99 (najtanszy - sprawdzalam i rossman nature i inne sieciowki handlowe) i plyn do kapieli nivea baby za 12,99 - duza butelka :D pomaranczko - jesli masz wyniki na granicy to kazdy lekarz i polozna Ci powiedza ze i tak super jak na ciezarowke :-) wiec spoko nie stresuj sie Emilka- zmartwilas mnie tyle sie katujesz tymi sokami buraczanymi i masz nadal niska hemoglobine?? szokk moja babcia bierze teraz chemie i tez pije soki z burakow z marwitu i jeszcze jakiejs innej firmy i zaraz widac bylo po wynikach ze jej pomogly :) ciekawe co na to lekarz... aaa laseczki moja babcia mi wczoraj wymyslala imiona dla Naszej malej - hehe Alina - bardzo mi sie podoba ale mam kolezanke aline i jest taka nierozsadna ze odpada Uwaga kolejne ESTERA :-) moj Tomek od razu stwierdzil ze jak z brazyliady jakiejs.. hehe babcia ma wene widac :P czytalam cos na temat tych herbat laktacyjnych o ktorych wspomniala Dosia - rzeczywiscie sa z Herbapolu i niby sie je pije od 35tyg jedna filizanke dziennie - ale musze spytac poloznej czy jest sens czy one zalecaja takie specyfiki... swoja droga ja wogole nie zauwazam zeby u mnie w cycochach cos sie zmienilo moze troszenke wieksze no i brodawki mega ale nic poza tym - zadnych wyciekow... hmm witam pozostale majowki :-) nooo i piszmy skoro tak malo ostatnio smarujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam kropeczko - ja juz teraz tez nie mam takiego apetytu jak niedawno - mniejsze kolacje jem obiady.. juz nie wciagam jak odkurzacz.. ciekawe czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze strony porady-położnej: Oto normy wyników badań krwi dla dorosłych kobiet z uwzględnieniem zmian dokonujących się w czasie ciąży: Morfologia krwi: Hematokryt (HCT) 37-47 %, w ciąży spadek o 4-7%, osiąga minimum w 30-34 tygodniu ciąży Hemoglobina (HGB, Hb) 11,5-16,0 mg/dl (7,2-10,0 mmol/l) - w ciąży spadek o 1,5-2 mg/dl, osiąga minimum w 30-34 tygodniu Krwinki białe (leukocyty, WBC) 4,0-10,8 x 109/l (G/l) - w ciąży wzrost o 3,5 G/l Bazocyty - Granulocyty zasadochłonne (BASO) 0-0,2 x 109/l, 0,5% leukocytów Eozynocyty - Granulocyty kwasochłonne (EOS) 0-0,45 x 109/l, 1-5% leukocytów Neutrocyty - Granulocyty obojętnochłonne (NEUT) 1,8-7,7 x 109/l, 45-70% leukocytów Limfocyty (LYMPH) 1,0-4,5 x 109/l, 20-45% leukocytów Monocyty (MONO) 0-0,8 x 109/l, 1-8% leukocytów Krwinki czerwone (erytrocyty, RBC) 4,2-5,4 x 1012/l Płytki krwi - Trombocyty (PLT) 130-450 x 109/l - w ciąży lekki spadek Rozkład objętości krwinek czerwonych (RDW) 11,5-14,5 % Średnia objętość krwinek czerwonych (MCV, ŚOK) 81-99 fl Średnia zawartość hemoglobiny (MCH) 27-31 pg Średnie stężenie hemoglobiny (MCHC) 33-37 g/dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - co do cycochów to mi się zmniejszyły na maksa. mam już takie małe. Kiedyś miałam cyc a teraz w jednej dłoni się mieści. Zawsze o takich marzyłam ale teraz się martwię ze nie będę miała z czego małej karmić. No ale brodawki mam dość duże i ciemne poza tym żadnych wycieków. Moja mama mówi ze po porodzie dopiero dostanę mleczko. Na brodawkach zauwazylam jednak, tutaj w okolicy kanalików mlecznych że są zapchane jakimś czopkiem białym. Mam kilka kropek na nichjakby białych piegów i jak je wyciskam to normalnei jakby czopek wychodził. Mialam tego nie robić ale wciąz sprawdzam co tojest i wciąż naciskam żeby się upewnić czy jeszcze mi coś tam nie wycieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) U mnie dzis w nocy bylo -21 C, zimnoooo. Mam dzisiaj niezly ubaw bo mojej kocicy spodobala sie moja maskotka i caly czas z nia lata w gebie i dusi:P Kropeczko- nie denerwuj sie szefem. A do kiedy Ty pracujuesz? bo czas chyba na odpoczynek cio?:) Twoja mala widze tez psikusy Ci ciagle robi. Jak dlugo sie nie odzywa i jestes zaniepokojona to moze warto sprawdzic na izbie. Moje takie 3 dni mialy ze myslalam ze zwariuje. No prawie nic sie nie ruszaly. A teraz na razie maja dni krecnia sie w brzuszku. Nasze dzidzie chyba zaczynaja miec ciasno w brzuszku. znow-mama- super ze wkleilas takie normy dla nas. Ja dzis odbieram wyniki to sobie sprawdze wg tej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!ja tez juz wracam do was.kilka dni mnie nie było ale jakos ostatnio nie miałam czasu.coreczka ma wolne od szkoły i ciagle zajmuje mi czas.ale to fajnie nadrobimy sobie zaległosci.dzisiaj w nocy mała miała znow te bole wzrostowe o ktorych wam juz dawno pisałam.3 godziny masowałam jej nozki.taka kochana pysia była i ciagle mnie przepraszała ze nie moge spac przez jej nozki i ze jutro bendzie grzeczna!takie kochane sa dzieci.poprostu czasem nie moge uwierzyc co w takiej małej głowce sie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... - ja chciałam popracować do końca marca. Wiesz ja mieszkam pod Wrocławiem, i oprócz pracy mam jeszcze zajęcia przez cały tydzień więc jest mi lepiej przyjechać z moim mężem do Wrocławia na 8 rano i poczekać do 12 - 14, poczytać niż ciągnąć się potem na zajęcia pociągiem. A do końca marca chciałabym zaliczyć wszystko by w czerwcu móc się bronić. Dlatego też przyjeżdżam do pracy no i nie ukrywam, że dla kasy też, bo jednak zawsze pod stołem dostaję więcej. Chciałabym to wszystko załatwić do końca marca i w kwietniu już leniuchować. Może jeśli będę się dobrze czuła zostanę jeszcze w kwietniu na dwa tygodnie ale wszystko to jest zależne od mojego samopoczucia. Z wielkim brzuchem już nie bedę się tu ciągała codziennie 20 km. No i to poranne wstawanie, a potem przyjazd późnym wieczorem do domu. Teraz już nie mam zajęć ale jeszcze dwa tygodnie temu jechałam na 8 do pracy, potem o 13 wychodziłam na uczelnie i wracałam do domu pociągiem o 20. Więc cały dzień na nogach. Ale tak się przyzwyczaiłam do tego, że właśnie boję się ze w domu umrę z nudów bo jeszcze przed chwilką cały dzień byłam w biegu a teraz trzeba będzie siedzieć w domu i spokojnie czekać na poród. Boję się nudy - nie wiem czy będę potrafiła cały miesiąc czekać, ale mi się będzie dłużyło. Dlatego właśnie chce być tutaj, bo z pracy mam blisko na uczelnie, bliżej niż z domu, druga rzecz to kasa a trzecia to ta przeraźliwa pustka w domu. Czekanie aż mąż wróci z pracy, nie wiem bo ja będę robiła w tym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz - fajny ten twój szkrab:) kochana maleńka, jak dziecko wie jak powinno się zachować, jakie ma wyczucie czy mama jest zmęczona:) Super... Ostatnio mój bratanek był u mnie w odwiedzinach. I skakał na mnie gdy siedziałam na kanapie, ja mu pozwalałam bo staram się by wieszał się na moich kolanach nie dotykając brzucha ale mój mąż patrzył jak on sie rozbiega i cały czas się bał ze skoczy mi na brzuszek. Już nie mógł wytrzymać i powiedział do niego: Bartuś nie wolno skakać na ciocię. A on sę tak zaśmiał, mały urwis, pobiegł do kuchni i krzyczy już od korytarza do mojego brata: tata, bije mnie, on mnie bije:) ja myślałam ze się wywrócę ze śmiechu:) ten mały szkrab z uśmiechem na twarzy biegnie do swojego taty ze wujek go bije:) W ogóle ja na swoją malutką mówię biedronka, i Bartuś wciąż mi pokazuje gdzie biedronka ma mieszkanie. Czyli w moim brzuszku. I ostatnio patrzy na swoją mamę i pyta czy mamusia też ma w brzuszku biedronkę. Mam odpowiedziała że nie, że tylko ciocia ma:) ale mały sobie ubzdurał, ze będą dwie biedronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła paczkaaaaaaaaaaaaa :D o matko karton 60x60 wypchany po brzegi, ciięęężżżki...wszystko przyszło takie jak miało być, także polecam sprzedawcę!zresztą ma wszystko i ma najtaniej:) podkłady, pieluchy flanelowe tetrowe, pampersy,kremiki, butelki TT wszystko OK, zapakowane z terminem ważności. i te niedrapki jakie to maleńkie:D namiastka małego człowieczka, który się tu pojawi niebawem:D więc pierwsza rzecz za mną:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopo podaj linka skąd wziełas to wszystko, bo chyba pominełam cos na forum. Mi przyszly ciuszki tez sa słodkie i wczoraj je nawet juz poprasowałam. Ale nasz maluszki będa śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedawca: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926 lista rzeczy, które ja zamówiłam: Podkłady do przewijania 5szt. idealne do szpitala (1445931357)2op Bezpieczny komplet do paznokci 3cz. SUPER CENA!!! (1456072708)1op Patyczki higieniczne dla dzieci Bella Baby 64szt. (1451124225)2 op Sudocrem - krem na odparzenia odpieluszkowe 125g (1451487136)1op SUPER Komplet SZCZOTKA +GRZEBYK HIT!!! (1452090339)1op Zestaw startowy Tommee Tippee 0% BPA wysyłka 0zł (1454964557)1op Pieluchy - PIELUSZKI PAMPERS NEWBORN 2-5kg 43szt. (1451125568)1op Super PAKLANKI woreczki na zużyte pieluszki 50szt (1451126950)1op Hipoalergiczne mydło naturalne Biały Jeleń 200g !! (1455576882)1szt Krem ochronny BAMBINO z tlenkiem cynku 150ml. (1453835208)1szr Tetra - Pieluchy tetrowe 80x80 premium 140g/m (1462969192)5szt Pieluchy, Pieluszki tetrowe 70x80 POLSKA TETRA (1454960105)5szt Wielorazowe majtki siatkowe 2szt poporodowe L (1454969890)1op Podkłady do przewijania 10szt Bella Panda 60x60 (1462414932)1op Pływający termometr do kąpieli RYBKA bez rtęci (1462967036)1szt Proszek do prania Dzidziuś Kolor 1,5kg OKAZJA (1455578040)1op Niedrapki rękawiczki dla niemowląt super ochrona (1466161795)2szt Pojemniki na mleko matki 4szt. z pokrywkami (1457181548)1op Higieniczne podkłady poporodowe dla kobiet!!!! (1463501234)5opakowań Płatki kosmetyczne dla dzieci 60szt. PROMOCJA! (1464044879)2op Termoopakowanie Tommee Tippee 1szt. NOWOŚĆ!! (1462968900)1op Niezastąpiony ASPIRATOR do nosa SUPER CENA!!! (1444847273)1op Tommee Tippee pojemnik na jedzenie z pokrywka 2szt (1455570581)1op Chusteczki dla niemowląt BAMBINO DUOPACK 2x63szt. (1447660396)1op Pieluchy Pieluszki FLANELOWE MEGA OBNIŻKA ceny!!! (1446568178)3szt Johnson's Baby Wkładki laktacyjne 50szt. PROMOCJA (1454961976)2op Kompresy jałowe z gazy 5x5cm Matocomp (1445420491)2op :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Widzę, że w końcu forum ruszyło pełną parą. Teraz pewnie znowu nadrobimy stronki :) Będę musiała przejrzeć link do tego sprzedawcy, może też coś zamówię, bo przyznam się szczerze że już dawno nie robiłam zakupów dla małej, nie wspominając już o mnie :P Trzeba nadrobić stracony czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie pisałam do Ateny:) że my się tak zbieramy z zakupami, że boję się jakiejś niewyróbki. Został nam marzec i kwiecień. Lutego nie liczę, maja tez nie - a w kwietniu to już chyba trzeba być na maksa przygotowanym bo nigdy nic nie wiadomo. Zmobilizowałyście mnie i muszę kilka drobnostek kupić już w tym miesiącu. Łóżeczko i pościel to już na 100% a kosmetyki też już kupię. Niech stoją - one się nie psują. Wanienkę i może buteleczki. A i kupię już ze dwa opakowania pieluszek jednorazowych. One pójdą mi szybko a zapas warto mieć. W kwietniu znowu coś innego kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja dzis wyspana okropicznie,wstałam o 9.30:) Wczoraj dzwoniłam do tesciowej ,żeby oceniła mój stan fizyczny i ona mi doradziła odstawić luteinę,że może hormony powoduja to złe samopoczucie i tak zrobiłam. Nie wiem czy to na pewno to ,ale jak na razie wydaje mi się,że ze mną super:) Penelopka ale Ci fajnie z taka paka,ja bym nad nia cały dzień siedziała i przegladała raz za razem wszystkie rzeczy:D Kropeczko nie przejmuj się głupim szefem,my mamy sie z czego cieszyć,nasze zycie sie zmienia na dużp lepsze,a jego zostanie szare ,bure i ponure. To on bedzie sie smucił,nie Ty:D (ale filozofia,hmm:D ) Atena ja słyszałam ,że warto zmieniać witaminy,na przykład mnie moje pierwsze nie służyły,straszne nudności po nich miałam i farmaceutka wlaśnie mi powiedziała,ze z witaminami tak to jest,ze jednej beda słuzyć,a drugiej wręcz przeciwnie,teraz mam inne i rewelacja Justynka fajnie ,że mały się odezwał,może juz teraz się rozrusza na maxa;) ...x... daj znać jak tam wyniki Lorien i Mamuskamaj co to za serial macie,opowiedzcie cos o nim,może i ja bym się za niego wzięła Trelevinaa daj znać jak sie dowiesz co do tych herbatek ,ja tez ciekawa jestem,choc w sumie to muszę dopytać czy tu takie cuda mają w ogóle znów mama dzięki za te normy,fajna sprawa:) justz ale masz kochana córeczkę,biedna malutka musi wycierpieć,mam nadzieję,że juz niedługo jej przejdzie,aż się wzruszyłam,taka bidula maleńka Idę troszkę pojeść,bo oczywiście pierwsze co to tu zajrzałam,a potem biorę się za hennę. Bedę ja robić pierwszy raz,mam nadzieje,że podołam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×