Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

DeeYa na jakim mleku jest twoja mala?? aaa dodalas herbatki do mleka czy po prostu normalnie z butli dalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkamaj mój też dzisiaj mało je. Normalnie to 130-140ml. a dzisiaj 80-90 ale jest w miare spokojny to mu raczej nic nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola Ty tez karmisz MM? napisz jakim i czy podajesz cos jeszcze poza mlekiem?? ile twoje malenstwo potrafi zjesc/? zastanawiam sie dziewczyny bo moja mala nie lubi za bardzo herbatki z hipp koperkowej - ona jest slodka jak na moj gust wiec nie wiem czemu nie lubi jej pic ale czy mozna by zrobic mleko na bazie herbaty tak jak kiedys lorien podawala wam przepis z rumiankiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trele ja mieszam mleko z herbatkami bo moja mala jakos smakoszem herbatek za duzym nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana a napisz mi jak to robisz dokladnie - proporcje itd bede wdzieczna bo tej kolkowej dupce przydaloby sie troche popic herbatki koperkowej a jak na zlosc nie chce!!! aaa za to kropelki z lyzeczki pieknie wciaga - aaa i piekne minki przy tym robi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje na 120 ml jedna lyzeczke herbatki i normalnie 4 miarki mleka. Zmieniam jej herbatki zeby jej troche smak mleka zmienic, ale przewaznie robie tak jedna butle na dobe tylko. Na kolki dziala koperkowa? Ja myslalam ze glownie na kupke. U mnie lepiej na kupki dziala rumiankowa herbatka, a wtedy to ida takie baczki ze masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole to dzien dobry :D Wczoraj to sie tak fatalnie wieczorem czulam ze masakra, myslalam ze zemdleje. Juz mialam po M dzwonic, bo tak mi sie w glowie zaczelo krecic ze balam sie mala na rece wziasc. Dalam rade jedynia ja przelozyc na lozko i polozylam sie obok, bo nie wstalabym do niej jakby zaczela plakac. Normalnie juz dawno sie tak fatalnie nie czulam. Na szczescie szybko przeszlo. Wczoraj udalo mi sie przeciagnac mala do 19:30 zasnela na 30 minut wiec jak wzielam do siebie pozabawialam do 21 i poszla spac, liczylam ze pospi dluzej, a ona chyba juz ta 2:30 polubila i znowu pobudke zrobila. Dzis jej troche wrazen dostarcze, bo jedziemy do gina zeby mi papierek na becikowe podpisa, do mojej znienawidzonej pracy i do mojej bylej pracy do dziewczyn na kawke :) takze dzien intensywny :D A dzis sie z malej tak nasmialam, bo wzielam ja ze soba do lazienki jak mylam glowe, bo marudzila. Umylam i zawinelam recznik na glowie a ta jak mnie zobaczyla to podkowka i placz od razu. Zaczelam do niej mowic, ale tak za bardzo nie chcial sie uspokoic, chyba nie dowierzala nadal ze to ja :P a teraz usypia w foteliku obok mnie, w koncu to juz 9 wiec jej pora :) Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmie MM mały ma skaze i przeszliśmy na nutramigen. Naraz zjada 130ml-140ml. je co 3,5-4 h , do tego dopajam go herbatkami z hipa. Ogólnie bardzo dużo pije, dzisiaj rano nie chciał jeść tylko pić i wypił tyle ile mleka by zjadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u nas nocka standardowo spanko o 20 jedzonko o 3 i 7!! teraz mala rozmawia ze swoimi motylkami z hustawki:) ale juz sie zbliza pora jedzonka!! co myslicie o tym zeby zrobic taka tabelke rzeczy polecanych i odradzanych dla naszych skarbkow??bo moim zdaniem to dobry pomysl i mozna ustrzec sie od felernych zakupow!!co wy na to?? wiem ze bylo juz takie cos pisane w postach ale tabelka wydaje mi sie ze bedzie bardziej czytelna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECANE NAZWA..........................................................KOSZT 1. Sab Simplex..............................................ok. 35zl 2. ODRADZANE NAZWA..........POWÓD...................... 1.chusteczki BABY DREAM(rosman)- suche i brzydko pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane. Nie było mnie kilka dni ale Kubuś po szczepieniu był taki markotny że tylko na rączkach mu było dozbrze. Teraz słodko śpi w łóżeczku, a ja mogłam do Was zajrzeć:) Niektóre z Was już miały okres ja wciąż czekam:P:P W przyszłym tyg raczej będę znów mało aktywna ale to przez to, że z Tomkiem mamy sporo załatwień między innymi nauki i spotkania w poradni... potem 17 lipca chrzcimy. Więc pewnie znów pojawię się po chrzcinach. Stylowa mój Kubuś też różnie śpi, ale ostatnio budzi się reguralnie o 2 i o 5, więc nie jest tak tragicznie:) mamuskamaj ja kupiłam swojej chrześnicy na roczek srebną łyżeczkę z grawerkiem. Co do łańcuszka i krzyżyka to moim zdaniem bardziej na komunie będzie pasował taki prezent. cv u nas też jak były upały kuba w samym pampersie leżał. Trelevinaaaa mój szkrab ma tak samo uwielbia się kapać, zwłaszcza jak kąpie Go Dziadek :) a jak tylko zostaje wyciągnięty z wody i położony na ręczniku od razu jest wrzask. Słodka ta Twoja Kruszynka w ubranku do chrztu :) Esti to super nocka ja też czekam aż mój Kuba tak zacznie spać:) penelopa kruz mój mały też tak odgina główkę do tyłu, nie wiem czy to normalne, ale tak mu pewnie wygodnie. Zresztą mój Tomek też tak odgina więc się śmieje że to ma po tacie :P My Kubę kąpiemy o 20 potem od razu dostaje papu i kładę Go do łóżeczka, przważnie od razu zasypia, czasem sobie troszkę postęka, ale zawsze usypia sam tak ok 20.30 :) Dla mnie było też ważne żeby mały miał stałą porę kapieli i kładzenia do spania :) Emilia super że dzidzia nie ma skazy mlecznej:) Kasiulka przykro mi z powodu opercaji, ale po niej będzie już tylko lepeij :):) atena ja mojemu Skarbowi daje zwykły smoczek. No ale nie wyjmuje go na siłe, Kubuś jak nie chce to sam wypluwa:) To teraz czekam na żeby zobaczyć zdjęcia Twojej malutkiej jak wyglądała w sukieneczce do chrztu :) kari ja też bym spróbowała może będzie Wam się dobrze mieszkało. Kropeczko gratuluje :) DeeYaa mój Kuba też tak kręci zwłaszcza jak jest na brzuszku. Poprostu ustawia sobie buźkę tak żeby było mu wygodnie:) Ja używam tych pieluch gaga są lepsze od dada przynajmniej jak dla mnie. Już kiedyś o nich pisałam:) a 7 lipca jest promocja za 2 opakowania gaga płacisz 50 zł:) Mój Kubuś też je w dzień co 3-4 godzinki mniej więcej po 120-140 ml :) Jest duży i silny :) Właśnie się budzi na jedzonko napisze jeszcze potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my po szczepieniu, dziś rotawirusy, mam nadzieję, że będzie dobrze, choć Julcia trochę marudna. Teraz sobie leży w łóżeczku i usypia. A ja zła, bo nie ma wody i nic zrobić nie mogę, a miałam puścić pranie i pozmywać. Opowiem Wam historię, uśmiejecie się. Wczoraj Julcia usypiała w łóżeczku i nagle o 21 straszny wrzask. A ja przeczulona po tym co jadłam poprzedniego dnia, od razu założyłam, że to brzuszek. No więc nosiliśmy ją prawie 2 godziny w śpiworku. Dopiero potem ją rozebrałam, a tu przesikany pampers i mokre ubranko. Każdy by się wkurzył, tak leżeć na mokrym! Przebrałam ją i zasnęła w dwie minuty. Ale matka, co? Nie wpadłam na najprostsze rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECANE NAZWA.................................................... ......KOSZT 1. Sab Simplex..............................................ok. 35zl 2. pieluchy dada ...............................................25 zł 3. sudocrem...............................................25 zł(duże opakowanie) 4. alantan........................................................7-8 zł 5. hipp płyn do kąpieli..........................................16zł 6. wkładki laktacyjne babyono..................................? ODRADZANE NAZWA..........POWÓD...................... 1.chusteczki BABY DREAM(rosman)- suche i brzydko pachną 2. pieluchy happy rozm. 1 (dla mnie za duże i za sztywne - esti1983)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hania wyprobowalam twoja metoda - mleko na herbatce hipp :) mala wypila zobaczymy jaki bedzie efekt :D musze kupic jeszcze rumiankowa :D skoro mowisz ze pieknie baki po niej puszcza :D :D :D aaaa nie napisalas na jakim mm jest Twoja kruszynka mala spi :P a mnie plecy bola - czuje sie jak starucha :( w nocy mialam znow bol brzucha - i to taki ze az mnie obudzil - myslalam ze umre ;( nospe mialam to wzielam ale wyginalo mnie fest aaa jesli o malutka chodzi to poszla spac jakos kolo 21-30 pobudka UWAGA o 4rano :) yeeeeeeeaaaahhhh agnes71 jaka slodka Ninka :))) gdzie kupujesz te opaski na wloski ?? ps ten irokez mnie rozwalil :D Lorien witaj 🖐️ POLECANE NAZWA.................................................... ......KOSZT 1. Sab Simplex..............................................ok. 35zl 2. pieluchy dada ...............................................25 zł 3. sudocrem...............................................25 zł(duże opakowanie) 4. alantan..................................................... ...7-8 zł 5. hipp płyn do kąpieli..........................................16zł 6. wkładki laktacyjne babyono..................................? 7. chusteczki nawilzane DADA................................ok 4zl 8.BOBOTIC - na kolki (odpowiednik sab simplex) .........ok 15zl 9. HIT!!!!! X-LANDER XA............................................ ODRADZANE NAZWA..........POWÓD...................... 1.chusteczki BABY DREAM(rosman)- suche i brzydko pachną 2. pieluchy happy rozm. 1 (dla mnie za duże i za sztywne - esti1983) 3. chusteczki nawilzane NIVEA (suche jak pieprz).......ok9zl 4. chusteczki PAMPERS i HUGGIES............................???? musialam do hitow dopisac wozek - bo go kocham jest mege wygodny i dla mnie i dla malej (i dla noszenia gondoli na 4 pietro ) aaaaaaa kropeczko na opakowaniach herbat hipp jest napisane zeby nie dosladzac!!!!!!! pozderki babolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - no niestety takie piekne opaski przywozi mi kumpela z Anglii, szukałam namiętnie i nic choćby w połowie ładnego nie znalazłam u nas w sklepach :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprpos herbatek, jakie kupujecie herbatki? ja szukałam niesłodzonych i jedyna jaka znalazłam to w Rossmanie babyDream herbatka koperkowa bez cukru. Może macie jakieś sprawzone niesłodzone herbatki dziewczyny co?? Przyszła Huśtawka FP, M będzie dzisiaj montował-modlę się, żeby Młoda ją pokochała;) wczoraj wieczorem dała nam tak popalić, że już chciałam wyjść z domu, nie spała od 18tej do 23,30-tak ostatnio jest dość często. Marudzi, płacze dłuuugo i jest bardzo rozdrażniona:( Nic na nią nie działa. Wiecie coś na temat refluksu?? bo już się nakręcam, że to może jest przyczyna???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa, moja też ma silny odruch ssania, dużo bym dała, żeby chciała czasem ssać smoka, a ona tylko cyc i cyc. I tak potrafi cały dzień. Próbowałam smoczków aventu, babydream (oba silikonowe) i nuka (gumowy, bo miększy) i nic. Butelek też nie za bardzo, więc jest tylko na cycu, żadnych herbatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas dostaje Sab Simpleks i nic:( Zastanwaiam sie nad Bobotic'iem... Co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej pomaga bardziej bobotic.. a podajesz do jedzenia przed czy po ?? ja dawalam sab zawsze do mleka. teraz dawalam po jedzeniu bobotic a od dzis daje przed :) generalnie sprawdzam co lepiej dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja spróbuję dać jej ten Bobotic:) Krople najpierw dawałam również do mleczka, a teraz dostaje przed jedzeniem prosto do buziaka kropelki. obudziła się...lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Maly ma cosik nie tak chyba z przemiana materii bo raz nie robi kupsztala przez 4 dni a pozniej po 2-3 dziennie i tak na zmiane ehh i tylko sie przy tym meczy a mnie powili zaczyna meczyc karmienie (w 98%) tylko cycem bo chce jesc co 2 godz w dzien. a juz chlopaczyna z niego spory i duzo sily ma i chce duzo jesc a jak w minute po przebudzeniu nie dostanie jesc to tak ciagnie za cyc, ze masakra az boli ;/ a sumienia nie mam przestawiac go na butle skoro mam pokarm. ale tak narzekam i narzekam a z lenistwa nie chce mi sie odciagac i podawac w butelce bo to 2 razy wiecej roboty teraz chwila relaxu dla siebie, Alex spi w hustawce standardowo a ja kawusia i ciasteczko :) ale mam jeszcze pranie do złożenia drugie do rozwieszenia i chate do ogarniecia wiec za moment koniec przerwy aha u nas poki co lezaczki nie bardzo malemu podchodza, chwile moze polezec no chyba, ze jest bardzo zmeczony to zasnie i mata tez nie interesuje go wcale. na razie tylko hustawka sie sprawdza z tych rzeczy polecanych to nie bardzo pomoge bo u mnie wiele nie ma ale POLECANE - pampersy - pampers - chlonne i nic nie wylatuje bokami - husteczki pampers tez fajne (szczegolnie w tym plastikowym pudeleczku - mala praktyczna rzecz) - sudokrem - bepantem (jeszcze lepszy niz sudokrem bo sudo po dluzszym stosowaniu bardzo wysusza skore) - szampon, oliwka i kremy bambino - herbatki hipp laktacyjna i dla malucha - do prania proszek, zel i plyn Fairy - ladnie pachnie i dobrze dopiera a powiedzcie jaki krem z filtrem dla malucha? bo u mnie dopiero teraz bedzie potzrebny bo tutaj dopiero sie pogoda zaczęła (i pewnie niestety szybko skonczy ;/ ale warto miec) co polecacie? lece bo sie zaczyna przebudzac a ja kawki nie dopilam i nie posprzatalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooooooo popołudniu Zakupiłam sobie tą słynną książkę DIETA BOOT CAMP. i CZYTAM CZYTAM I NIC Z TEGO NIEWIEM. Dukan przynajmniej napisał co jesc w takiej fazie itp. A tutaj pancia poleca co jesc i nie jesc. Chyba 35 zł poszło w błoto. Wole Dukana, no ale karmie i cholera chrzciny w sobote a tu waga wciąż stoi. Szok. Popadnę w obłęd. Kupiłam dzis spodnie ale obcisłe ze hej, bardzo mnie to wkurza bo rozmiar 42 - no każ taki wielki. Zawsze miałam 38. Do tego jeszcze rybaczki jasne i cholera jak przyszłam do domu to chyba mi widać troche celulit w nich..........no chyba zwariuje mówie wam baby. Masakra jakas. Człowiek chodzi w jeansach i nic nie widac a tu masz Ci los. no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena znam ten ból. Ja też naszukałam się sukienek i znalazłam ino jedną pasującą na mnie :( A najgorsze jest to,że 42, gdzie zawsze nosiłam 36. Masz Ci los babo :p U nas chrzciny w niedzielę i mam nadzieję, że będzie ładnie i pogodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po kąpieli. Ta pogoda mnie dobija cały czas pada i nie ma jak z Kubą wyjść na spacer. Mam nadzieje że się w końcu rozpogodzi. Ciekawe jak nam nocka minie. Mam nadzieje że dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo matko jestem padnieta... moja mala miala atak kolki :( ja pierdole ze tak nieladnie sie wyraze ;( nawet zasrany sab simplex tu nie pomogl ;( ja juz nie wiem co robic :( mala plakala od 18-30 do punkt 20! (wiem ze to i tak nie az tak zle bo kolke maja dzieci nawet cale dnia- ale bedac samemu z malenstwem i patrzac na jego meke - to wieki czasu) juz na spacerze byla marudna - spac nie mogla wiercila sie i oczywiscie od czasu do czasu poplakala... ahhhhhhh a tak sie cieszylam caly dzien do tej nieszczesnej godziny puszczala baczki. po tej herbatce z mlekiem zrobila taka kupe ze musialam ja obmyc wacikami.. i tak sie cieszylam a tu cooooooooooo jeden chuj wielki cisza przed burza byla tak mi zal tej malej istotki, bo cierpi niesamowicie ;( atena- mysle juz od 2tyg nad Dukanem, ale jakos sie zebrac nie moge :/ boje sie ze nie bede miala dosc sily by zajmowac sie mala bo ponnoc pierwsze 3dni - makabra, co do ciuchow mam to samo ostatnio nic nie moglam kupic, az ryczalam :( a ile mozna w ciazowych chodzic :( raz ekspedientka wziela mnie za ciezarowke i mowi ze maja super spodnie ciazowe... na co odpowiadam - jestem juz AFTER - ale miala mine i zaczela przepraszac.. nie wspomnie jak sie poczulam ... jak slon rozjechany :( agnes jak hustawa dawaj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×