Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no może nie aż takiej ale takie delikatne ssanie którego prawie nie czuć to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wystarczy na pewno. a w ogóle to byłam przekonana, że mały ma kręgosłup po prawej stronie, i się przyzwyczaiłam do tej myśli. a dziś Pani mówi, że jest po lewej;) idę kończyć fasolkę po bretońsku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe juz nie moge sie doczekac jak moje Szkraby beda tak ze soba dyskutowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik pierwsza klasa normalnie!!! Ten bez skarpetki musi mieć lepsze argumenty skoro co chwilkę wyśmiewa tego drugiego. Tamten tylko dużo gada ;p - Tak na moje oko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten bez skarpetki pokazuje mu ciosy trinity z matrixa sztuki walki i ma beke ze ten drugi tak nie umie :P przeslodkie pampersiaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow_mamo fajny ten Twój mężulek :) A filmik prześmieszny, hehe. Ale X będziesz miała wesoło z dwójką :) Pristina jeszcze żadna kobieta nie przespała porodu, także głowa do góry. Jestem pewna, że każda z nas będzie wiedziała, że to ten właśnie moment. I mały koleżanki, fakt spory więc nie dziwię się, że popękała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. Wczoraj już nie wróciłam na forum bo wylądowałam z moja duża SHE w szpitalu, bo podczas zajęć tanecznych skręciła kolano - tak wstrętnie ze ma gips na całej długości nogi. Noi porażka na całego. Tak więc Karolina 10 dni ma w czarnej murzyńskiej.....pupie.... A u mnie spoko. Macie racje odnośnie łóżeczka - szuflada musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis +zrobiłam sobie kontrolnie morfologię i mocz - wyniki jutro wraz z wizytą u GINA. Ciekawa jestem jak Milenka urosła i czy czasem jak kwietniówki nie zachaczy o kwiecień - a bardzo mi to nie lezy - bo data 1 maj byłby dla mnie rewelacyjny. kwietniówki ida jak burza widze. szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pytanko do tych z Was które mają termin na początek maja, już chodzicie na KTG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena lepiej sie rozpakowac przed dlugim weekendem.. albo po niz w sama majowke.. szkoda karoli.. uziemiona teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie KTG to mam już na każdej wizycie od 2 m-cy. Jutro tez mi zrobią chociaż skutczy nie mam. No karola teraz ma fajrant nawet z siatką........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena- to Twoja duza She uziemiona:/ dostalas juz rozliczenie pitu? bo ja ciagleee czekam na ta kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X ja dostałam kase z pitu po 17 dniach:) Tzn złożyłam 1 marca a 17 mialam już na koncie:) Co do ktg jak byłam w szpitalu miałam robione codziennie po 40 minut, ale było super słyszeć serduszko maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wizytę idę dopiero w poniedziałek, to się dowiem jak to jest z tym ktg. Na razie nie miałam robionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja leżę kochane i już mam dość! brzuch mi sie stawia tak czy tak. x jak ty czujesz te skurcze? ja to kurcze nie wiem czy mam skurcz czy dzidzi jest niewygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina89 ja mam termin 2 maja na razie nie miałam robionego. Jutro mam wizytę wiec zobaczymy czy mi zrobi. Atena - To ta Twoja Karolcia nieźle musiała wywijać na parkiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Ja juz po wizycie u mojej p gin.No i okazuje sie, ze znow powrocilo to ch...o paciorkowiec.Dostalam antybiotyk i globulki, ale i tak przy porodzie dostane antybiotyk. Poza tym synus wazy 2,5 kg i moja gin mi mowi, ze moze byc duuuuzy.Termin mam na 22 maja to jeszcze sobie urosnie.Sama niewiem czy to dobrze czy....Pani doktor powiedziala, ze jak bedzie wazyl wiecej jak 4, to przy pierworodce kwalfikuje sie do ciecia ces.A po za tym ze szpital dostal z NFZ troche znieczulen co tez jest dobra wiadomoscia, pod warunkiem ze akurat jest anastezjolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka moze zadzwon i poradz sie lekarza.. :-/ fauletka nooo to niezle duza ta dzidzia Twoja dziewczyny ja mam ktg na kazdej wizycie - fakt krotkie ale mam sprawdzane tętno dziecka itd polozna mowila mi ze takie normalne ktg o ktorym pisala lorien robi sie najczesciej wlasnie juz na oddziale i jezeli wsjo jest ok to sie go nie powtarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina :D ja o tym słyszałam, w tej 'mojej' klinice koszt wypożyczenia tego urządzenia to 200zł. fauletka Ty masz termin na dzień po mnie jeszcze, a Twoje dzieciątko takie wielkie!!??!! jejjjjjjjj nieźle... ciekawe od czego to zależy???? Mój mały ma 1.7kg, a Twoja dzidzia 2. 5kg WoW! zaraz zaczyna się na wspólnej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam z tego filmiku hehhe x ty to normalnie bedziesz miala wesolo:) Ja ktg juz mialam 2 razy po 10 min i juz do konca bede miala przy kazdej wiycie a porod na 16 maja planowany. Kurcze ale urzadzenia teraz wymyslaja pierwsze slysze o stymulatorze do porodu.:) fauletka przykro mi z powodu paciorkowca no ale synus to juz chlop:)Moj tydzien temu mial 2400 g i lekarz rowniez powiedzial ze moze byc duzy i to ode mnie teraz zalezy jaki bedzie bo ponad 4 kg to dla niego okreslil tlusty hmm ale glupio powiedzial ale nie przejelam sie tym. kasiula sce napisz jak tam jutro po wizycie:) bartolenka to lez sobie ale jak ci ten brzuszek tak sie stawia to moze skontaktuj sie ze swoim lekarzem. atena35 Oj biedna ta twoja she ale takie wypadki sie zdarzaja mam nadzieje ze jakos przetrwacie ten okres. x no mialas racje wyspalam sie ale teraz juz czuje zmeczenie wiec jeszcze chwilke i pojde spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Filmik świetny, to se pogadali :D. Bartolenka faktycznie skontaktuj się może z lekarzem. Co do leków rozkurczowych to ja nie miałam takich mocnych - 3x nospa forte i 3x buscopan. Fauletka waga "Małego" imponująca :). Przykro mi z powodu tego paciorkowca, ale dobrze że jesteś jego świadoma i będziesz mogła zabezpieczyć Synka w trakcie porodu. Atena przykro mi z powodu Karoli. Co do KTG mam 35 tydzień i 5 dni i jeszcze ani razu nie miałam. Do lekarki idę za tydzień w czwartek, mam nadzieję że może wtedy mi każe chodzić, bo mi się wydaję że każdy musi pod koniec ciąży albo coś sobie uroiłam :D. Oczywiście ta moja lekarka na bank nie ma, bo nawet usg ma starodawne więc jak coś to chyba do jakiegoś szpitala będę latać. Przepraszam, że ja tak zdawkowo ale jakiegoś nerwa mam dzisiaj i nie za bardzo potrafię się skupić na szczegółowym odpisywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×