Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witajcie :* Penelopa - ja to w ogóle na katosach się nie znam. Ale z moją nawigacją dojadę wszędzie hehe będę musiała się wybrać. Penelopa mi kazał lekarz brać żelazo do rozwiązania. Powiedział ze najpóźniej na 2 ostanie miesiące ciąży należy zacząć je brać- bo teraz dziecko dużo go potrzebuje! Mi kazał żelazo 3x1 No włąśnie te pokoje nas przerażają , teraz od półtora roku wynajmujemy 3 pokoje i nie wyobrażam ze się gniotę w 2. Tym bardziej że dziecko za 2latka już na pewno będzie spało w swoim pokoju, a my chcemy mieć sypialnie. A nie spać w salonie na kanapie albo z dzieckiem w jednym pokoju. Z tego domku już zrezygnowaliśmy ale bardziej z powodów że działka jest źle rozdzielona miedzy lokatorów! I mogą potem tylko problemy z tego być! Jak my oglądamy te 3 pokoje mieszkania co czynsz tak od 400zł do 480zł zależy gdzie . Ale zawsze to na swoim już. Z tym montażem to wiem bo rodzice 2 lata temu kupowali sobie sypialnie. Ale przynajmniej złożyli całą w jeden dzień a dużo tego było. Zapewne jakby tata miał składać sam z bratem to by to tydzień robili, kiedyś komodę do salonu i regał pod telewizor składali 1 dzień hehe Właśnie muszę się Wam pochwalić mi pierwszy raz poleciało troszkę siarki dziś zauważyłam z lewej piersi - większej nie wiem czy to ma znaczenie. Napisałąm mojemu sms o tym jak to zobaczyłam na co on mi " PEWNIE SIĘ CIESZYSZ?" i ciesze się :) to było naprawdę ciut ciut ale od razu mi się humorek poprawił:) Co do tych zakrzepów - mleka czy jak to się tam nazywa podobno to jest niebezpieczne gdzieś kiedyś słyszałam ze jeśli nie zareaguje się wcześniej czyli np tak jak u Stylowej że położne jej "wymasowały" , ale jeśli tego się nie zrobi lub będzie już za póżno to wtedy potem tylko operacyjnie można to usunąć. Nie wiem ile w tym prawdy i jak dokładnie to wygląda słyszałam o tym przed ciążą wtedy mnie to nie interesowało wiec nie pogłębiałam w temat! Jeśli się nie przystawia dziecka do piersi , a wiadomo ze mleczko jest to należy je odciągnąć , żeby właśnie się nie zrobimy zakrzepy. Mleko możemy zamrozić i Dzidka i tak je wypije ;p Ale położne powinny o tym były wcześniej pomyśleć w przypadku Stylowej, olały sprawę a potem było trzeba bólem to usuwać .... znów mama - super ten filmik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula sc Mnie tez ucieszyla siara jak zobaczylam sama.Co do mieszkania to ja tez bym wolala 3 pokoje a z tymi sasiadami bliskimi to tez roznie.niektorzy sa naprawde upierdliwi wiec zastanowcie sie powaznie. Co do wizyt to ja tez slyszalam ze juz na koncu chodzi sie co 2 tygodnie ale nie wiem od jakiego momentu. u mnie niedziela leniwa nawet na spacer nie chcialo mi sie wyciagac meza wstalam, zrobilam obiad potem krotka dzemka. Obejrzalam film na kompie potem na dobre i na zle i tak jakos czas leci.Spokojnie ale nie w brzuszku bo ten moj smerfus to caly czas sie odzywa:) Teraz przejze sobie moze cos wychacze na aalegro.Ogolnie dobrze sie czuje mimo ze w nocy nie moglam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa troche z ta przesylka to nie fajnie ale bedziesz miala wkoncu szafe i ja tez jestem zdania ze wole zaplacic troszke wiecej niz tracic czas i nerwy na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ale jestem padnięta. Byłam dzisiaj w poznaniu na zakupach. Ale nie koniecznie są one udane. Na pocieszenie kupiłam 4 pary bodów dla Synusia ;-) Tigero i Znów Mamo piszę do Was, bo wy z Poznania. Byłam w tym Akpolu, ale moim zdaniem drogo tam jest. Jedynie co to fajne łóżeczka mieli i dosyć tanie. Ale nie było z szufladą w takim kolorze jaki byśmy chcieli. Byłam też w Ikei ale tam jeżeli chodzi o łóżeczka to porażka. Atena Ty mnie teraz załamałaś z tym wózkiem. A czemu ta Twoja znajoma taka nie zadowolona z Tako? Ja je dzisiaj oglądałam i naprawdę w dalszym ciągu byłabym za. Napisz coś więcej jakie ma wady ten wózek zdaniem tej dziewczyny. Kochane znalazłam w internecie takie łóżeczka. A że bardzo się liczę z Waszym zdaniem, to proszę o ładne opinie ;-) Ogólnie wydaje mi się dosyć tanie to łóżeczko i jest jeszcze do tego materac. Zobaczcie: http://allegro.pl/lozeczko-szuflada-100-bukowe-3-kolory-promocja-i1466062253.html Podaję też link do strony mojego kolegi, bo widzę, że pozbywa się za małych rzeczy, które dostali dla swojej córeczki. Może się którejś z Was przyda ten link. http://aukcje.nasza-klasa.pl/zestaw-sukienka-body-pajacyk-okazja-i1484094642.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką różnicę w tych łóżeczkach widzę, że mają tylko dwa szczebelki wyjmowane. Muszą być trzy??? Oj widzę, że dzisiaj się opinii od Was nie doczekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mnie rozłożyło na dobre najpierw moja mama zachorowala, od niej corcia się zarazila i ja już trzyma od wtorku , dzisiaj tak kaszlala ze jutro ide z nia do lekarza no a ja padlam od wczoraj, tzn wczoraj mialam tylko katar ale dzisiaj to już się naprawde fatalnie czujekatar jak cholera i gardlo drapie i palikurcze już się boje co się z tegp może rozwinąćzakupilam Prenalen i Propolski no i tyle, z tym ze ja szans na wylezenie nie mam zadnych bo jutro poniedziałek, m już nie będzie a ja musze się Mają chorą zajac wiec nie wiem czy uda mi się w najbliższym czasie Was śledzić. Trelevinnaaaa no wlasnie powod mojej czestej nieobecności pietro wyzej..jak wszystko wroci do normy to i ja na kompa Juelietta40 nie ma za co Lorien dojechalam do 13 odcinka 2 serii WAmpirow.WOW:D superasnie się je ogladajuż nie mogę się doczekac nastepnych! Teraz to się dopiero fabuła rozwija. Kasiula s-ce reczny laktator Aventa jest dobry, tez ladnie sciaga tyle ze się namachasz reka :P ale jeśli chcesz sporadycznie używać to w zupełności wystarczy. Penelopa Kruz super te ciuszki w Pepco, jak się wykuruje to na pewno zajrze bo widze ze i dla Tymona i dla Mai bym cos dostała ;) Emilia83 oj przepraszam, ze Ci wczoraj nie odpisałam ale nie wchodzilam w ogole na kafepo prostu nie mialam czasu. Do Akpola jezdze czasem ale nie na Rataje tylko na ul Kraszewqskiego po 1 mam bliżej po 2 obok jest Pati i Max przy Polnej wiec 2 hurtownie obok siebiea co do cen no coz, poznańskie sa, wiec i wcale nie najznizesze, ta się oplaca cos na promocjach albo z karta stalego klienta ale nie wszystkie towary, np. mleka sa b.drogie taniej w markecie kupic. Ale zdarzalomi się tam trafic na dobre buty za rozsadne pieniadze czy czapeczki na lato był kosmiczny wybor, ale ciuszki sa drogie o tyle plus ze masz tam wszystko w jednym sklepie i możesz zobaczyc i dotknąć a potem poszukac taniej na necie :P Łozeczko co pokazujesz b.ladne. Ja mam z firmy Gluck podobne ale bez szuflady, wiem ze dobre tez sa z firmy Klups. Ja nigdy szczebelkow nie wyjmowałam bo corcia spala zawsze w śpiworkach i balam się ze chcąc wyjsc w nocy zeby sobie wybije Weska no to już przynajmniej po przeprowadzce jestes ;) mój dr powiedział ze od nastepnej wizyty już będziemy się widziec co 2 tyg (teraz co 3) a w końcówce co tydzień. x., atena35, znow_mama, stylowa,cv hej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć poniedziałkowe, w tym miesiącu kupuję już powoli. Najpierw myślę o kosmetykach i łóżeczku. W związku z tym też moje pytanie - ja chciałam kupić kosmetyki nivea baby, czy polecacie. Nie są drogie, dostępne w każdym sklepie więc nie będę musiała przebijać się na koniec miasta żeby kupić to co mojemu maluchowi dobrze służy. Nastawiam się na razie właśnie na nivea. Zaraz polecę do marketu i sprawdzę jak mają się ceny sklepowe do cen z netu. Dobra wiadomość z poniedziałku - moja mała chyba mnie dzisiaj kopnęła bardzo wysoko. Tak około 7 cm powyżej pępka czułam jej nóżkę. BYło to ze dwa trzy razy, ja spałam i tylko ręką dotknęłam w miejsce w którym to było, po czym mała znów się uspokoiła. Kasiulaaa s-ce - gratuluję jedzonka, ja tez już się nie mogę doczekać kiedy zacznie coś lecieć. Boję się mleczka troszkę bo wiem, że gdy ono już będzie i gdy mała będzie to trzeba mi przestawić się na inną dietę:( ehhhh na to konto zabieram mojego męża na ostre jedzonko. cv - u mnie niedzielka tak leniwa ie była, wykorzystałam to, że nie chce mi się tak siusiu i poszłam na spacerek. Piękna pogoda u nas była. tigero - wracaj do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja dzis po totalnie nieprzespanej nocy,czułam sie jakbym z 5 kaw wypiła i tylko z boku na bok sie przewracałam,to chyba kara za ostatnie moje przechwalanie sie jak to ja dobrze nie sypiam:o Kasiulaa ale fajnie masz,że juz siarke widziałaś,ja się chyba nie doczekam tego widoku,bo w ostatniej ciazy mi się nie zdażyło Cv nawet mi nie mów z tym allegro,bo ostatnio tak mnie wciągnęło,że godzinami tam siedze i ogladam,kupowałabym i kupowała,a potem szwagierka nie wyrabia żeby to odbierać. Apropo,chyba zapomniała o mojej przedostatniej przesyłce i obawiam się ,że towar wróci na allegro,ojć muszę ją dopytać Emilia fajniusie to łóżeczko i cena przystepna,a materacyk wyglada porządnie-dla mnie to bardzo ważne,także ja jestem za;) Tigero kochana wracaj szybciutko do zdrówka. Pamietaj o dużej ilości cytryny ,cebuli,czosnku;) Kropeczka ale wysoko dostałaś kopniaka,fajnie:D Jeśli chodzi o kosmetyki nivea to opinie są różne tak jak na necie się czyta. Ja używałam całej serii zaczynając od kremu na odparzenia na balsamie do opalania kończąc przy córce i byłam bardzo zadowolona,córeczce służyły bardzo dobrze,wiec ja mogę szczerze polecić,mam nadzieję,że i Twojej córeczce posłużą dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa - dzięki za opinię. Nie chcę zaczynać od bardzo drogich rzeczy, nie chcę przyzwyczajać małej. No i fakt, że nie mieszkam we Wrocławiu tylko w okolicach. Muszę kupować coś co jest w najbliższym sklepie, bo potem takie zmiany kosmetyków mogą być różne. Ja już powoli się pakuję dziewczyny. Muszę się przygotować. Nie wiem co mam zabrać ze sobą do szpitala. Nie wiem co dla małej. Nie uwierzycie mi ale kupiłam woreczki jednorazowe i mama mi naszykuje 5 kompletów ubrań. Ja zupełnie nie wiem jak ubrać bobasa. Mama mi doradzi, naszykuje spiochy i kaftaniki zebym miała do szpitala. Jak wam już kiedyś mowiłam, dzidziusia widziałam na obrazkach i nie wiem jak ją ubrać a jak będę miała zapakowane w gotowe kompleciki to sobie poradzę w szpitalu:) no i małymi kroczkami nauczę się wszytkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcieeeeee. hej Nocka nieprzespana zupełnie. jakoś nie mogłam zasnąc na boku, ciagle chciało mi sie przewrócic na brzuch, no ale jak to sie nie da - zostaje poprostu nocne oglądanie TV. hihihi Moi wrócili wczoraj wieczorem z nart. Zadowoleni na maxa. Za rok jedziemy juz wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, oj coś widzę, że nasze kafe z rana słabo rusza? :-) Stylowa i Tigero dziękuję za opinie co do łóżeczka. Czyli, że te wyjmowane szczebelki mogą się nie przydać, tak? A w razie co dwa wystarczą? Bo widzę, że wszędzie w standardzie są z trzema. Piszcie jeszcze kochane swoje opinie. Będę bardzo wdzięczna. ;-) Tigero zdrowiej Kochana. i kuruj się tym co masz plus tym co Stylowa poleca. Atena Ty pewnie nie spałaś za dobrze, bo miałaś pewnie chcicę na męża, bo takiej przerwie :-) hi hi Pisz mi jeszcze o tym wózku TAKO! Kropeczko zobaczysz że instynkt nam podpowie jak ubrać nasze maluchy. A co do kosmetyków nivea, to słyszałam ostatnio dobre opinie. Ja sama też się na nie nastawiam. A ja dosyć dobrze spałam. Idę teraz zjeść śniadanko ;-) Później się do Was odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Jestem juz po sniadaniu zaraz biore sie za sprzatanie malo czasu mam dzisiaj bo wizyte mam o 16 a praktycznie godzine trzeba jechac.A musze do miasta jeszcze isc. Dzisiaj przyjezdza tez szwagra dziewczyna bede miala towarzystwo ale na krotko bo w srode ja jade do Polski jupii:)No chyba ze cos bedzie nie tak po wizycie mysle pozytywnie. Emilia fajne te lozeczko ja po zastanowieniu tez chce z szuflada. Ja tez chce jechac do Akpola ale do Bydzi mam blizej.Jak tam wozki z cena stoja??? Tigero Biedulko dbaj o siebie i wracaj do zdrowka. Kropeczka Moja bratowa poleca mi wlasnie nivea ona uzywala na poczatku potem przeniosla sie na bambino i tez byla zadowolona. Ja na poczatek tez rzucam sie na nivea. Atena To juz skonczyla sie tobie laba i chata wolna:)Ale pewnie stesknilas sie.A za rok powodzenia z tym wyjazdem.:) Stylowa ja tez mam z tym spaniem.Mecze sie z zasypianiem a potem jak przebudze sie to koniec dzisiaj od 4 nie spalam i dopiero po 7 zasnelam jak moj do pracy wyszedl i spalam do 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV co do wózków to moim zdaniem były drogie. Za ten co ja chcę musiałabym dać 1150zł ale w wersji 2 w1. A ja za tą cenę w internecie mam już razem z fotelikiem. Więc w ogóle odpada jak dla mnie ten sklep. Mój kolega robił tam całą wyprawkę dla córki, ale moim zdaniem są tam naprawdę droższe rzeczy. W porównaniu i internetem np. to masakra. Ale tak jak mówi Tigero tam jest wszystko, więc za to się też płaci. No ale jak są promocje to może się opłaca.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. Wczoraj nie wchodzilam bo zrobilam sobie dzien wolny od kompa:P Robilam wczoraj z mezem liste rzeczy co jeszcze musimy kupic i wyszlo nam ze ok 1800zł jeszcze potrzebujemy:P masakra. penelopa- obejrzalam ten filmik dotyczacy zwierzat. No moj kot wrecz przeciwnie sie zachowywal jak byla kolezanka z miesiecznym synem. Byla strasznie ciekawa i nie uciekala a wrecz przeciwnie:P znow-mama- Slodki ten filmik:) faktycznie jakby ze soba te bobaski rozmawialy:) Kasiula- ja tez czekam na siarke ale mi nic nie chce leciec. Ale pewnie tak jak Ty bym byla szczesliwa jakbym ja zobaczyla:) Emilia- te lozeczka mi sie podobaja. Tez nad nimi sie zastanawialam przed kupnem naszych. A jaki Ty bys kolor lozeczka chciala? tigero- Kochana to Ty sie teraz musisz zajac soba zeby faktycznie Ci sie w grype nie przerodzilo. Moze jak idziesz z corcia do lekarza to od razu niech Ciebie zbada? trzymaj sie cieplutko i kuruj sie, kuruj. stylowa- biedulko, moze zaczyna sie u Ciebie bezsennnosc i zawitasz na nocna zmiane hihi? Cv-witaj Kochana, czekamy na wiesci dzisiaj z Twojej wizyty:) pewnie sie doczekac nie mzoesz co?:) atena- no i chata znowu pelna:) a za rok to mala She juz tez bedzi na nartach smigac hihi?:P juz Ci zazdroszcze tego wyjazdu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia No nic pojade to sama zobacze.Wiem ze moja bratowa ma jakas znizke ale nie jestem pewna czy akurat w tym sklepie. Wozek chcialam kupic raczej w sklepie bo gwarancja do mnie przemawia.wiem ze na necie tez daja gwarancje no ale wez wysylaj wozek i jeszcze nie wiadomo co powiedza czy uznaja gwarancje czy nie.Chociaz wozek to chyba az tak sie nie psuje wiec hmm sama nie wiem.Wy kupowalyscie z neta wiec ja tez moze jednak kupie jesli cena bedzie duzo wieksza w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X ja bym chciała ten naturalny kolor, bo tak to nie ma za dużego wyboru. A ten się nam najbardziej podoba. I jeszcze dodatkowo ten materac jest taki jak chciałam. Chyba się zdecydujemy, ale powiedziałam mężowi, że najpierw muszę się Wam zapytać i to Wasze zdanie będzie najważniejsze ;-) CV fajnie masz, że dzisiaj ta wizyta ;-) Ja też bym chciała :-) Ja wózek też raczej kupię w sklepie. Bo wcześniej widziałam 3w 1 w przystępnej cenie, ale czekam jeszcze na opinię Ateny, bo mnie strasznie zmartwiło, że ona rezygnuje z TAKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widze ze wam stronki leca ze ho ho!ja mam bardzo duzeeeee zaległosci!ale juz dzis coreczka w szkole to wracam do was. lorien wszystkiego najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny sprawdzałyście jak cenowo wypada nivea??? Czy są to raczej tanie czy średnie kosmetyki? Ciekawi mnie to bo nigdy nie robiłam takiego porównania a chciałabym sprawdzić jak wypadają te kosmetyki w zestawieniu z innymi. No niewątpliwą zaletą jest to, że są dostępne w każdym sklepie i nie trzeba wyszukiwać miejsc gdzie można je dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loren Wszystkiego najlepszego, duuuzo zdrowka!!! X Ja dopiero zaczne zakupy i nawet chyba nie bede liczyc tak dokladnie ile mnie wyjda bo chyba oszaleje:) Masz racje nie moge sie doczekac wizyty a dzisiaj chyba bede miala badanie nie wiem jak sie nazywa ale bede przypieta do pasa i ruchy dzidziusia beda liczyc , bede slyszala tez serduszko.Slyszalyscie cos o tym??Moja kolezanka mowila ze po 28 tyg miala takie badanie robione a ja dzisiaj mam 29 tydzien. Emilia Ja tez na tym Tako sie zastanawialam dlatego czekam tez czekam na opinie ateny. X lander poszedl teraz tak w gore ze szok ja chce w zieleni a przecenione sa tylko volkano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka Ja tez nie porownywalam cen, moja bratowa wypowiedziala sie tylko ze nivea sa drozsze troche ale jakosciowo lepsze.A jaka prawda to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia no naprwde z firmą TAKO to jest lipa. Jej koleżanka w spacerówce posadziła dziecko i pęknął, na szczecie złapała dziecko i udalo sie go nie podnosić z ziemi. No tak było, sama mi mówi ze chętnych na pozbycie tych wózków jest wiele. ja jednak pojeździłam jej wózkiem - link podałam wczoraj. jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv Ty nie spałaś bo cała rozemocjonowana jesteś,tyle fajnych rzeczy przed Tobą to nie ma co się dziwić:DTe pasy to z maszyny KTG,daj znać nam dzisiaj po wizycie co i jak:) Emilia mnie się wyjmowane szczebelki przydały,ale to własnie zależy na pewno tez od tego czym przykrywasz malucha,bo moja córeńka spała pod kołderka,więc mogła śmiało spod niej wychodzić,a tym razem chce używać śpiworka ,więc faktycznie pierwsze mały by sie musiał nauczyc ten spiwór odpinać żeby móc samemu wychodzic z łózeczka:) Lorien wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń!!! ...x... kochana to nie jest smieszne:D haha ja muszę wstawać codziennie o 6.40 wiec mnie na nocna zmianę nie zaciagniecie,to se ne da :D:D Idę na babskie pogaduchy,jakos w domu nie chce mi sie siedzieć,nosi mnie dziś,do później laseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam właśnie o kosmetykach dla maluchów i mamy na jednym forum polecają by używać z umiarem - w sumie ograniczają się tylko do oilatum do kąpieli, do mydełka, i sudocremu. Czyli żadnych oliwek... Hmmmm jejku ale ja jestem zielona w maluchowych tematach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie robaczki :D wiecie, właśnie zapisałam prawie 40zdj. z różnych sesji ciążowych, żeby czerpać inspirację:D:D jejku jak mi się to podoba, nie mogę się doczekać:)) będę je robić jednak w domu, poprosiłam koleżankę, która ma sprzęt, dryg do tego i potrafi zrobić obróbkę w kompie:D patrzę na fotki tych babeczek i tak im zazdroszczę, nie mogę doczekać się swoich, nigdy nie wiadomo czy to się jeszcze powtórzy w życiu rożnie może być, więc to moje ostatnie 2,5 miesiąca z brzuszkiem które chce uwiecznić:))))))))ohhhhhhhhhhhhhhh❤️ Kasiula gratuluję siary :D do innych dziewczyn, niektóre kobiety, dostają w ogole jakikolwiek pokarm czasem i dobę po porodzie, więc don't worry:D emilia i 4 bodziaki cieszą, nie?:D emilia łóżeczka fajne, ja też chcę z szufladą no i drewno bukowe, a nie sosna, to też na pewno wielki plus, a czy muszą być 3 szczeble, to nie wiem naprawdę. moje ma 3, przez 2 dziecko da radę sobie wyjśc? kurczę nie znam się aż tak. tigero, kuruj się🌼 kropeczka co do kosmetyków, to słyszała właśnie, że bardzo często te droższe typu nivea, czy johnoson uczulają, tak mi mówiły kumpele. i często przechodziły na najtańsze bambino czy inne kajtki, a w większości używają tylko nakrętkę oilatum do kąpieli i sudocrem na odparzenia ewentualnie i tą maśc na receptę o której pisałam i tyle. żadnych oliwek innych rzeczy, żeli do kąpieli itd nie używają. jedynie co to wiadomo na zimę i lato kremik na buźkę :) co do kopniaków ja ewidentnie czuję je w okolicach lewych żeber. cv tak te pasy to KTG, tylko w sumie nie wiem czemu mają służyć? przeważnie robi się je pod koniec ciąży, żeby zobaczyć, czy skurcze się pojawiają. co do tych wózków, ja tam nikomu nic nie mówię, ale od początku nie wierzyłam w wózki 3w1 za 1000zł i mniej. za dobry wózek trzeba zapłacić. oczywiscie na pewno idzie coś znaleźć, ale dziewczyny naprawdę dowiedzcie się dużo na temat takiego wózka, nie kupujcie w ciemno, poczytajcie fora spisujcie na kartkach wady zalety. ohhhhhhhhh jestem głodna;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- wiem Kochana ze bezsennosc to nie jest smieszne i Ci tego nie zycze:) tym bardziej ze musisz z lozka tak wczesnie wstawac. Co do wozkow to nie mam oczywiscie doswiadczenia ale jeszcze jak pracowalam to do sklepu przyjechala babeczka wlasnie z blizniaczym TAKO z dwoma dziewczynkami i tyle dobrych rzeczy mi o nim naopowiadala ze ja sie dlugo nie zastanawialam. Zreszta z tego co wiem to ciagle nim jezdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×