Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hejkaaaaaa ja tylko na moment - gościnnie oczywiście . Moja SHE wazy 2600 i fika okropnie. Gin zapisał mi fulargin bo wyniki moczu nie są dobre. Jakieś bakretie czy cosik tam........ale spoko. Wypisał L-4 i już czekam do nastepnej wizyty. Ide 7 kwietnia zaś. Poczyta,m was kochane wieczorekiem, jeszcze neta nie mam cholera. Szlag mnie juz trafi ..... całuski dla majóweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Tak piszecie o masowaniu krocza więc mam pytanko. Co prawda związku nie widzę ale wolę zapytać, czy wiecie czy to może przyśpieszyć poród ?? Pytam bo wolałabym urodzić w terminie, nie spieszy mi się nigdzie :p. Drugie pytanko pijecie już tą herbatkę z liści malin albo wiesiołka, wiecie może gdzie to można dostać ?? Przepraszam, że tylko z pytaniami ale mam ciąg dalszych remontowych porzadków i z doskoku tylko jestem. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane leże a mimo to brzuch twardnieje. dzidzia tez jest bardzo aktywna- kopie mnie z kazdej strony czego rezultatem tez jest twardy brzuch.dzwoniłam do mojego gina i kazal jechac do szpitala na ktg, powiedział ze najwyzej mnie zostawia na oddziale a ja bardzo nie chce. trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ho;) witam :D ja tylko na moment.;)\ nie, ten olejek nie ma za zadanie przyspieszyć porodu, ma za zadanie uelastycznić ścianki, co by się nie popękało przy porodzie:D ponoć działa? atena 2600? o mamo, ale waga :) fajowo. byczę się okrutnie, chyba za Was wszystkie, odpoczywam dużo i czytam książki 3maj cie się muaa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa - skróciłam linka: http://tnij.org/k6cn DeeYaa - jestem z Poznania, tak samo jak tigero, obie wybieramy się na Polną:-) weka - masowanie krocza nie przyspieszy porodu, bez obaw, ja piję herbatkę i łykam wiesiołek, herbatkę można kupić tutaj: http://tnij.org/k6cx a olej z wiesiołka można dostać w każdej aptece, bartolenka - trzymam kciuki, wiem, ze leżenie w szpitalu nie jest fajne, ale czasem to jedyne wyjście, moja siostra dzisiaj właśnie trafiła na oddział, leżała w domu, brała leki, a skurcze nadal miała, u niej to dopiero 33tc+5d, więc jeszcze musi poleżeć, mam nadzieję, że jej wyhamują te skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po lekarzu:) moja młoda waży całe 2 kg:)) ale pan ginekolog przesunął mi datę porodu na czerwiec;/ że niby ciąża wygląda z USG jemu na 31 tydzień a z miesiączki wynika 32, nie wiem o co mu chodzi bo jak dziś pomiary robił to wychodziło, że 32 też;) może się nie chce przyznać, że się trochę pomylił:) generalnie dziewczyny, ile wasze miały w 32 tc wagi? bo mi się wydaje, że te 2 kg to chyba sporo:)? Noo i najważniejsze, już główką w dół:P więc to co po bokach czuję to zapewne jej dupka i kolanka z drugiej strony:)) KTG mam niby mieć robione po 33 tc, teraz wizyta za 3 tygodnie więc może mi zrobią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeYaa
Moja corcia w 32tc wazyla 2200g, ale my z tatuskiem to oboje wyrosnieci i raczej nie galazki :) Znów_mama ja ze Swarzędza, a rodzić bede na lutyckiej, co do Polnej jakos nie bylam przekonana, ale najwazniejsze ze jest w czym u nas wybierac :) Sama sie tam urodzilam, lekarza tez mam z tego szpitala a poza tym obadalam juz porodowke :) Czy ktoras z Was ma rozwarcie juz? Ja mam 2cm, skrócona szyjke, ale zero skurczy i twardnienia brzucha. Leze nie mnie dobija, a to dopiero 2 tydzien i jeszcze 3 przede mna...oszalec mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi :). No właśnie nie widziałam na ludzki rozum związku pomiędzy masowaniem krocza a ewentualnym wywołaniem skurczy ale lepiej zapytać. Bartolenka trzymam kciuki 🌼 DeeYaa Ty masz 2 cm rozwarcia czy to długość szyjki ?? Ja mam 0,5 cm rozwarcia i 2 cm szyjkę. Pristina moja Mała ważyła w 32/33 tygodniu 1300 g więc maleństwo a Twoja wow, niezłe wymiarki :). Lecę do prasowania, eh chciałabym już rzeczy Małej prasować a nie ciągle nasze ale jeszcze z tydzień pewnie muszę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem pomieszałam. W 31 ważyła 1300g a w 34 2200g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja widzę, że mam małego klocka w brzuchu:P bo z tego co ustalił pan ginekolog to jest 31 nie 32 tydzień:) to dobrze, bo na prawdę martwiłam się, że mam mały brzuch, porównywałam z koleżankami, mam kilka z terminem na lipiec-sierpień i wszystkie brzuszki większe od mojego... ale wychodzi na to, że wszystko ok :)) a ona jakoś się wtula w narządy wewnętrzne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina86 ja też sie martwiłam, że mam mały brzuch. Wczoraj byłam na wizycie w szpitalu i moja Amelka z pomiarów (których niestety nie mam bo położna mi nie dała) wynikało, że jest młodsza o tydzień a z wagi 2050 g, że starsza o tydzień. Ale położna powiedziała, że to normalne i żeby sie nie przejmować bo wszystko jest w porządku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeYaa
Weska mam 2 cm rozwarcia i tak samo skrocona szyjke czyli tez 2 cm, skrocona mam od 26tc, ale lekarz "zmusil" mnie do lezenia i porzadnego odpoczynku dopiero jak powiedzial ze moge urodzic przed 32tc. Na szczescie juz 34tc i byle do 36tc bo wtedy pluca juz beda pelni wyksztalcone,a jeszcze lepiej jakby do 37tc wytrzymala i tak sie nie pchala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeYaa
Pristina86 i Dosia wielkosc brzuszkow nieistotna bo kazda ciaza jest inna :) najwazniejsze zeby lokator rosl zdrowo :) ja mam bardzo maly brzuszek a przypakowalam 11kg, a tatus sie smieje ze jeszcze wciecie w talii mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj kiepsko z samopoczuciem. Chyba znowu coś mnie łapie, albo alergia albo coś się przyplątało :( Główka mnie boli, katar zaczyna dokuczać i ogólnie jakaś obolała chodzę. Dzisiaj też coś męczą mnie skurcze- nie są zbyt bolesne i długie, ale jednak... i do tego ból brzucha. Nawet nie mam siły dokończyć prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa, też już mam plus 11 na koncie:P a powiem szczerze, nie wiem gdzie one są;) bo w sumie od tyłu w ogóle nie widać, że w ciąży, z przodu tak jak stanę w odpowiedniej pozycji to widać tylko:)) a generalnie w kurtce nikt by nie powiedział, że za 8 tygodni rodzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina - ja mam termin za pięć tygodni, a dzisiaj mi klientka powiedziała, że nie zauważyła, że jestem w ciąży:-D Fakt, że mam dość luźną sukienkę, odcinaną pod biustem, ale do jasnej Anielki trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć tego bębna przede mną;-) Siostra została w szpitalu, dostała sterydy na rozwój płuc u maluszka, trzymajcie kciuki, żeby wytrzymała jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pristina super - 2kg to juz sporo :D ale ssama nie wiem gdzie Ci weszlo te 11kg chudzielcu :P x- gdzies sie podziala?????????? znow_mamo - nie stresuj sie uznaj to za komplement ze babka nie zauwazyla bebna :) - u mnie to impossible :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów_mama nie denerwuj sie tak o siostre bo tobie to tez nie wskazane.ja urodzilam moja córeczke w 33 tygodniu i 4 dni miała 1kg 600 i teraz jest 5 letnio zdolna dziewczynka o ktorej nikt by teraz nie powiedział ze była wczesniaczkiem.napewno bendzie wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje ze z kropeczko i jaTuska wszyskto ok.czasem jak sie włancza komputer to gg moze sie uruchomic przy starcie wiec nie koniecznie musiała to byc kropeczka.miejmy nadzieje ze wkoncu sie dziewczynki odezwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justz
Dziewczyno weź słownik do ręki zanim coś napiszesz bo po prostu ANALFABETKA to mało powiedziane... Twoje błędy rażą po oczach! Naucz się pisać kobieto!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej o ile sobie przypominam to nie jestem na forum pt.poprawna polszczyzna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeYaa
Pristina86 z brzuszkiem to ja mam podobnie :) ze w sumie z tyl tez nic nie widac, ktos mi powiedzial ze to moze byc wynikiem tego ze jestem wysoka (178cm) :) Znów_mama to musisz niezle wygladac ze nie zauwazyla brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justz
a nie wstyd Ci, żeby taka stara Lola nie potrafiła pisać poprawnie? Bez względu na to czy forum jest na temat ciąży, poprawnej polszczyzny czy inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kochana nie wchodze tu aby sie z tobą kłócić ale zeby podzielic sie z dziewczynami doświadczeniem czy poprosic o rade.fakt nie zawsze mysle nad tym co pisze zawsze pisze szybko i jakoś nie przykładam sie do pisania końcówek tzn.ć,ś ą itp.ale wiesz kochana używajac od 10 lat jezyka w którym tych końcówek brak człowiek nie zawsze o tym myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już wiem, czemu i u mnie nie widać mam 177 cm:)) więc blisko;) aż się boję ile mała będzie miała bo jej tata ma ponad 190 cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja znów tylko na chwilkę. Jak was poczytam to już ledwo odpisze i musze lecieć na górę. ech .... widziałam dziś na żywo mój x-lander kolorek niebieski, no ale to mało ważne. Koszt w sklepie 2300 3w1 oczy wywaliłam na maxa......hihihi i powiem wam kochane ze rozstaw kół tylnich ma bardzo szeroki. Inne wózki mają podobnie, a ja myślałam ze bedzie bardziej zgrabniejszy. Już zgupiałam bo odeszłam od innych firm w zupełności. Penelopko Ty chyba wspomniałams że Ty nie jestes za 3w1?????? tak?????? Moja mama powiedziała ze na spacerowy mam czas, lepiej kupić oddzielnie gondolę i na poczatek nosidełko, no ale jak nosidełko skoro nie do każdej spacerówki pasuje. mam mętlik jak cholera///////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×