Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

weska nie denerwuj sie tylko zrelaksuj sie kobito:) Ja juz zamulam wiec ide babeczki spac spokojnej nocki majoweczki:):)🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie też już pora. Zaraz idę lulać do łóżeczka i mam nadzieję, że będzie to udana noc :) Także życzę Wam mamuśki spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dziewuchy :), ja się jeszcze popałętam tutaj ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka - Rzeczywiście duża ta twoja pociecha. ja nie słyszałam nic o tym stymulator cv - chyba dobrze kojarzę bo ty dokopywałaś osobno falbanki do łóżeczka pamiętasz może u jakiego sprzedawcy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie pamiętam które z was dokładnie kupowały olejek do masażu krocza ? Mam pytanie do was używacie go już ? Ja go kupiłam , od tygodnia leży na szafce nocnej i jakoś nie mogę się zebrać do tego masażu , a nacięcia się boję najbardziej.... Musze się jakoś spiąć i zacząć go używać bo czasu coraz mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa ja nie kupiłam. Widzę, że dzisiaj cisza to też już mykam. Dobranoc Majóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie. Nie wiem czy czasem X o tym kiedyś nie wspominałaś. Czy nie macie wrażenia, że jest hmmm ciaśniej w pochwie. Już tłumaczę o co chodzi. Aplikowałam luteinę i ledwo ją wlożyłam, no i ten ból. Macie też tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska- juz kiedys o tym Wam pisalam. Bo mialam tak ciasno juz a teraz mam znowu od 2 tygodni i ledwo wkladam luteine a musze jesscze druga dopochwowa taka wielka i strasznie mnie boli i obciera w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka- ja te skurcze tez mam , dzis mialam z 6 razy. ja to czuje jakby juz wczesniej ze bedzie bo ciezej mi sie robi, oddychac nie moge i wtedy caly brzuszek sie robi jak kamien. ja wtedy gleboko oddycham no i jakos p 15 sek. odpuszcza mi. a Ty jak to czujesz? trevelinka- ale wynalazek. nie slyszalam o nim ale moze pomaga? cv- bede miala wiecej roboty przy maluchach ale tez i takie sceny jak na filmiku bede przezywac takze nie moge sie doczekac wlasnie dla takich smiesznych chwil:) fauletka- ale waga imponujaca malego:) tigero- dzis sie nie odezwalas, mam nadzieje ze u Ciebie ze zdrowkiem lepiej. U mnie jakby odpuszczalo, wieczorem poczulam sie lepiej. gardlo mniej zdecydowanie boli. Dziewczyny gdzie jest Kropeczka i jatuska?:( mam nadzieje ze z nimi dobrze. Atena moze Ty wiesz co z Kropeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry majóweczki!!!chyba pierwszy raz jestem pierwsza z rana!!!oj cos cichutka noc dzisiaj była.chyba juz majóweczki zmeczone i nie siedza po nocach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u kwietniówek znowu ruch jak dobrze pujdzie to dzisiaj sie 3 rozpakuja trzymam za nie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale dzisiaj piękny dzień. Słoneczko i ciepełko:-D Mnie niestety coś muli o rana, czuję się opuchnięta (nie jestem) i zmęczona. Śniło mi się, że pchałam pusty wózek dziecięcy na autostradzie pod prąd, a potem wspinałam się po jakiejś wielkiej konstrukcji, co prawda na uprzęży wspinaczkowej, ale za to z ogromnym brzuchem. Masakra. Obudziłam się chyba bardziej zmęczona niż się kładłam;-) Też się martwię, co z tymi dziewczynami, co z kropeczką i jaTuśką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!!! Ale dzis pospalam, no jestem w szoku, do 8.Nie pamietam kiedy mi sie tak zdarzylo. No powiem Wam dziewczyny, ze zaczyna mnie troche przerazac wizja porodu i tych 4 kg.Niewiem czy mozna miec jakis wplyw na wage dzidziusia, wiec cv o co to chodzilo Twojemu gin.Wczoraj mowie do swojej gin, ze jak dzidzius taki duzy, to pewnie pekanie i nacinanie nieuniknione.No i oczywiscie tak.Juz mnie boli. Z przyjemnych rzeczy, to wczoraj kupilam Wiktorowi kurteczke i buciki.Kurteczka tak na 4 m-ce, a buciki....taka moja fanaberia, bo nie moglam sie opanowac.Bo po co niemowlakowi buciki? W swojej glupocie wybralam sie wczoraj do miasta w szpilkach i dzis cierpie.Mam na obu duzych palcach takie pecherze, ze szok.Za glupote trzeba placic. Aaa i pytalam o szyjke i pani doktor mi powiedziala, ze pieknaa, taka jak powinna byc.Przynajmniej o to nie musze sie martwic. No ide sie ogarnac, zeby jakos wygladac a potem na kawke do sasiadki, ale jeszcze tu zagladne. Wlasnie gdzie kropeczka i justynka......Oby wszystko bylo dobrze. A i powiem Wam jeszcze, ze wczoraj w wiadomosciach mowili o bankach przechowywania krwi pepowinowej.Powstaje jeden taki w stolicy, bedzie bezplatny, ale tylko dla dzieci urodzonych w szpitalu Dzieciatka Jezus.No i krew ta moze byc wykorzystywana dla innych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej znow-mamo- ale mialas sen hihi:P podobno kobiety w ciazy maja bujne sny, ciekawe czy sprawdze to na sobie. fauletka-dobrze ze szyjka wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj następny piękny dzień się zapowiada. Słoneczko świeci, achhh jak ja kocham taką pogodę. Wypiorę dzisiaj szlafrok i biustonosze i już spakuję do torby, aby później nie zapomnieć. Piszecie, że u następnych kwietniówek się szykują przygotowania. Normalnie nie wierzę, mam nadzieję, że u nas każda urodzi mniej więcej w swoim terminie :) Faktycznie co się dzieje z Kropeczką i JaTUSKA??? Dziewczyny odezwijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj tez nawet wyspana ale pogoda troche pogorszyla sie nie ma sloneczka i troche chlodniej juz dzisiaj.Zjadlam wlasnie sniadanie i tak mysle zeby wstac z lozka i cos zrobic ale jakos nie chce mi sie hehhe poleniuchuje troszke:) x, bartolenka Kurcze biedulki trzymajcie sie te skurczepewnie okropne sa. znow mamo Kosmiczny ten twoj sen ja ostatnio tez snie o swoim malenstwu ostatnio porod mi sie snil ale nie pamietam co dokladnie w nim sie wydarzylo:) fauletka Mojlekarz powiedzial ze to ode mnie zalezy bo twierdzi ze jak bede sie opychac slodyczami i innymi rzeczami to malemu to sie odbije.Pojdzie mu w tluszczyk.Bedzie wiekszy ale w rozwoju to wcale nie pomorze.Nawet nic mi nie mow jak sie wkurzylam. Kasiula sc tak ja osobno dokupowalam falbanke maskujaca do lozeczka ale u tego samego sprzedawcy co kupilam posciel bo chcialam miec komplet. Troche ostatnio cicho u nas.No i racja gdzie kropeczka i jatuska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie bo sama sie zastanwiam. Mam kolczyk w jezyku i zastanawiam sie czy przy porodzie bedzie przeszkadzal?czy go wyjac lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho... :) kurcze jedne dziewczyny martwią się, że bobas duży, ja się martwię bo trochę za mały :( myślę sobie jednak że lepiej jak jest za duży niż za mały, także dziewczęta, będzie dobrze:) mąż ma urlop za zeszły rok do wykorzystania, także idziemy do biblioteki, a potem do kina na 'salę samobójców' także mogę być trochę mniej aktywna przez najbliższe dni, ale czytać będę. JaTuśka, kropeczka co z wami???? stylowa i co z mieszkaniem??? 3maj Cie się ;*** p.s ja mam olejek, ale jeszcze nie zaczęłam smarowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa- tno to milego spedzania czasu z mezem:) cv- ja mam w nosie kolczyk i mi mowil moj gin ze do cesarki tylko musze wyjac. Najlepiej spytaj swojego lekarza na nastepnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Ja dziś niewyspana ,ale zauważyłam ,,że u mni to tak w kratkę,wczoraj miałam mnóstwo energii to dziś już nie mam,czyli że muszę czekać do jutra na lepszy dzień;) Kasiulaa ja mam ten olejek od paru tygodni i czeka na użycie,powinno się go zacząć stosować od 34 tyg.ciąży Znów mamo ale miałąś ciężką noc,ciekawe czy podczas takiego snu ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym można chudnąć,hi hi:D Wy tak piszecie o wadze dziecka czy nawet kurcze bakteriach, a ja wiecie co ,jestem nieświadoma tego wszystkiego. O badania kolejne na pewno nie wyproszę,bo według tutejszych lekarzy miałam ich zdecydowanie za dużo a na USG też nie mam szans,dobijajace to Dziewczyny mam do Was pytanie. Chciałabym zrobić sobie maseczkę nawilżająca z marchwi,bo mam problem z przesuszonymi miejscami na twarzy,normalnie aż się skóra łuszczy w kilku miejscach,ale wiem że marchew posiada wit. A ,no i nie wiem czy można w ciąży tę maseczkę zrobić czy nie,a chciałabym właśnie tę,ponieważ przy okazji poprawi koloryt skóry. W internecie pisze ,że wszelakie maseczki owocowe w ciazy są wskazane,ale czy maseczka marchwiowa to owocowa? Co sądzicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka doczytałam że pytasz mnie o mieszkanie,więc dziś znów wychodzi gazeta z ogłoszeniami tak ok godz 15-16 bedzie na internecie i to nasza ostatnia szansa na zmianę decyzji co do tego naszego już wybranego mieszkanka,do którego umowę już mam na mailu ,tylko wydrukować trzeba. Trzymajcie kciuki za rozwój wydarzeń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że raczej nie można przedawkować wit. A z pożywienia. ile tego przecież przedostanie się do organizmu? moja kumpela całą ciąże piła soczki marchewkowe i luzik:) bobas zdrowy jak rybka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa- koteczka od niedzieli chodzi bez kaftanika. Wczesniej jej zdjelismy no i rana sie otworzyla no to jeszczejej zalozylismy. Od niedzieli jest szczesliwa, wariuje no i rana juz sie zabliznila. Takze jest dobrze:) a ona jest dalej takim szatanem jak byla:P Stylowa- Oczywiscie ze bedziemy trzymac kciuki za rozwoj wydarzen. tylko informuj nas na bierzaco hihi:P co do wagi maluchow naszych i innych dolegliwosci to fakt nie zazdroszcze Ci takiej opieki lekarskiej bo ja bym w glowe dostala jakbym raz na miesiac przynajmniej nie zobaczyla moich Skarbow. Takze Cie rozumiem ale pomysl ze juz niedligo zobaczysz Natanielka na zywo i ostatnio go widzialas w 3d i bylo wszystko dobrze u niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi kolczykami to słyszałam, że trzeba wyjmować na czas porodu, kolega mi powiedział, którego żona już po porodzie jest:) sama miałam w brwi ale ostatnio się pozbyłam;) i pamiętajcie, żeby nie malować paznokci u nóg do porodu bo każą zmyć :) fb mi podpowiada , ale mam nadzieję, że dobrze pamiętam nicka z kafeterii Justyna 87 ma dziś urodziny:)) wszystkiego najlepszego;)):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc zabieram się za maseczkę:) ..x.. będe informować co i jak.Dziekuję za pocieszenie ,masz racje,jeszcze chwilka i bedziemy z naszymi maluchami już na żywo:) Fajnie,że kotka już bez kaftanika,na pewno szczęśliwa z tego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie pozarlam z rodzicami:( zaryczalam sie. zaczelam dostawac pierwsze dobre porady.Mam sie juz teraz od kota izolowac bo zaraz beda dzieci a przeciez nie zamierzam trzymac kota w pokoju jak dzieci beda, bo kazdy lekarz mo powie ze mam kota usunac z domu;( ech nie chce mi sie juz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X nie przejmuj się teraz dobrymi radami rodzinki. W tym czasie masz się oszczędzać kochana, a niepotrzebne nerwy tylko mogą pogorszyć Twoją sytuację. Na spokojnie wytłumacz rodzicom, że przecież Twoja kotka to zwierzę domowe i nie ma przeciwskazań do przebywania wśród dzieci. Zresztą sama ostatnio pisałaś, że została odrobaczona i przygotowana na przyjście dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj- do nich to nie dociera. oni wychodza z zalozenia ze i tak moje dzieci beda uczulone na kota i bede go musiala oddac, poza tym kot to choroby:( qrwa predzej sie wyprowadze jesszcze do porodu niz kota odizoluje od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×